Jump to content


Photo

Ανενεργοί παίκτες


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 760 posts
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1,548

Posted 15 September 2022 - 09:42:24

Έχω να προτείνω μια πολύ άσχημη ιδέα που είναι δίκαιη και θα ήθελα να γίνει σούσουρο. 

 

Έστω πως είμαι ανενεργός παίκτης σε ομάδα για μια εβδομάδα (πριν ξεκινήσει το κον, μέχρι να τελειώσει το κον). Να μην μου πιστώνονται οι βαθμοί δεξιοτήτων της καλής ομαδικής θέσης στο κον.

 

Δηλαδή για παράδειγμα άμα δεν μπω στο παιχνίδι για ένα μήνα, γιατί όταν γυρίσω να βρω έτοιμους πόντους 4ων κον από την ομάδα για κάτι που δεν συνεισέφερα;

 

Έτσι θα δίνουμε ένα κίνητρο στους παίκτες τουλάχιστον να κάνουν μια εβδομαδιαία σύνδεση. 

 


  • odi, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, Hurric4ne VII and 3 others like this

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#2 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Posted 15 September 2022 - 09:58:33

εχω την εντυπωση οτι δεν παιρνεις μαζεμενα κον αλλα μονο το τελευταιο,μπορει να κανω και λαθος ομως


My name is Bond...James Bond


#3 Leo13346

Leo13346

    Ονειροπόλος

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 90

Posted 15 September 2022 - 10:02:45

Τα παιρνεις κι όλα μαζί, αλλά η αν μιλάμε για εβδομαδιαια σύνδεση κάτι δεν πάει καλά.
Κάτι πρέπει να γίνει για να ζωντανεψει το γκειμ
  • Hurric4ne VII likes this

#4 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 760 posts
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1,548

Posted 15 September 2022 - 10:05:06

εχω την εντυπωση οτι δεν παιρνεις μαζεμενα κον αλλα μονο το τελευταιο,μπορει να κανω και λαθος ομως

Πίστεψε με έχω μαζέψει χιλιάδες πόντους δεξιοτήτων τα τελευταία χρόνια που μπαίνω περιστασιακά 


“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users