Jump to content


Photo

Πρωταθλημα

Πρωταθλημα Επιθεσεις

  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 259 posts
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Posted 06 May 2015 - 10:14:11

Καλησπερα, θα προτεινα να υπαρχει οριο επιθεσεων και στο πρωταθλημα. Καποια ατομα μου κανουν 5 επιθεσεις την ημερα!!!  :angry:


  • philip21, Αλέξανδρος, dina and 2 others like this

GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#2 Αλέξανδρος

Αλέξανδρος

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 233 posts
  • ΤοποθεσίαYorkshire
  • Ομάδα:Τα παρταλια
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:alex521
Φήμη: 304

Posted 06 May 2015 - 12:13:10

Το εχω σκεφτει πολλες φορες αυτο αλλα βαριόμουν να το προτείνω,
Πρεπει να μπορει να κανει ενας παιχτης σε εναν αλλο μεχρι 3 επιθεσεις οπως και στις μονομαχίες! !!!!!!!

Θέλω να περάσω την πύλη σου ....


#3 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 713 posts
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2,463

Posted 06 May 2015 - 12:50:06

Χμμ, δεν ξέρω, έχουμε τρεις αντίπαλους και πολλές φορές ο ένας, οι δύο ή ακόμα και οι τρεις είναι από την ίδια ομάδα με εμάς.

 

Στην προκειμένη περίπτωση, ας πούμε ότι οι δύο αντίπαλοι από τους τρεις, είναι συμπαίχτες σου από την ίδια ομάδα, και ο τρίτος έχει δεχθεί τρεις επιθέσεις από εσένα, σε ποιον θα κάνεις μάχη; Ή θα χάσεις βαθμούς για να τους πάρει κάποιος από την ομάδα σου (τουλάχιστον αυτό κάνουν οι σωστοί συμπαίχτες), ή θα αναγκαστείς να δώσεις δύο donuts για αλλαγή αντιπάλου επειδή δεν θα μπορείς να κάνεις στον άλλο λόγω του ορίου των επιθέσεων. 

 

Είναι ήδη δύσκολο το θέμα των επιθέσεων στο Πρωτάθλημα, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το δυσκολέψουμε κι άλλο με το όριο επιθέσεων. 



#4 CrAzYfOrFuN

CrAzYfOrFuN

    Ονειροπόλος

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 posts
  • ΤοποθεσίαYollywood
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 95

Posted 06 May 2015 - 12:57:06

Όντως βρε παιδιά εμένα κάθε μέρα ένα άτομο θα με βαρέσει τουλάχιστον 3 φορές..Και παραπάνω..Δεν πάει άλλο..Και συνεχώς βρίσκω τα ίδια και τα ίδια άτομα να κάνω επιθέσεις..Πρέπει να αλλάξει αυτο το πράγμα με το πρωτάθλημα ! :angry: 


  • SakisPlaysPro likes this

Fantastic Four.. :wub: 

What does not kill you makes your stronger.. B) 

 

Like a Boss  :wub: 


#5 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 259 posts
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Posted 06 May 2015 - 16:08:33

Χμμ, δεν ξέρω, έχουμε τρεις αντίπαλους και πολλές φορές ο ένας, οι δύο ή ακόμα και οι τρεις είναι από την ίδια ομάδα με εμάς.

 

Στην προκειμένη περίπτωση, ας πούμε ότι οι δύο αντίπαλοι από τους τρεις, είναι συμπαίχτες σου από την ίδια ομάδα, και ο τρίτος έχει δεχθεί τρεις επιθέσεις από εσένα, σε ποιον θα κάνεις μάχη; Ή θα χάσεις βαθμούς για να τους πάρει κάποιος από την ομάδα σου (τουλάχιστον αυτό κάνουν οι σωστοί συμπαίχτες), ή θα αναγκαστείς να δώσεις δύο donuts για αλλαγή αντιπάλου επειδή δεν θα μπορείς να κάνεις στον άλλο λόγω του ορίου των επιθέσεων. 

 

Είναι ήδη δύσκολο το θέμα των επιθέσεων στο Πρωτάθλημα, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το δυσκολέψουμε κι άλλο με το όριο επιθέσεων. 

Αμα κανεις 3 επιθεσεις σε καποιον τοτε δεν θα στον βγαλει, θα βγαλει αλλον παικτη


  • Psychedelic Malousis and dina like this

GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#6 giorge03

giorge03

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 133 posts
  • ΤοποθεσίαLitochoro,Greece
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:giorge03
Φήμη: 28

Posted 07 May 2015 - 11:01:20

Μου εχει συμβει πολλες φορες να μου κανουν επιθεσεις και ειναι εκνευριστηκο


DON'T GIVE UP

 

giorge03 -----> GR6


#7 criminal87

criminal87

    Παρατηρητής

  • Members
  • PipPip
  • 32 posts
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:criminal87
Φήμη: 53

Posted 07 May 2015 - 12:16:44

εδω παιδια εβγαλε η εταιρια ενισχυτικο για να μπορεις να κανεις περισσοτερες επιθεσεις...ειναι δυνατον να βαλουν οριο??η εταιρια θελει να βγαζει περισσοτερα ευρω......εγω δεν  δινω τπτ γιατι απλα κοροιδευουν...μια χαρα ειναι και με το χρυσο του παιχνιδιου....υπολογιστε 10 (εργασια) + 10 (αποστολες) + 10 (δεξιοτητες) + 10 (πρωταθλημα) = 40 donuts....για 7 μερες....

αρα  το μηνα θες 40Χ4=160 το λιγοτερο....σαν να σου λενε δινε μας καθε μηνα 15 ευρω.....


  • aris2 and dina like this





Also tagged with one or more of these keywords: Πρωταθλημα, Επιθεσεις

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users