Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΑΝΑΝΕΩΣΗ - ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕΡΒΕΡ


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
14 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ArheniuM

ArheniuM

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 111 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαTheOtherSide
  • Ομάδα:Heroes-Venoms (2012-2014)
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:ArheniuM (GR2) - DEMONAZ (GR2)
Φήμη: 83

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 08:32:44

Όλοι οι σέρβερ είναι καλό να αναβαθμιστούν περισσότερο γιατί έτσι δεν υπάρχει νόημα στο παιχνίδι.

Είστε διαχειριστές και πρέπει να βρίσκετε τα σφάλματα-λάθοι του παιχνιδιού. Δεν μπορεί να υπάρχουν 3 σέρβερς με 0 νόημα. Κάντε έστω κάτι η ενώστε όλους τους σέρβερς. 1-2-3  απο 300 ατομα στον κάθε σέρβερ πιο το νόημα. 

 

+ οτι το 60% του παιχνιδιού είναι ΛΑΘΟΣ . παίζω αρκετό καιρό και είμαι απο τους τοπ 50 καλύτερους στο παιχνίδι και αρκετά μεγάλος ηλικιακά για να δω οτι μας "κοροιδεύετε" στην ουσία με τα "δωράκια" σας...!

 

κάντε περισσότερες περιοχές,ανανέωση τα ηρωικά κατορθώματα,τις ομαδες (Chat) , τα μπλοκαρίσματα!!!(επιτέλους!!) ας πάψουν να μας στέλνουν όλοι! (μαζικό block) ... κ.α!!

 

Ηρωικό κατόρθωμα 365 ημέρες ενεργός = 20 donuts? ....... υπάρχουν παιδάκια...αλλά υπάρχουν και πιο σοβαρά μέλη που ψάχνουν το καλύτερο για το παιχνίδι και δεν τους νοιάζει το πότε θα πανε 300 λεβελ να το δείξουν στους φίλους τους απο το σχολείο!   ΜΙΛΑΩ σταράτα και το μόνο που έχετε να κάνετε σε εμένα ειναι ban/warning points/block.....σοβαρευτείτε και αφήστε τα ban και τα block!! να ρίχνεται ban οταν έχετε κάνει και κάτι....έστω κάτι απλό ! μην τρώτε μονο "donuts".....

 

 

Ευχαριστω! και πειτε το παλικάρι που δινει τα warning points χωρις λογο να μάθει τι είναι σωστό και τι λάθος...! Σ Ο Β Α Ρ Ε Υ Τ Ε Ι Τ Α Ι!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η marios200111, Chickenrunner, Spiro1 και σε 10 άλλους

Η κόλαση είναι κάτι που κουβαλάς. Όχι κάπου που πας.

 

 ⅅ ℰ ℳ ⌖ ℕ ⎀ ɀ 

 
 

 


#2 Energy Heroes of gr2

Energy Heroes of gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 125 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Energy Heroes
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Deiadara
Φήμη: 173

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 08:35:48

Σωστος ArheniuM

Αντε να μπουνε και τα πετς να χουμε κατι νεο να κανουμε!


  • Αυτό αρέσει στον/η marios200111, ArheniuM, Spiro1 και σε 4 άλλους

#3 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 08:37:47

Συμφωνώ!!!Ιδιαίτερα στο θέμα των ντονατ.Δεν μπορεί ο άλλος να παίζει 1 χρόνο ή να έχει φτάσει 300 επίπεδο και να παίρνει ψίχουλα... 


  • Αυτό αρέσει στον/η marios200111, ArheniuM, Energy Heroes of gr2 και σε 2 άλλους

#4 ArheniuM

ArheniuM

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 111 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαTheOtherSide
  • Ομάδα:Heroes-Venoms (2012-2014)
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:ArheniuM (GR2) - DEMONAZ (GR2)
Φήμη: 83

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 08:41:39

καλά τα λέμε παιδιά το θέμα είναι η διαχείρηση να μην μας κοροιδεύει ...! ας βρεθεί μια λύση! όπως είπε και το φιλαράκι δεν μπορούν να ανοίγουν 1 σερβερ και να λένε οτι ολα οκ...κάναμε μια μεγάλη αναβάθμιση!


  • Αυτό αρέσει στον/η marios200111, Spiro1, Energy Heroes of gr2 και σε 4 άλλους

Η κόλαση είναι κάτι που κουβαλάς. Όχι κάπου που πας.

 

 ⅅ ℰ ℳ ⌖ ℕ ⎀ ɀ 

 
 

 


#5 Energy Heroes of gr2

Energy Heroes of gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 125 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Energy Heroes
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Deiadara
Φήμη: 173

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 08:45:04

Ναι τωρα εχουν βρει το κολπο

Ανοιγουν ενα νεο σερβερ και λενε οριστε τι αλλο θετε


  • Αυτό αρέσει στον/η marios200111, ArheniuM, Spiro1 και σε 2 άλλους

#6 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 08:47:57

Βάλτε νέα πράγματα,δεν μας νοιάζει ο άλλος server,αλλά το μόνο που τους νοιάζει είναι να βγάλουν λεφτά...more servers=more money


  • Αυτό αρέσει στον/η marios200111, ArheniuM, Energy Heroes of gr2 και σε 2 άλλους

#7 Energy Heroes of gr2

Energy Heroes of gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 125 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Energy Heroes
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Deiadara
Φήμη: 173

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 08:49:16

Ναι νεοι παιχτες και ριχνουν λεφτα για να αναβαθμηστουν να πανε 100% τις ομαδες απο την αρχη και ετσι τα τσακωνουν ελα ομως που καποιοα στιγμη θα βαρεθουμε και μετα θα λενε μα γιατι δεν παιζουν οι παιχτες...


  • Αυτό αρέσει σε marios200111, ArheniuM και silvertorres

#8 marios200111

marios200111

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 149 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:marios200111






Φήμη: 145

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 09:06:26

Εγώ προτείνω...όταν τελειώνουμε μια ολόκληρη ειδική αποστολή (10/10) να μη μας δίνει 8 ντόνατ αλλά 15 ντόνατ...και μόλις φτάσουμε τον 1 χρόνο όχι 20 ντόνατ ....40 ντόνατ (για να μην πω και παραπάνω)

 

 

Επίσης μια φορά όταν αναβαθμίστηκε το παιχνίδι (δηλαδή όταν έφτασε ένα καινούριο Patch Notes) μας έδωσε ντόνατ ανάλογα με το επίπεδό μας....αυτό έγινε μόνο μία φορά γτ ??? όταν βάζετε ένα καινούριο Patch Notes θέλω να προτείνω να μας δίνετε το 10% των λέβελ μας σε ντόνατ....π.χ. εγώ είμαι 236 λέβελ...να πάρω από το Ρatch Notes 23 ντόνατ...


  • Αυτό αρέσει στον/η ArheniuM, Spiro1, Energy Heroes of gr2 και σε 2 άλλους

#9 Energy Heroes of gr2

Energy Heroes of gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 125 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Energy Heroes
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Deiadara
Φήμη: 173

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 09:34:10

εμενα ποτε δεν μου εδωσε ντονατς αναλογα με το λεβελ μου (gr2)


  • Αυτό αρέσει σε marios200111, ArheniuM και Spiro1

#10 marios200111

marios200111

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 149 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:marios200111






Φήμη: 145

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 09:54:50

όταν έγινε αυτό που λέω μπορεί και να μην υπήρχε Gr2....επίσης μπορεί να σου έδωσε αλλά να ήσουν μικρό λέβελ και να μην το πρόσεξες...τέλος πάντων μην ξεφεύγουμε από το θέμα...


  • Αυτό αρέσει σε Spiro1 και Energy Heroes of gr2

#11 Chickenrunner

Chickenrunner

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 325 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαI dont know..Sry : (
  • Ομάδα:Energy Heroes
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Chickenrunner
Φήμη: 49

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 09:55:17

Παιδιά έχετε δίκαιο...Το communtiy στο hz σιγά σιγά μειώνεται και αυτό δεν είναι καλό :(


  • Αυτό αρέσει σε marios200111, Spiro1 και Energy Heroes of gr2

Energy Heroes :3

 

 

 

 

 


#12 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 11:14:40

Το θέμα είναι ότι το hero zero θέλει μόνο να βγάλει λεφτά.Θέλει πάντα να σε αναγκάσει να βάλεις χρήμα στο παιχνίδι γιατί αλλιώς δεν ανεβαίνεις...



#13 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 11:15:16

Όλοι οι σέρβερ είναι καλό να αναβαθμιστούν περισσότερο γιατί έτσι δεν υπάρχει νόημα στο παιχνίδι.
Είστε διαχειριστές και πρέπει να βρίσκετε τα σφάλματα-λάθοι του παιχνιδιού. Δεν μπορεί να υπάρχουν 3 σέρβερς με 0 νόημα. Κάντε έστω κάτι η ενώστε όλους τους σέρβερς. 1-2-3  απο 300 ατομα στον κάθε σέρβερ πιο το νόημα. 
 
+ οτι το 60% του παιχνιδιού είναι ΛΑΘΟΣ . παίζω αρκετό καιρό και είμαι απο τους τοπ 50 καλύτερους στο παιχνίδι και αρκετά μεγάλος ηλικιακά για να δω οτι μας "κοροιδεύετε" στην ουσία με τα "δωράκια" σας...!
 
κάντε περισσότερες περιοχές,ανανέωση τα ηρωικά κατορθώματα,τις ομαδες (Chat) , τα μπλοκαρίσματα!!!(επιτέλους!!) ας πάψουν να μας στέλνουν όλοι! (μαζικό block) ... κ.α!!
 
Ηρωικό κατόρθωμα 365 ημέρες ενεργός = 20 donuts? ....... υπάρχουν παιδάκια...αλλά υπάρχουν και πιο σοβαρά μέλη που ψάχνουν το καλύτερο για το παιχνίδι και δεν τους νοιάζει το πότε θα πανε 300 λεβελ να το δείξουν στους φίλους τους απο το σχολείο!   ΜΙΛΑΩ σταράτα και το μόνο που έχετε να κάνετε σε εμένα ειναι ban/warning points/block.....σοβαρευτείτε και αφήστε τα ban και τα block!! να ρίχνεται ban οταν έχετε κάνει και κάτι....έστω κάτι απλό ! μην τρώτε μονο "donuts".....
 
 
Ευχαριστω! και πειτε το παλικάρι που δινει τα warning points χωρις λογο να μάθει τι είναι σωστό και τι λάθος...! Σ Ο Β Α Ρ Ε Υ Τ Ε Ι Τ Α Ι!!!

Καλημέρα,
 
Αν έμπενες στα news θα έβλεπες αυτό το θέμα θέματα διακομιστή. Θες διευκρίνηση; ωραία λοιπόν, θα κάτσω να χαραμίσω λίγη ώρα απο την ζωή μου για να σου εξηγήσω. Σύμφωνα με τα λεγόμενα του Ricardo,  καταλαβαίνουμε πως ναι, όντως υπάρχουν σφάλματα και λάθη στο παιχνίδι. και οι τεχνικοί δουλεύουν ΑΚΟΜΑ πάνω σε αυτό, και κάνουν ό,τι μπορούν.
Αυτό κι αν μου προκάλεσε "γέλιο".. Ξέρεις κάτι; αυτό που είπες δεν γίνεται. Γιατί; θα σου εξηγήσω. κάθε σέρβερ είναι ένα ξεχωριστό μηχάνημα, δηλαδή; ένας διαφορετικός υπολογιστής. γιατί δεν τα συγχωνεύουν; γιατί θα υπερφορτωθεί το μηχάνημα και θα σβηστούν τα πάντα, στην ουσία, ενας σέρβερ = διαφορετικό παιχνίδι.   Θες και το νόημα; θα στο πω και αυτό. Υπάρχουν νέοι παίκτες που θέλουν να αρχίσουν το παιχνίδι, εσύ δεν μπορείς να το δεις, δεν μας αφορά. Τι "καριέρα να κάνει αυτός ο νέος παίκτης όταν είναι απο τους τελευταίους; ο πρώτος είναι 255 αυτος 5, εκεί μπαίνει η φράση σου ποιο το νόημα. Νεοι κόσμοι ανοιγουν σαν ευχαριστία απέναντή σας

Ωραία ρε αδερφέ! ρίξε μια ιδέα [σωστή και σοβαρή ιδέα, που να μπορεί να εφαρμοστεί στο παιχνίδι] να την προωθήσουμε στην εταιρία, να δει τα ΥΠΕΡ και τα ΚΑΤΑ και να δει αν έχει "νοημα". Άλλοι το βλέπουν[εσυ π.χ] κοροϊδία, αλλοι το βλεπουν σαν ευκαιρία να σε φτάσουν, μιας και είσαι τοπ 50 στην κατάταξη. Επίσης πίσω απο το παιχνίδι υπάρχουν οικονομικοι σύμβουλοι που παρακολουθούν μέσα απο έρευνες τι συμφέρει  να γίνει στην εταιρία(οικονομικά), και αντίστοιχα δρουν και οι τεχνικοί, οι λεγόμενοι developers. Αυτοί οι ανθρωποι δεν πληρώνονται απο το κράτος, αλλά απο εμάς τους παίκτες, με τις δωρεές μας. Δεν σε υποχρέωσε κανείς να αγοράσεις ντόνατς, μόνος σου το αποφασίζεις, απλά έτσι "βοηθάς" το παιχνίδι τι εννοώ; είσαι, πιστεύω αρκετά μεγάλος για να καταλάβεις.

3 σερβερ με 0 νοημα, για σένα. δεν το γουστάρεις; αποφασίσου να συνεχίσεις ή όχι.

Σκοπός-στόχος των moderators δηλαδή εμενα και τoυ grego είναι να διατηρούμε το φόρουμ ΚΑΘΑΡΟ, ακολουθώντας ΠΑΝΤΑ τους όρους χρήσης του φόρουμ-παιχνιδιού, και να υπάρχει μία τάξη. πιστεύεις δεν κάνουμε σωστά την εθελοντική μας δουλειά; τα παράπονά σου στο support. KAI MONO EKEI, OTAΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. Μην κάνει κάποιος σωστά την δουλειά του εκεί,  εκεί να τον φάτε.

Από την στιγμή που ήρθε ο grego κατάλαβα κάτι για το φόρουμ. Πρώτο και βασικότερο;! ΜΗΝ δίνεις περιθώρια, Μην χαρίζεις! κάποιοι θα το εκμεταλλευτούν και θα καταστρέψουν το φόρουμ..

Α και μια παρατήρηση απο την ομάδα δειαχείρισης. Μπαίνεις στο φόρουμ μόνο και μόνο για να κράξεις [παραδειγμα]. δεν βοηθάς έτσι, ούτε εμάς ούτε το παιχνίδι. ΜΙΛΑ ΟΜΟΡΦΑ, ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ για να πάρεις και μια ομορφη ηρεμη και πολιτισμένη απαντηση.

 

Έλπίζω να σε κάλυψα.

 

ευχαριστώ.


  • Αυτό αρέσει στον/η ArheniuM, Katastrofeas12, Bla1r84 και σε 2 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#14 ArheniuM

ArheniuM

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 111 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαTheOtherSide
  • Ομάδα:Heroes-Venoms (2012-2014)
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:ArheniuM (GR2) - DEMONAZ (GR2)
Φήμη: 83

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 11:38:55

σε ευχαριστω που απαντησες στο "ΚΡΑΞΙΜΟ" μου..αλλα παιζω εδω τοσο καιρο και εχω προτινει αρκετα πραγματα , σοβαρα , πολιτισμενα και το μονο που πηρα ηταν 2 warning points καποια στιγμη? γιατι..? επειδη εγραψα 2 φορες σε 1 post ...δηλαδη σε ποιον σοβαρο ανθρωπο να το πω? το λεω σε εσενα...ναι οκ μπορει να ειναι αναρμοστα μερικα πραγματα που λεω...αλλα δεν ειναι δικια μου δουλεια! "ΕΣΕΙΣ" επιλεξατε να γινεται αυτο που ειστε " MODERATORS " και τα "ΧΟΝΩ" στην ουσια οπως το θετεις..σε εσας! βασικα εγω θελω να κανω καλυτερο το game και εχω προτινει τοσα που αμφιβαλω αν εχουν περασει σε δευτερο χερι ....οπως λες "SUPPORT" εκει εκανα μια κινηση και εστειλα και πηρα καλη απαντηση απο τους support. Αλλα δεν ειναι δικια μου δουλεια το να στελνω στους supports..! γιαυτο τα λεω εδω μεσα για να τα μεταφερετε και το οτι ο κοσμακης θελει περισσοτερα! ειμαστε σε κριση!!! δεν ειμαστε ονασιδες....επειδη μερικοι εχουν τα φραγκα να κανουν συνεχως donate δεν σημαινει οτι αυτοι που δεν εχουν θα καμουν και τουμπεκι! εδω ειμαι εγω για να τροω τα "warning points" και τα "ban" σας για να λεω τις αληθειες του παιχνιδιου μπας και παμε λιγο μπροστα! το game δεν ειναι μονο να δινουμε...αλλα και να παιρνουμε ! μου εδειξες τι... "θεματα διακομιστη" και? γραφετε ενα κειμενο και λετε οτι προσπαθειτε ενω εδω και 4 μηνες βλεπω προσπαθεια που δεν υπαρχει καπου...σε παρακαλω φιλε μου...σοβαρα πραγματα λεμε !! τα λεω σταρατα και τα ελεγα εξαρχης για να γινει καλυτερο το παιχνιδι αλλα παντα στην ακρη με ειχατε...χανετε κοσμο που αξιζει και που προσφερει! ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και GLEM

Η κόλαση είναι κάτι που κουβαλάς. Όχι κάπου που πας.

 

 ⅅ ℰ ℳ ⌖ ℕ ⎀ ɀ 

 
 

 


#15 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2013 - 12:03:20

σε ευχαριστω που απαντησες στο "ΚΡΑΞΙΜΟ" μου..αλλα παιζω εδω τοσο καιρο και εχω προτινει αρκετα πραγματα , σοβαρα , πολιτισμενα και το μονο που πηρα ηταν 2 warning points καποια στιγμη? γιατι..? επειδη εγραψα 2 φορες σε 1 post ...δηλαδη σε ποιον σοβαρο ανθρωπο να το πω? το λεω σε εσενα...ναι οκ μπορει να ειναι αναρμοστα μερικα πραγματα που λεω...αλλα δεν ειναι δικια μου δουλεια! "ΕΣΕΙΣ" επιλεξατε να γινεται αυτο που ειστε " MODERATORS " και τα "ΧΟΝΩ" στην ουσια οπως το θετεις..σε εσας! βασικα εγω θελω να κανω καλυτερο το game και εχω προτινει τοσα που αμφιβαλω αν εχουν περασει σε δευτερο χερι ....οπως λες "SUPPORT" εκει εκανα μια κινηση και εστειλα και πηρα καλη απαντηση απο τους support. Αλλα δεν ειναι δικια μου δουλεια το να στελνω στους supports..! γιαυτο τα λεω εδω μεσα για να τα μεταφερετε και το οτι ο κοσμακης θελει περισσοτερα! ειμαστε σε κριση!!! δεν ειμαστε ονασιδες....επειδη μερικοι εχουν τα φραγκα να κανουν συνεχως donate δεν σημαινει οτι αυτοι που δεν εχουν θα καμουν και τουμπεκι! εδω ειμαι εγω για να τροω τα "warning points" και τα "ban" σας για να λεω τις αληθειες του παιχνιδιου μπας και παμε λιγο μπροστα! το game δεν ειναι μονο να δινουμε...αλλα και να παιρνουμε ! μου εδειξες τι... "θεματα διακομιστη" και? γραφετε ενα κειμενο και λετε οτι προσπαθειτε ενω εδω και 4 μηνες βλεπω προσπαθεια που δεν υπαρχει καπου...σε παρακαλω φιλε μου...σοβαρα πραγματα λεμε !! τα λεω σταρατα και τα ελεγα εξαρχης για να γινει καλυτερο το παιχνιδι αλλα παντα στην ακρη με ειχατε...χανετε κοσμο που αξιζει και που προσφερει! ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!

να φανταστώ δεν διαβασες τους όρους χρήσης.

  • Το double-posting απαγορευεται σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ. είναι ΟΡΚΟΣ για εμας τουσ συντονιστες, δεν το τηρείς; παρε τα warnings σου.
  • 12. Συζητήσεις σχετικά με τη διαχείριση του φόρουμ. Εάν έχετε κάποιο σχόλιο ή παράπονο μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω προσωπικού μηνύματος (“PM”) ή απλά να συμπληρώσετε τη φόρμα υποστήριξης.

Τότε λίγο σεβασμό απέναντή μας, και στο φορουμ. Το support φτιαχτηκε για εσάς και μόνο, εχετε θέματα που σας απασχολούν περι συντονιστές?! απευθυνεστε μόνο εκεί.

Αυτοί είναι οι λόγοι των warnings που τρώτε.. σε παρακαλώ, διαβασέ τους. Όροι χρήσης φορουμ. δεν μπορείς να τους ακολουθήσεις?! προσπαθησε, δεν έχεις να χάσεις κάτι.

4 μερες εννοείς. νομίζεις είναι απλά τα πράγματα?! παιζονται καριέρες ανθρώπων. Ενα λάθος αν κάνουν καταστρέφονται ολα γιαυτους.. τα καλά πράγματα αργούν.

πες μου κιολας οτι εκανα και spam στο θεμα σου.. βρηκες κατι αστείο ή εκτός θέματος σε ό,τι είπα προηγουμένως?

 

κι επειδη δεν θα βγάλει κάτι το θέμα, δεν βοηθαει σε κάτι, θα μείνω στο πρωτο ποστ που σε έκανα.

Κάτι καινούργιο δεν εχω να προσθέσω. Την συζητηση την κλείνω. Θες να συνεχίσεις να κατηγορείς εμενα και τον γρεγο?: http://support.herozerogame.com/  θα μιλήσεις απευθείας με τους ανθρώπους της εταιρίας.


Επεξεργάστηκε από Lefteris, 29 Σεπτέμβριος 2013 - 12:10:15.

  • Αυτό αρέσει σε DENN26 και GLEM

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες