Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

κοινη ιπ


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 NoNamers

NoNamers

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 09 Δεκέμβριος 2014 - 23:06:53

Καλησπερα παιδια εγω και ο αδερφος μου εχουμε ιδια ιπ  και ιδιο υπολογιστη τι πρεπει να κανουμε για να κανουμε 2 παικτες σε ιδιον σερβερ χωρις να φαμε μπαν?



#2 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2014 - 09:14:37

Απλά δεν πρέπει να χειρίζεται ο ένας τον παίκτη του άλλου :)


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Sh3p47, aris2 και σε 3 άλλους
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#3 NoNamers

NoNamers

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2014 - 09:22:49

μα εχουμε ιδιο ιντερνετ και ιδιο υπολογιστη φενεται κοινη  ιπ  δεν υπαρχει θεμα? 

ο μονος ορος ειναι να μην χειριζομαι εγω του αδερφου μου και αυτος τον δικο μου?



#4 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2014 - 10:16:15

Μπορείτε να παίξετε νόμιμα, με την προυπόθεση ότι εσύ, δεν θα μπαίνεις στον δικό του λογαριασμό, και αυτός δεν θα μπαίνει στον δικό σου. Επιπλέον, δεν πρέπει να μοιράζεστε τους κωδικούς σας.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Sh3p47, aris2 και σε 2 άλλους
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#5 anreas micker

anreas micker

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Τοποθεσίαcorfu
  • Ομάδα:ANDALOUSE
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:syperman4
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 11 Δεκέμβριος 2014 - 13:56:18

και εμενα αυτο μου συνεβει ειχαμε και η δυο το ιδιο   email      και εχασε το δικο του παικτη



#6 Dr Something- Idol

Dr Something- Idol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 126 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΝησί Yoyo
  • Ομάδα:AEK
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Dimitris411
Φήμη: 148

Δημοσιεύτηκε 11 Δεκέμβριος 2014 - 14:07:27

Κι εγώ παίζω με τον αδερφό μου στον ίδιο σέρβερ χωρίς να φάμε καν ban :D Απλά πρέπει να παίζεις ΝΟΜΙΜΑ... 

 

Και 2 άτομα της ομάδας μου είναι αδέρφια και παίζουν κι αυτοί από τον ίδιο Η/Υ !


:wub: MONO AEK :wub:





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες