Jump to content


Photo

κοινη ιπ


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 NoNamers

NoNamers

    Μηδενικό

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
Φήμη: 0

Posted 09 December 2014 - 23:06:53

Καλησπερα παιδια εγω και ο αδερφος μου εχουμε ιδια ιπ  και ιδιο υπολογιστη τι πρεπει να κανουμε για να κανουμε 2 παικτες σε ιδιον σερβερ χωρις να φαμε μπαν?



#2 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 299 posts
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1,068

Posted 10 December 2014 - 09:14:37

Απλά δεν πρέπει να χειρίζεται ο ένας τον παίκτη του άλλου :)


  • Lefteris, Sh3p47, aris2 and 3 others like this
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#3 NoNamers

NoNamers

    Μηδενικό

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
Φήμη: 0

Posted 10 December 2014 - 09:22:49

μα εχουμε ιδιο ιντερνετ και ιδιο υπολογιστη φενεται κοινη  ιπ  δεν υπαρχει θεμα? 

ο μονος ορος ειναι να μην χειριζομαι εγω του αδερφου μου και αυτος τον δικο μου?



#4 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 299 posts
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1,068

Posted 10 December 2014 - 10:16:15

Μπορείτε να παίξετε νόμιμα, με την προυπόθεση ότι εσύ, δεν θα μπαίνεις στον δικό του λογαριασμό, και αυτός δεν θα μπαίνει στον δικό σου. Επιπλέον, δεν πρέπει να μοιράζεστε τους κωδικούς σας.


  • Lefteris, Sh3p47, aris2 and 2 others like this
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#5 anreas micker

anreas micker

    Παρατηρητής

  • Members
  • PipPip
  • 33 posts
  • Τοποθεσίαcorfu
  • Ομάδα:ANDALOUSE
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:syperman4
Φήμη: 5

Posted 11 December 2014 - 13:56:18

και εμενα αυτο μου συνεβει ειχαμε και η δυο το ιδιο   email      και εχασε το δικο του παικτη



#6 Dr Something- Idol

Dr Something- Idol

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 126 posts
  • ΤοποθεσίαΝησί Yoyo
  • Ομάδα:AEK
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Dimitris411
Φήμη: 148

Posted 11 December 2014 - 14:07:27

Κι εγώ παίζω με τον αδερφό μου στον ίδιο σέρβερ χωρίς να φάμε καν ban :D Απλά πρέπει να παίζεις ΝΟΜΙΜΑ... 

 

Και 2 άτομα της ομάδας μου είναι αδέρφια και παίζουν κι αυτοί από τον ίδιο Η/Υ !


:wub: MONO AEK :wub:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users