Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αλλάξτε τον Τρόπο εκλογής moderator


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
39 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 13:36:50

Θέλω να αλλάξετε τον τρόπο που επιλέγετε moderators δηλαδή αυτός που έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη του φόρουμ η είναι ο καλύτερος αρχηγός σε μια ομάδα να γίνονται εκλογές moderator δηλαδή να βάζετε υποψήφιους έναν η 4 αρχηγούς ομάδων και όποιος έχει το υψηλότερο αποτέλεσμα από 1 και πάνω να εκλέγεται moderator έτσι με αυτόν τον τρόπο θα διευκολύνεται να μπαίνουν οι ικανοί και οι καλύτεροι και ο moderator να εκλέγεται αυτός που είναι αρχηγός μιας ομάδας αντί για αιτήσεις να γίνονται εκλογές moderator η θητεία του να είναι κάθε πέντε χρόνια όσο είναι και το αξίωμα του προέδρου της δημοκρατίας εξ άλλου ο συντονιστής είναι αρχηγός του φόρουμ σωστά άρα πρέπει να αλλάξει ο τρόπος επιλογής moderator αντί για αιτήσεις moderator κάντε εκλογές moderator

 

Ευχαριστώ



#2 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 13:56:07

Για εσενα ολα θα τα κανουμε...   (lol)  (lol)  (lol)


  • Αυτό αρέσει στον/η orestis28
Spoiler

#3 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 13:59:02

Για εσενα ολα θα τα κανουμε...   (lol)  (lol)  (lol)

ε βέβαια και θα γίνω εγώ ο πρώτος υποψήφιος για moderator



#4 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 14:40:43

Θέλω να αλλάξετε τον τρόπο που επιλέγετε moderators δηλαδή αυτός που έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη του φόρουμ η είναι ο καλύτερος αρχηγός σε μια ομάδα να γίνονται εκλογές moderator δηλαδή να βάζετε υποψήφιους έναν η 4 αρχηγούς ομάδων και όποιος έχει το υψηλότερο αποτέλεσμα από 1 και πάνω να εκλέγεται moderator έτσι με αυτόν τον τρόπο θα διευκολύνεται να μπαίνουν οι ικανοί και οι καλύτεροι και ο moderator να εκλέγεται αυτός που είναι αρχηγός μιας ομάδας αντί για αιτήσεις να γίνονται εκλογές moderator η θητεία του να είναι κάθε πέντε χρόνια όσο είναι και το αξίωμα του προέδρου της δημοκρατίας εξ άλλου ο συντονιστής είναι αρχηγός του φόρουμ σωστά άρα πρέπει να αλλάξει ο τρόπος επιλογής moderator αντί για αιτήσεις moderator κάντε εκλογές moderator

 

Ευχαριστώ

Φίλε μου, μην μπερδεύεις τα πράγματα. Τι σχέση έχει το αξίωμα του προέδρου της δημοκρατίας με το φόρουμ του HZ; :D

 

Επίσης, ο τρόπος που επιλέγονται οι συντονιστές είναι μια χαρά. Δεν καταλαβαίνω γιατί να αλλάξει...


Επεξεργάστηκε από dina, 14 Μάρτιος 2016 - 14:47:54.

  • Αυτό αρέσει στον/η Davinci, orestis28, iliasGR9 και σε άλλον ένα

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#5 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 14:52:13

Φίλε μου, μην μπερδεύεις τα πράγματα. Τι σχέση έχει το αξίωμα του προέδρου της δημοκρατίας με το φόρουμ του HZ; :D

 

Επίσης, ο τρόπος που επιλέγονται οι συντονιστές είναι μια χαρά. Δεν καταλαβαίνω γιατί να αλλάξει...

ήθελα να γίνω συντονιστής να κάνω τα πάντα για σας 



#6 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 15:06:53

Νομίζω δεν έχεις καταλάβει τι ακριβώς είναι οι συντονιστές. Σου παραθέτω την απάντηση από τις FAQ σχετικά με το φόρουμ.

 

Οι συντονιστές είναι υπεύθυνοι του φόρουμ για να το διατηρούν «καθαρό» από περιεχόμενο το οποίο παρεκτρέπεται από τους όρους χρήσης και τους κανόνες. Οι συντονιστές έχουν την δυνατότητα να επεξεργάζονται, να κλειδώνουν σελίδες κ.τλ., και μπορούν να δώσουν απαντήσεις σε διάφορα ερωτήματα.


Επεξεργάστηκε από dina, 14 Μάρτιος 2016 - 15:07:37.

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#7 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 15:12:17

Νομίζω δεν έχεις καταλάβει τι ακριβώς είναι οι συντονιστές. Σου παραθέτω την απάντηση από τις FAQ σχετικά με το φόρουμ.

 

Οι συντονιστές είναι υπεύθυνοι του φόρουμ για να το διατηρούν «καθαρό» από περιεχόμενο το οποίο παρεκτρέπεται από τους όρους χρήσης και τους κανόνες. Οι συντονιστές έχουν την δυνατότητα να επεξεργάζονται, να κλειδώνουν σελίδες κ.τλ., και μπορούν να δώσουν απαντήσεις σε διάφορα ερωτήματα.

ναι αλλά θέλω εγώ να γίνω συντονιστής



#8 Φώτης

Φώτης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 108 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛάρισα
  • Ομάδα:THE DARK LEGEND
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:fotisael
Φήμη: 72

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 16:04:45

ναι αλλά θέλω εγώ να γίνω συντονιστής

 Aνέβα λίγο επίπεδο, πάρε εμπειρία από το παιχνίδι και μετά βλέπουμε!!


Επεξεργάστηκε από Φώτης, 14 Μάρτιος 2016 - 16:33:19.

  • Αυτό αρέσει σε Killfan7 και iliasGR9

#9 iliasGR9

iliasGR9

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 57 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα αθηνα
  • Ομάδα:xallaroi
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:iliasGATE71
Φήμη: 75

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 16:43:03

 Aνέβα λίγο επίπεδο, πάρε εμπειρία από το παιχνίδι και μετά βλέπουμε!!

καλά λέει ο Φώτης έχω παρακολουθησει τα δυο τελευταία θέμα τα σου και αγόρι φαίνεται ότι έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου       


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, shate, alex1992 και σε 2 άλλους

                   xallaroi                  

                                           GR9                                                                                                                                                    

                                                                                                    

 

                                                   


#10 Marios24GR

Marios24GR

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 201 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστα σουβλατζίδικα
  • Ομάδα:δεν εχω ψαχνω
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:marios24GR
Φήμη: 297

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 16:56:05

αναρωτιέμαι οι moderator πως ακομα δεν σε εχουν μπαναρει ;)


  • Αυτό αρέσει σε kellipop και Killfan7

  G.H.S :wub:
 


#11 iliasGR9

iliasGR9

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 57 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα αθηνα
  • Ομάδα:xallaroi
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:iliasGATE71
Φήμη: 75

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 17:17:37

έμενα??? 


                   xallaroi                  

                                           GR9                                                                                                                                                    

                                                                                                    

 

                                                   


#12 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 17:29:09

έμενα??? 

Όχι εσένα. Τον δημιουργό του θέματος. ;)


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#13 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 18:54:41

Εγώ προτείνω οι moderators να έχουν τη δυνατότητα να μαρκάρουν συγκεκριμένα θέματα ως: "ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ - ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΟΥΜΕ".

 

Αν αυτό το θέμα είχε τέτοια επισήμανση θα έγραφα εδώ κάποια πράγματα (grin)για την πρόταση του φίλου μας, που τώρα αποφεύγω να τα γράψω γιατί είτε θα σβηστούν είτε θα φάω ban. ;)


Επεξεργάστηκε από DrSuperDuper, 14 Μάρτιος 2016 - 19:05:29.

  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, dina, hero333 και σε 4 άλλους

#14 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 19:03:02

Θέλω να αλλάξετε τον τρόπο που επιλέγετε moderators δηλαδή αυτός που έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη του φόρουμ η είναι ο καλύτερος αρχηγός σε μια ομάδα να γίνονται εκλογές moderator δηλαδή να βάζετε υποψήφιους έναν η 4 αρχηγούς ομάδων και όποιος έχει το υψηλότερο αποτέλεσμα από 1 και πάνω να εκλέγεται moderator έτσι με αυτόν τον τρόπο θα διευκολύνεται να μπαίνουν οι ικανοί και οι καλύτεροι και ο moderator να εκλέγεται αυτός που είναι αρχηγός μιας ομάδας αντί για αιτήσεις να γίνονται εκλογές moderator η θητεία του να είναι κάθε πέντε χρόνια όσο είναι και το αξίωμα του προέδρου της δημοκρατίας εξ άλλου ο συντονιστής είναι αρχηγός του φόρουμ σωστά άρα πρέπει να αλλάξει ο τρόπος επιλογής moderator αντί για αιτήσεις moderator κάντε εκλογές moderator

 

Ευχαριστώ

 

Λοιπόν, παιδάκι μου γλυκό κ αγαπημένο... πότε επιτέλους θα καταλάβεις ότι εδώ δεν είναι Βουλή ούτε έχουμε σχέση με την Δημοκρατία... εδώ είναι παιχνίδι. Αν δε μπορείς να το καταλάβεις... ασχολήσου καλύτερα με τα πολιτικά της πόλης.

 

Και Moderator γίνονται αυτοί που έχουν γνώση στο παιχνίδι, γνωρίζουν τακτικές και προβλήματα που μπορούν να τα λύσουν. Εσύ με τέτοιο μυαλό, λυπάμαι αλλά δεν μπορείς να γίνεις. Μάθε πρώτα το παιχνίδι και μετά άρχισε τα θέλω σου... δεν είναι παίξε γέλασε ο συντονιστής.

 

Και επειδή μας έχεις κουράσει ειλικρινά, κοίτα να βάλεις μυαλό και μην ξανά δημιουργήσεις ποστ που να αναφέρει τα πολιτικά με το παιχνίδι.

 

 Δεν θα μας ρίξεις και στα χάπια... 


Επεξεργάστηκε από giann657, 14 Μάρτιος 2016 - 19:03:30.

  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, RickRub, DrSuperDuper και σε 5 άλλους

#15 TheBestOfAll

TheBestOfAll

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 467 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 424

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 19:20:34

Να θέλεις  :P  :D  (lol)


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657

#16 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 19:24:27

Λοιπόν, παιδάκι μου γλυκό κ αγαπημένο... πότε επιτέλους θα καταλάβεις ότι εδώ δεν είναι Βουλή ούτε έχουμε σχέση με την Δημοκρατία... εδώ είναι παιχνίδι. Αν δε μπορείς να το καταλάβεις... ασχολήσου καλύτερα με τα πολιτικά της πόλης.

 

Και Moderator γίνονται αυτοί που έχουν γνώση στο παιχνίδι, γνωρίζουν τακτικές και προβλήματα που μπορούν να τα λύσουν. Εσύ με τέτοιο μυαλό, λυπάμαι αλλά δεν μπορείς να γίνεις. Μάθε πρώτα το παιχνίδι και μετά άρχισε τα θέλω σου... δεν είναι παίξε γέλασε ο συντονιστής.

 

Και επειδή μας έχεις κουράσει ειλικρινά, κοίτα να βάλεις μυαλό και μην ξανά δημιουργήσεις ποστ που να αναφέρει τα πολιτικά με το παιχνίδι.

 

 Δεν θα μας ρίξεις και στα χάπια... 

τι δεν έχετε σχέση με την δημοκρατία παντού έχουμε τέτοιο πράγμα μην ξαναδώ την λέξη οτι εδώ δεν έχουμε σχέση με την δημοκρατία αλλιώς αν δεν υπήρχε αυτό το πράγμα δεν θα είχαμε ελευθερία του λόγου δεν θα λέγαμε αυτό που θέλαμε είστε αντιεξουσιαστές και το παιχνίδι είναι αντιεξουσιαστικό oπότε και εσείς θα καταλάβετε οτί εδώ είναι παιχνίδι και μπορούμε στο φόρουμ να πούμε ελεύθερα την άποψη μας εντάξει το ξέρω εδώ οτι δεν είναι βουλή αλλά να καταλάβετε όλοι οι χρήστες ότι αυτή η πρόταση που είπε ο giann657 ήταν φράση απειλή προς την δημοκρατία αν είσαι με την χούντα τότε μην σχολιάζεις δημοκρατικά σκασίλα μου μεγάλη βγάλτε τα πέρα μόνοι σας αφού είστε αντιεξουσιαστές εγώ θα φύγω αν συνεχίσετε έτσι και βλέπω την φράση οτι εδώ δεν έχουμε παντελώς σχέση με την δημοκρατία γι αυτό σας παρακαλώ να σταματήσετε να μου λέτε ότι δεν έχει σχέση με την δημοκρατία παντού έχουμε σχέση με την δημοκρατία η δημοκρατία δεν φεύγει από παντού γι αυτό θα φύγω γιατί είστε αντιεξουσιαστές και αντιδημοκρατικοί 


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathCab

#17 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 19:27:56

τι δεν έχετε σχέση με την δημοκρατία παντού έχουμε τέτοιο πράγμα μην ξαναδώ την λέξη οτι εδώ δεν έχουμε σχέση με την δημοκρατία αλλιώς αν δεν υπήρχε αυτό το πράγμα δεν θα είχαμε ελευθερία του λόγου δεν θα λέγαμε αυτό που θέλαμε είστε αντιεξουσιαστές και το παιχνίδι είναι αντιεξουσιαστικό oπότε και εσείς θα καταλάβετε οτί εδώ είναι παιχνίδι και μπορούμε στο φόρουμ να πούμε ελεύθερα την άποψη μας εντάξει το ξέρω εδώ οτι δεν είναι βουλή αλλά να καταλάβετε όλοι οι χρήστες ότι αυτή η πρόταση που είπε ο giann657 ήταν φράση απειλή προς την δημοκρατία αν είσαι με την χούντα τότε μην σχολιάζεις δημοκρατικά σκασίλα μου μεγάλη βγάλτε τα πέρα μόνοι σας αφού είστε αντιεξουσιαστές εγώ θα φύγω αν συνεχίσετε έτσι και βλέπω την φράση οτι εδώ δεν έχουμε παντελώς σχέση με την δημοκρατία γι αυτό σας παρακαλώ να σταματήσετε να μου λέτε ότι δεν έχει σχέση με την δημοκρατία παντού έχουμε σχέση με την δημοκρατία η δημοκρατία δεν φεύγει από παντού γι αυτό θα φύγω γιατί είστε αντιεξουσιαστές και αντιδημοκρατικοί 

 

Όταν μεγαλώσεις, Πρόεδρος να γίνεις...

 ελπίζω τουλάχιστον να μην υπάρχουμε μέχρι τότε... :D

 

Υ.Γ. Όταν ανέφερα Δημοκρατία... με συγχωρείς, ήθελα να πω με τα πολιτικά...


Επεξεργάστηκε από giann657, 14 Μάρτιος 2016 - 19:28:47.

  • Αυτό αρέσει σε kellipop, iliasGR9 και RONALDO46

#18 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 19:32:11

Όταν μεγαλώσεις, Πρόεδρος να γίνεις...

 ελπίζω τουλάχιστον να μην υπάρχουμε μέχρι τότε... :D

 

Υ.Γ. Όταν ανέφερα Δημοκρατία... με συγχωρείς, ήθελα να πω με τα πολιτικά...

δεν έχουμε λογοκρισία πρέπει να εκφράσω ελεύθερα την άποψη μου είτε πολιτικά είτε με το παιχνίδι


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathCab

#19 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 19:34:14

δεν έχουμε λογοκρισία πρέπει να εκφράσω ελεύθερα την άποψη μου είτε πολιτικά είτε με το παιχνίδι

 

Αύριο, πρωί πρωί θα πάω στον Ψυχίατρο να μου δώσει τα κατάλληλα χάπια... που μπορεί να φτάσει ο άνθρωπος μέσα σε μια μέρα...  (lol)


  • Αυτό αρέσει σε kellipop, DrSuperDuper και iliasGR9

#20 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2016 - 19:35:18

Αύριο, πρωί πρωί θα πάω στον Ψυχίατρο να μου δώσει τα κατάλληλα χάπια... που μπορεί να φτάσει ο άνθρωπος μέσα σε μια μέρα...  (lol)

αγόρι μου σου έχω κάνει κάτι 


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathCab




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες