Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΑΜΟΙΒΩΝ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟΥ EVENT


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Naty , 03 Απρίλιος 2016 - 13:16:00

Καλησπέρα σε όλους τους Ήρωες.

 

Θελω να ενημερωσω πως υπηρξε καποιο πρόβλημα στο κομματι των ανταμοιβών του πσχαλινου event

Χθες το βραδυ  , Πολλοι Ηρωες αφησαν τελευταια ωρα λογω ότι εχουν πιο καλο συντελεστη xp / κερματων οι αποστολες όταν εχει καποιο Event.

Συγκεκριμενα από την ομαδα μου υπηρξαν 4 παιχτες που ειχαν το θεμα αυτό και συνεχεια λαμβανω μυνηματα από παιχτες που ειχαν το ιδιο θεμα , μετα από καποια επικοινωνια που ειχε ενας παιχτης μας ο Ηλιας με το support του ειπαν πως είναι θεμα του Broswer του.

Ετσι την επομενη μερα ο παιχτης διεγραψε με μηνυμα καταπελτη εναντιων του συστηματος γενικα και αλλα παιδια τα οποια είναι 40+ ετων το θεωρουν κοροιδια και επιθυμουν να ακολουθησουν και αυτοι με την σειρα τους στο δρομο τις διαγραφης ( δεν θελω να αναρτησω κατι γιατι δεν εχω σχετικη αδεια )

 

Παρακαλω Ολους τους Ηρωες Φιλους η αντιπαλους που ειχαν το ιδιο θεμα με το event και τις ανταμοιβες να γραψουν από κατω στα σχολια το ονομα το παιχτη τους και τον browser που παιζουν. explorer firexof κτλ. καποιοι θα πουν να στειλω στην υποστηριξη η να στειλουν ( γιατι εγω ελαβα κανονικα την ανταμοιβή μου ) όμως εδώ στελνω σαν αρχηγος ομαδας και σαν ενεργο μελος του παιχνιδιού αυτου ώστε να βρεθει μια λυση γιατι ξερω στην υποστηριξη είμαι βέβαιος πως αν υπαρχει καποιο bug και καποια αδικια θα διευθετηθεί συντομα .

 

Love - Peto.

 

Χαίρετε,
γνωρίζουμε για το πρόβλημα και είναι ήδη σε επεξεργασία. Μας συγχωρείτε για την αναστάτωση.
Καλή συνέχεια & καλή διασκέδαση στο παιχνίδι!!
Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
24 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 08:59:24

Καλησπέρα σε όλους τους Ήρωες.

 

Θελω να ενημερωσω πως υπηρξε καποιο πρόβλημα στο κομματι των ανταμοιβών του πσχαλινου event

Χθες το βραδυ  , Πολλοι Ηρωες αφησαν τελευταια ωρα λογω ότι εχουν πιο καλο συντελεστη xp / κερματων οι αποστολες όταν εχει καποιο Event.

Συγκεκριμενα από την ομαδα μου υπηρξαν 4 παιχτες που ειχαν το θεμα αυτό και συνεχεια λαμβανω μυνηματα από παιχτες που ειχαν το ιδιο θεμα , μετα από καποια επικοινωνια που ειχε ενας παιχτης μας ο Ηλιας με το support του ειπαν πως είναι θεμα του Broswer του.

Ετσι την επομενη μερα ο παιχτης διεγραψε με μηνυμα καταπελτη εναντιων του συστηματος γενικα και αλλα παιδια τα οποια είναι 40+ ετων το θεωρουν κοροιδια και επιθυμουν να ακολουθησουν και αυτοι με την σειρα τους στο δρομο τις διαγραφης ( δεν θελω να αναρτησω κατι γιατι δεν εχω σχετικη αδεια )

 

Παρακαλω Ολους τους Ηρωες Φιλους η αντιπαλους που ειχαν το ιδιο θεμα με το event και τις ανταμοιβες να γραψουν από κατω στα σχολια το ονομα το παιχτη τους και τον browser που παιζουν. explorer firexof κτλ. καποιοι θα πουν να στειλω στην υποστηριξη η να στειλουν ( γιατι εγω ελαβα κανονικα την ανταμοιβή μου ) όμως εδώ στελνω σαν αρχηγος ομαδας και σαν ενεργο μελος του παιχνιδιού αυτου ώστε να βρεθει μια λυση γιατι ξερω στην υποστηριξη είμαι βέβαιος πως αν υπαρχει καποιο bug και καποια αδικια θα διευθετηθεί συντομα .

 

Love - Peto.

 

 

 

 


  • Αυτό αρέσει σε odi, Killfan7 και king33

#2 Killfan7

Killfan7

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 392 μηνύματα
  • Ομάδα:Nave Loca
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:Killfan7
Φήμη: 455

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 09:44:28

Μου συνέβη το ίδιο...

Killfan7-Gr12

Μπήκα από 2-3 browsers και απο όλα υπήρξε το πρόβλημα που αναφέρω εδώ:http://forum.gr.hero...opic/10670-bug/

Ενώ αντίθετα στον gr11 έλαβα την ανταμοιβή κανονικά.

:D :D :D :D


#3 Davinci

Davinci

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 330 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑπόρρητη.
  • Ομάδα:illuminati
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 972

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 09:55:51

Χαίρετε,

παρακαλώ επικοινωνήστε με την υποστήριξη


  • Αυτό αρέσει στον/η odi

* Silence is the most powerful scream *

Αυτό που σε κάνει να ξεχωρίζεις είναι η προσωπικότητά σου.Καλλιέργησέ την.

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#4 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 11:00:09

Καλημερα,επειδη μαλλον υπαρχει τεχνικο προβλημα,νομιζω μεχρι την Δευτερα θα εχει λυθει,υπαρχει κ αλλου προβλημα οχι μονο εδω 



#5 SUPERMANTOLINOMAN

SUPERMANTOLINOMAN

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:SUPERMANTOLINOMAN
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 11:03:07

αν κατα λαθος εγραφα αυτα που θελω να γραψω θα ξαναετρωγα μπαν...

αλλωστε για οτι και να πεις εναντια στην εταιρεια υπαρχει λογοκρισια...

 

υγ.παντως φοβερη απαντηση εδωσε ο αγαπητος κυριος συντονιστης μας...

επικοινωνηστε με την υποστηριξη βρε κουτα...

ειμαι σιγουρος ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ και ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ...

μα ειναι δυνατον να ρωτατε τετοια πραγματα εδω...


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657, barman1, Crypton και GR10 και σε άλλον ένα

#6 Davinci

Davinci

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 330 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑπόρρητη.
  • Ομάδα:illuminati
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 972

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 11:32:05

Καλησπέρα σας.

Όσον αφορά το "λογοκρισία" δεν υφίσταται τέτοιος όρος.Απλώς υπάρχουν οι κανόνες του φόρουμ.

Επίσης έχουμε ξαναπει πως όσον αφορά το οποιοδήποτε πρόβλημα

στο παιχνίδι κάνενα φόρουμ δεν είναι ικανό να σας το λύσει όσο η αρμόδια αρχή η οποία είναι η υποστήριξη,παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη .


  • Αυτό αρέσει στον/η odi

* Silence is the most powerful scream *

Αυτό που σε κάνει να ξεχωρίζεις είναι η προσωπικότητά σου.Καλλιέργησέ την.

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#7 SUPERMANTOLINOMAN

SUPERMANTOLINOMAN

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:SUPERMANTOLINOMAN
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 12:04:29

προφανως και τα προβληματα του παιχνιδιου δεν λυνονται στο φορουμ...

τα προβληματα εκθετονται ομως!

και οταν εσυ ως διαχειριστης του φορουμ,σε καθε μας προβλημα,μας προτρεπεις να επικοινωνησουμε με την υποστηριξη γνωριζοντας μεχρι και η τελευταια πετρα εδω μεσα πως αν επιμεινεις σε ενα θεμα στην υποστηριξη παιρνεις την κλασσικη απαντηση

 

 

μαλλον κατι δεν παει καλα "φιλε" νταβιντσι...

να κλεισουν λοιπον ολα τα τοπικ των προβληματων καθως η απαντηση σας εν τελει ειναι η ιδια...

"επικοινωνηστε με την υποστηριξη"


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, Marios24GR, DrSuperDuper και σε 6 άλλους

#8 Davinci

Davinci

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 330 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑπόρρητη.
  • Ομάδα:illuminati
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 972

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 12:22:26

Χαίρετε,

εύστοχή η απορία σας ως προς το γιατί υπάρχει η κατηγορία αυτή.Να σας ενημερώσω πως αρκετοί παίκτες δεν γνωρίζουν σε τέτοια κατάσταση τι να κάνουν,εκθέτουν λοιπόν το πρόβλημά τους εδώ και εμείς τους παραμπέμπουμε στην ανάλογη αρχή ή τους ενημερώνουμε για γενίκα θέματα που αφορούν το παιχνίδι.Τα τεχνικά θέματα "bug" τα χειρίζεται κατ' εξοχήν η υποστήριξη.Καλή συνέχεια και καλή διασκέδαση στο παιχνίδι!


  • Αυτό αρέσει στον/η odi

* Silence is the most powerful scream *

Αυτό που σε κάνει να ξεχωρίζεις είναι η προσωπικότητά σου.Καλλιέργησέ την.

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#9 SUPERMANTOLINOMAN

SUPERMANTOLINOMAN

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:SUPERMANTOLINOMAN
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 12:40:30

ισως τοτε εγω και μερικες εκατονταδες χρηστες υπερεκτιμουμε τις δυνατοτητες των συντονιστων του φορουμ και εν τελει ολου του φορουμ καθως θα περιμεναμε μια αμεση επικοινωνια των συντονιστων και της υποστηριξης και μια καλυτερη εξυπηρετηση οσων αφορα τα καθημερινα προβληματα που "δημιουργει" το παιχνιδι...

 

το αν θα με μπαναρεις επειδη εβρισα ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ κατανοητο...

το αν θα με μπαναρεις ομως επειδη θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ την υποστηριξη ή επειδη κατεχεις εξουσια και εχεις μια προσωπικη κοντρα μαζι μου τοτε ολοι καταλαβαινουμε οτι εξυπηρετεις αλλους σκοπους...

 

και επειδη το ποστ ανοιχτηκε για να εκθεσουν τα παιδια το προβλημα τους και οχι για να μιλαμε οι δυο μας καλυτερα θα ηταν να εψαχνες εσυ ο ιδιος την απαντηση στο ερωτημα τους με τις διασυνδεσεις σου στην υποστηριξη και οχι να ψαχνεις αφορμη να με ξαναμπαναρεις...

γιατι στο τελος εκει θα καταληξει...


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657, goof123, Crypton και GR10 και σε 3 άλλους

#10 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 12:56:52

....οι ανταμοιβές του ιβεντ δεν δόθηκαν σε όλους.
....οι διαγραφές σοβαρών ατόμων που έχουν δώσει χρήματα στο παιχνίδι εχουν ξεκινήσει κ ειναι γεγονός.
....το παιχνίδι εχει κρασάρει με τις αναβαθμίσεις.
Μήπως η τεχνική υποστήριξη εχει ρεπό τα σαββατοκύριακα ?,
Μήπως να ενδιαφερθεί κάποιο ανώτερο στέλεχος?
  • Αυτό αρέσει στον/η Petolilos, SUPERMANTOLINOMAN, giann657 και σε 4 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#11 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 175 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:10:04

Εδώ και εγώ επειδή ήθελα να ρωτήσω για το πρόβλημα με το πλυντήριο με το κατόρθωμα χρησιμοποίησε 8 φορές το  πλυντήριο, μου απάντησαν με μια μόνο γραμμή λέγοντας ότι έτσι είναι το παιχνίδι και μου είπαν να μην τους ξανά ρωτήσω για αυτό το θέμα κάτι τέτοιο έλαβα στο εμαιλ εγώ από κάτω όταν πας να δεις για την υποστήριξη εάν σου έχει απαντήσει...απαράδεκτοι τελείως τι να πω...(Από την μια μεριά χαίρομαι επειδή τελικά αυτό που γίνεται είναι μόνο η αρχή ο πόλεμος ή μάλλον καλύτερα η επανάσταση άρχισε εναντίον της εταιρίας)..

Κάτι πρέπει να κάνει η εταιρία με την υποστήριξη δεν γίνεται να συνεχίσει αυτή η κατάσταση έχετε χάσει παντελώς την εμπιστοσύνη μας μετά από όλα αυτά που γίνονται,και η εταιρία έχει χάσει την εμπιστοσύνη μας,δεν γίνεται να αλλάξουν επιτέλους αυτοί οι κανόνες του φόρουμ να μην έχουμε τόση λογοκρισία...

Ευχαριστώ εάν και πιστεύω ότι θα μου δώσουν μπαν...

Να και η ακριβής απάντηση τους:<<Ελπίζουμε αυτό το μήνυμα να απάντησε επαρκώς στις ερωτήσεις σας. Εάν όχι, παρακαλούμε μην στείλετε άλλο email. Αντ' αυτού, συνδεθείτε στον λογαριασμό σας για ένα πλήρες αρχείο όλων των αιτήσεών σας για υποστήριξη και τις απαντήσεις.>>

Τα συμπεράσματα δικά σας....


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και SUPERMANTOLINOMAN

#12 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:11:23

....οι διαγραφές σοβαρών ατόμων που έχουν δώσει χρήματα στο παιχνίδι εχουν ξεκινήσει κ ειναι γεγονός.

 

Αυτό το κρούσμα των διαγραφών αρχίζει όντως και παίρνει μεγάλες διαστάσεις. Βλέπω στο gr4 που παίζω, στο πρωτάθλημα μου βγάζει παίκτες μεγάλων επιπέδων οι οποίοι έχουν διαγραφεί. Μάλιστα κάποιοι γνωστοί μου που ήταν πάνω από 300+ επίπεδο όλοι διαγράφηκαν. Ο λόγος;; Η υποστήριξη!!! Όποιος δεν με πιστεύει ας μου στείλει π.μ να του δείξω σε screenshot μία συζήτηση που είχαμε με μία παίκτρια!


Επεξεργάστηκε από Τragιc12, 03 Απρίλιος 2016 - 13:11:57.

  • Αυτό αρέσει σε odi, DrSuperDuper και SUPERMANTOLINOMAN
.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#13 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:15:05

Εδώ και εγώ επειδή ήθελα να ρωτήσω για το πρόβλημα με το πλυντήριο με το κατόρθωμα χρησιμοποίησε 8 φορές το  πλυντήριο, μου απάντησαν με μια μόνο γραμμή λέγοντας ότι έτσι είναι το παιχνίδι και μου είπαν να μην τους ξανά ρωτήσω για αυτό το θέμα κάτι τέτοιο έλαβα στο εμαιλ εγώ από κάτω όταν πας να δεις για την υποστήριξη εάν σου έχει απαντήσει...απαράδεκτοι τελείως τι να πω...(Από την μια μεριά χαίρομαι επειδή τελικά αυτό που γίνεται είναι μόνο η αρχή ο πόλεμος ή μάλλον καλύτερα η επανάσταση άρχισε εναντίον της εταιρίας)..

Κάτι πρέπει να κάνει η εταιρία με την υποστήριξη δεν γίνεται να συνεχίσει αυτή η κατάσταση έχετε χάσει παντελώς την εμπιστοσύνη μας μετά από όλα αυτά που γίνονται,και η εταιρία έχει χάσει την εμπιστοσύνη μας,δεν γίνεται να αλλάξουν επιτέλους αυτοί οι κανόνες του φόρουμ να μην έχουμε τόση λογοκρισία...

Ευχαριστώ εάν και πιστεύω ότι θα μου δώσουν μπαν...

Να και η ακριβής απάντηση τους:<<Ελπίζουμε αυτό το μήνυμα να απάντησε επαρκώς στις ερωτήσεις σας. Εάν όχι, παρακαλούμε μην στείλετε άλλο email. Αντ' αυτού, συνδεθείτε στον λογαριασμό σας για ένα πλήρες αρχείο όλων των αιτήσεών σας για υποστήριξη και τις απαντήσεις.>>

Τα συμπεράσματα δικά σας....

καμία σχέση το αρχικό νήμα με το ποστ σου.

το φόρουμ εχει κάποιους κανόνες που πρέπει να ακολουθήσουμε για να μην προκληθεί χάος.τώρα αν πιστεύεις οτι  γίνετε κάτι εσκεμμένα απο τους συντονιστές,αυτο δεν υφίσταται.είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων .

οι απαντήσεις της υποστήριξης  στο λειτουργικό κομμάτι ειναι αλλο θέμα κ θα πρέπει να εξεταστεί απο κάποια ανωτέρα αρχή. 


Επεξεργάστηκε από odi, 03 Απρίλιος 2016 - 13:15:52.

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#14 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.204 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.609

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:16:00   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Καλησπέρα σε όλους τους Ήρωες.

 

Θελω να ενημερωσω πως υπηρξε καποιο πρόβλημα στο κομματι των ανταμοιβών του πσχαλινου event

Χθες το βραδυ  , Πολλοι Ηρωες αφησαν τελευταια ωρα λογω ότι εχουν πιο καλο συντελεστη xp / κερματων οι αποστολες όταν εχει καποιο Event.

Συγκεκριμενα από την ομαδα μου υπηρξαν 4 παιχτες που ειχαν το θεμα αυτό και συνεχεια λαμβανω μυνηματα από παιχτες που ειχαν το ιδιο θεμα , μετα από καποια επικοινωνια που ειχε ενας παιχτης μας ο Ηλιας με το support του ειπαν πως είναι θεμα του Broswer του.

Ετσι την επομενη μερα ο παιχτης διεγραψε με μηνυμα καταπελτη εναντιων του συστηματος γενικα και αλλα παιδια τα οποια είναι 40+ ετων το θεωρουν κοροιδια και επιθυμουν να ακολουθησουν και αυτοι με την σειρα τους στο δρομο τις διαγραφης ( δεν θελω να αναρτησω κατι γιατι δεν εχω σχετικη αδεια )

 

Παρακαλω Ολους τους Ηρωες Φιλους η αντιπαλους που ειχαν το ιδιο θεμα με το event και τις ανταμοιβες να γραψουν από κατω στα σχολια το ονομα το παιχτη τους και τον browser που παιζουν. explorer firexof κτλ. καποιοι θα πουν να στειλω στην υποστηριξη η να στειλουν ( γιατι εγω ελαβα κανονικα την ανταμοιβή μου ) όμως εδώ στελνω σαν αρχηγος ομαδας και σαν ενεργο μελος του παιχνιδιού αυτου ώστε να βρεθει μια λυση γιατι ξερω στην υποστηριξη είμαι βέβαιος πως αν υπαρχει καποιο bug και καποια αδικια θα διευθετηθεί συντομα .

 

Love - Peto.

 

Χαίρετε,
γνωρίζουμε για το πρόβλημα και είναι ήδη σε επεξεργασία. Μας συγχωρείτε για την αναστάτωση.
Καλή συνέχεια & καλή διασκέδαση στο παιχνίδι!!

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, odi, Petolilos και σε 6 άλλους

#15 SUPERMANTOLINOMAN

SUPERMANTOLINOMAN

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:SUPERMANTOLINOMAN
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:23:49

καμία σχέση το αρχικό νήμα με το ποστ σου.

το φόρουμ εχει κάποιους κανόνες που πρέπει να ακολουθήσουμε για να μην προκληθεί χάος.τώρα αν πιστεύεις οτι  γίνετε κάτι εσκεμμένα απο τους συντονιστές,αυτο δεν υφίσταται.είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων .

οι απαντήσεις της υποστήριξης  στο λειτουργικό κομμάτι ειναι αλλο θέμα κ θα πρέπει να εξεταστεί απο κάποια ανωτέρα αρχή. 

φυσικα και το θεμα δεν ανοιχτηκε για να "κραξουμε" την υποστηριξη!

ισως μαλιστα ειμαι εγω αυτος που πηγα αλλου το νοημα της συζητησης...

ομως απο καπου πρεπει να γινει η αρχη!!!

οι απαντησεις τις υποστηριξης στα προβληματα ειναι εντελως απαραδεκτες και το ξερετε ολοι!!!

ποιο ειναι λοιπον το νοημα να μπω στο φορουμ να εκθεσω το προβλημα μου και να μου απαντησει ο συντονιστης να επικοινωνησω με την υποστηριξη εφοσον ξερω τι ειδους απαντηση θα παρω???

 

και οσον αφορα το κομματι "αγνωστοι μεταξυ αγνωστων",μην παιρνεις και ορκο...


  • Αυτό αρέσει στον/η barman1, Crypton και GR10, king33 και σε άλλον ένα

#16 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:35:20

φυσικα και το θεμα δεν ανοιχτηκε για να "κραξουμε" την υποστηριξη!

ισως μαλιστα ειμαι εγω αυτος που πηγα αλλου το νοημα της συζητησης...

ομως απο καπου πρεπει να γινει η αρχη!!!

οι απαντησεις τις υποστηριξης στα προβληματα ειναι εντελως απαραδεκτες και το ξερετε ολοι!!!

ποιο ειναι λοιπον το νοημα να μπω στο φορουμ να εκθεσω το προβλημα μου και να μου απαντησει ο συντονιστης να επικοινωνησω με την υποστηριξη εφοσον ξερω τι ειδους απαντηση θα παρω???

 

και οσον αφορα το κομματι "αγνωστοι μεταξυ αγνωστων",μην παιρνεις και ορκο...

σπαμαρουμε το νήμα κ θα αποκλειστούμε.

ποτέ δεν εξέθεσα το εκάστοτε πρόβλημα μου στο φόρουμ.Το βρίσκω εντελώς λάθος.

πάντα στέλνω στην υποστήριξη μέχρι να λάβω απαντήσεις..

αν οι απαντήσεις δεν μου αρέσουν αλλα ειναι ορθές το κάνω γαργάρα.

αν οι απαντήσεις ειναι άκυρες επιμένω ,κ ο επιμένων νικά στο τέλος.μέχρι σήμερα εχουν λυθεί όλα τα προβλήματα που αντιμετώπισα στο παικτικό κομμάτι .

 

τώρα σχετικά με τις γνωριμίες των συντονιστών ,λίγο πολύ ολοι γνωριζόμαστε μεταξύ μας.Το πόσο επαγγελματίας ειναι κάποιος ,ειναι δικό του θέμα.

συγκεκριμένα με εχει αποκλείσει απο το φόρουμ για λογοκρισία άτομο απο την συντονιστική ομάδα ,που ηταν  σύμβουλος στην ομάδα μου..κ γνωριζόμασταν αρκετό καιρό.

Αυτα τα λίγα απο εμένα ,

Παίξτε τίμια ,διασκεδάστε κάντε νέους φίλους κ μην χάνετε την ξεγνοιασιά του παιχνιδιού .

 

Αλεξάνδρα


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathCab, Naty, DrSuperDuper και σε 2 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#17 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:39:12

KΡΑΤΑΩ την απαντηση της Νaty σαν μια υπευθηνη , λογω ότι γνωριζω πολύ καλα από το forum και λιγο πιο ελαχιστα από support , σας διαβεβαιω ότι ατομικες αδικιες εχουν γινει κατά καιρους όμως όχι γενικα όταν αφορα πολλους παικτες.

Τα προβλήματα δεν αρχιζουν από τον Ελληνικο σερβερ , μιας και ο Ελληνικος είναι repeater του DE. Που είναι ο Master.

Aπο την μια είμαι χαρουμενος που είμαι ξανα μελος μιας και εχω ξανα ελευθερια στον λογο μου εφοσων δεν παραβαινω τους κανονες χρησης του forum.

Oμως παντα ελεγα πως το forum θα πρεπει να είναι πιο ευελικτο και με μεγαλυτερη ελευθερια λογου από τους διαχειριστες του.

Τελος θελω να ζητησω από κάθε παιχτη που διαβαζει αυτό το thread και αγαπάει το παιχνιδι να είναι ενωμενος μαζι ακομα και με αντιπαλους σε τέτοιες καταστασεις , καταστασεις που αν σημερα αδικησαν τον ταδε αυριο θα αδικησουν εμενα και εσενα . Αυτό είναι πανω από κάθε ζητημα ανταγωνισμου που υπαρχει μεσα στο παιχνιδι , ας κανουμε οπλα μας τους διαχειρηστες για ένα πιο καλο game αλλα να ειμαστε μαζι ολοι σε αυτό να μιλαμε και να συζητάμε τα προβλήματα και να στυριζουμε έμπρακτα τις αποψεις και τις καλες φωνες που θα κανουν το herozero πιο καλο , γιατι κάθε αλλαγη μπορει να γινεται για οφελο αφενος της εταιριας όμως πισω από το παιχνιδι ειμαστε εμεις , εμεις είμαστε το herozero και σας διαβεβαιω ότι υπαρχουν στην υποστηριξη πολλα παιδια που ακουνε την φωνη των παικτων και κανουν ότι μπορουν χωρις κερδος τα παντα για αυτους.

Και μιλαει ανθρωπος που εχει ζησει ολες τις πλευρες και ολες τις καταστασεις εντος και εκτος.

Κραταω και την αποψη του σεβαστου εως καποτε αντιπαλου supermantolinoman που ξερω ότι είναι ιδεαλιστης και εχουν βαση γερη η αποψεις του.

Ευχαριστω για τον χρονο σας . Μακαρι να λυθει τ θεμα αυτό γρηγορα και να αποφθεχθουν νεες εντασεις που εγω τουλάχιστον κανω οι μπορω να μαζεψω την διαγραφη ενός ακομα παικτη που είναι ανένδοτος και με θληβει πολύ το ιδιο θα εκανα αν ηταν αντιπαλος ο παιχτης φυσικα.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, odi, Naty και σε 3 άλλους

#18 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 14:59:46

Κατά τη γνώμη μου το πρόβλημα ξεκινάει από μια απλή διαπίστωση:
Δε μπορείς να βάζεις διαιτητές σε ένα παιχνίδι άτομα που είναι και παίκτες στο ίδιο παιχνίδι.

Είπατε για έμπειρους παίκτες που διέγραψαν λόγω της υποστήριξης. Αυτοί είναι ιδανικοί υποψήφιοι συντονιστές. Ξέρουν και το παιχνίδι και τί πάει στραβά και μάλλον έχουν τη θέληση να το διορθώσουν, αν τους δοθεί η ευκαιρία.


  • Αυτό αρέσει στον/η foibo, SUPERMANTOLINOMAN, Killfan7 και σε 7 άλλους

#19 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 04 Απρίλιος 2016 - 22:42:36

Γενικα απαγορευεται να εισαι παιχτης και moderator ειδικα ολοι παιζουν ...

ειτε bbe ειτε herozero...  :P


Επεξεργάστηκε από Petolilos, 04 Απρίλιος 2016 - 22:42:53.


#20 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 05 Απρίλιος 2016 - 07:38:48

Και ποιος θα βρεθεί που να μην είναι παίκτης και να θέλει να είναι και moderator δωρεάν;

Δεν λέω ότι είναι σωστό το ίδιο πρόσωπο να είναι και παίκτης αλλά διαφορετικά η εταιρεία θα έπρεπε να πληρώνει κάποιους να το κάνουν.


  • Αυτό αρέσει στον/η SuperGoofy




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες