Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΕΡΩΤΗΣΗ

ΕΡΩΤΗΣΗ

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
32 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:14:18

Eσενα ο παιχτης σου ειναι διαγραμενος δεν καταλαβα

οχι απενεργοποιημενος ειναι.

 

Καλησπέρα,

 

Θα σας παρακαλούσαμε να αποφεύγετε την παραπληροφόρηση, καθώς μπορεί να προκληθεί σύγχυση. Όπως αναφέρεται και στην σελίδα της Playata, η συγκεκριμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου δεν προορίζεται για επίλυση προβλημάτων.

 

 

 

 

Για οποιαδήποτε πρόβλημα που αντιμετωπίζετε στο παιχνίδι ή αν έχετε κάποια απορία σχετικά με το Hero Zero, θα πρέπει να απευθυνθείτε στην αντίστοιχη Υποστήριξη (σε ελληνικούς διακομιστές θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την Ελληνική Υποστήριξη, κ.τ.λ.).

δεν το ξερα αυτο

 

 

Σε περίπτωση που η Υποστήριξη πει πως δεν μπορεί να κάνει κάτι ώστε να επιλύσει ένα συγκεκριμένο πρόβλημα (φαινόμενο σπάνιο), σημαίνει πως έχουν ήδη καταβληθεί όλες οι δυνατές προσπάθειες. Όπως αναφέρεται και παραπάνω, η ίδια η Playata δεν μπορεί να παρέχει τεχνική υποστήριξη μέσω της συγκεκριμένης διεύθυνσης ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

 

Φυσικά, αν πιστεύετε πως πρόκειται για κάποιο λάθος (είτε δικό σας, είτε της Υποστήριξης), μπορείτε να ανοίξετε ένα νέο ticket. Αν και σας διαβεβαιώνουμε πως κάθε υπόθεση αναλύεται διεξοδικά από την Υποστήριξη, πριν φτάσει σε κάποιο αποτέλεσμα.

Κύριε Σπύρου.Το γεγονός ότι η υποστήριξη δεν μπορει να βοηθήση παίχτη-πελάτη της δεν ειναι σωστο γιατι έτσι ο παιχτης χανει το λογαριασμο του και δε ξανα εφτιαχνει ευκολα οποτε καλο θα ηταν να κάνουν ότι μπορούν στην υποστήριξη διότι και εχείς αφιερώνουμε ενα χρόνο στο παιχνίδι και εαν χάσουμε το παίχρη μας ειναι δύσκολο για εμας.Φιλικά,Thomson112.


Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#22 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:16:00

Κοιταξε να δειτε,επειδη υπηρχαν 2 συμβαντα σημερα με ακριβως ιδιο θεμα.Ισως να φταιει καπου η υποστηριξη(σε μικρο βαθμο) αλλα εσεις φταιτε πιο πολυ απο ολους επειδη ο προγραμματισμος ειναι κωδικας.Το συστημα αποθηκευει το αρχικο email(το data) δεν γινετε εμ που διαγραψατε τον λογαριασμο,εμ να ζητατε επαναφορα στο πιατο.Δηλαδη τι πιο απλο απο να κρατας σημειωσεις σε ενα χαρτακι να ξες τι σου γινετε! Πιο πολυ σχολιασα επειδη ολοι σας λετε για την υποστηριξη,οι ανθρωποι προσπαθουν να σας βοηθησουν αλλα μην ζητατε και τα παντα.Ενα αρχικο email σας ζητησαν,πως να δωσουν σε καποιον επαναφορα αν δεν ξερουν τα στοιχεια τους..(το αρχικο email)



#23 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:21:30

Κοιταξε να δειτε,επειδη υπηρχαν 2 συμβαντα σημερα με ακριβως ιδιο θεμα.Ισως να φταιει καπου η υποστηριξη(σε μικρο βαθμο) αλλα εσεις φταιτε πιο πολυ απο ολους επειδη ο προγραμματισμος ειναι κωδικας.Το συστημα αποθηκευει το αρχικο email(το data) δεν γινετε εμ που διαγραψατε τον λογαριασμο,εμ να ζητατε επαναφορα στο πιατο.Δηλαδη τι πιο απλο απο να κρατας σημειωσεις σε ενα χαρτακι να ξες τι σου γινετε! Πιο πολυ σχολιασα επειδη ολοι σας λετε για την υποστηριξη,οι ανθρωποι προσπαθουν να σας βοηθησουν αλλα μην ζητατε και τα παντα.Ενα αρχικο email σας ζητησαν,πως να δωσουν σε καποιον επαναφορα αν δεν ξερουν τα στοιχεια τους..(το αρχικο email)

φιλε το να ενεργοποιήσουν ενα παίχτη που απενεργοποιήθηκε δεν το ζητάει κανέναν σύστημα δεν ζητάει τιποτα το προγραμματισμενο συστημα εκει ενα κουμπι που λεει επανεργοποιήσει το πατανε και έφτιαξε δεν θελουν επαναφορα email ή κωδικου ωστε να χρειαζετε ταυτοποιήση.


Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#24 killbill

killbill

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 204 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣΤΗΝ ΧΑΒΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΡΦ
  • Ομάδα:the best 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:killbill
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:23:45

Ρε παιδιά θυμάμαι το αρχικο e-mail Αλλά υποστήριξη λέει ότι δεν είναι..Αλλά είναι σίγουρα επίσης ο παίκτης δεν είναι απενεργοποιημενος..Αλλά έχω να μπω καιρο και τον πατάω στην κατάταξη αν υπάρχει και δεν υπάρχει νομίζω έχει διαγραφτει .Επίσης δεν θυμάμαι το τωρινό εμαιλ και κωδικό αλλά θυμάμαι το αρχικό εμαιλ και κωδικο

#25 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:24:15

φιλε το να ενεργοποιήσουν ενα παίχτη που απενεργοποιήθηκε δεν το ζητάει κανέναν σύστημα δεν ζητάει τιποτα το προγραμματισμενο συστημα εκει ενα κουμπι που λεει επανεργοποιήσει το πατανε και έφτιαξε δεν θελουν επαναφορα email ή κωδικου ωστε να χρειαζετε ταυτοποιήση.

Πολυ ευκολα και απλα τα λες εσυ... Εχεις δουλεψει προγραμματιστης; Μαλλον οχι. Ο προγραμματισμος ειναι σαν αλυσιδα,αμα χασεις την αρχη εχασες και το τελος.Δηλαδη αμα δεν ξες και τι email εβαλες στην αρχη... Τι να πω... Μην φανταζεστε τα παντα τοσο απλα.



#26 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:27:19

Πολυ ευκολα και απλα τα λες εσυ... Εχεις δουλεψει προγραμματιστης; Μαλλον οχι. Ο προγραμματισμος ειναι σαν αλυσιδα,αμα χασεις την αρχη εχασες και το τελος.Δηλαδη αμα δεν ξες και τι email εβαλες στην αρχη... Τι να πω... Μην φανταζεστε τα παντα τοσο απλα.

ναι φίλε εχω δουλέξει και δουλευω ακομη σε 3 


Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#27 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:29:57

ναι φίλε εχω δουλέξει και δουλευω ακομη σε 3 

Αστο χανω τον χρονο μου,Απο την στιγμη που λες οτι ενα κουμπακι ειναι που λεει ενεργοποιηση πανε πατατω στα κρυφα και καντο ενεργοποιηση εσυ...



#28 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:32:35

Αστο χανω τον χρονο μου,Απο την στιγμη που λες οτι ενα κουμπακι ειναι που λεει ενεργοποιηση πανε πατατω στα κρυφα και καντο ενεργοποιηση εσυ...

δεν ειμαι στην εταιρια για να εχω προσβαση στη βαση δεδομενων και στο συστημα τους οποτε δε μπορω. (lol)

 

Ρε παιδιά θυμάμαι το αρχικο e-mail Αλλά υποστήριξη λέει ότι δεν είναι..Αλλά είναι σίγουρα επίσης ο παίκτης δεν είναι απενεργοποιημενος..Αλλά έχω να μπω καιρο και τον πατάω στην κατάταξη αν υπάρχει και δεν υπάρχει νομίζω έχει διαγραφτει .Επίσης δεν θυμάμαι το τωρινό εμαιλ και κωδικό αλλά θυμάμαι το αρχικό εμαιλ και κωδικο

Στείλε email στην εταιρια τότε και ξανα στην υποστήριξη και πες τους το ξανα με νεο ticket!


Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#29 killbill

killbill

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 204 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣΤΗΝ ΧΑΒΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΡΦ
  • Ομάδα:the best 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:killbill
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:36:21

Τι διαφορά έχει?

 

Τα ίδια θα μου πουν



#30 Amartoli

Amartoli

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος, Ελλάδα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 373

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:40:33

Χαίρετε,

 

θα παρακαλούσα :

  1. Οι μη γνωρίζωντες επί του θέματος να ΜΗΝ παραπληροφορούν τους υπόλοιπους με "αόριστες" απαντήσεις που οι ίδιοι νομίζουν ότι είναι σωστές.
  2. Η Υποστήριξη δεν είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ να επαναφέρει οποιονδήποτε λογαριασμό εφόσον δεν είναι δικιά της υπαιτιότητα, απλά βοηθάει επειδή το θέλει.
  3. Πρέπει να γνωρίζετε τα στοιχεία του λογαριασμού σας (ενδεχομένως όπως αναφέρθηκε να τα σημειώσετε για να τα θυμόσαστε) διαφορετικά εάν δεν γνωρίζετε ή δεν έχετε πρόσβαση σε αυτά τότε σας παραπέμπει ως Υπόλογους για θέματα κλοπής λογαριασμών κλπ.
  4. Όλα τα παραπάνω υπάρχουν ως όροι χρήσης και κανόνες του παιχνιδιού τους οποίους αποδέχεστε κατά την είσοδό σας στο παιχνίδι.

  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Naty, Sheen και σε 2 άλλους

Δύο πράγματα καθορίζουν ποιος είσαι. Η Υπομονή σου όταν δεν έχεις τίποτα και η Συμπεριφορά σου όταν έχεις τα πάντα...!!!


#31 xXKillerBoyGrXxTheOriginal

xXKillerBoyGrXxTheOriginal

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 56 μηνύματα
  • Ομάδα:Ace In The RiVeR
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:xXKillerBoyGrXx
Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 12:26:48

φιλε το να ενεργοποιήσουν ενα παίχτη που απενεργοποιήθηκε δεν το ζητάει κανέναν σύστημα δεν ζητάει τιποτα το προγραμματισμενο συστημα εκει ενα κουμπι που λεει επανεργοποιήσει το πατανε και έφτιαξε δεν θελουν επαναφορα email ή κωδικου ωστε να χρειαζετε ταυτοποιήση.

 

ακομα γραφεις στο φορουμ? δεν ειπες πως θα σταματησεις? και πως δεν θα γραφεις πραγματα που δεν ξερεις?

τζαμπα ασχολουμαστε μαζι σου τελος γράφε οσο θες εσυ κανενας δεν σε περνει στα σοβαρα εχεις καταντήσει κουραστικος...


  • Αυτό αρέσει σε Marios24GR και Sheen

#32 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 12:39:23

φιλε μπορεις να πας στο google μεταφραση και να το κανεις Γερμανικά ώστε να το λάβουν αυτή .Αν το πεις Αγγλικά θα σε βοηθήση η Αγγλική υποστήριξη .

Φιλε λαθος, η μεταφραση google ειναι η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ μεταφραση που θα μπορουσε να υπαρξει!

Αν γραψεις μια λεξη υπαρχει 50% να στην βγαλει σωστη ΑΛΛΑ αν βαλεις προταση να εισαι σιγουρος οτι θα αποτυχει!


  • Αυτό αρέσει σε Marios24GR και xXKillerBoyGrXxTheOriginal

#33 killbill

killbill

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 204 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣΤΗΝ ΧΑΒΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΡΦ
  • Ομάδα:the best 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:killbill
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 05 Μάιος 2016 - 07:21:24

παιδια  βρηκα το αρχικο εμαιλ και η υποστηριξη λεει οτι ειναι σωστο!! ομως ο παικτης ειναι ενςο φιλου μου που δεν τον παιζει και μου τον εδωσε και δεν ξερω τον κωδικο του εμαιλ για να εποικηνωνησω με την υποστηριξη ...και εγω τους λεω να εποικηνωνησουμε με ενα αλλο εμαιλ και  μου λενε οτι εχω κανει παραβαση....







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: ΕΡΩΤΗΣΗ

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες