Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επανάσταση και στον gr 12!!!!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
152 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#101 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούνιος 2016 - 09:52:11

Πόσο καλά πάει η επανάσταση;

 

Να ένας τρόπος να μετράμε το σκορ: Όλα τα τρόπαια είναι 50. Αν μετράμε πόσα τρόπαια βρίσκονται στο top-10, πόσα βρίσκονται στις ομάδες με κατάταξη 11-20 και πόσα στις ομάδες από 21 και κάτω, έχουμε μια χονδρική εκτίμηση. (Πάντα μετράμε την κατάταξη με βάση την τιμή των ομάδων).

 

Για παράδειγμα, σήμερα 26/6/16 μετά τις μάχες των 12:00 στον gr12 η κατανομή των τροπαίων ήταν:

 

31+5+14

 

Δηλαδή 31 τρόπαια στο top-10, 5 τρόπαια στις θέσεις 11-20 και 14 στις μικρότερες θέσεις.

 

Αυτή τη στιγμή στον gr12 έχουμε ανάγκη από ομάδες με χαμηλή τιμή που ξέρουν να κρύβουν τρόπαια (ή έστω που μαθαίνουν γρήγορα ;) http://forum.gr.hero...) Θέλουμε τα τρόπαια που στέλνουμε στον πάτο να μένουν κάτω για κανένα τρίμηνο το καθένα. Όσες ομάδες μπορείτε να το κάνετε αυτό παρακαλώ μιλήστε με τον Master21.


Επεξεργάστηκε από DrSuperDuper, 26 Ιούνιος 2016 - 09:53:22.

  • Αυτό αρέσει στον/η SuperGoofy

#102 Θαυμαστης

Θαυμαστης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 172 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπιτι μου
  • Κόσμος:GR14
Φήμη: 128

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούνιος 2016 - 11:53:56

Παιδιά είμαι μαζί σας έχω ομάδα που λέγεται Frrr και έχουμε 2 τρόπαια θέλω να μου πείτε πως να τα κατεβάσω...



#103 Galaxy

Galaxy

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 43 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒραζιλία
  • Ομάδα:Devil May Cry
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:CrazyMusic
Φήμη: 29

Δημοσιεύτηκε 27 Ιούνιος 2016 - 12:57:10

Παιδιά θέλω να συμμετέχω στην επανάσταση του gr12 αλλά πείτε μου , γίνεται να κάνω έναν καινούριο παίχτη και να μπώ ; ή πρέπει να ανεβώ level ?

Και αν γίνεται σε ποια ομάδα;



#104 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 28 Ιούνιος 2016 - 22:53:00

Παιδιά είμαι μαζί σας έχω ομάδα που λέγεται Frrr και έχουμε 2 τρόπαια θέλω να μου πείτε πως να τα κατεβάσω...

 

Κατεβάζεις τρόπαια χάνωντας μάχη απο ομάδα με μικρότερη τιμή. Αυτο μπορεί να γίνει με αρκετούς τρόπους. Ο κλασσικός είναι να πεις σε όλους τους ήρωες της ομάδας σου να βγουν και να ξαναμπούν σε αυτήν. Έτσι όταν επιστρέψουν δεν θα είναι δηλωμένοι στην μάχη. 

 

Μπορείς επίσης να κάνεις εσύ επίθεση σε ομάδα με χαμηλότερη τιμή και να την χάσεις εσκεμμένα με αντίστοιχο τρόπο όπως αναφέρθηκε πιο πάνω. Μπορείς φυσικά να βάλεις την επίθεση πολύ αργά το βράδυ για τις 12 το μεσημέρι της επόμενης μέρας και να ενημερώσεις όλους τους ήρωες της ομάδας σου με ομαδικό μήνυμα να μην μπουν στο chat για να δηλώσουν συμμετοχή στην επίθεση πριν τις 12 το μεσημέρι.

 

Υπάρχουν αρκετοι τρόποι. Το βασικό ζητουμενο είναι να χάσεις μάχη, άμυνα ή επίθεση απο ομάδα χαμηλότερης, όσο το δυνατον πιο χαμηλής τιμής.

 

Παιδιά θέλω να συμμετέχω στην επανάσταση του gr12 αλλά πείτε μου , γίνεται να κάνω έναν καινούριο παίχτη και να μπώ ; ή πρέπει να ανεβώ level ?

Και αν γίνεται σε ποια ομάδα;

 

Αν έχεις ήδη ήρωα, δεν χρειάζεται να έχεις κάποιο συγκεκριμένο level. Απλά πρέπει να μπείς σε μια ομάδα που υπακούει στον βασικό κανόνα της επανάστασης. Αυτος είναι "Κλέβουμε τρόπαια μόνο απο ομάδα υψηλότερης τιμής, τα υπερασπιζόμαστε και τα δίνουμε μόνο σε ομάδες χαμηλότερης τιμής" 

 

Αν είσαι μικρός ήρωας και βρίσκεσαι σε ομάδα με τρόπαιο χαμηλά στην κατάταξη μπορείς να κάνεις την ιδανική αρχή και να μεγαλώσεις τον ήρωα σου χρησιμοποιώντας τα τρόπαια που σου είναι διαθέσιμα. Αν η ομάδα σου χάσει ή κινδυνεύει να χάσει τρόπαιο, τότε απλά ενημερώνεις τις άλλες επανάστατικές ομάδες από που σας κλέβουν το τρόπαιο, και αυτές θα φροντίσουν να σας το επιστρέψουν πίσω


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper

#105 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2016 - 20:52:46

F15VpB7.png

 

Δεν είναι το πρώτο τρόπαιο προπόνησης που παίρνουμε, αλλά είναι το πρώτο που σιγουρεύουμε.

Kiss it goodbye! ;)
 


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, dina, giann657 και σε άλλον ένα

#106 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2016 - 20:56:34

Κάτι μου λέει πως σύντομα θα είναι σε ομάδα που δεν υπάρχει :D

 

Όσοι θέλετε κάνετε καινούριο ήρωα στον gr12 και κανουρια ομάδα, κερδίστε μια μάχη +1900 και πείτε μου να σας πω που να πάτε να το πάρετε  (lol)


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper

#107 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 06:41:28

Συγγνωμη που σας το λεω αλλα εχετε αποτυχει τελειως... Λετε οτι θελετε να κατεβασετε τα τροπαια σε ομαδες που τα εχουν αναγκη και δεν μπορω να πω πως δεν το κανετε αλλα θεωρω πως θα πρεπει  να τα μοιραζεται εσεις ισαξια σε πολλες ομαδες και οχι να τα εχει μονο μια.... Καθως με αυτον το τροπο ειναι σαν δημιουργειτε τις ομαδες τις οποιες πολεματε...

 

 

Αυτα απο εμενα, καλη συνεχεια...



#108 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 08:11:36

Συγγνωμη που σας το λεω αλλα εχετε αποτυχει τελειως... Λετε οτι θελετε να κατεβασετε τα τροπαια σε ομαδες που τα εχουν αναγκη και δεν μπορω να πω πως δεν το κανετε αλλα θεωρω πως θα πρεπει  να τα μοιραζεται εσεις ισαξια σε πολλες ομαδες και οχι να τα εχει μονο μια.... Καθως με αυτον το τροπο ειναι σαν δημιουργειτε τις ομαδες τις οποιες πολεματε...

 

 

Αυτα απο εμενα, καλη συνεχεια...

 

Πριν ανέβει επάνω το τρόπαιο αυτο αγαπητέ lerty θα περάσει απο πολύ περισσότερες ομάδες που το θέλουν και το έχουν ανάγκη από όσο μπορεί να φανταστεί το μικρό σου μυαλουδάκι. Αλλά στο να στάξεις χολή είσαι πάντα έτοιμος και πρόθυμος... και εγώ δεν σου ζητάω συγγνώμη που σου του λέω, ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ.

 

Ποιος είπε οτι θα το έχει μόνο μία; (Eσύ και μόνο εσύ) Μας βλέπεις να τα κρατάμε και να τα μαντρώνουμε όπως κάνετε εσείς;

 

Λυπάμαι αλλά έχεις αποτύχει να στιγματίσεις τον αγώνα μας με την λάσπη σου. Αν δεν είμαστε εμείς, αυτά τα τρόπαια θα τα ήξερες μόνο εσύ και το συνάφι σου...


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 02 Ιούλιος 2016 - 08:15:35.

  • Αυτό αρέσει στον/η dina

#109 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 08:17:27

Πριν ανέβει επάνω το τρόπαιο αυτο αγαπητέ lerty θα περάσει απο πολύ περισσότερες ομάδες που το θέλουν και το έχουν ανάγκη από όσο μπορεί να φανταστεί το μικρό σου μυαλουδάκι. Αλλά στο να στάξεις χολή είσαι πάντα έτοιμος και πρόθυμος... και εγώ δεν σου ζητάω συγγνώμη που σου του λέω, ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ.

 

1.Ποιος είπε οτι θα το έχει μόνο μία; (Eσύ και μόνο εσύ) Μας βλέπεις να τα κρατάμε και να τα μαντρώνουμε όπως κάνετε εσείς;

 

Λυπάμαι αλλά έχεις αποτύχει να στιγματίσεις τον αγώνα μας με την λάσπη σου. Αν δεν είμαστε εμείς, αυτά τα τρόπαια θα τα ήξερες μόνο εσύ και το συνάφι σου...

Αν με θελεις για εχθρο ενταξει θα με εχεις απλως να ξερεις οτι θα δεις ολη την πρασπαθεια σας να χανεται....

 

1. Επι μια βδομαδα που  παρατηρω την ομαδα ναι μονο εκεινη τα εχουν χρησιμοποιωντας καλύψεις...


Επεξεργάστηκε από lerty202, 02 Ιούλιος 2016 - 08:24:59.


#110 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 08:22:50

Έλα να προσπαθήσεις μαζί μας, να μην χαθεί η προσπάθεια... Όσο βολεύεσαι και κάθεσαι σε ομάδα με 4 τρόπαια, ναι, είσαι στην άλλη όχθη, στο παιχνίδι είσαι ο εχθρός μου.

 

Τουλάχιστον εμείς δεν κλέβουμε τρόπαια απο πιο αδύναμες ομάδες, τα δίνουμε σε αυτές. Εσείς είστε που χτυπάτε κάτω για τις εύκολες νίκες... αλλά όσο ανέντιμο είναι αυτό, τόση τιμή σας δίνεται και στο παιχνίδι ;)


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 02 Ιούλιος 2016 - 08:24:09.


#111 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 08:27:28

Έλα να προσπαθήσεις μαζί μας, να μην χαθεί η προσπάθεια... Όσο βολεύεσαι και κάθεσαι σε ομάδα με 4 τρόπαια, ναι, είσαι στην άλλη όχθη, στο παιχνίδι είσαι ο εχθρός μου.

 

Τουλάχιστον εμείς δεν κλέβουμε τρόπαια απο πιο αδύναμες ομάδες, τα δίνουμε σε αυτές. Εσείς είστε που χτυπάτε κάτω για τις εύκολες νίκες... αλλά όσο ανέντιμο είναι αυτό, τόση τιμή σας δίνεται και στο παιχνίδι ;)

Εχεις συνειδητοποιησει οτι τα μισα τροπαια στον 12 τα εχετε κατεβασει με την βοηθεια μου ή κοιμασαι τον υπνο του δικαιου; (εξυπνακια)


Επεξεργάστηκε από lerty202, 02 Ιούλιος 2016 - 08:29:26.


#112 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 08:44:30

Τα μισά τρόπαια με την βοηθεια σου, ε; Τι λες ρε θηρίο...  (lol)

 

Εγώ βλέπω να έχεις στον 12 μια ομάδα με 10.000 τιμή και έναν ήρωα level 279. Αντι να βοηθάς επάνω να κατέβουν τα δύσκολα τρόπαια κατέβηκες κάτω να παραλάβεις, ε; Πουλάκι μου... απατεωνίσκος είσαι της κακιάς ώρας...

 

Στον 11 δε, είσαι βολεμένος στην no.1 ομάδα κι εκεί τσιμουδιά, ΚΙΧ δεν βγάζεις, επαναστάτης a la carte της πορδής και της πυκνής ομίχλης... φωναξε και του υπόλοιπους φίλους σου στον 12 να κατέβειτε όλοι μαζί κάτω να γουστάρετε τρόπαια... όπου φυσάει ο άνεμος είσαι lerty και ότι σε συμφέρει...

 

Πάλι καλά που σε πρόσεξα τώρα εσένα και τους άλλους δύο και θα φροντίσω αυτό το τρόπαιο να μην περάσει απο τα χεράκια σου... ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ λοιπόν...


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 02 Ιούλιος 2016 - 08:49:14.

  • Αυτό αρέσει σε dina, giann657 και RONALDO46

#113 thimios2

thimios2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 177 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Κοσμο Μου!!!!!
  • Ομάδα:Cals
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:thimios2
Φήμη: 85

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 08:54:57

Γιαννη,

Μπηκε μια καινουργια ομαδα στην επανασταση!

Παγωτο Τζατζικι λεγεται!

Με 1000 τιμη;2000 καπου εκει :P


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657

#114 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 09:07:47

Τα μισά τρόπαια με την βοηθεια σου, ε; Τι λες ρε θηρίο...  (lol)

 

1.Εγώ βλέπω να έχεις στον 12 μια ομάδα με 10.000 τιμή και έναν ήρωα level 279. Αντι να βοηθάς επάνω να κατέβουν τα δύσκολα τρόπαια κατέβηκες κάτω να παραλάβεις, ε; Πουλάκι μου... απατεωνίσκος είσαι της κακιάς ώρας...

 

2.Στον 11 δε, είσαι βολεμένος στην no.1 ομάδα κι εκεί τσιμουδιά, ΚΙΧ δεν βγάζεις, επαναστάτης a la carte της πορδής και της πυκνής ομίχλης... φωναξε και του υπόλοιπους φίλους σου στον 12 να κατέβειτε όλοι μαζί κάτω να γουστάρετε τρόπαια... όπου φυσάει ο άνεμος είσαι lerty και ότι σε συμφέρει...

 

3.Πάλι καλά που σε πρόσεξα τώρα εσένα και τους άλλους δύο και θα φροντίσω αυτό το τρόπαιο να μην περάσει απο τα χεράκια σου... ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ λοιπόν...

1.Εφυγα απο εκει καθως δεν ταιριαζαν οι αποψεις μας... Και κατεβηκα σε τετοια ομαδα για να κατεβασω πιο κατω τα τροπαια μεχρι που ηρθες και αρχισες τα δικα σου...
2. Συγγνωμη που δεν μου αρεσει να φευγω απο την ουσιαστικα γεννετηρα μου  για να βοηθησω ποιον ΕΣΕΝΑ; χααχαχαχχαχ καλο...

3. Δεν εχω σκοπο να τα κρατησω... + Το οτι οι αλλοι δυο  ηρθαν μετα, την κατα την γνωμη μου, φραστικη σου επιθεση... 


Επεξεργάστηκε από lerty202, 02 Ιούλιος 2016 - 09:13:42.


#115 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 09:15:11

Και για να κατεβάσεις τρόπαιο σε ομάδα με 10.000 τιμή χρειάζεσαι άλλους δύο level 200+? Κανένα μικρούλη δεν σου έτυχε ακόμα να συναντήσεις που σου έκανε αίτηση και ήθελε να μπεί, ε;

 

Εμένα γιατι μου φαίνεται πως είστε 3 τούμπανα εκεί για να μαντρώσετε χαμηλά τα τρόπαια; 

 

Δεν ταιριάζαν οι απόψεις σας; Ναι... το βλέπω, ούτε οι δικές μας ταιριάζουν... δύσκολα ταιριάζει κανείς μαζί σου με αυτόν τον εγωισμό που κουβαλάς... εκτός αν είσαι σε καμιά νο.1 ομάδα, οπότε εκεί ο εγωισμός σου υποχωρεί μάλλον χάριν 4 τροπαίων που δεν ξεκουνιούνται με την καμία...



#116 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 09:18:07

Και για να κατεβάσεις τρόπαιο σε ομάδα με 10.000 τιμή χρειάζεσαι άλλους δύο level 200+? Κανένα μικρούλη δεν σου έτυχε ακόμα να συναντήσεις που σου έκανε αίτηση και ήθελε να μπεί, ε;

 

Εμένα γιατι μου φαίνεται πως είστε 3 τούμπανα εκεί για να μαντρώσετε χαμηλά τα τρόπαια; 

 

Δεν ταιριάζαν οι απόψεις σας; Ναι... το βλέπω, ούτε οι δικές μας ταιριάζουν... δύσκολα ταιριάζει κανείς μαζί σου με αυτόν τον εγωισμό που κουβαλάς... εκτός αν είσαι σε καμιά νο.1 ομάδα, οπότε εκεί ο εγωισμός σου υποχωρεί μάλλον χάριν 4 τροπαίων που δεν ξεκουνιούνται με την καμία...

Ωπα δεν καταλαβες καλα...

Τωρα θα ανεβασω δεν θα κατεβασω...

 

Εγω παντως θεωρω πως φταιει η αλαζονεια και η υπεροψια σου....



#117 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 09:21:06

Ανέβασε, σου πάει πιο πολύ.

 

Η υπεροψία και η αλλαζονεία μου είναι αυτές που εντοπίζουν κάτι παράδοξα σαν εσένα με ήρωες 250φεύγα level που κατεβαίνουν σε ομάδες με ελάχιστη τιμή και παραπονιούνται γιατι δεν κατεβαίνουν τα τρόπαια...



#118 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 09:23:43

Ανέβασε, σου πάει πιο πολύ.

 

1. Η υπεροψία και η αλλαζονεία μου είναι αυτές που εντοπίζουν κάτι παράδοξα σαν εσένα με ήρωες 250φεύγα level που κατεβαίνουν σε ομάδες με ελάχιστη τιμή και παραπονιούνται γιατι δεν κατεβαίνουν τα τρόπαια...

1. Και που ακριβως το ειπα αυτο;



#119 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 09:39:08

Συγγνωμη που σας το λεω αλλα εχετε αποτυχει τελειως... Λετε οτι θελετε να κατεβασετε τα τροπαια σε ομαδες που τα εχουν αναγκη και δεν μπορω να πω πως δεν το κανετε αλλα θεωρω πως θα πρεπει  να τα μοιραζεται εσεις ισαξια σε πολλες ομαδες και οχι να τα εχει μονο μια.... Καθως με αυτον το τροπο ειναι σαν δημιουργειτε τις ομαδες τις οποιες πολεματε...

 

 

Αυτα απο εμενα, καλη συνεχεια...

 

Εδώ δηλαδή τι μας είπες;

 

Oτι έχουμε αποτύχει, οτι τα τρόπαια τα πηγαίνουμε σε μόνο μία ομάδα, οτι δημιουργούμε τις ομάδες τις οποίες πολεμάμε. Εσύ είσαι αυτός που δημιουργησε μια ομάδα σαν αυτές που πολεμάμε. Έφτιαξες μια ομάδα την "ΔΕΝ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ" στον 12, πήρες και δύο δυνατους φίλους σου level 265, 237, εσύ στο 279 και περιμένετε να πάρετε τρόπαιο χαμηλα στην κατάταξη. 

 

Και σε ρωτάω ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ?!


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 02 Ιούλιος 2016 - 09:40:13.


#120 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2016 - 09:45:50

Εδώ δηλαδή τι μας είπες;

 

Oτι έχουμε αποτύχει, οτι τα τρόπαια τα πηγαίνουμε σε μόνο μία ομάδα, οτι δημιουργούμε τις ομάδες τις οποίες πολεμάμε. Εσύ είσαι αυτός που δημιουργησε μια ομάδα σαν αυτές που πομέμαμε. Έφτιαξες μια ομάδα την "ΔΕΝ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ" στον 12, πήρες και δύο δυνατους φίλους σου level 265, 237, εσύ στο 279 και περιμένετε να πάρετε τρόπαιο χαμηλα στην κατάταξη. 

 

Και σε ρωτάω ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ?!

Δεν παραπονεθηκα  πως τα τροπαια δεν κατεβαίνουν ειπα πως κατεβαινουν αλλα δεν διανεμονται σωστα και οτι εσεις θα πρεπει να ειστε υπευθυνη για την ιση διανομη τους... 

Επειτα θα ερθουν κι αλλοι και τα τροπαια θα επιστρεψουν σε αυτους που τα αξιζουν και οχι σε αυτους που δεν τα χρησιμοποιουν....






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες