Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δράματα στο παιχνιδι-Δωστε ενα τέλος!!!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
19 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 17:56:58

Καλησπέρα κοινοτητα,

Σήμερα θα ήθελα να σας μιλήσω για ενα θέμα που πραγματικα εχει παρά τραβήξει .Σχεδόν κάθε μέρα βλέπω σχόλια και νήματα που να μαλώνουν οι χρήστες μεταξύ τους για διάφορους λόγους.Δεν πιστεύετε πως θα πρεπει να σταματήσει καποτε αυτό; Αντί να δίνουμε το παράδειγμα εμείς οι μεγάλοι προς τους μικρούς ήρωες γινόμαστε εμείς τα ανώριμα και πιστέψτε με μερικοί πιο μικροί είναι δέκα φορες πιο ώριμοι απο κάποιους μεγάλους.Οι περισσοτεροι χάνετε την ουσία του παιχνιδιού η οποία είναι να χαλαρωνουμε και να ξεχνιομαστε απο τα προβλήματα της ζωής κανοντας συζήτηση με φιλους και συμπαίκτες in-game.Επειδή εδώ και πολύ καιρό κραταω μια ουδέτερη στάση και κρατιομουν εδώ και πολύ καιρό χωρίς να μιλήσω για αυτό το θέμα,πάρτε το σαν μια φωνη ενος αγανακτισμενου που θέλει να βλέπει την ελληνική κοινοτητα γεμάτη χαρά,όρεξη και συνεργασια.

Θα παρακαλουσα ολους τους χρήστες του φόρουμ που μου κανουν την τιμή να διαβάζουν αυτό το νήμα αυτήν την στιγμη,να σκεφτούν λίγο τι συνέπειες έχει φέρει μέχρι στιγμής η έχθρα αναμεσα μας και παράλληλα να προσπαθήσουν να πείσουν και τους φιλους τους να φέρουν μια ομαλή ροή στις συνομιλίες του φόρουμ


#Peace

Επεξεργάστηκε από Sheen, 26 Μάιος 2016 - 17:58:56.

  • Αυτό αρέσει στον/η Rival, kellipop, ntinarasole και σε 22 άλλους

#2 fotis999

fotis999

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 314 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑγρίνιο
  • Ομάδα:Jackals
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Beast
Φήμη: 180

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 17:59:39

Ποιο απολυτος δεν μπορουσες να γινεις μπραβο απο εμενα μολις πηρες ενα like!!!
  • Αυτό αρέσει στον/η Sheen

#3 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 18:58:25

Σωστός!

Αλλά πολλά "δράματα" συνήθως τα προκαλούν οι αδικίες.

Και τί να του πεις του άλλου που αισθάνεται ότι τον αδίκησαν / τον κορόϊδεψαν / τον προσέβαλαν, κτλ;

Ότι είμαστε όλοι "μια ωραία ατμόσφαιρα" και να μη χαλάει το κλίμα;

 

Σύμφωνοι, είναι ένα παιχνίδι, αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς ο καθένας κουβαλάει σε αυτό τον χαρακτήρα του. Και κάποιοι χαρακτήρες δεν πολυκουμπώνουν μεταξύ τους. Φυσικό είναι να βλέπουμε αντιπαραθέσεις και δεν μπορούμε να τις απαγορεύσουμε. Ας προσπαθούμε τουλάχιστον να εκφραζόμαστε με λογική και αξιοπρέπεια.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, ntinarasole, dina και σε 8 άλλους

#4 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 19:13:02

Don't Keep Calm, Go Crazy!

 

Tι λες παιδάκι μου, επειδή εσύ θες να κάνεις γιόγκα, θα πρέπει με το στανιό να γίνουμε κι εμείς ζεν?

 

Άσε και πάνω που άρχισε να ζωντανεύει το νεκροταφείο εδώ μέσα...

 

Έλληνες είμαστε, έχουμε μεσογειακό ταμπεραμέντο, αν θες πάνε στο Γερμανικό το forum που είναι κυριλέ, εμείς εδώ δεν είμαστε Ζουλού, δεν είμαστε Παπούα, είμαστε η άγρια φυλή των Λιλιπουα-ΟΥΑ-ΟΥΑ!

 

Εδώ δεν παρεξηγιόμαστε εμείς που μπινελικονώμαστε κάθε μέρα και ενοχλήθηκες εσύ;


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 26 Μάιος 2016 - 19:13:19.

  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, giann657, tolis_gorilas και σε άλλον ένα

#5 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 19:14:20

Συμφωνώ απόλυτα σε οτι λες,

Είναι κρίμα όμως να τρωγομαστε μεταξύ μας... Οτι χαρακτήρα και αν εχεις,οτι ηλικία και εαν εχεις θα πρεπει να καταλάβουμε οτι παίζουμε για να χαιρομαστε και όχι για να χαλάνε την όρεξη μας.Ένας δουλεύει απο τις 6 το πρωι και γυρνάει απο την δουλειά 3 το μεσημέρι και θέλει να χαλαρώσει και μπει στο φόρουμ,όχι δεν θα χαλαρώσει αλλά θα του ανέβει και η πίεση.Όσο για το θέμα της αδικίας εχεις δίκιο και χαίρομαι που δεν παίζω σε ελληνικό σέρβερ γιατί μονο στους ελληνικούς σέρβερ γίνονται αυτά τα ανώριμα πραγματα.Ντρέπομαι που του είπα αλλά είναι η αλήθεια...
  • Αυτό αρέσει στον/η cr7uber., DrSuperDuper, VIPZIMIS και σε άλλον ένα

#6 Jongi

Jongi

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 102 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚαλαμάτα
  • Ομάδα:La Boccca Del Leone
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:Jongi
Φήμη: 74

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 19:20:51

Είσαι σωστός. Αν και εγώ δεν έχω προκαλέσει ποτέ κάτι τέτοιο και ούτε θέλω να το προκαλέσω, πολλοί άλλοι το προκαλούν και ποτέ δεν έχει ωραία κατάληξη, με συνήθη αποτελέσματα λογομαχίες.

 

 

Don't Keep Calm, Go Crazy!

 

Tι λες παιδάκι μου, επειδή εσύ θες να κάνεις γιόγκα, θα πρέπει με το στανιό να γίνουμε κι εμείς ζεν?

 

Άσε και πάνω που άρχισε να ζωντανεύει το νεκροταφείο εδώ μέσα...

 

Έλληνες είμαστε, έχουμε μεσογειακό ταμπεραμέντο, αν θες πάνε στο Γερμανικό το forum που είναι κυριλέ, εμείς εδώ δεν είμαστε Ζουλού, δεν είμαστε Παπούα, είμαστε η άγρια φυλή των Λιλιπουα-ΟΥΑ-ΟΥΑ!

 

Εδώ δεν παρεξηγιόμαστε εμείς που μπινελικονώμαστε κάθε μέρα και ενοχλήθηκες εσύ;

 

Εντάξει, δε διαφωνώ, αλλά με μέτρο, για πλάκα...


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

Κανένα όνειρο δεν είναι μεγάλο και κανένας ονειροπόλος μικρός!

 

 

LIKE!!!


#7 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 19:23:01

Κοίταξε...

 

Δεν είναι απλά παρά μόνο κείμενα... αν σου ανεβαίνει η πίεση διαβάζωντας ένα κείμενο... που να δεις ειδήσεις   (lol)

 

Το δικό μου ύφος και στυλ γραφής περιλαμβάνει και αυτόν τον τρόπο (που ανεβάζει πιέσεις και προκαλεί εγκεφαλικά) ανάλογα με την θεματολογία του νήματος προσαρμόζομαι. Έχω γράψει και πολύ πιο ήπια και κυριλέ posts.

 

Θα σου πρότεινα να μην διαβάζεις τίποτα που περιέχει την λέξη "επανάσταση". Και γενικά χαλάρωσε, πλάκα κάνουμε βρε, δεν θα πιαστουμε και στα χέρια δα...


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657, tolis_gorilas, nickpap3 και σε άλλον ένα

#8 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 19:26:39

Τα έχω διαβάσει ηδη :P Δεν έχω κανένα πρόβλημα με την επανασταση(υπέρ είμαι) αλλά ας το κάνουμε με τον ήρεμο τροπο αυτό προσπαθώ να πω.Έτσι και αλλιως ο τροπος που γραφείς μου αρέσει όπως και του Dr.S
  • Αυτό αρέσει στον/η cr7uber., VIPZIMIS, SuperGoofy και σε άλλον ένα

#9 hero333

hero333

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 304 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:hero333



Φήμη: 320

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 20:11:50

Νομίζω πως δεν είναι κακό να υπάρχουν διαφωνίες, δεν γίνεται να συμφωνούν όλοι σε όλα αλλά άμα θες να έρθεις σε αντιπαράθεση με κάποιον, κάνε το με σοβαρά επιχειρήματα, με χιούμορ (ΠΡΟΣΟΧΗ: όχι κοροιδεύοντας τον), μένοντας στο θέμα και φυσικά μην απειλείς και μην βρίζεις.


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

#10 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 20:18:15

.....Όσο για το θέμα της αδικίας εχεις δίκιο και χαίρομαι που δεν παίζω σε ελληνικό σέρβερ γιατί μονο στους ελληνικούς σέρβερ γίνονται αυτά τα ανώριμα πραγματα.Ντρέπομαι που του είπα αλλά είναι η αλήθεια...

 

 Θα μας βοηθήσει όλους αν έλεγες καναδυό παραδείγματα από την εμπειρία σου στους ξένους servers. Δηλαδή εκεί πώς παίζουν;


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

#11 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 20:27:59

Θα μας βοηθήσει όλους αν έλεγες καναδυό παραδείγματα από την εμπειρία σου στους ξένους servers. Δηλαδή εκεί πώς παίζουν;

Φυσικά και να σου πω.Συνολικά παίζω σε ξένο σέρβερ απο τα τέλη του 2013.Είχα αρχίζει απο τον Uk2 οπου εκεί βρήκα και κάποια παιδιά απο την Ελλαδα.Στην ομάδα μας(1η του σέρβερ),ποτε μα ποτε κανένας δεν ζήτησε να γίνει σύμβουλος. Η ομάδα δεν είχε εχθρούς,δηλαδή όλοι οι παίκτες απο όλες τις ομάδες βοηθούν ο ένας τον άλλον.Μετα απο ενα χρονικό διαστημα αποφάσισα να αποχωρήσω...Με τιμες με αποχαιρέτησαν και ας ήμουν μονο 1 χρονο στην ομάδα... Μετα πήγα uk1 οπου συνέχιζε να παίζω ακόμα.Τι να πω για αυτον τον σέρβερ... Αρχηγοί τοπ1,2 μοιράζουν τιμή στα μελοι της αντίπαλης ομάδας.Ανταλλαγή μηνυμάτων με αλλους παίκτες απο αλλες ομάδες.Ποτε δεν μου έστειλε κανένας μήνυμα για να του δώσω τα στοιχεια μου...

Με λιγα λόγια μπορείς να καταλάβεις τι συμβαίνει πανω κάτω...

Επεξεργάστηκε από Sheen, 26 Μάιος 2016 - 20:30:04.

  • Αυτό αρέσει στον/η Rival, dina, cr7uber. και σε 5 άλλους

#12 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 22:09:46

Φυσικά και να σου πω.Συνολικά παίζω σε ξένο σέρβερ απο τα τέλη του 2013.Είχα αρχίζει απο τον Uk2 οπου εκεί βρήκα και κάποια παιδιά απο την Ελλαδα.Στην ομάδα μας(1η του σέρβερ),ποτε μα ποτε κανένας δεν ζήτησε να γίνει σύμβουλος. Η ομάδα δεν είχε εχθρούς,δηλαδή όλοι οι παίκτες απο όλες τις ομάδες βοηθούν ο ένας τον άλλον.Μετα απο ενα χρονικό διαστημα αποφάσισα να αποχωρήσω...Με τιμες με αποχαιρέτησαν και ας ήμουν μονο 1 χρονο στην ομάδα... Μετα πήγα uk1 οπου συνέχιζε να παίζω ακόμα.Τι να πω για αυτον τον σέρβερ... Αρχηγοί τοπ1,2 μοιράζουν τιμή στα μελοι της αντίπαλης ομάδας.Ανταλλαγή μηνυμάτων με αλλους παίκτες απο αλλες ομάδες.Ποτε δεν μου έστειλε κανένας μήνυμα για να του δώσω τα στοιχεια μου...

Με λιγα λόγια μπορείς να καταλάβεις τι συμβαίνει πανω κάτω...

 

Καλό ακούγεται... αλλά δεν ξέρω κάτι με χαλάει. Πολλή ευγένεια.

 

Αν δεν ρίξεις ένα μπινελίκι στον αντίπαλο να έρθεις στα ίσα σου κι εσύ κι αυτός... ε, πως θα γίνει... Καλοι οι Άγγλοι, αλλά πολύ φλεγματικοί, πολύ gentlemen βρε παιδί μου...

 

Εγώ θέλω τον Ελληνάρα μου να σαδομαζοχίζομαι καθημερινά... να τον περνάω γεννεές δεκατέσσερις (όσοι και οi server εδώ μέσα) να του λέω όσα ξέχασα να πω στο γήπεδο...  (lol)


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 26 Μάιος 2016 - 22:19:53.

  • Αυτό αρέσει σε giann657 και nickpap3

#13 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 22:14:27

Χαχαχαχαχαχ στο γηπεδο κιολας

#14 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 26 Μάιος 2016 - 23:50:30

Στην ομάδα μας(1η του σέρβερ),ποτε μα ποτε κανένας δεν ζήτησε να γίνει σύμβουλος.

 

Εντάξει, αυτό το έχω τύχει και σε ομάδα Ελληνικού server. Αλλά η αρχηγός περνούσε τον κάθε υποψήφιο από "συνέντευξη" πριν του στείλει πρόσκληση κι έτσι φιλτράριζε τους περίεργους.

 

Η ομάδα δεν είχε εχθρούς,δηλαδή όλοι οι παίκτες απο όλες τις ομάδες βοηθούν ο ένας τον άλλον.

 

Ομαδικές μάχες δεν κάνατε; Επιθέσεις, άμυνες; Τα τουρνουά ήταν εξαρχής συμφωνημένα ποιοί θα τα κερδίζουν;

 

 

Μετα απο ενα χρονικό διαστημα αποφάσισα να αποχωρήσω...Με τιμες με αποχαιρέτησαν και ας ήμουν μονο 1 χρονο στην ομάδα...

 

Κι αυτό το έχω δει σε Ελληνική ομάδα.

 

 

Αρχηγοί τοπ1,2 μοιράζουν τιμή στα μελοι της αντίπαλης ομάδας.

 

Κι αυτό το έχω δει σε περιπτώσεις που είναι φίλοι/γνωστοί/συμπαίκτες σε άλλον server.

 

 

Ανταλλαγή μηνυμάτων με αλλους παίκτες απο αλλες ομάδες.

 

Και εδώ συμβαίνει αυτό. Και κουβέντα κάνουμε και αστεία ανταλάσσουμε και συμβουλές ακόμα. Όχι όλοι με όλους βέβαια, αλλά άτομα που τυχαίνει να γνωριζόμαστε είτε από άλλους servers είτε από το forum.

 

 

Ποτε δεν μου έστειλε κανένας μήνυμα για να του δώσω τα στοιχεια μου...

 

Εντάξει, αυτό δε μπορείς να το προλάβεις. Ο καθένας μπορεί να φτιάξει έναν λογαριασμό (και σε ξένο server) και να στείλει spam και σαχλαμάρες. Προφανώς θα τον διαγράψουν γρήγορα αλλά τη ζημιά θα την έχει κάνει.



#15 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2016 - 06:14:44

Για να παίζεις σε ελληνικούς σέρβερ κάτι παραπανω απο εμένα θα ξέρεις αλλά δεν νομιζω όλα αυτά να τα βρεις σε ενα σέρβερ μαζί...

Όσο για το τουρνουα τιμής,είναι ένας παικτης 260 επίπεδο και κάθε εβδομαδα πηγαινει σε μια μικρή ομάδα και την βοηθάει να κερδίσει το τουρνουα,αφού το κερδίσει αλλάζει και παει σε αλλη.
  • Αυτό αρέσει σε cr7uber. και VIPZIMIS

#16 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2016 - 07:43:16

 Δεν έχω κανένα πρόβλημα με την επανασταση(υπέρ είμαι) αλλά ας το κάνουμε με τον ήρεμο τροπο...

 

 

Επανάσταση με αβροφροσύνες δεν γίνεται.

 

ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ  (zombie)



#17 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2016 - 07:53:06

Με λιγα λογια συμφωνούμε απλα είμαστε διαφορετικών τόνων άνθρωποι :P
  • Αυτό αρέσει στον/η cr7uber., DrSuperDuper, VIPZIMIS και σε άλλον ένα

#18 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2016 - 09:26:51

Επανάσταση με αβροφροσύνες δεν γίνεται.

 

ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ  (zombie)

 

:D Γειά σου Κόναν.

(Βρε δεν έχουν συνηθίσει όλοι το "επαναστατικό" σου χιούμορ και θα τρομάξουν.)

 

Σοβαρά τώρα, ο Sheen είπε μια μεγάλη αλήθεια. Γίνεται με ήρεμο τρόπο. Δε θα φάμε κανέναν. Δεν είναι επανάσταση εναντίον ανθρώπων. Είναι επανάσταση εναντίον συγκεκριμένου τρόπου παιχνιδιού.


  • Αυτό αρέσει σε Exhero και SuperGoofy

#19 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2016 - 10:10:24

:D Γειά σου Κόναν.

(Βρε δεν έχουν συνηθίσει όλοι το "επαναστατικό" σου χιούμορ και θα τρομάξουν.)

 

Σοβαρά τώρα, ο Sheen είπε μια μεγάλη αλήθεια. Γίνεται με ήρεμο τρόπο. Δε θα φάμε κανέναν. Δεν είναι επανάσταση εναντίον ανθρώπων. Είναι επανάσταση εναντίον συγκεκριμένου τρόπου παιχνιδιού.

 

 

...δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ δεν μπορώ αν δεν βγάλω λίγη καφρίλα, αρρωσταίνω. Ο πολύς πολιτισμός μου προκαλεί αναφυλαξία, δεν είναι του στυλ μου.

 

'Η ΤΑΝ Ή ΤΑΛΙΜΠΑΝ! 


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper

#20 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2016 - 11:56:19

...δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ δεν μπορώ αν δεν βγάλω λίγη καφρίλα, αρρωσταίνω. Ο πολύς πολιτισμός μου προκαλεί αναφυλαξία, δεν είναι του στυλ μου.

 

'Η ΤΑΝ Ή ΤΑΛΙΜΠΑΝ! 

 

Άϊντα άϊντα Αλ-Κάϊντα, σφύρα λίγο με τη γκάϊντα.  :D 

Βρε μην γράφεις τέτοιες πλάκες. Δεν είναι όλοι εδώ παλαβοί σαν κι εμάς. Υπάρχουν και φυσιολογικοί άνθρωποι που τα παίρνουν στα σοβαρά και φρικάρουν. (grin)


  • Αυτό αρέσει σε giann657 και SuperGoofy




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες