Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΑΠΟΨΗ: Νέοι servers και επανάσταση. Πώς συνδέονται;

gr14 Νέος server Επανάσταση DrSrDr

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
24 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 19:49:01

αν αυτος που ειναι καμμενος,δεν σε αδικει και δεν σε κλεβει τοτε γιατι πρεπει να πληρωσει το γεγονος οτι ειναι καμμενος???

 

 

Γιατι δεν μου αρέσουν τα μούτρα του.

 

Τι δεν καταλαβαίνεις παιδάκι μου. Δεν του καταστρέφουμε το παιχνίδι γιατι έχουμε κάτι προσωπικό μαζί του. Το παιχνίδι είναι ανταγωνιστικό. Αν αυτός ειναι πιο αδύναμος, μπορούμε να τoν κερδίσουμε πιο εύκολα.

 

Δεν θέλω ο αντίπαλος μου να κάνει κάθε μέρα 145 προπονήσεις για να μπορώ να του ρίχνω φάπες πιο εύκολα. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;

 

Δηλαδη τι πρέπει να κάνω, να σκέφτομαι πως θα περνάει καλά ο αντίπαλος μου και πως θα γίνει πιο δυνατός;

 

ΕΛΕΟΣ!

 

ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΓΕΛΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΤΟΥ. Άντε να του μείνει καμιά κότα να έχει και κανένα αυγουλάκι να τρώει...


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 06 Ιούνιος 2016 - 19:55:50.

  • Αυτό αρέσει στον/η dina, hero333, goof123 και σε άλλον ένα

#22 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 21:12:12

ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΓΕΛΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΤΟΥ. Άντε να του μείνει καμιά κότα να έχει και κανένα αυγουλάκι να τρώει...

 

Μπουαχαχαχχαχαχχα, άψογος με αυτές τις κατσίκες του γείτονα!

 

Έχω λιώσει στο γέλιο!  :D  (grin)


  • Αυτό αρέσει στον/η SuperGoofy

#23 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 23:13:14

Nιωθω σαν χαρακτηρας που είναι σαν ένα νομισμα .... Στην μια πλευρα λεει hey είναι ένα παιχνιδι που φτιαχτηκε για παιδια και ψάχνουμε να το κανουμε πολυπλοκο από την άλλη πλευρα του νομισματος λεει ότι το herozero ειμαστε εμεις και πρεπει να το κανουμε οσο πιο καλο μπορούμε , Να συμφωνισω πως 14 σερβερ και σε 84 μερες ο gr15 ( σας το λεω από τωρα ) δεκατος πέμπτος σερβερ , Είναι ένα αιτημα που βλεπω συχνα από την μια πλευρα του νομισματος τα παιδια τα οποια πιστευουν ότι θα πανε αλλου και θα βγουν πρωτα , ναι ναι πολύ σωστα όταν εχεις τον petolilo ( βαζω εμενα ) να ριχνει 20.000 λουκουμια και τον κάθε petolilo πως θα μπορεσει ένα παιδι που παιζει με 500 το πολύ να με προσπερασει , μην ξεχνατε ετσι είναι τα παιδια ετσι είμασταν και εμεις παιζανε οι μεγαλοι στις μπασκετες μας και στα γηπεδάκια και περιμεναμε απεξω υπομονετικα μεχρι να τελειωσουν αλλα ..... αν κάθε φορα που ζηταω να μου φτιαξουν ένα καινουριο γυπεδακι να παιξω αλλα τελικα παντα η ιδια παρεα είναι εκει και παιζει και με πεταει εκτος τοτε ισως αυτό το παράδειγμα σε κανει να θυμηθείς την μια πλευρα του νομισματος...

 

Λυση .... ??
Για αρχη ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΣΕΡΒΕΡΣ .....
μετα αν θέλετε να προταθεί στα μηναία η εξης αλλαγη . Να χωριστουν οι ομαδες σε γκρουπ δυναμικότητας όπως ακριβος στο πρωταθλημα ... θα φτιαξει το θεμα των καλύψεων από μικρες ομαδες και αλλα πολλα που δινουν πιο πολύ fair play στο παιχνιδι , επισης καλο θα είναι να ανεβει ο συντελεστης xp επι 2 στα πιο μικρα λεβελ ώστε να πηγαίνεις πιο γρηγορα στα 250 που στην ουσια εκει ξεκιναει το παιχνιδι. αυτό θα σε συνδιασμο με τα γκρουπ δυναμικότητας θα τονοσουν και τους παλιωτερους σερβερ που θα πρεπει καποια στιγμη να βρεθουν κινητρα να ξανα γεμίσουν ....!

 

tnx for reading .
-peto-

 


Oι επαναστατες που λετε εχουν παικτες σε 7 από τα 14 gr και πανε σε έναν αραζουν και το παιζουν πρωτη φορα αριστερα ..... τα παιδια του λαου και αλλα πολλα!


  • Αυτό αρέσει σε Μιχαλης33, Mastigo και Αποστόλης

#24 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2016 - 09:24:51

Oι επαναστατες που λετε εχουν παικτες σε 7 από τα 14 gr και πανε σε έναν αραζουν και το παιζουν πρωτη φορα αριστερα ..... τα παιδια του λαου και αλλα πολλα!

 

Με όλα τα παραπάνω θα με βρείς λίγο-πολύ να συμφωνώ. Αυτό το τελευταίο αυθαίρετο συμπέρασμα πως το έβγαλες; Αναγνώρισες πιθανόν έναν-δύο τέτοιους εδώ στο forum και ήρθες να μας ιδοπεδώσεις όλους με ένα universal συμπέρασμα που πραγματικά δυσφημίζει τους περισσότερους απο εμάς.

 

Θα σου πω λοιπόν για εμένα και για τους περισσότερους απο εμάς που παίζουμε την επανάσταση στον 11. Εγώ ουσιαστικά παίζω μόνο στον 11. Εκεί έχω έναν ήρωα level 262, εκεί ξεκίνησα να παίζω πριν ένα χρόνο hz και εκεί συνεχίζω περισσότερο. Στον 12 έχω έναν ήρωα level 42 που κάνει μόνο προπονήσεις, ζεί μοναχικά μέσα στον server και έχει δεξιότητες όσο ένας 100άρης. Στον 14 μόλις έκανα έναν ήρωα που έχω σκοπό να του κάνω επίσης μόνο προπονήσεις μέρα παρά μέρα και να τον κρατήσω για πάντα level 1.

 

Κάποτε απο περιέργεια έκανα και έναν ήρωα στον 1. Τον παράτησα μετά απο ένα μήνα και δεν ασχολήθηκα ξανά ποτέ. Δεν ξέρω καν αν ακόμα υπάρχει. Ξοδεύω χρόνο κυρίως για τον gr11. Τα παιδιά που είναι μαζί μου στον 11 ξέρω πως επίσης ασχολούνται κυρίως και σχεδόν αποκλειστικά μόνο με αυτόν. Όχι όλοι, αλλά οι περισσότεροι. Οπότε άσε τα πολιτικά σχόλια για τις πρώτες φορές αριστέρα και τους χρήστες που παίζουν σε 7 server στις καλύτερες ομάδες και ξαφνικά ήρθαν μαζί μας να κάνουν επανάσταση. Αν υπάρχουν τέτοιοι, καλα κάνουν και έρχονται να δοκιμάσουν κάτι διαφορετικό, αλλά είναι λίγοι, πολύ λίγοι, η ελάχιστη μειοψηφία μας και δεν θα τους σταυρώσουμε γι΄αυτό. Καλά κάνουν. Τους δίνουμε την ευκαιρία να δοκιμάσουν ένα άλλο στυλ παιχνιδιού, πιο χαλαρό και πιο δυναμικό ταυτόχρονα. Ας μάθουν λοιπόν πως γίνεται και αυτό γιατι όπως λες κι εσύ, δεν είναι παρά μόνο ένα παιχνίδι.


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 07 Ιούνιος 2016 - 09:26:16.


#25 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2016 - 13:49:30

Καλησπέρα και ευχαριστω για την απαντηση σου .

Το Post μου αναφερει μια γενικη εικονα και όχι μεμονωμένες περιπτώσεις , οσο για το δισφημιση , πιστευω ότι ολοι λιγο πολύ γνωρίζουμε το ποιος είναι αυτος ισως εσυ γνωρίζεις έναν η δυο εγω κανενας και καποιος άλλος δεκα από αυτά τα ατομα .

Δεν εχω στοχους ποτε σε προσωπικο επιπεδο με κανεναν εδώ στο φορουμ , όπως εχω πει ο χωρος είναι ιερος και όχι προσωπικος.







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: gr14, Νέος server, Επανάσταση, DrSrDr

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες