Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δυσφημηση της Walking Dead


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
10 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 popopokostas

popopokostas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:Crazy Monkeys
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:popopokostas
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 19:34:06

Λοιπον παιδια..εμεις δεν εχουμε τπτ με κανεναν !!

Εσεις αντιθετως τρωγεστε να μας καταποντησετε...δεν ξερω γιατι , τι σας εχουμε κανει...επειδη ειπε κατι ο τελειτσας και τρεξατε ολοι να μας την πειτε...πριν το μυνημα του ολα ηταν υσηχα!

 

Μια εξηγηση υπαρχει για ολο το σαματα που εχετε προκαλεσει...δεν σας αρεσει που μαστε πρωτοι !! Και δεν το λεω εχθρικα !! Ισα ισα  , απλος αυτη ειναι η αληθεια!! Δεν ξερετε μπορει να μας περασει καποιος...αλλα σας παρακαλω λετε πολλα πραγματα που δεν ισχυουν!! Αν θελετε μπορω να σας στειλω σκρινσοτ να δειτε ποιοι βαζουν ντονατς σε εμας!! Ο τελειτσας σας ειπα γτ εφυγε ! επειδη δεν τον γουσταρα εγω..πολυ απλα!! Ολοι οι αλλοι τον θελανε και δεν τους αρεσε που τον εδιωξα επειδη ειχε δωσει ντονατ! Αλλα κανω οτι πιστευω καλυτερο για την ομαδα μου ! Αμα θελετε να κατηγορησετε καποιον κατηγορηστε εμενα!! Οπως κι εσυ Λουιζα!! Μια ομαδα σαν εμας δεν μπορει να εχει ατομα που δεν εχουν φτασει πανω απο 250 λβλ τον παικτη τους ! Εχουμε ενα σκοπο και για να τον φτασουμε δυστηχως χρειαζεται να κανουμε πολλες θυσιες ! Αυτα...καλη συνεχεια σε ολους σας και θα παρακαλουσα να μην ξαναενοχλησετε με ασκοπα μυνηματα τους συμπαικτες μου ! :)

 


  • Αυτό αρέσει σε GLEM και CrazyDoctor

#2 GLEM

GLEM

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 149 μηνύματα
  • Κόσμος:GR15
Φήμη: 256

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 19:36:20

κωσταρα!ειμουν μαζι σου φιλε στην ομαδα!τις 2 πρωτες μερες ειχα ριξει 70,000 (coin)  αν τα ειχα ριξει στα σκιλλς θα ειμουν 1ος στο τιμης!μπαινω σμρ το μεσημερι και τι βλεπω?τον πανουλη να με εχει διωξει!!!!δν ειναι σωστο αυτο!και ζηταω συγνωμη που δημιουργησα αναστατοση στο προηγουμενο θεμα με την ομαδα αλλα εφτασα στα ορια μου  (angry)


  • Αυτό αρέσει στον/η Marios24GR, Θαυμαστης, goof123 και σε 3 άλλους

#3 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 20:24:04

Παρακολούθησα λίγο το θέμα, όχι ότι με αφορά να πω την γνώμη μου.

Υπάρχει μια παραδοχή από μέρους της ομάδας ότι έδιωξαν έναν παίκτη που είχε βάλει χρήματα και ντόνατς επειδή δεν τον συμπαθούσε ο αρχηγός, γιατί η ομάδα θα έμενε πίσω.

Οπότε προφανώς και δεν είναι δυσφήμιση. Το έχω δει και σε παλιότερους σέρβερ, εμφανίζονται 2-3 ομάδες στην αρχή του παιχνιδιού που αποκλειστικό σκοπό έχουν την πρωτιά, για να το πετύχουν αυτό δεν διστάζουν να διώχνουν όποιον παίκτη μένει πίσω ανεξάρτητα πόσο καιρό είναι στην ομάδα, αν έχει δωρίσει κέρματα, ντόνατς κλπ ή ακόμα χειρότερα και χωρίς κανέναν λόγο απλώς και μόνο για να βάλουν ένα μεγαλύτερο λέβελ και να κατακτήσουν την περίφημη πρωτιά στον σέρβερ.

Χωρίς να μιλώ ειδικά για σας τέτοιες συμπεριφορές είναι από παιδιάστικες ως και "ανήθικες" (στο πλαίσιο που έχουμε μια ηθική στο παιχνίδι), όποιον παίκτη δεν τον γουστάρουμε δεν τον βάζουμε στην ομάδα, δεν τον διώχνουμε για να βάλουμε κάποιον καλύτερο.

Απ' την άλλη φταίνε και οι παίκτες που επιλέγουν να πάνε σε μια τέτοια ομάδα που υπάρχει ο ψυχαναγκασμός (γιατί ψυχαναγκασμός είναι) που έχει την απαίτηση να κάνουν όλη την ενέργεια τους με τις καλύτερες δυνατές αποστολές, όλες τις προπονήσεις και δεν ξέρω και τι άλλους κανόνες.

Θέλετε την άποψη μου, μπείτε στο παιχνίδι, μην σπαταλάτε τρελά λεφτά κάνετε φίλους και καλή παρέα και αφήστε το κυνήγι της πρωτιάς ή κυνηγήστε το με έντιμα μέσα. Και όσο για τους παίκτες αποφεύγετε τέτοιες ομάδες, αφήστε όσους πραγματικά είναι πορωμένους να συμμετέχουν σ' αυτό το κυνήγι, βρείτε μια ομάδα με καλούς φίλους και παρέα και χαλαρώστε 

:D

Και αν θέλετε ντε και καλά να πάτε σε μια από αυτές τις ομάδες περιμένετε να ωριμάσει ο σέρβερ, σε μερικούς μήνες θα έχουν ανοίξει 2-3 σέρβερ ακόμα, οι υποψήφιοι πλέον θα είναι ελάχιστοι, το ίδιο και οι απαιτήσεις οπότε θα σας δεχτούν με ανοικτές αγκάλες.


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper, hero333, giann657 και σε 4 άλλους

#4 Al3xandr0sS

Al3xandr0sS

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπιτι μου
  • Ομάδα:Immortals Vampires
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Al3xandr0sS
Φήμη: 27

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 20:31:19

Τι εχασαα;

Εγω ακουσα πως μπαινουν μικρα για να μεινουν , δωριζουν κερματα κ ντονατς και τα διωχνουνε Κωσταα! 

Αληθευει ; :P 


  • Αυτό αρέσει σε Thomas63004RevoLution, GLEM και Olaff

#5 popopokostas

popopokostas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:Crazy Monkeys
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:popopokostas
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 20:45:14

Φιλε spidy δεν ειμαι ο αρχηγος ! αν ημουν δεν θα χε μπει εξ αρχης ! Απο την αρχη δεν τον ηθελα ! Οχι λογο του οτι εμεινε πισω αλλα γιατι δεν τον συμπαθω!!! στον 12 ξαναλεω αλλαζε τις ομαδες σαν τα πουκαμισα!!

 

Επεισης δεν υπαρχει κανενας ψυχαναγκασμος φιλε! Ειναι ατομα στιν ομαδα που μπηκαν την δευτερη μερα ή και που δεν προλαβαινουν !! μονο και μονο επειδη ειναι φιλοι μας απο αλλους σερβερ !! ουτε ντονατς βαζουν ( να το πω και αυτο για να μην νομιζετε οτι πρεπει ολοι να βαζουν ντονατ) !!

 

Αλεξανδρε αυτο δεν αληθευει...εκτος αν εννοεις την Λουιζα...που ενω την ειχαμε διωξει απο εκτες μολις ειδε πως μειναμε με κενη θεση ( επειδη καποιος της ειχε στηλει 4 προσκλησεις εχτες) αρχισε να μπαινει και με το που εμπαινε την διωχναμε...το κανε 3 φορες αυτο... Δεν της ειπαμε να βαλει τπτ και μετα να την διωξουμε...Τωρα δεν ξερω τι μπορει να σκαρφιζεστε για να μας κανετε μισητους στους αλλους παικτες αλλα αλο θα ηταν να σταματησετε...δεν οφελει κανεναν !!


Επεξεργάστηκε από popopokostas, 02 Ιούνιος 2016 - 20:48:13.

  • Αυτό αρέσει σε GLEM και Dreamer

#6 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 20:52:52

Δεν έχω σκοπό να σας κάνω μισητούς, ούτε με νοιάζει σε τι θέση θα είστε. 

Εγώ απλώς επισημαίνω ότι λες, μπήκε κάποιος καλώς ή κακώς, όχι μόνο μπήκε αλλά βάζει ντόνατς και κέρματα και εσύ τον διώχνεις, σωστά μέχρι εδώ; Αυτό για μένα δεν είναι σωστό. Και στην δική μου ομάδα έχουν γίνει μερικές φορές λάθη και έχουν μπει παίκτες που δεν ήθελα αλλά άπαξ και μπήκαν δεν τους διώχνω χωρίς λόγο.

Επίσης λες για μια Λουίζα: "Οπως κι εσυ Λουιζα!! Μια ομαδα σαν εμας δεν μπορει να εχει ατομα που δεν εχουν φτασει πανω απο 250 λβλ τον παικτη τους ! Εχουμε ενα σκοπο και για να τον φτασουμε δυστηχως χρειαζεται να κανουμε πολλες θυσιες ! '

 

Για μένα αυτό δείχνει ψυχαναγκασμό, έχετε ένα σκοπό και για να τον πραγματοποιήσετε κάνετε διάφορα. Αν το θεωρείς δυσφήμιση μην τα κάνετε, αν τα θεωρείς ορθές πρακτικές μην διαμαρτύρεσαι όταν στα λένε άλλοι.


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper, hero333, giann657 και σε άλλον ένα

#7 popopokostas

popopokostas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:Crazy Monkeys
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:popopokostas
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 21:07:12

Φιλε μου χρειαζομαστε εμπειρους παικτες και σοβαρους...για να χει και το τσατ ενα καλο κλιμα!!

Δεν πιεζουμε κανεναν ουτε ενεργεια ,ουτε προπο να κανει...και βεβαιως ουτε ντονατς !!!

 

Απλος βαζουμε παικτες που κυριως τους ξερουμε απο αλλο σερβερ για να μαστε καλο παρεακι !

Τελος παντον...οσοι μπορουν παιζουν...δεν υποχρεωνουμε κανεναν !!



#8 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 21:12:29

Παίξτε το παιχνίδι και αφήστε τα υπόλοιπα στην άκρη...

δεν ήρθαμε εδώ να πείσουμε ένα μικρό παιδί ημέρες εξετάσεων να ανεβαίνει 10-20 λέβελ την ημέρα όπως λέτε εσείς... πρώτα τα μαθήματά του και μετά το παιχνίδι. Αυτό βέβαια ισχύει και για τις άλλες φορές.

 

Δεν ξέρω ποια ομάδα είναι και δεν θα αναφέρω και όνομα αλλά προσωπικά εγώ το θεωρώ τελείως απαράδεκτο ακόμα κι αν είσαι ενήλικας...

 

ΕΙΣΟΔΟΣ: 150 ντόνατ φίλοι μου, εδώ ακούστε και τρελαθείτε... 

 

Είναι δυνατόν; 150 ντόνατ για να μπεις σε ομάδα; 15 ευρώ δηλαδή για το τίποτα; Για να κάνουμε καλά αυτούς και την παρέα τους; Έλα Χριστέ και Παναγία...

 

Έχετε πάρει τόσο σοβαρά το παιχνίδι όσο τίποτε άλλο... βγείτε έξω, απολαύστε την ζωή, διασκεδάστε τώρα που μπορείτε και χαλάστε τα λεφτά σας εκεί που αξίζει να τα χαλάσετε... αφήστε τις αναγκαίες υποχρεώσεις, τις λογομαχίες κτλ. Μπείτε στο παιχνίδι, κάντε το χαβαλέ σας με τους <<διαδικτυακούς φίλους σας>> και μην αφήνετε κανέναν να σας το χαλάει ή να σας το ορίζει...

 

Αυτά από εμένα και καλή σας συνέχεια.


  • Αυτό αρέσει στον/η atre151, Marios24GR, DrSuperDuper και σε 11 άλλους

#9 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 21:13:09

Οκ, εγώ επισήμανα τα φάουλ που κάνατε με τους παίκτες που διώξατε και έχω την υποψία ότι θα το ξανακάνετε, 

Αλλά άκου τι θα κάνω με την σύμφωνη γνώμη σου, Πήγα και τράβηξα ένα Print Screen με τα μέλη που έχετε τώρα στην ομάδα σας.

Θα έχει ενδιαφέρον να δούμε μετά από 1-2 εβδομάδες πόσοι από αυτούς θα έχουν μείνει και αν όλως τυχαίως είναι τα μικρότερα λέβελ σας αυτά που έχουν φύγει.

Επίσης στις σημειώσεις βλέπω: Είσοδος 150 ντόνατς, Τελικά ζητάτε ντόνατς ή όχι;


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και giann657

#10 popopokostas

popopokostas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:Crazy Monkeys
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:popopokostas
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 21:33:08

Για καποιο λογο το προηγουμενο μυνημα μου διαγραφηκε , δεν ξερω αν το ειδατε αλλα θα γραψω ξανα το ιδιο

 

ΤΡΑΒΑ ΣΚΡΕΕΝ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΕΡΒΕΡ

ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΥ 14! ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΛΗ ΣΕ ΟΛΕΣ !

 

ΕΛΕΟΣ... (angry) :O



#11 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2016 - 21:36:51

Χαίρετε!

Τα μηνύματα που περιέχουν ακατάλληλο περιεχόμενο ,όπως διαφημίσεις υπηρεσιών θα διαγράφονται.

Παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης.

Καλή σας συνέχεια και καλή σας διασκέδαση στο παιχνίδι.


  • Αυτό αρέσει στον/η popopokostas, Marios24GR, Mafias και σε άλλον ένα

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες