Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τηλεοραση


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
30 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2016 - 10:17:45

οι διαφημισεις ειναι γενικες οχι συγκεκριμενες οτι βρισκει δειχνει

χωρις καποιον ελεγχο απο την εταιρια;



#22 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2016 - 10:20:16

χωρις καποιον ελεγχο απο την εταιρια;

άλλη εταιρια είναι υπεύθυνη για τις διαφημίσεις , αν πατήσετε ένα > που έχει δεξία από την διαφήμιση θα δείτε πληροφορίες


Επεξεργάστηκε από thms12, 13 Ιούλιος 2016 - 10:24:13.

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#23 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2016 - 10:34:33

Χαιρετώ την αγαπητή κοινότητα. (smug) 

Διαβάζοντας τα θέματα σας και τις απορίες σας καταλαβαίνω την αγανάκτηση που σας έχει καταβάλει.Όμως έχουν ανοιχτεί δεκάδες παρόμοια νήματα αναμασώντας το ίδιο σκεπτικό.Να σας παραθέσω όμως και κάτι πάνω σε αυτό 

Απόσπασμα από http://gr1.herozerogame.com/tos/

Όροι Χρήσης Hero Zero

......Με την εγγραφή στις προσφορές υπηρεσιών και τη χρήση τους, ο χρήστης επιβεβαιώνει ότι βρίσκεται στη νόμιμη ηλικία. Στην περίπτωση που ο χρήστης είναι ανήλικος επιβεβαιώνει ότι πληροί τα κριτήρια περιορισμών ηλικίας, όταν αποστείλει την αίτηση εγγραφής στις προσφορές υπηρεσιών ή όταν τις χρησιμοποιεί.

 

Με λίγα λόγια με την εγγραφή σας έχετε αποδεχτεί τις συμβεβλημένες υπηρεσίες μας.

 

Καλή σας συνέχεια . ;) 


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#24 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2016 - 10:50:37

Χαιρετώ την αγαπητή κοινότητα. (smug) 

Διαβάζοντας τα θέματα σας και τις απορίες σας καταλαβαίνω την αγανάκτηση που σας έχει καταβάλει.Όμως έχουν ανοιχτεί δεκάδες παρόμοια νήματα αναμασώντας το ίδιο σκεπτικό.Να σας παραθέσω όμως και κάτι πάνω σε αυτό 

Απόσπασμα από http://gr1.herozerogame.com/tos/

Όροι Χρήσης Hero Zero

......Με την εγγραφή στις προσφορές υπηρεσιών και τη χρήση τους, ο χρήστης επιβεβαιώνει ότι βρίσκεται στη νόμιμη ηλικία. Στην περίπτωση που ο χρήστης είναι ανήλικος επιβεβαιώνει ότι πληροί τα κριτήρια περιορισμών ηλικίας, όταν αποστείλει την αίτηση εγγραφής στις προσφορές υπηρεσιών ή όταν τις χρησιμοποιεί.

 

Με λίγα λόγια με την εγγραφή σας έχετε αποδεχτεί τις συμβεβλημένες υπηρεσίες μας.

 

Καλή σας συνέχεια . ;) 

προσωπικα δεν εχω προβλημα καθως ολα ειναι καλα όπως ειπα υπαρχει τροπος να δώσουμε τις προτιμήσεις στο πάροχο διαφημίσεων 


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#25 GreekGeek

GreekGeek

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο των δεινοσαύρων
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:NitroBasketballAssassin(NBA)
Φήμη: 476

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2016 - 07:45:44

Και όλα αυτά μονο και μόνο για να βγάλουν λεφτα.... Καλά δεν λέω πρέπει να έχουν και κάποια έσοδα οι άνθρωποι αλλα θα έπρεπε να βάζουν πιο κατάλληλες για ανηλικους διαφημισεις!!!

 

Μάλιστα μόλις κλείνω αυτού του είδους τις διαφημίσεις, γιατί οι άλλες δεν με ενοχλούν, το παιχνίδι μου κάνει σαν ένα μικρό παράπονο που το έκανα αυτό. Μάλιστα λέει κάτι που δεν καταλαβαίνω "φυσικά οι παίκτες που αγοράζουν ντόνατ παίζουν χωρίς διαφημίσεις". Τι πάει να πει αυτό; Και για το DeathFronter το διαφημίζουν πολλές ιστοσελίδες και παιχνίδια αλλά συνεχίζει να είναι ακατάλληλη διαφήμιση.


Η ​ζωή ​είναι σαν ένας πίνακας.

 Για να βάλεις ​χ​ρ​ώ​μ​α, ​πρέπει να έχεις ανθρώπους στο πλάι σου να την μοιραστείς.


#26 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2016 - 11:22:45

Μάλιστα μόλις κλείνω αυτού του είδους τις διαφημίσεις, γιατί οι άλλες δεν με ενοχλούν, το παιχνίδι μου κάνει σαν ένα μικρό παράπονο που το έκανα αυτό. Μάλιστα λέει κάτι που δεν καταλαβαίνω "φυσικά οι παίκτες που αγοράζουν ντόνατ παίζουν χωρίς διαφημίσεις". Τι πάει να πει αυτό; Και για το DeathFronter το διαφημίζουν πολλές ιστοσελίδες και παιχνίδια αλλά συνεχίζει να είναι ακατάλληλη διαφήμιση.

πάει να πεί οτι πρεπει με κάποιο τρόπο να βγαλουν εσοδα για το παιχνιδι με διαφημίσεις ή με ντονατς  :)


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#27 GreekGeek

GreekGeek

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο των δεινοσαύρων
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:NitroBasketballAssassin(NBA)
Φήμη: 476

Δημοσιεύτηκε 27 Ιούλιος 2016 - 14:26:23

Παιδιά εγω όσες φορές έχω δει τηλεόραση μου βγάζει το dead frontier. Ούτε μια φορά δεν μου έβγαλε κάτι αλλο!! Παρακαλώ η εταιρία επίσης να διόρθωση την τηλεόραση διότι είναι κουραστικό να περιμένεις τόσην ώρα και τελικά η αποστολή σου να έχει τελειώσει πριν την τηλεόραση!!!

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ!

Βασικά μου βγάζει και άλλες διαφημίσεις αλλά ένα ακόμα πρόβλημα που έχω είναι πως οι διαφημίσεις κολλάνε πάρα πολύ. Θα είχα τελειώσει αποστολές για να φτάσω τα επόμενα 3 επίπεδα άμα δεν περίμενα.

Παρακαλώ να διορθωθούν το συντομότερο δυνατόν τα προβλήματα γιατί η κατάσταση έχει φτάσει τα όριά της.


Η ​ζωή ​είναι σαν ένας πίνακας.

 Για να βάλεις ​χ​ρ​ώ​μ​α, ​πρέπει να έχεις ανθρώπους στο πλάι σου να την μοιραστείς.


#28 GreekGeek

GreekGeek

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο των δεινοσαύρων
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:NitroBasketballAssassin(NBA)
Φήμη: 476

Δημοσιεύτηκε 31 Ιούλιος 2016 - 20:05:48

οι διαφημισεις ειναι αναλογες με τα ενδιαφεροντα του χρήστη πχ παίζεις παιχνίδια θα βγάζει παιχνίδια    αλλα προτεινω τον ηχο να ειναι προαιρετικος και να μην ενεργοποιητε αυτοματα!

Αυτό δεν είναι αλήθεια..

δηλαδή εγώ που παίζω παιχνίδια, που κολλάνε οι διαφημίσεις σχετικά με νύχια και το πως μπορείς να χάσεις κιλά?

Επίσης μια ενημέρωση, η κατάσταση δεν έχει αλλάξει, πραγματικά έφριξα μόλις είδα εικόνες διαφόρων διαφημίσεων.

Μπορούσα να σας τις στείλω με screenshot, αλλά αν υπήρχε μάθημα για καταλληλότητα στο σχολείο αυτές θα έπαιρναν άριστα.

Αν και κάποιος άλλος το έχει παρατηρήσει παρακαλώ να απαντήσει σε αυτό, θέλω να δω άμα τα βγάζει και σε άλλους.


Η ​ζωή ​είναι σαν ένας πίνακας.

 Για να βάλεις ​χ​ρ​ώ​μ​α, ​πρέπει να έχεις ανθρώπους στο πλάι σου να την μοιραστείς.


#29 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 01 Αύγουστος 2016 - 04:09:33

Αυτό δεν είναι αλήθεια..

δηλαδή εγώ που παίζω παιχνίδια, που κολλάνε οι διαφημίσεις σχετικά με νύχια και το πως μπορείς να χάσεις κιλά?

Επίσης μια ενημέρωση, η κατάσταση δεν έχει αλλάξει, πραγματικά έφριξα μόλις είδα εικόνες διαφόρων διαφημίσεων.

Μπορούσα να σας τις στείλω με screenshot, αλλά αν υπήρχε μάθημα για καταλληλότητα στο σχολείο αυτές θα έπαιρναν άριστα.

Αν και κάποιος άλλος το έχει παρατηρήσει παρακαλώ να απαντήσει σε αυτό, θέλω να δω άμα τα βγάζει και σε άλλους.

σου έστειλα ΠΜ που λέω πως το ρυθμίζεις


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#30 GreekGeek

GreekGeek

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο των δεινοσαύρων
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:NitroBasketballAssassin(NBA)
Φήμη: 476

Δημοσιεύτηκε 01 Αύγουστος 2016 - 09:24:45

σου έστειλα ΠΜ που λέω πως το ρυθμίζεις

ΟΚ, ευχαριστώ πολύ φίλε μου θα το δω.

Αν και νομίζω πως οι ακατάλληλες διαφημίσεις πρέπει να βγαίνουν από μόνες τους σε ένα παιχνίδι για όλες τις ηλικίες,(συμπεριλαμβανομένου και τα παιδιά)και όχι να το κάνουμε εμείς οι ίδιοι.

Καλή σας μέρα!


Η ​ζωή ​είναι σαν ένας πίνακας.

 Για να βάλεις ​χ​ρ​ώ​μ​α, ​πρέπει να έχεις ανθρώπους στο πλάι σου να την μοιραστείς.


#31 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 01 Αύγουστος 2016 - 09:33:21

ΟΚ, ευχαριστώ πολύ φίλε μου θα το δω.

Αν και νομίζω πως οι ακατάλληλες διαφημίσεις πρέπει να βγαίνουν από μόνες τους σε ένα παιχνίδι για όλες τις ηλικίες,(συμπεριλαμβανομένου και τα παιδιά)και όχι να το κάνουμε εμείς οι ίδιοι.

Καλή σας μέρα!

καλημέρα,όντως αν πατήσεις το χ στην διαφήμισει μπορείς να το αναφέρει ως ακατάλληλη μην ξεχνάς υπεύθυνο για διαφημίσεις εινιαι άλλη εταιρεία  ;)


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες