Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τηλεοραση


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
30 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2016 - 12:36:46

Χτες το βραδυ  καθως καθομουν ηρεμος στον υπολογιστη και επαιζα hero zero ανοιγω κλασσικα την τηλεοραση να μειωσω τον χρονο τοτε(απο οσο προλαβα να δω)ακουγεται ενας εκωφαντικος ηχος και εμφανιζεται στην οθονη ενα παιχνιδι που λεγοταν <<death fronter>>με μια γυναικα ζομπι και εγω κατευθειαν κλεινω την σελιδα(ολα αυτα σε δευτερολεπτα).Τσεκαρα τα ηχεια και ηταν ισα που ανοιχτα.

Ετσι νομιζω πως η εταιρια πρεπει λιγο να προσεχει ποιες διαφημισης βγαζει στην τηλεοραση γιατι το παιχνιδι το παιζουν παρα πολλα παιδια

 


  • Αυτό αρέσει στον/η louiza, VIPZIMIS, SuperGoofy και σε 4 άλλους

#2 stelios03

stelios03

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:The heroes 2016
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76
Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2016 - 12:46:21

Οντως,την εχω δει και εγω αυτη την διαφημιση.Ασε που στον δικο μου υπολογιστη δεν παιζει η τηλεοραση,στου φιλου μου το ειδα.Αλλα εμεις παιζαμε με κλειστα τα ηχεια και δεν ακουσαμε τιποτα.Για εμενα το προβλημα ειναι πιυ δεν παιζει  η τηλεοραση στους περισσοτερους αλλα συμφωνω και μαζι σου,πρεπει να προσεχουν τις διαφημισεις


  • Αυτό αρέσει σε louiza και Dreamer

#3 louiza

louiza

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Ομάδα:InglouriousBasterds
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:louiza
Φήμη: 136

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2016 - 13:57:26

Σκεφτόμουν να ανοίξω παλιά θέμα για την τηλεόραση,αλλά θα το γράψω εδώ...ΟΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΟΛΛΑΝΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ...Δηλαδή θα βγαίνει κακός και εμείς θα φοβόμαστε να βάλουμε τηλεόραση...Έλεος...Ενώ στο κινητό,παίζει μια χαρά...Διορθώστε το χθες....


  • Αυτό αρέσει σε tolis_gorilas, SuperGoofy και stelios03

#4 tolis_gorilas

tolis_gorilas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 159 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley (Είμαι λίγο σπασίκλας) ;-)
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:tolis39
Φήμη: 47

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2016 - 14:21:15

Ναι ρε παιδιά βάζουν κάτι διαφημίσεις αστα να πάνε... Έχω δει την διαφήμιση που λες αλλα και πολλά αλλα... Επίσης δεν Δουλεύει η τηλεόραση!! Pls fix it!!!

The Quieter You Are, The More You Are Able To Hear... (smug) (smug) (smug)


#5 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2016 - 14:57:03

Το έχω ξαναπεί.Κάποτε έβγαζε και διαφημίσεις πολύ ακατάλληλες....  


  • Αυτό αρέσει σε tolis_gorilas και Θαυμαστης

#6 GreekGeek

GreekGeek

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο των δεινοσαύρων
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:NitroBasketballAssassin(NBA)
Φήμη: 476

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2016 - 18:19:03

Χτες το βραδυ  καθως καθομουν ηρεμος στον υπολογιστη και επαιζα hero zero ανοιγω κλασσικα την τηλεοραση να μειωσω τον χρονο τοτε(απο οσο προλαβα να δω)ακουγεται ενας εκωφαντικος ηχος και εμφανιζεται στην οθονη ενα παιχνιδι που λεγοταν <<death fronter>>με μια γυναικα ζομπι και εγω κατευθειαν κλεινω την σελιδα(ολα αυτα σε δευτερολεπτα).Τσεκαρα τα ηχεια και ηταν ισα που ανοιχτα.

Ετσι νομιζω πως η εταιρια πρεπει λιγο να προσεχει ποιες διαφημισης βγαζει στην τηλεοραση γιατι το παιχνιδι το παιζουν παρα πολλα παιδια

 

Όντως φίλε.

Μάλιστα για όσους δεν έχουν ενεργό το AdBlock, θα έχετε παρατηρήσει πόσες ακατάλληλες διαφημίσεις υπάρχουν και μας "στοιχειώνουν " τη διάρκεια ου παιχνιδιού.


  • Αυτό αρέσει σε Lukos, tolis_gorilas και thms12

Η ​ζωή ​είναι σαν ένας πίνακας.

 Για να βάλεις ​χ​ρ​ώ​μ​α, ​πρέπει να έχεις ανθρώπους στο πλάι σου να την μοιραστείς.


#7 tolis_gorilas

tolis_gorilas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 159 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley (Είμαι λίγο σπασίκλας) ;-)
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:tolis39
Φήμη: 47

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2016 - 22:39:04

Όντως φίλε.

Μάλιστα για όσους δεν έχουν ενεργό το AdBlock, θα έχετε παρατηρήσει πόσες ακατάλληλες διαφημίσεις υπάρχουν και μας "στοιχειώνουν " τη διάρκεια ου παιχνιδιού.

 

Χτες το βραδυ  καθως καθομουν ηρεμος στον υπολογιστη και επαιζα hero zero ανοιγω κλασσικα την τηλεοραση να μειωσω τον χρονο τοτε(απο οσο προλαβα να δω)ακουγεται ενας εκωφαντικος ηχος και εμφανιζεται στην οθονη ενα παιχνιδι που λεγοταν <<death fronter>>με μια γυναικα ζομπι και εγω κατευθειαν κλεινω την σελιδα(ολα αυτα σε δευτερολεπτα).Τσεκαρα τα ηχεια και ηταν ισα που ανοιχτα.

Ετσι νομιζω πως η εταιρια πρεπει λιγο να προσεχει ποιες διαφημισης βγαζει στην τηλεοραση γιατι το παιχνιδι το παιζουν παρα πολλα παιδια

 

Και όλα αυτά μονο και μόνο για να βγάλουν λεφτα.... Καλά δεν λέω πρέπει να έχουν και κάποια έσοδα οι άνθρωποι αλλα θα έπρεπε να βάζουν πιο κατάλληλες για ανηλικους διαφημισεις!!!


The Quieter You Are, The More You Are Able To Hear... (smug) (smug) (smug)


#8 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούλιος 2016 - 04:00:55

Και όλα αυτά μονο και μόνο για να βγάλουν λεφτα.... Καλά δεν λέω πρέπει να έχουν και κάποια έσοδα οι άνθρωποι αλλα θα έπρεπε να βάζουν πιο κατάλληλες για ανηλικους διαφημισεις!!!

οι διαφημισεις ειναι αναλογες με τα ενδιαφεροντα του χρήστη πχ παίζεις παιχνίδια θα βγάζει παιχνίδια    αλλα προτεινω τον ηχο να ειναι προαιρετικος και να μην ενεργοποιητε αυτοματα!


Επεξεργάστηκε από thms12, 11 Ιούλιος 2016 - 04:07:41.

  • Αυτό αρέσει στον/η odi

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#9 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούλιος 2016 - 12:53:46

σημερα εχω ανοιξει 4 φορες την τηλεοραση και τι να δω  και τις 4 η ιδια διαφηιση(dead fronter) αυτη τη φορα φροντισα να μην εχω ηχο

και που την παρατηρησα λιγο την διαφημιση και εγω που και ο μεγαλος μου αδερφος(περιπου23) ανατριχιασαμε στην εικονα

αν η εταιρια ηθελε να με κανει να κωψω την τηλεοραση και να χασει εσοδα το καταφερε και με το παραπανω μαλιστα



#10 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούλιος 2016 - 12:56:25

οι διαφημισεις ειναι αναλογες με τα ενδιαφεροντα του χρήστη πχ παίζεις παιχνίδια θα βγάζει παιχνίδια    αλλα προτεινω τον ηχο να ειναι προαιρετικος και να μην ενεργοποιητε αυτοματα!

Πολύ σωστά!

Οι browsers,όταν επισκεπτόμαστε μία ιστοσελίδα που μας ενδιαφέρει ''κλειδώνει'' τις προτιμήσεις μας και αργότερα όταν επισκεπτόμαστε μια άλλη σελίδα μας ''πετάει'' διαφημίσεις του προαναφερθέντος link.

Αν χρησιμοποιείτε οικιακό υπολογιστή και έχουν και τρίτα πρόσωπα πρόσβαση εκεί δεν υπάρχει έλεγχος στο υλικό που παρακολουθούν με αποτέλεσμα να σας εμφανίζονται διαφημίσεις με ακατάλληλο περιεχόμενο κτλ.


  • Αυτό αρέσει στον/η thms12

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#11 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούλιος 2016 - 12:56:54

σημερα εχω ανοιξει 4 φορες την τηλεοραση και τι να δω  και τις 4 η ιδια διαφηιση(dead fronter) αυτη τη φορα φροντισα να μην εχω ηχο

και που την παρατηρησα λιγο την διαφημιση και εγω που και ο μεγαλος μου αδερφος(περιπου23) ανατριχιασαμε στην εικονα

αν η εταιρια ηθελε να με κανει να κωψω την τηλεοραση και να χασει εσοδα το καταφερε και με το παραπανω μαλιστα

φίλε αν δεν θες να μην το χρησιμοποιεις και ξανα λεω οτι οι διαφημισεις ειναι αναλογα με τα ενδιαφεροντα του χρηστη ,υπάρχουν προγράμματα ad-block για να μην βλέπεις διαφημίσεις +μπορείς αμα χρησημοποιειτε απο τριτους να φτιαξεις users  ;)  :)

 

Πολύ σωστά!

Οι browsers,όταν επισκεπτόμαστε μία ιστοσελίδα που μας ενδιαφέρει ''κλειδώνει'' τις προτιμήσεις μας και αργότερα όταν επισκεπτόμαστε μια άλλη σελίδα μας ''πετάει'' διαφημίσεις του προαναφερθέντος link.

Αν χρησιμοποιείτε οικιακό υπολογιστή και έχουν και τρίτα πρόσωπα πρόσβαση εκεί δεν υπάρχει έλεγχος στο υλικό που παρακολουθούν με αποτέλεσμα να σας εμφανίζονται διαφημίσεις με ακατάλληλο περιεχόμενο κτλ.

μπορεί ο φίλος να φτιάξει users χρήστες διαφορετικούς πχ χρηστης 1 - χρηστης 2(στο λειτουργικό σύστημα του) κλπ έτσι ο καθενας θα βλεπει διαφημισεις αναλογα με τα ενδιαφεροντα του .


Επεξεργάστηκε από thms12, 11 Ιούλιος 2016 - 13:03:08.

  • Αυτό αρέσει στον/η odi

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#12 racer

racer

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 10 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSilicon Valley
  • Κόσμος:GR8
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2016 - 10:20:36

Μιας που έγινε topic για το πρόβλημα με την ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ και τις εκάστοτε διαφημίσεις, θα ήθελα ν'αναφέρω ότι το

πρόβλημα υπάρχει από τις αρχές του 2016, σε Ιnternet Explorer χωρίς AdBlock plugin, παίζουν 1 στις 10 διαφημίσεις.

Οι 9 θα κάνουν λευκό παράθυρο (flash error) και θα πρέπει να γίνει επανεκκίνηση του browser.

Φυσικά, ούτε λόγος να το χρησιμοποιεί κάποιος κατά τη διάρκεια επίθεσης σε κακοποιό (χάνεται πολύτιμος χρόνος).

Το πρόβλημα συνήθως υπάρχει στη διαφήμιση του Dead Frontier (αλλά και σε άλλες) όπου ο browser κολλάει απελπιστικά,

το κουμπί ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ δεν λειτουργεί για το σκοπό που έχει εισαχθεί από την κατασκευαστρια εταιρεία του παιγνιδιού

και θα πρέπει να διορθωθεί. Η εταιρεία το γνωρίζει (επειδή έχει συζητηθεί σε forums άλλων χωρών) αλλά καθυστερεί,

για τον προφανή λόγο των αγορασμένων donuts.

Επίσης θα πρέπει να εισαχθεί η συγκεκριμένη λειτουργία ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ όταν κάποιος παίζει μέσω κινητού από browser

διότι δεν υπάρχει.



#13 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2016 - 10:25:18

Μιας που έγινε topic για το πρόβλημα με την ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ και τις εκάστοτε διαφημίσεις, θα ήθελα ν'αναφέρω ότι το

πρόβλημα υπάρχει από τις αρχές του 2016, σε Ιnternet Explorer χωρίς AdBlock plugin, παίζουν 1 στις 10 διαφημίσεις.

Οι 9 θα κάνουν λευκό παράθυρο (flash error) και θα πρέπει να γίνει επανεκκίνηση του browser.

Φυσικά, ούτε λόγος να το χρησιμοποιεί κάποιος κατά τη διάρκεια επίθεσης σε κακοποιό (χάνεται πολύτιμος χρόνος).

Το πρόβλημα συνήθως υπάρχει στη διαφήμιση του Dead Frontier (αλλά και σε άλλες) όπου ο browser κολλάει απελπιστικά,

το κουμπί ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ δεν λειτουργεί για το σκοπό που έχει εισαχθεί από την κατασκευαστρια εταιρεία του παιγνιδιού

και θα πρέπει να διορθωθεί. Η εταιρεία το γνωρίζει (επειδή έχει συζητηθεί σε forums άλλων χωρών) αλλά καθυστερεί,

για τον προφανή λόγο των αγορασμένων donuts.

Επίσης θα πρέπει να εισαχθεί η συγκεκριμένη λειτουργία ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ όταν κάποιος παίζει μέσω κινητού από browser

διότι δεν υπάρχει.

το πρόβλημα υπάρχει στην έκδοση του browser desktop στα κινητα λειτουργει πάντος για οποιαδήποτε προβλημα επικοινώνησε με την υποστήριξη  ;)


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#14 racer

racer

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 10 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSilicon Valley
  • Κόσμος:GR8
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2016 - 11:30:37

το πρόβλημα υπάρχει στην έκδοση του browser desktop στα κινητα λειτουργει πάντος για οποιαδήποτε προβλημα επικοινώνησε με την υποστήριξη  ;)

Σε Chrome browser σε κινητό με Android ΔΕΝ υπάρχει κουμπί τηλεόρασης.

Σ' εσένα υπάρχει το πρόβλημα με το κουμπί της τηλεόρασης; Εννοώ το "κόλλημα" και το αναγκαστικό reload.



#15 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2016 - 11:36:57

Σε Chrome browser σε κινητό με Android ΔΕΝ υπάρχει κουμπί τηλεόρασης.

Σ' εσένα υπάρχει το πρόβλημα με το κουμπί της τηλεόρασης; Εννοώ το "κόλλημα" και το αναγκαστικό reload.

φίλε εγω παίζω απο εφαρμογη το παιχνιδι στο κινητο ,όντως στο browser όταν μπαίνεις με /m δεν βγάζει καθόλου την τηλεόραση και σ έμενα γίνετε.Οσο για το  reload δεν μου εχει συμβεί τώρα .


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#16 PsychopathHeroZero

PsychopathHeroZero

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 298 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑκόμα με ψάχνω
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:Psychopath
Φήμη: 149

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2016 - 18:59:29

εγω δεν εχω δει διαφημισεις επειδη ΔΕΝ μου μπαινει η τηλεοραση!!!



#17 CrazyDoctor

CrazyDoctor

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 143 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛάρισα
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:AlexRigo
Φήμη: 254

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2016 - 20:22:01

Συμφωνω απολυτα... η τηλεοραση οντως κολλαει οσο δεν το πιστευεις.

Πρεπει να διορθωθει.


Θα με βρειτε στο γρ11: AlexRigo (inlove)

Μην με υποτιμήσεις, γιατί αργότερα ίσως με χρειαστείς! ;)


#18 tolis_gorilas

tolis_gorilas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 159 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley (Είμαι λίγο σπασίκλας) ;-)
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:tolis39
Φήμη: 47

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2016 - 22:48:05

Παιδιά εγω όσες φορές έχω δει τηλεόραση μου βγάζει το dead frontier. Ούτε μια φορά δεν μου έβγαλε κάτι αλλο!! Παρακαλώ η εταιρία επίσης να διόρθωση την τηλεόραση διότι είναι κουραστικό να περιμένεις τόσην ώρα και τελικά η αποστολή σου να έχει τελειώσει πριν την τηλεόραση!!!

The Quieter You Are, The More You Are Able To Hear... (smug) (smug) (smug)


#19 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2016 - 10:01:10

το θεμα ειναι οτι αν επαιζα εγω προσωπικα τετοιου ειδους παιχνιδια θα ελεγα ενταξει το θεμα ειναι οτι τετοιες σελιδες με τετοιου ειδους περιεχομενου δεν ανοιγω καθολου(και για να πω την αληθεια αυτο το παιχνιδι θελει  παρα πολυ κλαταριστα νευρα για να το παιξεις)



#20 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2016 - 10:08:57

το θεμα ειναι οτι αν επαιζα εγω προσωπικα τετοιου ειδους παιχνιδια θα ελεγα ενταξει το θεμα ειναι οτι τετοιες σελιδες με τετοιου ειδους περιεχομενου δεν ανοιγω καθολου(και για να πω την αληθεια αυτο το παιχνιδι θελει  παρα πολυ κλαταριστα νευρα για να το παιξεις)

οι διαφημισεις ειναι γενικες οχι συγκεκριμενες οτι βρισκει δειχνει


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες