Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Level


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 NickYolo

NickYolo

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 253 μηνύματα
  • Τοποθεσία?
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 07 Αύγουστος 2016 - 13:10:29

Γειά σε όλους...Θέλω να ρωτήσω κάτι αν και είμαι σε κάποιους κόσμους πολύ μεγάλο επίπεδο..

Βλέπω άτομα να πηγαίνουν ξέρω εγώ από 1 επίπεδο στο 200 μέσα σε 2-3 βδομάδες!!Θέλω να ρωτήσω πως γίνεται αυτό γιατί μου φαίνεται πολύ περίεργο..Ευχαριστώ για τον χρόνο σας :) 


Επεξεργάστηκε από NickYolo, 07 Αύγουστος 2016 - 13:11:05.


#2 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.995

Δημοσιεύτηκε 07 Αύγουστος 2016 - 13:17:37

Χαίρετε! (smug)

Από το επίπεδο 1 μέχρι το επίπεδο 249 αν παίζετε ενεργά (ξοδεύετε όλες τις ενέργειες)βρίσκεστε σε ομάδα με πολύ καλές επεκτάσεις (όλα τα τρόπαια είναι σημαντικά αλλά τα τρόπαια ενέργειας και προπόνησης περισσότερο)οι πόντοι εμπειρίας που απαιτούνται για να ανέβει κάποιος επίπεδο είναι πολύ λιγότεροι από αυτούς των 249  και πάνω. Έτσι οι ήρωες μέχρι  249 επίπεδο έχουν την δυνατότητα να ανεβαίνουν αρκετούς πόντους εμπειρίας ανά ημέρα αντίθετα των παικτών από 249 και πάνω που λόγω ''άλματος'' της εμπειρίας μένουν περισσότερο στάσιμοι .

Ελπίζω να σας βοήθησα!


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, wadd, Tzin και σε 2 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#3 NickYolo

NickYolo

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 253 μηνύματα
  • Τοποθεσία?
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 07 Αύγουστος 2016 - 13:20:01

Χαίρετε! (smug)

Από το επίπεδο 1 μέχρι το επίπεδο 249 αν παίζετε ενεργά (ξοδεύετε όλες τις ενέργειες)βρίσκεστε σε ομάδα με πολύ καλές επεκτάσεις (όλα τα τρόπαια είναι σημαντικά αλλά τα τρόπαια ενέργειας και προπόνησης περισσότερο)οι πόντοι εμπειρίας που απαιτούνται για να ανέβει κάποιος επίπεδο είναι πολύ λιγότεροι από αυτούς των 249  και πάνω. Έτσι οι ήρωες μέχρι  249 επίπεδο έχουν την δυνατότητα να ανεβαίνουν αρκετούς πόντους εμπειρίας ανά ημέρα αντίθετα των παικτών από 249 και πάνω που λόγω ''άλματος'' της εμπειρίας μένουν περισσότερο στάσιμοι .

 

Ελπίζω να σας βοήθησα!

Ευχαριστώ πολύ μπορεί να κλειδώσει..


  • Αυτό αρέσει στον/η odi




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες