Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αγορά ντόνατ μέσω μηνυμάτων

Ντόνατ

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.093 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.765

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2016 - 16:34:41

Καλησπέρα σας . θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση: Όταν πας να αγοράσεις ντόνατ και επιλέγεις την αγορά μέσω μηνυμάτων σου βγάζει αυτό :e157a49f3cdf4851848631a5b8386e41.png Στο 3ο βήμα λέει πως θα λάβεις ένα τιμολόγιο για το ποσό . Δηλαδή θα έρθουν σπίτι σου και θα σου φέρουν μια απόδειξη σωστά ?? Αυτό γίνετε για κάθε πρόγραμμα κινητής τηλεφωνίας ?? π.χ (Καρτοτηλέφωνο ή ένα οποιοδήποτε πρόγραμμα) 



#2 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2016 - 16:56:28

Καλησπερα,αποδειξη απο οτι ξερω οχι,μηνυμα θα σου ερθει ,οτι εχουν αφαιρεθει το ποσο απο τον λογαριασμο σου κ προσοχη να βαλεις κενο αναμεσα στο ΟΚ  κ το νουμερο,αλλα δεν συμφερει σαν τροπος πληρωμης


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#3 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2016 - 21:12:39

Ειναι ο τροπος που τον κανει καποιος ο οποιος βαργιεται να παει στο περιπτερο να αγορα μια Paysafe. Σαν το κινητο που τηλεφωνεις και σου δινουν ενα κωδικο. Αλλα αυτος ο τροπος ειναι πιο αξιοπιστος (SMS). 

 

Να πω κατι ακομα, ας το πω παραδειγμα.. (Πριν καμια 10αρια χρονια αυτο)

 

Ενας φιλος μου εχει βαλει το κοσμου τα λεφτα σε παιχνιδια.. Με εναν αλλο σκεφτομασταν τι θα μπορουσαμε να κανουμε αντι να τα δινουμε εδω.. Πηρα το μαθημα μου. Οταν μια φορα πηγα να βαλω χρηματα .. το μυαλο πηρε στροφες... Σκεφτηκα οτι θα δωσω ασκοπα χρηματα (πρωτη φορα που θα εδινα) . Το σκεφτηκα 5 λεπτα. Και επειτα... πηγα διπλα στο σουβλατζιδικο και πηρα ενα πιτογυρο.. χωρις να ξοδεψω χρηματα στο παιχνιδι.

 

Τα χρηματα δεν πρεπει να σπαταλιουνται εδω. Ιδιαιτερα οι εφηβοι που πρεπει να κανουν οικονομιες.. Αυτο εκανα και εγω παλια και τωρα μια χαρα τα βγαζω περα. Να τα ακουτε αυτα. Και ιδιαιτερα οι <15 να ξερετε οτι σπαταλατε χρηματα που οι γονεις προσπαθησαν να βγαλουν σε μια μερα. Και αυτο παει απο γενια σε γενια. 

 

Ελπιζω καποιοι απο εσας και ιδιαιτερα ο δημιουργος του νηματος, χωρις να ξερω την ηλικια του, να πηρατε το μαθημα σας.


  • Αυτό αρέσει στον/η hero333, Αποστόλης, goof123 και σε 2 άλλους

#4 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.093 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.765

Δημοσιεύτηκε 05 Σεπτέμβριος 2016 - 00:56:38

Ειναι ο τροπος που τον κανει καποιος ο οποιος βαργιεται να παει στο περιπτερο να αγορα μια Paysafe. Σαν το κινητο που τηλεφωνεις και σου δινουν ενα κωδικο. Αλλα αυτος ο τροπος ειναι πιο αξιοπιστος (SMS). 
 
Να πω κατι ακομα, ας το πω παραδειγμα.. (Πριν καμια 10αρια χρονια αυτο)
 
Ενας φιλος μου εχει βαλει το κοσμου τα λεφτα σε παιχνιδια.. Με εναν αλλο σκεφτομασταν τι θα μπορουσαμε να κανουμε αντι να τα δινουμε εδω.. Πηρα το μαθημα μου. Οταν μια φορα πηγα να βαλω χρηματα .. το μυαλο πηρε στροφες... Σκεφτηκα οτι θα δωσω ασκοπα χρηματα (πρωτη φορα που θα εδινα) . Το σκεφτηκα 5 λεπτα. Και επειτα... πηγα διπλα στο σουβλατζιδικο και πηρα ενα πιτογυρο.. χωρις να ξοδεψω χρηματα στο παιχνιδι.
 
Τα χρηματα δεν πρεπει να σπαταλιουνται εδω. Ιδιαιτερα οι εφηβοι που πρεπει να κανουν οικονομιες.. Αυτο εκανα και εγω παλια και τωρα μια χαρα τα βγαζω περα. Να τα ακουτε αυτα. Και ιδιαιτερα οι <15 να ξερετε οτι σπαταλατε χρηματα που οι γονεις προσπαθησαν να βγαλουν σε μια μερα. Και αυτο παει απο γενια σε γενια. 
 
Ελπιζω καποιοι απο εσας και ιδιαιτερα ο δημιουργος του νηματος, χωρις να ξερω την ηλικια του, να πηρατε το μαθημα σας.

Το θέμα το δημιούργησα για μία απορία που είχα , δεν εχω σκοπό να βάλω ντονατ.. Στο παιχνίδι έχω ξοδέψει πολύ λίγα χρήματα. Και δεν σκοπεύω να βάλω αλλά απλώς ήθελα να ρωτήσω γιατι το βρήκα παράξενο.. Αυτά από εμένα. Καλή συνέχεια και καλό βράδυ !!! :)





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Ντόνατ

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες