Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμες σχετικά με την Αναβάθμιση 24-01-2017

Patch Notes Big Update 2017

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
87 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#61 Haros

Haros

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:Decay
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:SheRLocK
Φήμη: 15

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 13:42:03

TO NEO UPDATE ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!
ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΑΛ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΣΑΤΕ!!!!

 

ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΝ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΥΨΩΝΑ ΤΟΥ ΗΡΩΑ ΠΛΙΖ!!!!


  • Αυτό αρέσει σε lerty202 και Classic

#62 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 14:45:41

Δεν έχω καταλάβει τι  είναι το '' Αποθήκευση δωματίου'' μήπως μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει.


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#63 RadioGeorge

RadioGeorge

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 129 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαFreddy Fazbear's Pizza
  • Ομάδα:Team Impossible
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:RadioGeorge
Φήμη: 38

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 14:58:15

Όπως είπα και πριν η νέα αναβάθμιση είναι απλά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!Το οτι κάποιοι λέτε οτι είναι για νήπια δεν είναι αλήθεια.Το αν είστε ενήλικες ή ηλικιωμένοι δεν τον ενδιαφέρει κανέναν. Σε όποιον δεν αρέσει τελεία και παύλα απλά να μην το παίξει!!!Και σιγά!!!Μια χαρά είναι τα γραφικά!!!Και όπως είπα δεν είναι για νήπια.Οι άνθρωποι είπαν να κάνουν μια αλλαγή κι εσείς αμέσως να πείτε ότι είναι για 5χρονα!!!Δηλαδή και τα πεντάχρονα τι είναι;;;;ΑΝΘΡΩΠΟΙ είναι απλώς πιο μικροί!!!Δε λέω,γνώμη σας είναι αλλά φτάνει πια!!!Τους φάγατε τους ανθρώπους!!Θα δείτε θα μας λέτε σε 1 μήνα που θα το συνηθίσετε ότι ήταν η καλύτερη αναβάθμιση και και και...Εντάξει για τα κουπόνια οκ έχετε λίγο δίκιο αλλά από κει και πέρα δεν έχει νόημα να γκρινιάζετε!! :)

                                                ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ

                                    ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ!!!!!!!!!!!!!

 

 

Αυτά από μένα καλή σας συνέχεια!!!! (wave)  (balloon)  (ph)


Γεια σας!Τι κάνετε;;Σας αρέσουν οι αρκούδες; :S


#64 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 15:36:38

Η καλύτερη αναβάθμιση για εμένα δεν ήταν (ούτε καν στις πρώτες δέκα!).Ίσως να ήταν η μεγαλύτερη αλλαγή που έχει γίνει (αυτό το δέχομαι,χωρίς αμφιβολία,το παιχνίδι άλλαξε πολύ...Και θα αλλάξει περισσότερο!).

 

Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα να έπαιζα με τα παλιά γραφικά(ok ίσως να τα συνηθίσω...) και χωρίς τα ΚΟΥΠΟΝΙΑ(αυτό δεν το συνηθίζω με ΤΙΠΟΤΑ!!!!)Μου έχουν σπάσει τα νεύρα...30-40 μηνύματα κάθε φορά που ανοίγω τον λογαριασμό!!! 

 

Τώρα για να λυθεί κάτι...Είδα πολλούς να λένε πως αν το παιχνίδι δεν σας αρέσει μην παίζετε...ΛΑΘΟΣ!!! Πολλοί από αυτούς που το λένε έχουν αφιερώσει χρόνο και χρήμα σε κάτι που τους ενδιέφερε! Δεν είναι τόσο απλό! Αν έχεις αφιερώσει χρόνο και χρήμα(ή μόνο κάτι από τα δύο) δεν είναι εύκολο απλά να τα παρατήσεις, και καλά κάνουν αν δεν τους άρεσε η αλλαγή που γκρινιάζουν...!Εσείς πάλι που διαφωνείτε με την άποψη τους να μην την ασχολείστε! Δεν νομίζω να σας έχει η Playata για δικηγόρους.  (grin)   :P

Όσοι αφιέρωσαν ή χρόνο ή χρήματα (ή και τα δύο) στο παιχνίδι,πάει να πει πως τους ενδιέφερε αρκετά να πάνε μπροστά,και από την στιγμή που τα είχανε καταφέρει,τώρα αν θέλουν να κρατήσουν την θέση τους θα πρέπει να αφιερώσουν ακόμα περισσότερο χρόνο ή χρήματα (ή και τα δύο...Ξανά! (lol) )

Με άλλα λόγια...Αναβάθμιση που ανοίγει την ψαλίδα μεταξύ όσων πληρώνουν και όσων όχι...Με άλλα λόγια κακή αναβάθμιση για όσους δεν πληρώνουν,και για όσους πληρώνουν ή πλήρωναν αλλά δεν θέλουν να πληρώσουν περισσότερα.  :D


  • Αυτό αρέσει σε Siquana, goof123 και Classic

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#65 newholland11

newholland11

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 10 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:newholland11
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 15:02:08

Μια χαρα ειναι τα γραφικά τι λετε να τα αλλάξουν
  • Αυτό αρέσει στον/η Siquana

#66 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 19:20:48

Καλησπέρα σας,

 

 

μετά από 2 μόλις ημέρες από την αναβάθμιση και έχοντας διαβάσει όλες ανεξαιρέτως τις γνώμες, ήρθε η ώρα να πω και τη δική μου. :)

 

1) Γραφικά

 

Καταρχάς, να πω ότι την πρώτη μέρα τα γραφικά μου φάνηκαν υπερβολικά και βαρυφορτωμένα, αλλά σιγά σιγά τα συνήθισα. Όντως, τώρα το game μοιάζει πιο "ψεύτικο" αλλά χαλάλι του!  :PΟύτως ή άλλως ήταν καιρός για μια ανανέωση.

 

2) Κατάργηση εργασίας

 

Προσωπικά δεν μου άρεσε αυτή η κίνηση. Θεωρώ ότι τώρα το παιχνίδι μπήκε στη συχνότητα του "αυτόματου πιλότου". Όλα μαζί ταυτόχρονα (αποστολές, προπονήσεις, ειδικές και ηρωικό κρησφύγετο! Σύντομα θα μεταμορφωθούμε σε ρομποτάκια! (grin)

 

3) Ηρωικό Κρησφύγετο ( καυτό θέμα)  :D

 

Ανατροπή!!!  (think) Εντάξει, κάτι εντελώς καινούριο και διαφορετικό με πολλά συν και μείον. Ακόμα δεν έχω πιάσει τη "φιλοσοφία" του...  Υπάρχει διγνωμία ανάμεσα στους παίκτες! Δεν θα πω τίποτα παραπάνω, ακόμα δεν έχω διατυπώσει μια σαφή γνώμη.  (grin)  :P


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Siquana, kellipop και σε 4 άλλους

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#67 Gvk

Gvk

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 22:26:42

a7b36087a2.png

εχει ενα λαθος στην ενημερωση ;)



#68 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 23:51:55

Καλησπέρα! 

 

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω, αν έχετε ερωτήσεις για τη κρυψώνα να τις γράψετε εδώ: http://forum.gr.hero...

 

Ευχαριστώ :D


  • Αυτό αρέσει σε odi και grigrist

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#69 JohnnyDragonGr

JohnnyDragonGr

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2017 - 02:09:04

Αυτό που λέτε όλοι "θα συνηθίσω τα γραφικά με τον καιρό" πραγματικά το λέτε ως κάτι νορμάλ ρε παιδιά; Το θέμα πιο είναι; να σου αρέσουν τα γραφικά ή απλά να τα συνηθίσεις; Το "θα τα συνηθίσω" σημαίνει "δεν μου αρέσουν αλλά θα το καταπιώ". Αλλά με το να το καταπίνετε απλά δεν λέει κάτι. Στο τοπικ αυτό λέμε την γνώμη μας. Και η γνώμη για τα γραφικά είναι ή "μου αρέσουν" ή "δεν μου αρέσουν".


  • Αυτό αρέσει σε kellipop και RONALDO46

#70 JuuzouSuzuya

JuuzouSuzuya

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2017 - 07:58:57

Πολύ ωραία η καινούρια αναβάθμιση και η κρυψώνα επίσης αλλά χρειάζεται πολλά νομίσματα για να αναβαθμίσεις τα κτίρια, ειδικά η θέση άμυνας... και για τα μικρότερα lvl ( κάτω από 250) αυτό είναι πρόβλημα γιατί χρειάζονται αρκετό καιρό για να μαζέψουν τα νομίσματα για την αναβάθμιση και έτσι μένουν πίσω. Θα ήταν προτιμότερο οι αναβαθμίσεις να χρειάζονται νομίσματα στο επίπεδο του καθενός έτσι ώστε να υπάρξει μια ισορροπία στο παιχνίδι.


  • Αυτό αρέσει στον/η Law

#71 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2017 - 10:41:32

Πολύ ωραία η καινούρια αναβάθμιση και η κρυψώνα επίσης αλλά χρειάζεται πολλά νομίσματα για να αναβαθμίσεις τα κτίρια, ειδικά η θέση άμυνας... και για τα μικρότερα lvl ( κάτω από 250) αυτό είναι πρόβλημα γιατί χρειάζονται αρκετό καιρό για να μαζέψουν τα νομίσματα για την αναβάθμιση και έτσι μένουν πίσω. Θα ήταν προτιμότερο οι αναβαθμίσεις να χρειάζονται νομίσματα στο επίπεδο του καθενός έτσι ώστε να υπάρξει μια ισορροπία στο παιχνίδι.

Με αυτόν τον τρόπο θα αδικούσε η εταιρεία τα μεγάλα lvl που θα πλήρωναν περισσότερα νομίσματα...Και θα είχαμε παράπονα,αφού στο μέλλον θα έβγαιναν κερδισμένοι οι ήρωες που αναβάθμισαν το κρησφύγετο τους στα μικρά lvl   (grin)


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#72 gg1977

gg1977

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2017 - 11:52:34

ωραια η νεα αναβαθμιση εχουμε και κατι νεο να ασχοληθουμε

 

μι ερωτηση τωρα καπου πηρε το ματι μου οτι υπαρχει ημερησιο οριο προπονησεων μετα τη νεα αναβαθμιση

ισχυει? και αν ναι ποιο ειναι αυτο το οριο?



#73 harryg21

harryg21

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 8 μηνύματα
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:firestar
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2017 - 14:01:17

Η κρυψώνα του ήρωα ήταν καλή ιδέα ωστόσο τα γραφικά έκαναν το παιχνίδι να μοιάζει πολύ παιδικό.Η αλήθεια είναι πως περίμενα κάτι παραπάνω :  



#74 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 13:27:30

δεν είναι και τέλεια αναβάθμιση εγώ τα έχω συνηθίσει τα γραφικά αλλά ορισμένες καταστάσεις προτιμώ τα παλιά

 

αυτό που θέλω να πω είναι τώρα με την εγκατάσταση της ηρωικής κρυψώνας είναι καιρό οι paysafe να μας δίνουν περισσότερα ντονατ 

έχουμε ξοδέψει άπειρα χρήματα και ντονατ για να πάμε την κρυψώνα μέχρι το 30%φανταστείτε μέχρι να το πάμε 100%


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#75 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 14:55:26

Καλησπερα,αυτο που θα μου αρεσε θα ηταν το δωματιο με τον τιτλο εργοστασιο επιθετικων ρομποτ,το δευτερο να μπορουσε καποιος να εχει την επιλογη να γινει εργοστασιο για αμυντικα ρομποτ,οποτε θα ηταν καλυτερο στον τροπο που στηνει την κρυψωνα του ο παιχτης,επιθετη ή αμυντικη,με το δευτερο εργοστασιο επιθετικων ρομποτ σε σπρωχνει το παιχνιδι στην επιθεση

 

Eπισης θα ηταν μια καλη ιδεα,οταν φτιαχνεις ρομποτ,επιθετικη ή αμυντικα ,μολις γινουν να μπαινουν αυτοματα στο εργοστασιο κ οχι να πρεπει να τα βαλουμε εμεις


Επεξεργάστηκε από Hurricane, 28 Ιανουάριος 2017 - 15:05:21.


#76 GiannisG71

GiannisG71

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 16:49:35

δεν είναι και τέλεια αναβάθμιση εγώ τα έχω συνηθίσει τα γραφικά αλλά ορισμένες καταστάσεις προτιμώ τα παλιά

 

αυτό που θέλω να πω είναι τώρα με την εγκατάσταση της ηρωικής κρυψώνας είναι καιρό οι paysafe να μας δίνουν περισσότερα ντονατ 

έχουμε ξοδέψει άπειρα χρήματα και ντονατ για να πάμε την κρυψώνα μέχρι το 30%φανταστείτε μέχρι να το πάμε 100%

 

πραγματικα δεν υπαρχει λογος να ξοδεψεις ντονατ για την κρυψωνα... Εκτος και αν θελεις να πας σε 1 μερα 50% ( πραγμα που ειναι αδυνατον λογω ελλειψης πορων)... Περιμενε απλα να περναει η ωρα που χρειαζεται για να γινει η καθε αναβαθμιση που βαζεις...


  • Αυτό αρέσει στον/η lerty202

#77 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 17:19:52

Τα γραφικά τα χάλασαν όλα.


  • Αυτό αρέσει στον/η pariss123

#78 herozeroristas

herozeroristas

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 626 μηνύματα
Φήμη: 235

Δημοσιεύτηκε 31 Ιανουάριος 2017 - 18:55:23

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ



#79 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 08 Φεβρουάριος 2017 - 19:15:26

Kαλησπερα,μετα από λιγο καιρο στην καινουργια αναβαθμιση,μου αρεσει σαν ιδεα,αυτό που δεν μου αρεσει είναι ότι στην ουσια δεν προσφερει κατι  στον ηρωα μας,δεν τον κανει  καλυτερο μακροπροθεσμα,εχεις μια κρυψωνα που απλα χτιζεις,την μεγαλωνεις ,κανεις επιθεσεις ,δεν ξερω τι θα κανει το δωματιο που θα μπει πιο μετα,αλλα κατι με χαλαει,μπορει να κανω  λαθος,επισης  πρεπει να χτισεις την κρυψωνα αλλιως κερματα δεν εχεις,αρα μπαινεις σε αυτόν τον δρομο,ισως με καποιες αλλαγες στην φιλοσοφια της κρυψωνας ,δυσκολο τωρα βεβαια,εργοστασια που θα σου ανεβαζαν δεξιοτητες,αντικειμενα, βοηθους να εχει νοημα ,ο καθενας θα διαλεγε κατι που θα ηταν το καλυτερο για τον παιχτη του.

 

Ετσι θα λεγεται κρυψωνα γιατι κανεις δεν θα ηξερε ο άλλος  τι αναβαθμισει,σαν ένα σχεδιο στρατηγικης,τωρα μου μοιαζει σαν ένα υπογειο που εχουμε ολοι κ απλα το μεγαλωνουμε


  • Αυτό αρέσει σε Siquana και goof123

#80 Hanno

Hanno

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 162 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:hanno
Φήμη: 43

Δημοσιεύτηκε 08 Φεβρουάριος 2017 - 20:43:57

Συμφωνω φιλε μου η μονη ουσιαστικη βοηθεια ειναι τα κερματσ ξαι το εβδομαδιαιο τουρνουα





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Patch, Notes, Big, Update, 2017

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες