Jump to content


Photo

Ταυτοχρονη σύνδεση


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 BestHero

BestHero

    Μηδενικό

  • Members
  • Pip
  • 2 posts
Φήμη: 1

Posted 17 October 2013 - 17:12:30

Καποιος πρεπει να έχει κλεψει τα στοιχεια μου και συνδεεται ταυτοχρονα με εμενα. Το καταλαβαινω επειδη πολλες φορες μου σβηνει και τα ρουχα μου και μου ακυρωνει τις αποστολες.

Εχω ηδη αλλαξει και κωδικο και email ομως απο οτι εχω παρατηρησει οταν γινεται ταυτοχρονη συνδεση και πρεπει να επαναφορτωσω τη σελιδα, δε μου ζηταει κωδικο για να συνδεθω. Αρα αντιστοιχα δε θα ζηταει και κωδικο και σε αυτον που μου εχει κλεψει τον χαρακτηρα. Οπότε πως είναι δυνατό να τον "πεταξω" τον κλεφτη για να του ζητησει κωδικο? Αν αυτος δεν καθαρισει ποτέ τα cookies απο τον browser του, τοτε θα μπαινει συνεχεια στο λογαριασμο μου?

Τι μπορω να κάνω?



#2 μαγγας07

μαγγας07

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 311 posts
  • Τοποθεσίασε παρακουλουθω σαν σκια
  • Ομάδα:Αρπάλυκος
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:μαγγας07
Φήμη: 219

Posted 17 October 2013 - 17:17:41

μηπως εχεις αφησει αλλου ανοιχτο <<παραθυρο>> με το hero zero;Μπαινεις απο κοινοχρειστους υπολογιστες;


                                                                                        ΑΡΠΆΛΥΚΟΣ 

                                                                                 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ

my second home

my second family

 

 

                                                                        Αρπάλυκος      Αρπάλυκος

                                                                                    see-saw.gif


#3 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 815 posts
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1,525

Posted 17 October 2013 - 17:21:55

για τέτοιου είδους προβλήματα θα πρέπει να επικοινωνείτε με την Υποστήριξη.

 

Την υποστήριξη μπορείτε να τη βρείτε με δύο τρόπους. Είτε πατώντας εδώ στο φόρουμ την επιλογή "Support" (δίπλα από το "Members") είτε μέσα από το παιχνίδι πατώντας πρώτα στο γρανάζι κάτω δεξιά και μετά επιλέγοντας "Υποστήριξη". Υπενθυμίζω ότι το μήνυμά σας εκεί θα πρέπει να είναι στα αγγλικά.

 

Κλειδώνει.

 

 

For such issues you will have to contact Support.

You can find support in two ways. Either by clicking here in the forum on the option "Support" (next to "Members") or from within the game by clicking first on the cog on the bottom right and then selecting "Support". I remind you that your message there will have to be in english.

 

Locked.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users