Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ερωτήσεις-απαντήσεις περι κατοικιδίων (μόνο)


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
109 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#41 SilenzioDarkLD

SilenzioDarkLD

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαEarth>>Europe>>Greece>>Thessalia>>Larissa
  • Ομάδα:LastDestination
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:SilenzioDark
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2013 - 11:50:54

καταλαθος αφησα ελευθερο τον βοηθο μου πως μπορω να τον ξανακερδισω;



#42 sofiela

sofiela

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2013 - 11:53:46

πωσ μπορω να παρω μια μαιου κατοικιδιο ;



#43 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2013 - 12:06:53

πωσ μπορω να παρω μια μαιου κατοικιδιο ;

 

θα πρέπει να ανανεώσεις το κατάστημα μέχρι να εμφανιστεί μαϊμού. Εναλλακτικά, θα πρέπει να περιμένεις μήπως και βρεις από μάχη με κακοποιό.

 

 

 

you will have to restock the store until a monkey appears. Alternatively, you will have to wait just in case you get one from a fight with a villain.



#44 SilenzioDarkLD

SilenzioDarkLD

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαEarth>>Europe>>Greece>>Thessalia>>Larissa
  • Ομάδα:LastDestination
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:SilenzioDark
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2013 - 12:20:59

καλησπέρα στην ομάδα..... :)

μια ερώτηση θέλω να κάνω πως μπορώ να αλλάξω βοηθό (πχ μαϊμού robot k.t.l.) εκτος από τον σκύλο που μου δίνη προαιρετικά από μονο του το game????? :huh:

αν κανεις ανανεωσεις στον σκυλο που εχεις

 

αυτο το επαθε και ενας φιλος μου 67 lvl στο GR3 


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 24 Οκτώβριος 2013 - 14:17:33.
double posting - posts merged


#45 Expander

Expander

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Expander
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2013 - 13:04:16

1)Φενεται καπου οταν χρησιμοποιειτε η ιδιοτιτα του κατοικιδιου κατα την διαρκεια της μαχης? δεν μιλαω για passive ικανοτητα οπως +10% αντοχη αλλα εχω συγκεκριμενα την 'οχι κ τοσο ασχημα' που εχεις πιθανοτητες να μειωσει την ζημια που σου προκαλει ο αντιπαλος. Εννοω αν φενεται οπως η αποφυγη που πηδαει ο παικτης! Ελπιζω να εχει δει καποιος κατι.

 

2) Ξερουμε ποσες ιδιοτιτες υπαρχουν? μπορουν να προσθεθουν στο faq αν γινεται. :)



#46 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2013 - 13:16:53

καταλαθος αφησα ελευθερο τον βοηθο μου πως μπορω να τον ξανακερδισω;

Επικοινώνησε με την υποστήριξη, μπορούν να σου επαναφέρουν, προς το παρόν.

 

Contacting with the support team, they can restore it for you, for now.

 

1)Φενεται καπου οταν χρησιμοποιειτε η ιδιοτιτα του κατοικιδιου κατα την διαρκεια της μαχης? δεν μιλαω για passive ικανοτητα οπως +10% αντοχη αλλα εχω συγκεκριμενα την 'οχι κ τοσο ασχημα' που εχεις πιθανοτητες να μειωσει την ζημια που σου προκαλει ο αντιπαλος. Εννοω αν φενεται οπως η αποφυγη που πηδαει ο παικτης! Ελπιζω να εχει δει καποιος κατι.

 

2) Ξερουμε ποσες ιδιοτιτες υπαρχουν? μπορουν να προσθεθουν στο faq αν γινεται. :)

  1. Την απάντηση μπορείς να την πάρεις μόνο απο κάποιον που είχε την ευκαιρία να το δοκιμάσει! 
  2. Τέτοιες πληροφορίες δεν γνωρίζουμε ακόμα. 

 

  1. you can get the answer only from someone who had a chance to try it! 
  2. Such information are not yet known 

  • Αυτό αρέσει σε Bla1r84 και Expander

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#47 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2013 - 14:41:43

1)Φενεται καπου οταν χρησιμοποιειτε η ιδιοτιτα του κατοικιδιου κατα την διαρκεια της μαχης? δεν μιλαω για passive ικανοτητα οπως +10% αντοχη αλλα εχω συγκεκριμενα την 'οχι κ τοσο ασχημα' που εχεις πιθανοτητες να μειωσει την ζημια που σου προκαλει ο αντιπαλος. Εννοω αν φενεται οπως η αποφυγη που πηδαει ο παικτης! Ελπιζω να εχει δει καποιος κατι.

 

2) Ξερουμε ποσες ιδιοτιτες υπαρχουν? μπορουν να προσθεθουν στο faq αν γινεται. :)

 

1) ναι φαίνεται. Η γάτα μου μού δίνει 40% πιθανότητα να προκαλέσω παραπάνω ζημιά και όταν αυτό γίνεται, φαίνεται, γιατί πρώτα κάνω τη ζημιά που είναι να κάνω και μετά γίνεται η επιπλέον ζημιά από τη γάτα. Φαντάζομαι κάτι ανάλογο θα συμβαίνει και με την ειδική ικανότητα που δίνει το δικό σου κατοικίδιο.

 

2) ακόμα όχι, στο μέλλον θα γίνει και αυτό.  :)

 

 

 

1) yes it appears. My cat gives me 40% probability of dealing more damage and when that happens, it shows, because first I deal the damage I'm supposed to do and then the additional damage of my cat is dealt. I imagine something similar will happen with the special ability that your pet gives you.

 

2) not yet, in the future it will be done.  :)


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris και Expander

#48 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 25 Οκτώβριος 2013 - 19:05:11

να ενημερώσω ότι τελικά μπορείτε ακόμα, μέχρι νεοτέρας, να ζητάτε από την Υποστήριξη να σας επαναφέρει το κατοικίδιό σας σε περίπτωση που το απελευθερώσατε.

 

 

 

I should inform you that finally you can still, until further notice, ask from Support to restore your pet in case you released it.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

#49 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 28 Οκτώβριος 2013 - 09:46:47

σας ενημερώνω ότι πλέον ΔΕΝ είναι δυνατό να σας επιστραφεί ο βοηθός στέλνοντας αίτηση στην Υποστήριξη. Οπότε θα πρέπει να είστε προσεχτικοί και να μην τον απελευθερώσετε γιατί θα χαθεί για πάντα.

 

 

 

I inform you that it is NO LONGER possible that your sidekick be returned to you by sending a ticket to Support. Therefore you should be careful and not release him or he will be lost forever.



#50 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 28 Οκτώβριος 2013 - 13:50:25

για να αποφευχθούν επιπλέον τιμωρίες, επαναλαμβάνω ότι προτού κάνετε την ερώτησή σας, θα πρέπει να έχετε διαβάσει το νήμα με τις Συχνές Ερωτήσεις το οποίο μπορείτε να βρείτε εδώ: http://forum.gr.hero...

 

Αυτό ισχύει και για οποιαδήποτε άλλη ερώτηση έχετε να κάνετε. Πρώτα κάνουμε αναζήτηση, και αν δεν υπάρχει αυτό που θέλουμε να ρωτήσουμε, τότε κάνουμε καινούριο post.

 

 

 

to avoid any further warnings, I repeat that before you make your question, you need to have read the thread with the Frequently Asked Questions which can be found here: http://forum.gr.hero...

 

This applies for whatever other question you may have. We first use search, and if what we want to ask doesn't exist, then we make a post.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

#51 tofonikoaggouri

tofonikoaggouri

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Τοποθεσίαathens greece
  • Ομάδα:εξολοθρευτές
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:ToFonikoAggouri
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 11:20:01

καλημέρα 

η απορία μου είναι η εξής καθώς μεγαλώνουν σε επίπεδο οι χαρακτήρες τα κατοικίδια 

παίρνουν extra στατιστικά ?



#52 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 11:40:50

καλημέρα 

η απορία μου είναι η εξής καθώς μεγαλώνουν σε επίπεδο οι χαρακτήρες τα κατοικίδια 

παίρνουν extra στατιστικά ?

 

τα κατοικίδια παίρνουν extra στατιστικά όταν ανεβαίνουν level τα ίδια. Επίσης στα επίπεδα 10, 20 και 30 (του κατοικιδίου, όχι του ήρωα) ξεκλειδώνονται οι τρεις ειδικές ικανότητες που έχουν. Οπότε, εκτός από το γεγονός ότι όταν παίρνει εμπειρία ο ήρωάς σου, παίρνει ξεχωριστή δική του και το κατοικίδιο, ο ήρωας δεν επηρεάζει την πρόοδο του κατοικιδίου με κάποιον άλλο τρόπο.

 

 

 

pets get extra stats when they themselves level up. Also, at levels 10, 20 and 30 (of the pet, not the hero) , the three special abilities they have become unlocked. Therefore, apart from the fact that when your hero gains experience, the pet get its own separate experience, the hero doesn't influence the progress of the pet in any other way.



#53 tofonikoaggouri

tofonikoaggouri

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Τοποθεσίαathens greece
  • Ομάδα:εξολοθρευτές
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:ToFonikoAggouri
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 11:51:29

τα κατοικίδια παίρνουν extra στατιστικά όταν ανεβαίνουν level τα ίδια. Επίσης στα επίπεδα 10, 20 και 30 (του κατοικιδίου, όχι του ήρωα) ξεκλειδώνονται οι τρεις ειδικές ικανότητες που έχουν. Οπότε, εκτός από το γεγονός ότι όταν παίρνει εμπειρία ο ήρωάς σου, παίρνει ξεχωριστή δική του και το κατοικίδιο, ο ήρωας δεν επηρεάζει την πρόοδο του κατοικιδίου με κάποιον άλλο τρόπο.

 

 

 

pets get extra stats when they themselves level up. Also, at levels 10, 20 and 30 (of the pet, not the hero) , the three special abilities they have become unlocked. Therefore, apart from the fact that when your hero gains experience, the pet get its own separate experience, the hero doesn't influence the progress of the pet in any other way.

έχω προσέξει όμως ότι παίχτες μεγαλύτερου LVL τα κατοικίδια τους έχουν κατά πολύ μεγαλύτερα στατιστικά γιατί συμβαίνει αυτό τότε και μιλάω πάντα για το αρχικό κατοικίδιο το οποίο έχουν. πχ ένας χαρακτήρας του επιπέδου 96 όπως ο δικός μου ο σκύλος του έχει 292 πόντους στα στατιστικά του ενώ ένας χαρακτήρας 137 lvl  ο σκύλος του έχει 427 πόντους 



#54 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 11:54:59

αυτό που έχει σημασία είναι το επίπεδο του κατοικιδίου. Προφανώς το δικό σου κατοικίδιο είναι χαμηλότερου επιπέδου από αυτό του ήρωα στον οποίο αναφέρεσαι.

 

 

 

what matters is the level of the pet. Obviously your pet is of a lower level than the one of the hero you are refering to.



#55 tofonikoaggouri

tofonikoaggouri

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Τοποθεσίαathens greece
  • Ομάδα:εξολοθρευτές
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:ToFonikoAggouri
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 12:01:28

ακόμα και 20 lvl  διαφορά να έχουν δεν δικαιολογεί σε καμία περίπτωση τόσο μεγάλη διαφορά στατιστικών και αυτή η διαφορά έχει παρατηρηθεί από την πρώτη μέρα οπότε αυτό που μου λές δεν έχει βάση δεύτερον τα pet παίρνουν 3 πόντους ανα lvl άρα στην χειρότερη θα έπρεπε να έχουν 90 πόντους διαφορά οχι άνω των 100



#56 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 12:35:42

ακόμα και 20 lvl  διαφορά να έχουν δεν δικαιολογεί σε καμία περίπτωση τόσο μεγάλη διαφορά στατιστικών και αυτή η διαφορά έχει παρατηρηθεί από την πρώτη μέρα οπότε αυτό που μου λές δεν έχει βάση δεύτερον τα pet παίρνουν 3 πόντους ανα lvl άρα στην χειρότερη θα έπρεπε να έχουν 90 πόντους διαφορά οχι άνω των 100

 

δεν ισχύουν οι αριθμοί αυτοί. Εγώ πχ έχω το αρχικό κατοικίδιο στον gr2 και στον gr3 και ενώ στον gr2 μου δίνει 238 διαίσθηση, στον gr3 μου δίνει 186 μυαλό και 41 διαίσθηση, σύνολο 227 πόντους. Να τονίσω ότι και τα δύο κατοικίδια είναι του ίδιου επιπέδου, συγκεκριμένα 16. Άρα εξαρτάται και από το κατοικίδιο.

 

Αν παρόλα αυτά θεωρείτε ότι υπάρχει αντικανονική ενέργεια, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την Υποστήριξη.

 

 

 

those numbers are not true. I for example have the initial pet in gr2 and gr3 and while in gr2 he gives me 238 intuition, in gr3 he gives me 186 brain and 41 intuition, in total 227 points. I should point out that both pets are of the same level, that is 16. So it depends on the pet.

 

If after all these you believe there is foul play at work, you will have to contact Support.


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris και DENN26

#57 tofonikoaggouri

tofonikoaggouri

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Τοποθεσίαathens greece
  • Ομάδα:εξολοθρευτές
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:ToFonikoAggouri
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 12:48:47

δε μιλάω για αντικανονική ενέργεια μάλιστα όσο ανοίγει η ψαλίδα των lvl η διαφορα είναι τρομαχτικά μεγάλη 

πχ 

player acabitis lvl 256         σκύλος 826 πόντοι 

  >     trelamenos33 lvl 200 σκύλος 659 πόντοι

  >     bigmama lvl127         σκύλος 427 πόντοι

  >     arthas lvl 95              σκύλος 288 πόντοι

 

απλά πως εξηγήτε αυτή η διαφορά???



#58 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 13:00:25

συγνώμη, τελικά δικό μου λάθος. Όντως το επίπεδο του ήρωα επηρεάζει και τα κατοικίδια. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν το κατοικίδιο επηρεάζεται ΜΟΝΟ όταν ανεβαίνει επίπεδο ο ήρωας και αυτό είναι ενεργό. Θα σας ενημερώσω σύντομα.

 

 

 

I'm sorry, finally it was my mistake. Indeed the level of the hero affect the pets. What I don't know is if the pet is affected ONLY when the hero levels up and the pet is active. I will inform you soon.


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris και DENN26

#59 Expander

Expander

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Expander
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 13:17:12

Καλησπερα, καταρχας ειμαι 120 lvl με κατοικιδιο 20lvl.

      To κατοικιδιο που εχει την ικανοτητα 'παρεα στο τζογκιγκ' (στο 20 επιπεδο) κ αναγραφει οτι αυξανει την αντοχη κατα 10%. Θεωρουσα οτι εννοουσε την συνολικη αντοχη π.χ τωρα που ειμαι 15.000 αντοχη να την ανεβασει αλλα 1.500, αντι αυτου την ανεβασε κατα 40 βαθμους λογικα λογω οτι η βασικη μου δεξιοτητα ειναι 400.

        Μα αυτο δεν ειναι δικαιο, μιας κ αν την συγκρινω με την ικανοτητα 'φερε το ξυλο' το οποιο αυξανει κατα 10% την ζημια των πυραυλων, δηλαδη τωρα που εχω πυραυλο 464 ζημια θα το αυξησει κατα 46+ ζημια.

         Συμπερασμα, το δικο μου αυξανει κατα 40 την αντοχη κ το αλλο κατα 46 την ζημια που σημαινει οτι λογικα απο το πρωτο χτηπημα θα ξεπερασει την αντοχη που εχω κερδος και ειδικα αμα υπολογισουμε κ τα κρισιμα χτυπηματα.Φυσικα μιλαω για ηρωες στα ιδια επιπεδα με μενα κ οσο μεγαλυτερα τα επιπεδα, τοσο χειροτερα! Ελπιζω να καταλαβαινετε τι θελω να πω.



#60 tofonikoaggouri

tofonikoaggouri

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Τοποθεσίαathens greece
  • Ομάδα:εξολοθρευτές
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:ToFonikoAggouri
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 29 Οκτώβριος 2013 - 13:42:05

Καλησπερα, καταρχας ειμαι 120 lvl με κατοικιδιο 20lvl.

      To κατοικιδιο που εχει την ικανοτητα 'παρεα στο τζογκιγκ' (στο 20 επιπεδο) κ αναγραφει οτι αυξανει την αντοχη κατα 10%. Θεωρουσα οτι εννοουσε την συνολικη αντοχη π.χ τωρα που ειμαι 15.000 αντοχη να την ανεβασει αλλα 1.500, αντι αυτου την ανεβασε κατα 40 βαθμους λογικα λογω οτι η βασικη μου δεξιοτητα ειναι 400.

        Μα αυτο δεν ειναι δικαιο, μιας κ αν την συγκρινω με την ικανοτητα 'φερε το ξυλο' το οποιο αυξανει κατα 10% την ζημια των πυραυλων, δηλαδη τωρα που εχω πυραυλο 464 ζημια θα το αυξησει κατα 46+ ζημια.

         Συμπερασμα, το δικο μου αυξανει κατα 40 την αντοχη κ το αλλο κατα 46 την ζημια που σημαινει οτι λογικα απο το πρωτο χτηπημα θα ξεπερασει την αντοχη που εχω κερδος και ειδικα αμα υπολογισουμε κ τα κρισιμα χτυπηματα.Φυσικα μιλαω για ηρωες στα ιδια επιπεδα με μενα κ οσο μεγαλυτερα τα επιπεδα, τοσο χειροτερα! Ελπιζω να καταλαβαινετε τι θελω να πω.

τα εκάστοτε bonus πάνε πάντα βάση του βασικού στατιστικού είτε είναι ενισχυτικά είτε είναι από την ομάδα οπότε και στο pet  ισχύει το ίδιο οπότε αναγκαστικά άμα θες μεγαλύτερο bonus ανέβασε αντοχή με μετρητά η μέσω προπόνησις 


  • Αυτό αρέσει στον/η Bla1r84




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες