Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πολυδιεργασία

γυμναστηριο αποστολες

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 theniaaa

theniaaa

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 10 μηνύματα
  • Ομάδα:Marvel funs
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:Θαλειαννα
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 10 Μάρτιος 2018 - 08:36:12

Άλλο ένα θέμα που θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας είναι η πολυδιεργασια. Για ένα διάστημα γινόταν να κάνεις αποστολές, να κάνεις προπονήσεις και ειδικές αποστολές μαζί. Αυτό γινόταν για περίπου 4-5 μέρες. 

 

Αυτό που θέλω είναι γιατί να μην γίνεται συνεχεία αυτό; Το πρόβλημα δεν είναι στις αποστολές και στις ειδικές αποστολές. Είναι στην προπόνηση. Γιατί την προπόνηση την παραμελούμε όλοι επειδή θέλει 15 λεπτά για να ανέβεις 5 βαθμούς.

 

Ότι ήταν να πω το είπα. Ελπίζω να συμφωνείτε μαζί μου και απαντήστε μου για την γνώμη σας.



#2 Guest_Nèxt_*

Guest_Nèxt_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 10 Μάρτιος 2018 - 08:44:02

Καλημέρα,

Στο επίπεδο 20 ξεκλειδώνουμε όλοι την πολυδιεργασία που μας δίνει την δυνατότητα για 5 ημέρες να κάνουμε προπονήσεις,ενέργεια και ειδικές. Όταν τελειώσει η πολυδιεργασία τότε δεν μπορείς να κάνεις και τα 3 ταυτόχρονα αλλά μόνο 1 απο τα 3. Μπορείς φυσικά να αγοράσεις ξανά πολυδιεργασία είτε με 9 ντόνατ για 7 ημέρες, είτε 99 ντόνατ για πάντα. Ώστε για τις προπονήσεις δεν πρέπει κανείς να τις χάνει γιατί είναι πολύ σημαντικές για τον ήρωα, όσο χρόνο και να χρειάζεται. ;)

Ελπίζω να σε κάλυψα.

Καλή συνέχεια ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, asteraki, Dreamer και σε 7 άλλους

#3 arxidarios

arxidarios

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:Elite Team
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:arxidarios
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 24 Μάρτιος 2018 - 23:44:50

Δεν παίρνει 15 λεπτά αλλά 45 λεπτά.... Αξίζει για τον ήρωα όμως πολύ! ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: γυμναστηριο, αποστολες

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες