Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επιλογη Item και Υποδοχες Τροποποιησεων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 thanos12341

thanos12341

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστο σπιτι μου
  • Ομάδα:WonderLand
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Πινοκιο
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 02 Μάιος 2018 - 11:00:11

Καλησπερα και παλι,

 

 

Ειμαι ο Πινοκιο και παιζω στον gr18 και εχω καποιες αποριες σχετικα με τα items και τις τροποποιησεις!..

 

 

Αρχικα, πριν 2 μερες πηρα εργαστηριο στην κρυψωνα μου και πλεον μπορω να παραγω τροποποιησεις.Ομως, πλεον δεν ξερω ποια items πρεπει να περνω ειτε απο καταστημα ή απο ειδικες αποστολες, μονομαχιες κλπ...Πρεπει να περνω ΜΟΝΟ τα ++ και με υποδοχη τροποποιησεων ή κατι αλλο?Επισης ποιες κατηγοριες τροποποιησεων να προτιμω να κανω?..

 

 

Περιμενω τις γνωμες σας...Ευχαριστω---->Καλη συνεχεια!!



#2 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 02 Μάιος 2018 - 11:03:55

καλησπέρα,κάλο είναι να παίρνεις τα επικά αντικείμενα  με τρύπες και να βάζεις η σπάνιες τροποποιησεις η επικές ώστε να έχεις πολλά ++

 

Φυσικά αν βάλεις σε κάποιο αντικείμενο τροποποίηση και πας να το συγκρίνεις με κάποιο άλλο που δεν έχει τροποποίηση θα έχει τεραστία διάφορα οπότε θα σου είναι -250 -300 ανάλογα.....  εγώ μαζεύω και σπάνια και  επικά.


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 02 Μάιος 2018 - 11:08:36.

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#3 thanos12341

thanos12341

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστο σπιτι μου
  • Ομάδα:WonderLand
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Πινοκιο
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 02 Μάιος 2018 - 11:11:18

καλησπέρα,κάλο είναι να παίρνεις τα επικά αντικείμενα  με τρύπες και να βάζεις η σπάνιες τροποποιησεις η επικές ώστε να έχεις πολλά ++

 

Φυσικά αν βάλεις σε κάποιο αντικείμενο τροποποίηση και πας να το συγκρίνεις με κάποιο άλλο που δεν έχει τροποποίηση θα έχει τεραστία διάφορα οπότε θα σου είναι -250 -300 ανάλογα.....  εγώ μαζεύω και σπάνια και  επικά.

Προς το παρον δεν εχουν ολα τα ρουχα μου τροποποιησεις..να προσπαθησω να βρω σπανια-επικα ρουχα με τροποποιησεις και να ειναι ++ ετσι ωστε ναα τους κανω τροποποιηση?



#4 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 02 Μάιος 2018 - 11:14:57

ναι φυσικά όπως είπες και ποιο πάνω θα βρεις από ειδικές αποστολές πολλά και διάφορα εσύ θα κρατάς τα σπάνια και τα επικά με τρύπες και θα βάζεις σπάνιες και επικές τροποποιησεις...

 

 

Και στο εργοστάσιο θα βρεις και υποδοχή τροποποίησης μιας χρήσης που ανοίγει τρύπες σε οποίο αντικείμενο θέλεις..


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 02 Μάιος 2018 - 11:17:15.

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#5 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 02 Μάιος 2018 - 12:32:57

Ομως, πλεον δεν ξερω ποια items πρεπει να περνω ειτε απο καταστημα ή απο ειδικες αποστολες, μονομαχιες κλπ...Πρεπει να περνω ΜΟΝΟ τα ++ και με υποδοχη τροποποιησεων ή κατι αλλο?Επισης ποιες κατηγοριες τροποποιησεων να προτιμω να κανω?..

 

 

Κράνος, στολή, μπέρτα, ζώνη και μπότες πρέπει να είναι οπωσδήποτε από σετ και να έχουν υποδοχές τροποποιήσεων.

Εξάρτημα και όπλο επίσης με υποδοχές τροποποιήσεων.

Οτιδήποτε άλλο βρεις το πουλάς.

 

Βάλε στόχο να γεμίσεις γρήγορα όλες τις υποδοχές, έστω και με συνηθισμένες τροποποιήσεις στην αρχή. Σιγά-σιγά θα τις αναβαθμίσεις σε σπάνιες και επικές.


  • Αυτό αρέσει σε ioantheod και ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#6 Pagouris

Pagouris

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 209 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδω
  • Ομάδα:---)(---
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Pagouris
Φήμη: 92

Δημοσιεύτηκε 25 Αύγουστος 2018 - 17:01:29

Η επικη τροποιηση δινει τις περισσοτερες δεξιοτητες που θα μπορουσε να δωσει μια τροποιηση σε εκινο το λεβελ εργαστηριου. Οποτε και βεβαια η επικη ειναι η καλυτερη και να την προτιμας. Η σπανια ειναι και εκεινη καλη και αυτη να βαζεις. Συνιθισμενες να βαζεις σε ρουχα αντοχης κ.α. Επισης να προτιμας παντα ρουχα με υποδοχη τροποιησης.
È Հ χ Ø M Ą § Ţ 3




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες