Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κακοποιός

Κακοποιός

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Psycho

Psycho

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 39 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίσω σου
  • Ομάδα:ΕΠΙΜΕΝΩΝ
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:Psychopath
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2018 - 18:06:56

Λοιπών πιστεύω πως σε όλους έχει συμβεί να πάτε για κακοποιό και να μην πέσει.. Ε λοιπών αυτό συνέβη πριν λίγο σε εμένα. Είμαι 4/5 κομμάτια στον κακοποιό και ήταν το κομμάτι που έψαχνα (στολή). Έκανα 35 επιθέσεις και δεν πήρα ΤΙΠΟΤΑ. Πιστεύω πως πρέπει να ανταμείβετε ο κόπος τον παιχτών ακόμα και αν ο κακοποιός δεν πέσει.

 

Να το prouf:

BY6_I_77k_QLO85_G2v_Psgog.png



#2 ΗΜΙΘΕØΣ

ΗΜΙΘΕØΣ

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣαλαμυκονοοος <3
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Το ξερω οτι ειμαι ήρωας αλλά Σταμάτα κοκκινίζω :P
Φήμη: 29

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2018 - 22:20:49

Ισχύει κατά πολύ αυτά που λες και θα ήταν καλή ιδέα να έδινε το παιχνίδι έστω μια καλύτερη ανταμοιβή!!

Με εκτίμηση ΗΜΊΘΕØΣ

#3 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούλιος 2018 - 11:17:45

Λοιπών πιστεύω πως σε όλους έχει συμβεί να πάτε για κακοποιό και να μην πέσει.. Ε λοιπών αυτό συνέβη πριν λίγο σε εμένα. Είμαι 4/5 κομμάτια στον κακοποιό και ήταν το κομμάτι που έψαχνα (στολή). Έκανα 35 επιθέσεις και δεν πήρα ΤΙΠΟΤΑ. Πιστεύω πως πρέπει να ανταμείβετε ο κόπος τον παιχτών ακόμα και αν ο κακοποιός δεν πέσει.

 

Να το prouf:

BY6_I_77k_QLO85_G2v_Psgog.png

Χαμένη υπόθεση είναι κι εγώ χθες έκανα σχεδόν 50 επιθέσεις βγήκα πρώτος αλλά δεν έπεσε (angry)  :( Αυτό συμβαίνει σε πάρα πολλούς παίκτες συχνά καθώς αρκετές είναι οι φορές που δεν πέφτει ο κακός... Δεν θεωρώ όμως ότι πρέπει να αυξήσουν την αμοιβή παρηγορίας (όχι ότι δεν θα το ήθελα (lol) ) αλλά άλλο να εξολοθρεύεις έναν κακοποιό και άλλο να ξεφεύγει όμως να κερδίζεις την ίδια αναλογία ανταμοιβών ;) Σκέψου το με την λογική αν φύγουμε απο την εικονική ζωή και επιστρέψουμε στην πραγματική σκέψου να έχουν βάλλει αμοιβή για κάποιο κατοικίδιο που έχει εξαφανισθεί όμως να έχουν αμοιβή και για εκείνο που θα δώσει πληροφορίες. Θα ήθελες να είχες βρει το εξαφανισμένο ζώο να περιπλανιέται και εσύ να πάσχισες να το περιθάλψεις επειδή κάτι έπαθε όταν χάθηκε και να σου δώσουν την ίδια αμοιβή με τον μάρτυρα που είπε το είδα στο τάδε σημείο κοντά στην περιοχή σου! Ας πούμε δέχεστε και οι δύο την αμοιβή για την βοήθεια και ο καθένας έκανε κάτι καλό ως άνθρωπος και πήρε αναλόγως ότι του άξιζε ;) Κάπως έτσι είναι και με τον κακοποιό ο καθένας ανταμείβεται καθώς πρέπει (λίστα κατάταξης θέσεων) και παίρνει μικρότερη αμοιβή ο καθένας ως το καλό που πρόσφερε στην κοινωνία του hero zero αν και δεν κατάφερε να πετύχει τον τελικό του σκοπό (να αποτρέψει τον διαβολικό κακό) του δίνει του παιχνίδι την αμοιβή παρηγορίας (νομίζω εμφανίζει και σχετικό μήνυμα που αναφέρει σε ευχαριστούμε για την βοήθεια κάτι τέτοια δεν το θυμάμαι καλά ακριβώς)... Ελπίζω να καταλαβαίνεις πως το εννοώ διότι με το παράδειγμα που έδωσα νομίζω καλύπτω την εξήγηση αλλά δεν είμαι απόλυτα σίγουρος αν είναι η αρμόζουσα για την κατανόηση του θέματος, 


  • Αυτό αρέσει στον/η Psycho

 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#4 Masag

Masag

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 20 μηνύματα
  • Ομάδα:DARK ANGELS
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Dante
Φήμη: 36

Δημοσιεύτηκε 16 Ιούλιος 2018 - 11:07:52

Θα μπορούσε όντως να δίνει κομμάτι σετ στον πρώτο μόνο ακόμα και αν αυτός δεν πέσει , έτσι θα αύξανε την πιθανότητα να βαράνε πιο πολλά άτομα τον κακοποιό και να αυξηθει η πιθανότητα να πέσει και να μην ξεφύγει...

 

Συγχρόνως όμως, θα έβγαζε περισσότερα λεφτά η εταιρεία γιατί ακόμα και να μην έπεφτε θα πάλευαν να βγουν πρώτοι και έτσι θα ξόδευαν ντόνατς...



#5 Games Hacker

Games Hacker

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece,Athens
  • Ομάδα:TA PARTALIA ANO 18
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:Genious
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 16 Ιούλιος 2018 - 11:11:33

Έχει βραβείο παρηγοριας hah

MY RULES:

Be Your Self!

You are OWN!

NEVER GIVE UP! ;)






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Κακοποιός

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες