Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

DONUTS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 johnprim

johnprim

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:the pros team
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:johnprim
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 22 Ιούλιος 2018 - 20:17:43

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ  ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΣΙΜΟ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ EFFICIENT ΝΑ ΞΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ DONTUS.(F2P PLAYER BTW).
 


#2 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 760 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.548

Δημοσιεύτηκε 22 Ιούλιος 2018 - 21:26:42

Θα σου πω περιληπτικά. Πρώτα πρώτα κατά την γνώμη μου, αν μπορείς θα πρέπει με 50αρι ενισχυτικό αποστολών να μπαίνεις 10αδα (δεν σου λέω 25αρι, αφού δεν παίζεις στον 10 :D, κάτι που θέλει βέβαια ακόμη και στον 10 τέχνη ) . Καθόλη την διάρκεια που θα κυνηγάς τα τουρνουά και θα μαζεύεις ντόνατ θα πρέπει να έχεις ένα σκοπό: την πολυδιεργασία. Σε γενικές γραμμές αυτά πρέπει να ακολουθήσεις.

*ΥΓ. Μην κάνεις ανανεώσεις στο κατάστημα, το θεωρώ άσκοπο και δαπανηρό.
  • Αυτό αρέσει στον/η Killfan7, goof123, omg3lol6 και σε 2 άλλους

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#3 johnprim

johnprim

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:the pros team
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:johnprim
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 22 Ιούλιος 2018 - 21:53:40

Θα σου πω περιληπτικά. Πρώτα πρώτα κατά την γνώμη μου, αν μπορείς θα πρέπει με 50αρι ενισχυτικό αποστολών να μπαίνεις 10αδα (δεν σου λέω 25αρι, αφού δεν παίζεις στον 10 :D, κάτι που θέλει βέβαια ακόμη και στον 10 τέχνη ) . Καθόλη την διάρκεια που θα κυνηγάς τα τουρνουά και θα μαζεύεις ντόνατ θα πρέπει να έχεις ένα σκοπό: την πολυδιεργασία. Σε γενικές γραμμές αυτά πρέπει να ακολουθήσεις.

*ΥΓ. Μην κάνεις ανανεώσεις στο κατάστημα, το θεωρώ άσκοπο και δαπανηρό.

Μάλιστα,οκ ευχαριστώ!



#4 ΗΜΙΘΕØΣ

ΗΜΙΘΕØΣ

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣαλαμυκονοοος <3
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Το ξερω οτι ειμαι ήρωας αλλά Σταμάτα κοκκινίζω :P
Φήμη: 29

Δημοσιεύτηκε 23 Ιούλιος 2018 - 00:49:46

Καλησπέρα φιλε μου Καλυτερα τα ντονατς να τα κρατάς για τα ενίσχυτικα σου όπως προανέφερε και ο φίλος μου ο AlphaWarriοr ποιο πάνω ..λοιπόν σχετικά τα ίδια πράγματα θα σου πω οπως είπε και το παιδί απλά καλύτερα να μην ξοδεύεις ντονατ από εδώ και από εκεί γνώμη μου όταν φτάσεις σε ένα επίπεδο πχ στα 200 με 250 αυτά τα ντονατ που διαθέτεις και με της Μπαταρίες να κυνηγάς 10αδα σε κσκοποιό ώστε να Βγαλεις σετακι ..Απλά να ξες εαν δεις κάνα κουτι έκπληξη στο κατάστημα σου προτείνω να μην τα πάρεις διότι θα χαλάσεις τζάμπα ένα μεγάλο ποσό ντονατς που είναι 10 συγκεκριμένα που με αυτά τα 10 θα μπορούσες να κάνεις ανανέωση σε ένα από τα 50% τον ενυσχητικον σου!!

Αυτά είχα να πω ξέρω είναι Σχετικα Copy-paste :D

Καλή σου Αρχή στο παιχνίδι και καλές μάχες ;)
Με εκτίμηση ΗΜΊΘΕØΣ

Επεξεργάστηκε από ΗΜΙΘΕØΣ, 23 Ιούλιος 2018 - 00:52:23.

  • Αυτό αρέσει σε omg3lol6 και johnprim

#5 Pagouris

Pagouris

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 209 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδω
  • Ομάδα:---)(---
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Pagouris
Φήμη: 92

Δημοσιεύτηκε 22 Αύγουστος 2018 - 17:21:43

Αυτοι ειναι καποιοι τροποι για να τα βγαζεις περα δωρεαν και οικονομικα:
•Δεν αγοραζεις ενισχυτικο εργασια και δεξιοτητων
•Αγοραζεις ενισχυτικο 50% αποστολων και προσπαθεις μια στις δυο βδομαδες να βγαινεις 10αδα
•Πολυδιεργασια αγορασε αλλα δεν ειναι παντα χρησιμη. Αν μπαινεις καθε μερα για πολυ ωρα και εχεις 1 server δεν θα χρειαστει
•Δεν αγοραζεις τιποτα με ντονατ μονο Οστεοθραυστη αν σου τυχει ή σφυρι αν θες ή δινεις στο καζινο γιατι εκει θα πανε χρησιμα αφου μπορεις να τυχεις και ενισχυτικα. Για αυτο κρατας 20 για ωρα αναγκης
Αυτα ειναι
È Հ χ Ø M Ą § Ţ 3




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες