Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Προβλημα στις Ειδικες αποστολες.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 NiCkPaPa

NiCkPaPa

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 206 μηνύματα
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:NiCkPaPa






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2018 - 22:49:18

Καλησπερα...

 

Θελω να αναφερθω σε ενα θεμα που μου σημβαινει καιρο τωρα απλα δεν το εκανα θεμα ωστε να το εξακρηβωσω 100% ...Το θεμα  προσωπηκα που εχω στις ειδικες αποστολες ειναι πως καποιες φορες χανω χωρις λογο ( αν ολες ειναι 9 δηλαδη 9x10=90 χανω περιπου 3-4 φορες) αυτο εχεις αποτελεσμα να δινω ολες μου τις μπαταριες στις ειδικες και μετα να μην εχω για κακους κ.λ.π... (Αυτο γινεται καθε φορα οταν εχω ειδικες)

 

Αντε και πες μπαταριες ειναι σιγα ... αμ δε, καποιες φορες ξεχνιεμαι και τις χαλαω σε αποστολες και μετα δεν εχω για τις ειδικες οποτε πανε 6-8 ντονατ ... 

 

Τα σκιλλς μου ειναι αυτα οταν κανω ειδικες----> 2.png σας διχνω και την βασικη δυναμη για να μου πειτε αν την εχω ψηλα η χαμηλα...



#2 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2018 - 03:48:36

Ναι, η δύναμη είναι ψηλά. Σε κάποια αναβάθμιση δυσκόλεψαν τις ειδικές και τώρα αν δεν έχεις δύναμη στα κίτρινα ή πορτοκαλί δεν τις βγάζεις με την πρώτη προσπάθεια.

 

Θα βελτιώσεις κάπως την κατάσταση αν κάνεις τις ειδικές με βοηθό (φρόντισε να μη σου αυξάνει ούτε δύναμη ούτε μυαλό) με δεξιότητα "Φέρε το Ξύλο", ώστε να έχεις ένα επιπλέον bonus στους πυραύλους σου.

 

Ντόνατ στις ειδικές μη χαλάς, δεν αξίζει. Βάζε καλύτερα τηλεοράσεις.


Επεξεργάστηκε από DrSuperDuper, 04 Αύγουστος 2018 - 03:49:44.

  • Αυτό αρέσει σε omg3lol6 και xPanosGr

#3 NiCkPaPa

NiCkPaPa

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 206 μηνύματα
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:NiCkPaPa






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2018 - 11:10:28

Εχω ακουσει πως πρεπει η δυναμη να ειναι το 1/3 της αντοχης και παλι θα βγαινουν .... Τελος παντον με αυτα τα σκιλλς που βλεπεις καποιες φορες νικαω με 60-70 χιλιαδες και καποιες φορες χανω ... δεν ειναι 10 χιλ να πω νταξει ισα ισα τις περνω ... καποιες φορες τις περνω ανετα και καποιες χανω ... :S  :S

 

Υ.Γ : Το πετ μου ειναι ο Βαλο και η κινηση του ειναι ακομα καλυτερη απο το ''φερε το ξυλο'' image.png



#4 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2018 - 15:10:36

Το 1/3 σίγουρα δεν ισχύει. Παλιότερα η αναλογία ήταν περίπου 1/8, αλλά μετά την αλλαγή χειροτέρεψε πολύ. Εσύ έχεις αναλογία μικρότερη από 1/10 και δεν πιάνει. Κι αφού ούτε ο Βάλο βοηθάει, ανέβασε πολύ παραπάνω την αντοχή (μη σου πω διπλασίασέ την).


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και AlphaWarrior

#5 NiCkPaPa

NiCkPaPa

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 206 μηνύματα
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:NiCkPaPa






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2018 - 16:47:49

Εδω και κανα μηνα ... οσο δηλαδη παθαινω αυτο το πραγμα κανω ΜΟΝΟ προπονησεις αντοχη , και εχει αυξηθει σε ενα μεγαλο ποσοστο μπορω να πω αλλα και παλι σημβαινει ... 

 

Προσωπικα θεωρω πως παιζεται  κατι σαν μπαγκ ... Αλλα δεν μπορει να συμβαινει μονο σε μενα ... Δεν ξερω ειμαι αρκετα μπερδεμενος






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες