Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νέα μορφή μηνυμάτων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 basilis3

basilis3

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 238 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 395

Δημοσιεύτηκε 09 Αύγουστος 2018 - 12:08:46

Καλησπέρα παιδιά,

Ξέρω ότι κάνω αργοπορημένα ένα σχόλιο για μια αναβάθμιση που έχει γίνει εδώ και αρκετό καιρο...αλλά θα ήθελα να αναφερθώ για το νέο τρόπο μηνυμάτων που έγινε με το πρότυπο του messenger...ένα είδος συνομιλιών δηλαδή...Προσωπικά εμένα που παίζω πολύ καιρό το παιχνίδι(απο το 2013)δε με βόλευε γιατί εκτός ότι με κάποια άτομα που μιλάω αρκετά πρέπει να κάνω πολύ μεγάλο skroll για να δώ παλιά μηνύματα (που με την προηγούμενη έκδοση μηνυμάτων και πάλι χρειαζόμουν να πάω αρκετά κάτω αλλά όχι τόσο όσο τώρα),μερικές συνομιλίες αλλά κυρίως μερικά μηνύματα που είτε τα έχω στείλει εγώ είτε άλλος σε εμένα έχουν διαγραφεί μόνα τους...και πρόκειται μάλλον για κάποιο Bug...Θα πρότεινα λοιπόν κάτι τρελό...ΝΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ (grin)

Θα ήθελα όμως σε αυτό το topic να μάθω την άποψη σας(έστω και καθυστερημένα)για αυτό το νέο τρόπο μηνυμάτων...

ΥΓ:Μη με παρεξηγείτε που το σχολιάζω τώρα,αρκετοί ίσως έχετε ξαναδεί ίδιο κείμενο με ίδιο θέμα απλά τώρα βρήκα χρόνο να το σχολιάζω και γενικά να είμαι ενεργός στο φόρουμ...

ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΒΑΣΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΝΟΜΙΖΑΤΕ? (smug)  (lol)


Επεξεργάστηκε από basilis3, 09 Αύγουστος 2018 - 12:10:36.

  • Αυτό αρέσει σε Σπυρίδων, DeathHole και fpsakias

#2 Pagouris

Pagouris

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 209 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδω
  • Ομάδα:---)(---
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Pagouris
Φήμη: 92

Δημοσιεύτηκε 09 Αύγουστος 2018 - 15:50:29

Αν και εχω ξεχασει τον παλιο τροπο μυνηματων αν θυμαμαι καλα ερχοταν σαν ομαδικο το μυνημα που εστελνε ο αλλος. Θεωρω οτι κατι τετοιο ειναι τρομερααααα δυσκολο και συγνωμη που στο λεω αλλα δεν ειναι καλη ιδεα... Το μονο που πρεπει να γινει ειναι να μην μπορει ο αλλος να διαγραψει μυνημα
È Հ χ Ø M Ą § Ţ 3

#3 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 09 Αύγουστος 2018 - 20:21:59

Δεν νομίζω η εταιρία να το επαναφέρει.Οπως και με το τουρνουά τιμής.Το έκαναν και ακόμα και αν δεν έπρεπε δεν νομίζω να το επαναφέρουν.
«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#4 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 430 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Δημοσιεύτηκε 09 Αύγουστος 2018 - 20:27:53

παιδια πιστευω οτι εχει δικιο επειδη με νευριαζει οτι ψαχνω να βρω εναν παικτη που το εχει διαγραψει ή εστω ενα μυνημα απο τον παικτη εχει διαγραφει και δεν μπορω να βρω ουτε τον παικτη ουτε το μυνημα και αυτο με κανει παντα να θυμωνω παρα πολυ (angry)  (angry) οποτε συμφωνω να επαναφερθει η  αρχικη μορφη των μυνηματων


  • Αυτό αρέσει στον/η basilis3
ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες