Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νεα Συλλογη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 430 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 09:38:46

Λοιπον η ιδεα μου ειναι η εξης:

Να δημιουργηθει μια καινουργια συλλογη

στην οποια θα πρεπει να συλλεξουμε βοηθους

ανα 10 βοηθους θα ειναι οι ανταμηβες οι οποιες

θα ειναι 25ΑΡΙΑ και 50ΑΡΙΑ ενησχυτικα!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ!!!


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και MrGiorgos
ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ

#2 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 09:54:24

Ασύμφορο τη στιγμή που υπάρχει ήδη αυτό στα κατορθώματα(και συνολικά συλλεγμένοι βοηθοί και διαφορετικοί μοναδικοί).


  • Αυτό αρέσει σε omg3lol6, kokomoro και Psycho

#3 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 14:59:57

Ξέρω ότι η ιδέα αυτή δεν ήθελε ανάλυση αλλά γενικά δεν ήθελε πολλά-πολλά λόγια όμως θέλω να σε ρωτήσω κάτι. Θυμάμαι που σου είχαμε πει να μην γράφεις σε δύο σειρές τόσο Λακωνικά τις ιδέες σου να τις αναπτύσσεις λίγο διότι χωρίς ανάλυση δεν είναι κάτι. Μάλλον δεν το κατάλαβες δεν ξέρω... Το να γράφεις σε 5-6 σειρές μεγέθους γραμμάτων 18 μαυρισμένα και κολλητά στο πλάι αριστερά χωρίς να τερματίζουν στο άλλο άκρο δεξιά αλλά περίπου στην μέση δεν το κάνει να είναι μία ιδέα που έχει ανάλυση παραμένει σαν 1-2 γραμμές φυσιολογικών γραμμάτων στο 14 χωρίς μαύρισμα και μέχρι το τέλος στα δεξιά..! Απάντησέ μου εάν φυσικά θες και μπορείς.

 

 

 

 

 

Υ.Γ Το κάνεις σε κάθε ιδέα σου μετά από μία προσωπική μου παρατήρηση και μερικών υπολοίπων χρηστών του Ελληνικού φόρουμ. επαναλαμβάνω δεν αφορά την συγκεκριμένη φορά όμως ήθελα να στο πω τώρα ώστε την επόμενη φορά να το προσεγγίσεις λίγο καλύτερα... Δεν έχω κάποιο θέμα μαζί σου ούτε θέλω να βρεθούμε σε κάποια λογομαχία μόνο σου αντιπαραθέτω και σου επισημάνω κάποια πράγματα που αν θες τα ακολουθείς. Δες τα ως συμβουλές κι ως τίποτα παραπάνω! Ευχαριστώ για τον χρόνο σου και συγγνώμη για την σκληρότητά μου!! 


  • Αυτό αρέσει στον/η AlphaWarrior, kokomoro, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε άλλον ένα

 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#4 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 430 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2018 - 10:23:41

Ξέρω ότι η ιδέα αυτή δεν ήθελε ανάλυση αλλά γενικά δεν ήθελε πολλά-πολλά λόγια όμως θέλω να σε ρωτήσω κάτι. Θυμάμαι που σου είχαμε πει να μην γράφεις σε δύο σειρές τόσο Λακωνικά τις ιδέες σου να τις αναπτύσσεις λίγο διότι χωρίς ανάλυση δεν είναι κάτι. Μάλλον δεν το κατάλαβες δεν ξέρω... Το να γράφεις σε 5-6 σειρές μεγέθους γραμμάτων 18 μαυρισμένα και κολλητά στο πλάι αριστερά χωρίς να τερματίζουν στο άλλο άκρο δεξιά αλλά περίπου στην μέση δεν το κάνει να είναι μία ιδέα που έχει ανάλυση παραμένει σαν 1-2 γραμμές φυσιολογικών γραμμάτων στο 14 χωρίς μαύρισμα και μέχρι το τέλος στα δεξιά..! Απάντησέ μου εάν φυσικά θες και μπορείς.

 

 

 

 

 

Υ.Γ Το κάνεις σε κάθε ιδέα σου μετά από μία προσωπική μου παρατήρηση και μερικών υπολοίπων χρηστών του Ελληνικού φόρουμ. επαναλαμβάνω δεν αφορά την συγκεκριμένη φορά όμως ήθελα να στο πω τώρα ώστε την επόμενη φορά να το προσεγγίσεις λίγο καλύτερα... Δεν έχω κάποιο θέμα μαζί σου ούτε θέλω να βρεθούμε σε κάποια λογομαχία μόνο σου αντιπαραθέτω και σου επισημάνω κάποια πράγματα που αν θες τα ακολουθείς. Δες τα ως συμβουλές κι ως τίποτα παραπάνω! Ευχαριστώ για τον χρόνο σου και συγγνώμη για την σκληρότητά μου!! 

φιλε ειναι δικαωμα μου οσο θελω γραφω καταλαβες ?? αντε τωρα


ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ

#5 Guest_Nèxt_*

Guest_Nèxt_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2018 - 10:26:31

φιλε ειναι δικαωμα μου οσο θελω γραφω καταλαβες ?? αντε τωρα


Μην αρπάζεσαι φίλε δεν είπε κάτι κακό το παιδί.. Δεν χρειάζεται να τσακωθείτε τώρα για κάτι το "ασήμαντο"
  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6

#6 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2018 - 14:19:32

φιλε ειναι δικαωμα μου οσο θελω γραφω καταλαβες ?? αντε τωρα

Δεν νομίζω ότι σου είπα κάτι κακό ούτε σου είπα πως δεν είναι δικαίωμά σου όμως δεν πρόκειται να κάτσω να ασχοληθώ μαζί σου! Σου απάντησε ο φίλος μου ο Next οπότε δεν έχω να πω τίποτα άλλο... Μία απλή ερώτηση έκανα εφόσον δες θες να απαντήσεις δεν πειράζει.


Επεξεργάστηκε από omg3lol6, 19 Αύγουστος 2018 - 14:21:33.

 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#7 Pagouris

Pagouris

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 209 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδω
  • Ομάδα:---)(---
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Pagouris
Φήμη: 92

Δημοσιεύτηκε 20 Αύγουστος 2018 - 15:35:12

Εγω καταλαβα... Κατι τετοιο δεν θα ειναι σωστο γιατι αν βγει καζινο βοηθων δεν θα χρειαζεται να αγοραζεις ενισχυτικα απλα δινεις εκει τα ντονατα σου και θα κερδιζεις δωρο και 10 πετ
È Հ χ Ø M Ą § Ţ 3




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες