Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αποθήκευση Εμπειρίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 basilis3

basilis3

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 238 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 395

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 10:47:40

Χαίρετε,

Δεν ξέρω αν έχει ξαναπροταθεί στο παρελθόν αλλά προσωπικά θεωρώ καλή ιδέα να μπορούμε να αποθηκεύουμε μεγάλα ποσά εμπειρίας...το γράφω με αφορμή το τωρινό event το οποίο μου έχει δώσει 183.000 εμπειρία περίπου...Θα μπορούσαμε να την αποθηκεύσουμε αυτη την εμπειρία και να τη χρησιμοποιήσουμε κάποια άλλη στιγμή που τη χρειαζόμαστε περισσότερο(π.χ στο κον με τους βοηθούς που χρειάζεται εμπειρία).

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



#2 lionelmesi

lionelmesi

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 28 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 11:01:52

Χαίρετε,
Δεν ξέρω αν έχει ξαναπροταθεί στο παρελθόν αλλά προσωπικά θεωρώ καλή ιδέα να μπορούμε να αποθηκεύουμε μεγάλα ποσά εμπειρίας...το γράφω με αφορμή το τωρινό event το οποίο μου έχει δώσει 183.000 εμπειρία περίπου...Θα μπορούσαμε να την αποθηκεύσουμε αυτη την εμπειρία και να τη χρησιμοποιήσουμε κάποια άλλη στιγμή που τη χρειαζόμαστε περισσότερο(π.χ στο κον με τους βοηθούς που χρειάζεται εμπειρία).
 
 
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ετσι όμως κάποιος από κάθε εβεντ θα κρατάει την εμπειρία και θα την ρίξει σε ένα τουρνουά και θα είναι ανικητος.Και επίσης τα μεγάλα λεβελ θα έχουν πολύ περισσότερη εμπειρία από τα μικρά αφού από τα εβεντ παίρνουν λιγότερο.
  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#3 basilis3

basilis3

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 238 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 395

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 11:17:04

Αυτό ούτως ή άλλως συμβαίνει να παίρνουν δηλαδή τα μικρότερα λέβελ λιγότερη εμπειρία...περισσοτερο το πρότεινα για διευκόλυνση των παικτών!



#4 MyNameIsChris

MyNameIsChris

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 43 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Nas
Φήμη: 62

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 11:56:16

Θα προτεινα να μπορουσαμε να τη κρατησουμε σε μορφη κουπονιου που ληγει 2 μερες μετα οπως και η ενεργεια και οι προπονησεις..Ετσι θα εκπληρωθει εν μερη αυτο που ζητας αλλα και δεν θα ειναι τοσο Overpowered. 


  • Αυτό αρέσει στον/η basilis3

Sic Parvis Magna..


#5 lionelmesi

lionelmesi

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 28 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 12:12:23

Αυτό ούτως ή άλλως συμβαίνει να παίρνουν δηλαδή τα μικρότερα λέβελ λιγότερη εμπειρία...περισσοτερο το πρότεινα για διευκόλυνση των παικτών!

Ναι όμως άλλο μια εβδομάδα να πάρει 100.000 εμπειρία και άλλο να κρατήσει από δέκα εβεντ και να έχει 1.000
.000 περισσότερη εμπειρία
  • Αυτό αρέσει σε ioantheod και grigrist

#6 Guest_Nèxt_*

Guest_Nèxt_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 18 Αύγουστος 2018 - 23:21:17

Χαίρετε,
Δεν ξέρω αν έχει ξαναπροταθεί στο παρελθόν αλλά προσωπικά θεωρώ καλή ιδέα να μπορούμε να αποθηκεύουμε μεγάλα ποσά εμπειρίας...το γράφω με αφορμή το τωρινό event το οποίο μου έχει δώσει 183.000 εμπειρία περίπου...Θα μπορούσαμε να την αποθηκεύσουμε αυτη την εμπειρία και να τη χρησιμοποιήσουμε κάποια άλλη στιγμή που τη χρειαζόμαστε περισσότερο(π.χ στο κον με τους βοηθούς που χρειάζεται εμπειρία).
 
 
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Καλημέρα.

Η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά δεν θα συμφέρει όλους τους παίχτες και συνήθως βάζουν πράγματα στο παιχνίδι που θα είναι ισότιμα.. Οπότε συμφωνώ και με εσένα αλλά και με τους υπόλοιπους χρήστες.. Τραγικό.. Αχαχα. (πλάκα κάνω)

#7 Guest_DrDrugs_*

Guest_DrDrugs_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2018 - 10:48:04

Καλημέρα, 

 

Είναι μία πολύ καλή ιδέα φυσικά :) Αυτό θα βοηθούσε τις ψιλά ανενεργές ομάδες 5άδας ή και 10άδας να μπούνε δυνατά στο κον και να έχει ουσία !


  • Αυτό αρέσει στον/η basilis3

#8 Pagouris

Pagouris

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 209 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδω
  • Ομάδα:---)(---
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Pagouris
Φήμη: 92

Δημοσιεύτηκε 21 Αύγουστος 2018 - 08:54:05

Πιστευω οτι αδικει αυτη η ιδεα ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΤΑΤΑ πολλους παιχτες. Ετσι θα μπορει ο καθενας να κρατα εμπειρια ολο το χρονο και να την ριξει και να παςι πρωτος. Αυτο ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αδικο και θεωρω οτι αν γινει κατι τετοιο πολλοι θα φυγουν απο το παιχνιδι οπως και εγω...
È Հ χ Ø M Ą § Ţ 3




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες