Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Προβλημα συνδεσης με email

email login mobile

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Lefteris , 23 Φεβρουάριος 2019 - 16:17:27

Αν είσαι μικρό level σβήσε εκείνο τον λογαριασμό και δημιούργησε έναν με EMAIL ! 

Δυστυχώς η εταιρία εδώ και χρόνια ΔΕΝ το φτιάχνει αυτό. 

Καλησπέρα,

 

:S Τι ακριβώς δεν φτιάχνει η εταιρεία δεν το έπιασα;   

 

Οι λογαριασμοί που φτιάχνονται μέσω συσκευής (hzapp) ή από FB/Steam, δεν έχουν email. Οι λογαριασμοί αυτοί είναι προσβάσιμοι μόνο από το μέσο που έχουν δημιουργηθεί. 

 

Τώρα, αν κάποιος από τους παραπάνω χρήστες επιθυμεί να συνδεθεί στο παιχνίδι μέσω του επίσημου site, θα πρέπει να αποδεσμεύσει τον λογαριασμό του και να δηλώσει ένα email.

 

Για να αποδεσμεύσετε τον λογαριασμό σας από ένα μέσο κοινωνικής δικτύωσης ή από την εφαρμογή του παιχνιδιού για κινητά/tablets θα πρέπει να κάνετε τα εξής:
 
Ρυθμίσεις -> Λογαριασμός
 
Επιλέξτε την επιλογή ''Αποσύνδεση λογαριασμού''.
 
Συμπληρώστε τα απαιτούμενα πεδία.
 
Στη συνέχεια στο email που δηλώσατε θα λάβετε ένα email επιβεβαίωσης. Πατήστε πάνω στον σύνδεσμο για να ολοκληρώσετε τη διαδικασία.
Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 TomTrx

TomTrx

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:The Akatsuki
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:TomTrx
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2019 - 15:08:58

Καλησπέρα σας,

 

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την σύνδεση στον λογαριασμό μου (TomTrx) (gr19) στο PC, καθώς τον δημιούργησα από το κινητό μου (δεν μου είχε ζητήσει email) και τώρα δεν έχω email για να συνδεθώ από το PC . Υπάρχει κάποιος τρόπος να προσθέσω τώρα το email μου μέσω του κινητού ώστε να μπορώ να συνδέομαι και από τον υπολογιστή μου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας!


  • Αυτό αρέσει στον/η agapo to herozero

#2 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 353 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2019 - 16:09:32

Καλησπέρα σας,

 

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την σύνδεση στον λογαριασμό μου (TomTrx) (gr19) στο PC, καθώς τον δημιούργησα από το κινητό μου (δεν μου είχε ζητήσει email) και τώρα δεν έχω email για να συνδεθώ από το PC . Υπάρχει κάποιος τρόπος να προσθέσω τώρα το email μου μέσω του κινητού ώστε να μπορώ να συνδέομαι και από τον υπολογιστή μου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας!

Αν είσαι μικρό level σβήσε εκείνο τον λογαριασμό και δημιούργησε έναν με EMAIL ! 

Δυστυχώς η εταιρία εδώ και χρόνια ΔΕΝ το φτιάχνει αυτό. 


ΒΜ_JustIncredible 


#3 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2019 - 16:17:27   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Αν είσαι μικρό level σβήσε εκείνο τον λογαριασμό και δημιούργησε έναν με EMAIL ! 

Δυστυχώς η εταιρία εδώ και χρόνια ΔΕΝ το φτιάχνει αυτό. 

Καλησπέρα,

 

:S Τι ακριβώς δεν φτιάχνει η εταιρεία δεν το έπιασα;   

 

Οι λογαριασμοί που φτιάχνονται μέσω συσκευής (hzapp) ή από FB/Steam, δεν έχουν email. Οι λογαριασμοί αυτοί είναι προσβάσιμοι μόνο από το μέσο που έχουν δημιουργηθεί. 

 

Τώρα, αν κάποιος από τους παραπάνω χρήστες επιθυμεί να συνδεθεί στο παιχνίδι μέσω του επίσημου site, θα πρέπει να αποδεσμεύσει τον λογαριασμό του και να δηλώσει ένα email.

 

Για να αποδεσμεύσετε τον λογαριασμό σας από ένα μέσο κοινωνικής δικτύωσης ή από την εφαρμογή του παιχνιδιού για κινητά/tablets θα πρέπει να κάνετε τα εξής:
 
Ρυθμίσεις -> Λογαριασμός
 
Επιλέξτε την επιλογή ''Αποσύνδεση λογαριασμού''.
 
Συμπληρώστε τα απαιτούμενα πεδία.
 
Στη συνέχεια στο email που δηλώσατε θα λάβετε ένα email επιβεβαίωσης. Πατήστε πάνω στον σύνδεσμο για να ολοκληρώσετε τη διαδικασία.

  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, Rex9, Naty και σε 8 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: email, login, mobile

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες