Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΚΑΚΟΠΟΙΟΙ

Κακοποιοι

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Papapo

Papapo

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Ομάδα:ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:Go0utoFBouNd
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 19 Μάρτιος 2019 - 19:23:14

Θα ήθελα να ρωτήσω, δεν θα ήταν ωραίο εκτός από το Hero Con που ενημερώνεσαι πότε θα βγαίνουν οι κακοποιοί να ενημερωνόσουν πάντα δηλαδή όπως έχει στις αποστολές το τηλεφώνημα πάνω αριστερά από κάτω να είχε ενημέρωση για το πότε θα βγαίνουν εμένα θα μου άρεσε πάρα πολύ αν θέλετε απαντήστε μου ευχαριστώ :)



#2 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.098 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.785

Δημοσιεύτηκε 19 Μάρτιος 2019 - 21:29:18

Θα ήθελα να ρωτήσω, δεν θα ήταν ωραίο εκτός από το Hero Con που ενημερώνεσαι πότε θα βγαίνουν οι κακοποιοί να ενημερωνόσουν πάντα δηλαδή όπως έχει στις αποστολές το τηλεφώνημα πάνω αριστερά από κάτω να είχε ενημέρωση για το πότε θα βγαίνουν εμένα θα μου άρεσε πάρα πολύ αν θέλετε απαντήστε μου ευχαριστώ :)


Για ποιο λόγο θα σου άρεσε πολύ να γίνει κάτι τέτοιο;
  • Αυτό αρέσει σε ioantheod και Dreamer

#3 Papapo

Papapo

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Ομάδα:ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:Go0utoFBouNd
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 19 Μάρτιος 2019 - 22:24:04

Για ποιο λόγο θα σου άρεσε πολύ να γίνει κάτι τέτοιο;

για να μπορούμε να ξέρουμε πότε θα βγει ένας κακοποιός ώστε να είμαστε πιο πολλά άτομα ενεργοί εκείνη την ώρα για να μπορούμε να πάρουμε πιο εύκολα το ειρωνικό σετ



#4 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.098 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.785

Δημοσιεύτηκε 20 Μάρτιος 2019 - 19:08:55

για να μπορούμε να ξέρουμε πότε θα βγει ένας κακοποιός ώστε να είμαστε πιο πολλά άτομα ενεργοί εκείνη την ώρα για να μπορούμε να πάρουμε πιο εύκολα το ειρωνικό σετ


Αν θα είναι πολύ παίκτες ταυτόχρονα μέσα , δύσκολα θα μπορέσεις να κάνεις τις πιο πολλές επιθέσεις. (εκτός και αν έχεις εργοστάσιο με ντονατ. :P ) Επιπλέον , αν δεν έχεις δυνατό παίκτη , θα δυσκολευτείς πολύ να κάνεις λαστ.
  • Αυτό αρέσει σε ioantheod και Dreamer




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες