Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τροποποιησεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Legend

Legend

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 99 μηνύματα
  • Ομάδα:Α αρνητικο
  • Κόσμος:GR16
Φήμη: 245

Δημοσιεύτηκε 15 Απρίλιος 2019 - 16:08:57

Επι ενα κ πλεον μηνα παιχνιδιου με εγκατεστημενο το εργαστηριο στην κρυψωνα του ηρωα μου ,δεν εχει βγει ποτε ως επιλογη η τροποποιηση για το γκατζετ ακομα και με αρκετες πληρωμενες ανανεωσεις ....κι απ'οτι βλεπω σε συζητησεις με αλλους παικτες τους συμβαινει το ιδιο ειτε στον ιδιο ειτε σε χαμηλοτερο βαθμο.Με ποια κριτηρια ρωταω ειναι στημενο το εν λογω λογισμικο προς τους χρηστες του παιχνιδιου; μηπως στα πλαισια του ανταγωνισμου η εταιρεια στηνει το συγκεκριμενο κολημα για την καταναλωση επιπλεον ντονατ;;  θα πει ενας αρνητικα  προκατειλημμενος με το παιχνιδι νους.

Εγω απλα θελω να καταγραψω αυτη την 'δυσλειτουργια'   και να ρωτησω τους συντονιστες αν γνωριζουν με τι ποσοστα δουλευει το εν λογω συστημα οπου αν γινεται εσκεμμενα προκειται για μια εμετικη σκεψη κ εφαρμογη προς τους χρηστες της πλατφορμας της εταιρειας

Να προλαβω τυχον περπτωσεις απαντησεων με αιτιολογια την Θεα Τυχη και να τους πω οτι τυχη ειναι να περπατας και να βρισκεις ενα 50αρικο στο δρομο (ατυχια για οποιον το εχασε) και οχι μια καλα μελετημενη εφαρμογη .

 

 


  • Αυτό αρέσει σε arxontas123 και warrior88

ΤΕΛΟΣ


#2 Fate

Fate

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 161

Δημοσιεύτηκε 16 Απρίλιος 2019 - 01:05:07

έχω το εργαστήριο τροποποιήσεων απο το 2017, τωρα ειναι στο 20 επιπεδο !!!!!  δυο ολόκληρα χρόνια, εχω φτιαξει 1300 + τροποποιήσεις .

 

εχω φτιάξει ολα τα ειδη τροποποιήσεων ,  νορμαλ, rare, epic, για ολη τη στολή και το οπλο και το γκατζετ,

ακόμα και το αντικείμενο που σε βοηθάει να ανοίξεις υποδοχή σε ενα αντικείμενο που δεν εχει υποδοχή .

 

τα ντονατς που εχω χαλάσει για ανανέωση τροποποιήσεων να ειναι 5 με 6 max !!!! δεν αξίζει να χαλάς ντόνατς σε αυτο.

 

αυτο που θέλω να πω ειναι οτι τα epic ειναι πολυ σπάνια να τα βρείς ! και ειδικά για όπλο και γκατζετ !

το μεγάλο πρόβλημα ειναι οτι οι ποιότητα των τροποποιήσεων ( αν θα ειναι rare , epic) εξαρτάτε σε μεγάλο βαθμό και απο το επίπεδο του εργαστηρίου μας , αλλά και απο το επίπεδο του εργαστηρίου των αλλων μελλών της ομάδας , ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

εξάλλου το γράφει και μέσα στο εργαστήριο αυτο, όταν πατε να φτιάξετε μια νεα τροποποίηση.

 

αν κάνω λάθος , ας με διορθώσει κάποιος υπεύθυνος



#3 Legend

Legend

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 99 μηνύματα
  • Ομάδα:Α αρνητικο
  • Κόσμος:GR16
Φήμη: 245

Δημοσιεύτηκε 16 Απρίλιος 2019 - 16:46:58

Δε μιλαω για επικα σπανια η απλα αντικειμενα......κι εγω απο την πρωτη μερα που παρουσιαστηκε η κρυψωνα δεν ειχα ποτε προβλημα.Μιλαω για τον νεο σερβερ και σε ολο αυτο το διαστημα απο την αρχη του 20...δεν βγηκε ποτε ως επιλογη η τροποποιηση για γκατζετ ......τελος παντων , μετα το μηνυμα μου επιτελους βγηκε .τυχαιο; 


  • Αυτό αρέσει στον/η arisb

ΤΕΛΟΣ





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες