Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Στρατηγικές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Brush

Brush

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 130 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαNew York
  • Ομάδα:Γατάκιαα
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:Constantine1995



Φήμη: 80

Δημοσιεύτηκε 26 Μάρτιος 2020 - 08:09:58

Καλησπέρα σας.

Νομίζω πως παρά είσαι αυστηρός σε κάποια πράγματα. Το παιχνίδι είναι στρατηγικής και ο καθένας παίζει με τον δικό του τρόπο, το να λες σε κάποιον να σβήσει τον λογαριασμό επειδή λογικά δεν ακολουθεί την τακτική που ακολουθείτε όλοι σας, δεν είναι λύση, απλά βοηθήστε κάποιον που δεν ξέρει για να μάθει!! Η δικιά μου η άποψη και ο τρόπος παιχνιδιού μου είναι να μην παίξεις με 10 δύναμη, γιατί και με 200 και με 300 αν είσαι σε μεγάλο επίπεδο, βγάζεις αποστολές μάχης και ειδικές πολύ εύκολα, απλά αν είσαι πχ επίπεδο 200, παίξε με 100-150 δύναμη και όλα τα άλλα ισορροπημένα, αυτή είναι η δικιά μου στρατηγική που ακολουθώ όλα αυτά τα χρόνια που παίζω και έχω φτάσει σε καλές θέσεις και στις ομαδικές δεν είχα θέμα.

εγω ειμαι επιπεδο 242 και εχω ακριβως αυτο το συστημα , βασικες ,με σειρα δυν-διαι ειναι 250-1609-1609-1625 και κανω ειδικες μια χαρα αυτο οντως δουλευει . Οι βασικες μου με 50αρι ομαδας , 25αρι δικο μ και λοιπα πραματα ειναι 2240-5461-5550-5538 . μια χαρα λειτουργει το συστημα , τουλαχιστον μεχρι το 250 περιπου .






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες