Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πολύ ανώτεροι αντίπαλοι


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Peponokofths , 08 Δεκέμβριος 2020 - 20:08:20

Ίσως αυτό να δηλώνει πως είσαι αδύναμος για το επίπεδό σου ή αρκετά ανεβασμένος σε τιμή για το επίπεδό σου. Εάν θες, μπορείς να κάνεις επιθέσεις και μέσω της κατάταξης για να χτυπάς κατώτερους αντιπάλους.

Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 I-GreeKFr3ak-I

I-GreeKFr3ak-I

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:Clika Crew
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GreeKFr3ak
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 08 Δεκέμβριος 2020 - 19:49:47

Καλησπέρα. Την τελευταία εβδομάδα αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τις επιθέσεις και θέλω να ρωτήσω αν το παθαίνουν και άλλοι και είναι κάποιο bug η γίνεται μόνο στον δικό μου λογαριασμό;
Οπότε πάω στην καρτέλα επίθεση μου βγάζει μόνο αντιπάλους οι οποίοι είναι 5 φορές ποιο ισχυροί από εμένα για να πολεμήσω. Είναι όλοι κάπου στο -300 με -700. Υπάρχει κάποιος που να αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα ή να έχει κάποια λύση;

Συνημμένο Αρχείο  Screenshot_20201208_214223_org.herozero.jpg   83,3KB   0 κατεβάσματα
Συνημμένο Αρχείο  Screenshot_20201208_214223_org.herozero.jpg   83,3KB   0 κατεβάσματα
  • Αυτό αρέσει στον/η Profėssor

#2 Peponokofths

Peponokofths

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 44 μηνύματα
  • Ομάδα:Crimson Peak
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Raven






Φήμη: 63

Δημοσιεύτηκε 08 Δεκέμβριος 2020 - 20:08:20   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Ίσως αυτό να δηλώνει πως είσαι αδύναμος για το επίπεδό σου ή αρκετά ανεβασμένος σε τιμή για το επίπεδό σου. Εάν θες, μπορείς να κάνεις επιθέσεις και μέσω της κατάταξης για να χτυπάς κατώτερους αντιπάλους.


  • Αυτό αρέσει στον/η marios200111, Naty, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε άλλον ένα
στεροϊντούKYS

#3 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 08 Δεκέμβριος 2020 - 22:19:39

Καλησπέρα σας,
 
Οι λόγοι που αναφέρθηκαν παραπάνω είναι πολύ σωστοί από τον Peponokofths που πιθανόν συμβαίνει αυτό. Είναι συχνό να εμφανίζονται τέτοιοι αντίπαλοι στη λίστα σας, ειδικά με τέτοια κριτήρια.
 
Αν αντιμετωπίσετε κάποιο πρόβλημα παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με την υποστήριξη το συντομότερο δυνατόν.
 
Το παρόν θέμα κλειδώνει λοιπόν.
 
Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί. 
 
Πως κάνω καταγγελία;
 
Καλή σας συνέχεια!
 


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, Naty, goof123 και σε 3 άλλους




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες