Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ερώτηση για τα κουτιά έκπληξη!


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ grigrist , 15 Ιανουάριος 2021 - 16:20:11

1) Φυσικά.

2) Από το πότε τα ανοίγεις.

Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Evangelos_98

Evangelos_98

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:aladalon
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:stakaman
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2021 - 00:51:58

Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να κάνω δύο ερωτήσεις όσο αφορούν τα κουτιά έκπληξη που παίρνουμε από το μαγαζί.

 

1) Ας πούμε ότι έχουμε πάρει 5-7 κουτιά. Υπάρχει πιθανότητα να μας βγάλει διπλό κομμάτι έτσι; Δηλαδή να θέλω 18 κουτια για παραδειγμα για να ολοκληρωσω μια στολή έτσι δε είναι; Δεν ειναι σιγoυρο πως με τα πρώτα 7 θα έχω ολοκληρωμενη στολη.

 

2) Τα στατιστικά από το κουτί επηρεάζονται απο το επίπεδο που τα αγοράζουμε; Από το πότε τα ανοίγουμε;

Θέλω να πω... αν π.χ., εχω αγορασμενο κουτι και το εχω αποθηκευσει απο το επίπεδο 200 και το ανοίξω στο επίπεδο 350... θα έχει στατιστικά του επιπέδου 200;

 

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας,

Οποιος μπορεί να με βοηθήσει σε αυτά θα χαιρόμουν ιδιαίτερα



#2 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2021 - 16:20:11   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

1) Φυσικά.

2) Από το πότε τα ανοίγεις.


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, Lukos, goof123 και σε 2 άλλους

#3 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2021 - 18:17:57

Γεια σας,
 
Τα κουτιά έκπληξης τα οποία δίνουν αντικείμενα από ένα σετ περιέχουν μόνο μπέρτα , στολή , ζώνη , παπούτσια και μάσκα. Δεν περιέχουν εξάρτημα και όπλο. Όπως σωστά αναφέρατε , μπορεί να αγοράσετε 5 κουτιά πχ από το αντιμαγνητικό σετ και να πάρετε μία μπέρτα και 4 παπούτσια.
 
Τέλος, τα στατιστικά από ένα αντικείμενο ενός κουτιού επηρεάζονται από το πότε τα ανοίγεις. Αν έχετε ένα κουτί από το 200ό επίπεδο και το ανοίξετε στο 249ό , τότε θα έχει δεξιότητες επιπέδου 249.
 
Ελπίζω αυτά να απάντησαν επαρκώς στις ερωτήσεις σας. Αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με αυτό το θέμα παρακαλώ χρησιμοποιήστε την λειτουργία Καταγγελία.

Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί.

Πως κάνω καταγγελία;


Το παρόν θέμα κλειδώνει.

Καλή σας συνέχεια!
 


  • Αυτό αρέσει στον/η Naty, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, Legrand και σε 4 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες