Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πόσα;;;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2021 - 23:02:54

Τελικά ξέρουμε πόσα ντόνατ δίνει;

Συνημμένα Αρχεία


Επεξεργάστηκε από Rex9, 19 Φεβρουάριος 2021 - 23:03:12.

  • Αυτό αρέσει στον/η Adit
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#2 xHeroz

xHeroz

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 34 μηνύματα
  • Τοποθεσία🏠 Σπίτι μου σπιτάκι μου
  • Κόσμος:GR25






Φήμη: 63

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2021 - 23:15:24

Τελικά ξέρουμε πόσα ντόνατ δίνει;

Πρώτον ας μην μιλήσω για τα coins...  :D

Δεύτερον, το πακέτο αυτό σου δίνει 115 donuts και ένα ενισχυτικό για το πρωτάθλημα που κρατάει μέχρι και 14 μέρες. Επίσης θα είναι κάποιο typo για αυτό κάνε το αναφορά στην υποστήριξη εφόσον το forum δεν μπορεί να κάνει κάτι για αυτό. 


🔗 Useful Links: 

 


#3 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2021 - 23:17:22

Πρώτον ας μην μιλήσω για τα coins...  :D

Δεύτερον, το πακέτο αυτό σου δίνει 115 donuts και ένα ενισχυτικό για το πρωτάθλημα που κρατάει μέχρι και 14 μέρες. Επίσης θα είναι κάποιο typo για αυτό κάνε το αναφορά στην υποστήριξη εφόσον το forum δεν μπορεί να κάνει κάτι για αυτό. 

 

Το κέρμα έχει πάει και στο Μαξ όριο του πριν λιίγο καιρό οπότε μη το σχολιάσεις. Σιγά μην κάνω αναφορά, θα αγοράσω την προσφορά και αν μου δώσει 115 θα τους κάνω μήνυση  :D  :D


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#4 xHeroz

xHeroz

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 34 μηνύματα
  • Τοποθεσία🏠 Σπίτι μου σπιτάκι μου
  • Κόσμος:GR25






Φήμη: 63

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2021 - 23:30:19

Το κέρμα έχει πάει και στο Μαξ όριο του πριν λιίγο καιρό οπότε μη το σχολιάσεις. Σιγά μην κάνω αναφορά, θα αγοράσω την προσφορά και αν μου δώσει 115 θα τους κάνω μήνυση  :D  :D

Χαχαχα, για δισδιαφήμιση προϊόντος, μην πεις donuts θα σε περάσουν για τρελή..  :D  :P


🔗 Useful Links: 

 


#5 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2021 - 23:31:33

Για τρελΌ θα με περάσουν. ντονατσακια θα πω


  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#6 xHeroz

xHeroz

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 34 μηνύματα
  • Τοποθεσία🏠 Σπίτι μου σπιτάκι μου
  • Κόσμος:GR25






Φήμη: 63

Δημοσιεύτηκε 20 Φεβρουάριος 2021 - 10:37:26

Για τρελΌ θα με περάσουν. ντονατσακια θα πω

Πεινάω πες.. θα σε λυπηθούν  (lol)  :P


🔗 Useful Links: 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες