Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Φόρουμ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Παναής

Παναής

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 45 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:The Greek Shadow
Φήμη: 71

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 08:12:24

Καλημέρα σε όλους , με όλα αυτά που γίνονται τελευταία θα ήθελα να παρακαλέσω όσοι μπαίνετε έστω και μια φορά τη μέρα στο φόρουμ να γραφετε την άποψη σας οποιαδήποτε και αν είναι , είναι ο μοναδικός τρόπος να μείνει ζωντανο το φόρουμ ,δεν υπάρχει άλλος και εξαρτάται από εμάς , ότι θέλει να ρωτήσει ο καθένας ελεύθερα , αφού δεν ασχολούνται οι υπεύθυνοι ( δεν εννοώ τους συντονιστές ) ας βοηθαμε τα μέλη ο ενας τον άλλον , καλή σας μέρα 


Επεξεργάστηκε από Παναής, 06 Αύγουστος 2021 - 08:18:36.

  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, johngreece, AlphaWarrior και σε 2 άλλους

               Κατά τον δαίμονα εαυτού


#2 skyline

skyline

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • Ομάδα:GREEK LOVERS
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:potunayioh
Φήμη: 40

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 09:07:40

  ωραια  εγω θα πω οτι με εχει πειραξει   και τι θελω να γινει  στο μελλον

καταρχην θελω να μαθω γιατι βγαλατε το τουρν τιμης και το τουρν ομαδας  χασατε πολυ κοσμο απο αυτο επισης γιατι βγαλατε τον βοηθο γλιτσα και το σετ του που υπηρξε στο καταστημα, επιετα θεωρω πως το κον  ειναι αχρειαστο διοτι  μου δινει βαθμους εν το μεταξυ βαθμους περνω απο μαχες κρυψωνας, μονομαχιες μαχες πρωταθληματος, απο ξοδεμα ενεργειεας καθως και απο προπο 

τελος   ντονατ πρπεει να βαζω εγω η μου δινει το παιχνιδι 4 ντονατ εως και 20   απο λεβελ και απο εμπειρια επειδη ειμαι μικρο λεβελ δεν μπορω να κανω τιποτα  εκτος και εαν ειμαι σε νεκρο σερβερ  που ισως παω τοπ10  και αυτο εαν εχει χ2 εμπειρια  η εαν εχειι χ2 ενεργεια

 τωρα υπαρχει το αλλο ωραιο που βαλατε την σεαζον 1000 ποντους ρε ειστε καλα? εγω πως θα την βγαλω την σεαζον?με το ζορι παω 400 ποντους   τελος οσο αναφορα οτι με πειραζει στο παιχνιδι .

 

 Θα ηθελα προφανως να ξαναερθει το τουρν τιμης καθως και το σετ του γλιτσα, επειτα να κανουν ενωση η σερβερ μπας και μεινει ζωντανο το χζ και να ευνοησετε ευνοησετε λιγο τα μικρα λεβελ . Αυτα ειχα να πω εγω


  • Αυτό αρέσει στον/η κωσταντινος

#3 κωσταντινος

κωσταντινος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 184 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου.....
  • Ομάδα:Legion of Shadows
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:snoopy



Φήμη: 79

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 09:27:55

  ωραια  εγω θα πω οτι με εχει πειραξει   και τι θελω να γινει  στο μελλον

καταρχην θελω να μαθω γιατι βγαλατε το τουρν τιμης και το τουρν ομαδας  

Και εγω ακριβως την ιδια απορια εχω


  • Αυτό αρέσει στον/η skyline
ΟΛΑΚΑΛΑ.....ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ....
snoopy GR10

#4 skyline

skyline

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • Ομάδα:GREEK LOVERS
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:potunayioh
Φήμη: 40

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 09:57:04

Και εγω ακριβως την ιδια απορια εχω

να πω οτι   ειχε παραπονο  ο κοσμος ενταξει τοτε αλλα ισα ισα που μια χαρα ετρεχε το τουρν


  • Αυτό αρέσει στον/η κωσταντινος

#5 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 760 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.548

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 12:51:02

είχε παράπονο και νομίζω με πρόταση παίκτη αφαιρέθηκε. ήταν πολυ χειραγωγήσιμο και υπήρχαν ας πούμε αδικίες

να πω οτι   ειχε παραπονο  ο κοσμος ενταξει τοτε αλλα ισα ισα που μια χαρα ετρεχε το τουρν


  • Αυτό αρέσει στον/η johngreece

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#6 skyline

skyline

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • Ομάδα:GREEK LOVERS
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:potunayioh
Φήμη: 40

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 13:47:00

 τι αδικιες ισα ισα που οσοι δεν  βαζουν λεφτα  μας βοηθα 

 και εαν το παμε ετσι

 και το κον θελω να βγει γιατι δεν βγαινει? σαμπος βοηθα κανεναν?



#7 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 13:59:34

  ωραια  εγω θα πω οτι με εχει πειραξει   και τι θελω να γινει  στο μελλον

καταρχην θελω να μαθω γιατι βγαλατε το τουρν τιμης και το τουρν ομαδας  χασατε πολυ κοσμο απο αυτο επισης γιατι βγαλατε τον βοηθο γλιτσα και το σετ του που υπηρξε στο καταστημα, επιετα θεωρω πως το κον  ειναι αχρειαστο διοτι  μου δινει βαθμους εν το μεταξυ βαθμους περνω απο μαχες κρυψωνας, μονομαχιες μαχες πρωταθληματος, απο ξοδεμα ενεργειεας καθως και απο προπο 

τελος   ντονατ πρπεει να βαζω εγω η μου δινει το παιχνιδι 4 ντονατ εως και 20   απο λεβελ και απο εμπειρια επειδη ειμαι μικρο λεβελ δεν μπορω να κανω τιποτα  εκτος και εαν ειμαι σε νεκρο σερβερ  που ισως παω τοπ10  και αυτο εαν εχει χ2 εμπειρια  η εαν εχειι χ2 ενεργεια

 τωρα υπαρχει το αλλο ωραιο που βαλατε την σεαζον 1000 ποντους ρε ειστε καλα? εγω πως θα την βγαλω την σεαζον?με το ζορι παω 400 ποντους   τελος οσο αναφορα οτι με πειραζει στο παιχνιδι .

 

 Θα ηθελα προφανως να ξαναερθει το τουρν τιμης καθως και το σετ του γλιτσα, επειτα να κανουν ενωση η σερβερ μπας και μεινει ζωντανο το χζ και να ευνοησετε ευνοησετε λιγο τα μικρα λεβελ . Αυτα ειχα να πω εγω

το τουρνουα τιμης καλος εκαναν και το εβγαλαν ..ειναι απο τα λιγα καλα που εχουν κανει στο παιχνιδι ..μαζι με τον παικτη ,παικτες που ετρεχαν το τουρνουα ετρεχε και ολοκληρη η ομαδα μαζι τους ..καθε 10 λεπτα βαλε ρουχα βγαλε ρουχα ..και να χανουν ολοι τιμη για να παρει ενας τα 70 ντονατ ...

αν θελουν να το επαναφερουν οκ αλλα να μην παιρνεις και αν μην χανεις τιμη απο συμπαικτες σου ... οτι κανει ο καθενας μονος του ..οχι να τρεχουμε σαν τρελει ολοι καθε 10 λεπτα να κανουμε επιθεσης ...

 

η γλιτσα με το σετ οπως και αλλα σετ βγηκαν γιατι προφανος τελειωσε καποια συμφωνια που ειχαν κανει για πνευματικα δικαιοματα ) γιαυτο και βλεπεις πλεον η πλευ ατα εχει μονο δικα της σετ και πετ ..

 

οσο για το κον και εγω το θεωρο αχρηαστο ..απλα το λαθος που κανεις εσυ ....το εχουν βαλει για να κερδιζουν κατι και τα μικρα λεβελ και μικρεε ομαδες ... 

 

1000 βαθμους μια χαρα ειναι η σεζον ...αν εισαι ενεργος και κανεις τα βασικα θα μαζευεις ..εξαλου με 5 ευρω σου δινει παααααρααααα πολλα . τα βασικα μεχρι τα 400 αν τα μαζευεις εισαι καλα ..πχ θελει ακομα 7 μερες και ειμαι πανω απο 1100..

 

αυτα ελπιζω να απαντησα στα ερωτηματα σου


peignoir déboutonné


#8 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 14:43:29

Γενικά πλέον δεν μου αρέσει η κατάσταση στο φόρουμ και είμαι ένας από τους πιο παλιούς έδώ. Οι moderators δεν αφήνουν να ακουστεί τίποτα κατά τους (έφαγα 4 φορές πόντους προειδοποίησης για πλάκα, παραλίγο να διαγραφεί ο λογαριασμός μου) και αυτή τη στιγμή που το γράφω φοβάμαι πως θα με αποκλείσουν. Όσον αφορά το παιχνίδι (παίζω από το 2013) όλο τα ίδια και τα ίδια και μάλιστα σταδιακή πτώση. Δεν ξέρω πώς θα βοηθήσει αν γραφουμε εδώ καθημερινά και βεβιασμένα.



#9 Παναής

Παναής

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 45 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:The Greek Shadow
Φήμη: 71

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2021 - 14:43:55

Υπαρχουν πολλοι τροποι για να κερδισει το ενδιαφερον των παικτων , απλα δεν δεχεται τις προτασεις μας , η αφαιρεση του τουρ τιμης ηταν ενα απ τα λιγα καλα που εκαναν . απο κει και περα το κον δινει ευκαιρια στους πιο αδυναμους καλο κανει . αυτο που εχουμε θιξει απειρες φορες και δεν γινετε τιποτα ειναι το πρωταθλημα , στους παλιους σερβερ τα ιδια ατομα συνεχεια 3αδα, μπορει να φενεται περιεργο σε καποιον που παιζει σε καινουριο σερβερ , παντως στους πιο παλιους κουρασε , χρονια το βλεπω να το γραφουν ατομα δεν ειμαι ο μονος . Αλλα τι συζηταμε εδω δεν κοιτανε τα βασικα 


  • Αυτό αρέσει στον/η Incomprehensible

               Κατά τον δαίμονα εαυτού


#10 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 07 Αύγουστος 2021 - 00:21:51

Γενικά πλέον δεν μου αρέσει η κατάσταση στο φόρουμ και είμαι ένας από τους πιο παλιούς έδώ. Οι moderators δεν αφήνουν να ακουστεί τίποτα κατά τους (έφαγα 4 φορές πόντους προειδοποίησης για πλάκα, παραλίγο να διαγραφεί ο λογαριασμός μου) και αυτή τη στιγμή που το γράφω φοβάμαι πως θα με αποκλείσουν. Όσον αφορά το παιχνίδι (παίζω από το 2013) όλο τα ίδια και τα ίδια και μάλιστα σταδιακή πτώση. Δεν ξέρω πώς θα βοηθήσει αν γραφουμε εδώ καθημερινά και βεβιασμένα.

Χαίρετε,

 

Ο ένας από τους πολλούς ρόλους των συντονιστών στο φόρουμ είναι να το κρατάνε καθαρό και όπου χρειαστεί, να επέμβουν. Αν κάποιο μήνυμά σας έχει αφαιρεθεί στο παρελθόν μάλλον δεν έγινε "για πλάκα". Πάντα υπάρχει αιτιολογία.

Αν ο βαθμός του παραπτώματος είναι μεσαίος/μεγάλος ακολουθεί και η αντίστοιχη μεσαία/μεγάλη ποινή, αν όμως είναι μικρός, θα ακολουθήσει μια μικρή ποινή ή απλά μια προειδοποίηση για υπενθύμιση του παραβιασμένου κανόνα. Ευκαιρίες δίνονται αρκετές, αλλά οι αρκετά παλιοί χρήστες θα έπρεπε(μετά από τόσα χρόνια) να γνωρίζουν καλά τους κανόνες. Όταν κάποιος μένει καιρό σε κάποιο μέρος, θα πρέπει να το σέβεται και να προσπαθεί να το κάνει καλύτερο με όποια μέσα διαθέτει (η γνωστή "προσφορά" [όχι χρηματική :P ]).

 

Να επισημάνω λοιπόν, πως το φόρουμ είναι ένα μέρος φιλοξενίας και έχει κάποιους κανόνες τόσο για τους φιλοξενούμενους (εσάς) όσο και για τους οικοδεσπότες (αυτοί είναι η ομάδα συντονισμού!). Όλοι οι φιλοξενούμενοι έχουν το δικαίωμα να γράψουν/πουν μια κριτική για το οτιδήποτε είτε είναι θετική είτε αρνητική, αρκεί το περιεχόμενό της να είναι γραμμένη με σεμνό ύφος.

Στο παρελθόν έχουν δημοσιοποιηθεί μηνύματα με θέμα την "απαράδεκτη", που υποστηρίζαν κάποιοι, συμπεριφορά της συντονιστικής ομάδας. Τα περιεχόμενα αυτών όμως ήταν καλογραμμένα (χωρίς υπονοούμενα και χαρακτηρισμούς). Τα μηνύματα αυτά δεν τα διαγράφουμε, διότι όταν κάποιος θέλει να σου κάνει μια αρνητική κρητική σημαίνει πως σε σέβεται, είδε πως δεν ενέργησες σωστά σε ένα θέμα και θέλει να σε αφυπνίσει ώστε να γίνεις ακόμα καλύτερος άρα, μέσα από τις κακές κρητικές (αλλά καλογραμμένες) ο παραλήπτης μπορεί να γίνει ακόμα καλύτερος. 

 

Κανένας συντονιστής δεν έχει σκοπό να "καταστρέψει" με την συμπεριφορά του το παρόν φόρουμ διότι για να "κτιστεί" το φόρουμ αυτό κάποιοι το πάλεψαν χωρίς να τους το επιβάλει κάποιος!

Οι συντονιστές είναι πάντα με το μέρος σας και στις χαρές αλλά και στις λύπες, είναι οι κύριοι μεσολαβητές μεταξύ των παικτών και τους υπαλλήλους της εταιρείας. Μπορεί κάποιες φορές να τρώμε εμείς την παντόφλα από εσάς για κάποια θέματα του παιχνιδιού αλλά εμείς απλά την προωθούμε εκεί που πρέπει :P

 

Αυτά τα λίγα!

Καλή συνέχεια  (angel)


  • Αυτό αρέσει στον/η Naty, goof123, AlphaWarrior και σε 4 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#11 skyline

skyline

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • Ομάδα:GREEK LOVERS
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:potunayioh
Φήμη: 40

Δημοσιεύτηκε 07 Αύγουστος 2021 - 07:39:01

το τουρνουα τιμης καλος εκαναν και το εβγαλαν ..ειναι απο τα λιγα καλα που εχουν κανει στο παιχνιδι ..μαζι με τον παικτη ,παικτες που ετρεχαν το τουρνουα ετρεχε και ολοκληρη η ομαδα μαζι τους ..καθε 10 λεπτα βαλε ρουχα βγαλε ρουχα ..και να χανουν ολοι τιμη για να παρει ενας τα 70 ντονατ ...

αν θελουν να το επαναφερουν οκ αλλα να μην παιρνεις και αν μην χανεις τιμη απο συμπαικτες σου ... οτι κανει ο καθενας μονος του ..οχι να τρεχουμε σαν τρελει ολοι καθε 10 λεπτα να κανουμε επιθεσης ...

 

 

ναι αλλα κανεναν δεν χαλανε 70 ντονατ  ποσο μαλλονν αυτους που δεν βαζουν λεφτα   επειτα ετσι και αλλιως θα καναμε επιθεσης για να περνουμε ανταμοιβες καθως και να ανεβουμε στο πβπ   αλλα  ποιο πολυ ανεβενουν τα μεγαλα λεβελ γιατι το παιχνιδι  ευνοει τα μεγαλα λεβελ και τα μικρα τα  αγνοει  τελειος απο οτι εχω καταλαβει 

 

γενικα μου απαντησες σε ολα τα ερωτηματα και σε ευχαριστω για τον χρονο σου



#12 Bluetiger17

Bluetiger17

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Ομάδα:The vampire
  • Κόσμος:GR24
  • Ήρωας:Bluetiger17



Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 10 Αύγουστος 2021 - 17:59:41

Υπαρχουν πολλοι τροποι για να κερδισει το ενδιαφερον των παικτων , απλα δεν δεχεται τις προτασεις μας , η αφαιρεση του τουρ τιμης ηταν ενα απ τα λιγα καλα που εκαναν . απο κει και περα το κον δινει ευκαιρια στους πιο αδυναμους καλο κανει . αυτο που εχουμε θιξει απειρες φορες και δεν γινετε τιποτα ειναι το πρωταθλημα , στους παλιους σερβερ τα ιδια ατομα συνεχεια 3αδα, μπορει να φενεται περιεργο σε καποιον που παιζει σε καινουριο σερβερ , παντως στους πιο παλιους κουρασε , χρονια το βλεπω να το γραφουν ατομα δεν ειμαι ο μονος . Αλλα τι συζηταμε εδω δεν κοιτανε τα βασικα 


Για να είμαι ειλικρινής παίζω στον gr24 και έχω να βγω εκτός 4αδας πρωτάθλημα πολύ καιρό, κάθε εβδομάδα είναι τα ίδια άτομα στην 4αδα οπότε σε παλιό ή καινούργιο server δεν αλλάζει κάτι.




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες