Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Που ειναι οι υποσχεσεις της αναβαμισης;;


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ BigBoy , 10 Φεβρουάριος 2022 - 15:02:49

Τελικα ανακαλυψα οτι για να βρεις την διαφορα χρειαζετε να παρεις κομπουτερακι να προσθεσεις τα κανονικα σου σκιλλς απο το νεο βοηθο και να αφαιρεσεις το αποτελεσμα που θα βρεις κανοντας την ιδια διαδικασια με τον "παλιο" σου βοηθο.Εγω εχοντας πιο πρακτικο (ή πιο τεμπελικο αν θελετε) μαθηματικο μυαλο προσπαθουσα να βρω την διαφορα συγκρινοντας παλιο πετ με νεο πραγμα που δεν ισχυει.Για να μην πολυλογω ολα καλα με τις αυξησεις των σκιλλς με τα νεα πετ και απολογουμε για την αναστατωση,το σημειωνω ως λυμενο και αντε,τραβηξτε του και ενα λουκετο  ;) 

Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 09 Φεβρουάριος 2022 - 22:27:15

Τα τρια νεα πετ που υποσχονται 16-17-18% ειναι μονο στα χαρτια; γιατι εγω βλεπω 15% για ολα στις βασικες.Οι μειωσης στο σιδηρουργειο ισχυουν μονο για οσους το βαλουν μετα την αναβαθμιση; για αυτους που ηδη το εχουν δεν ισχυουν; ή μονο σε εμενα συμβαινουν αυτα...

Λιγη σοβαροτητα παιδια αν νομιζετε οτι εχουμε ντονατς για πεταμα,οκ...ριχνω πασα σε ολους σας.


  • Αυτό αρέσει σε MukhtsanGr7 και xHeroz

My name is Bond...James Bond


#2 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 08:07:36

Για να ειμαι δικαιος ακυρωνω για το σιδηρουργειο τα πιο πανω (εν μερη) αλλα οταν διαβαζω στην ενημερωση αυτο :

Συντήρηση
Κρυψώνα
• Η ώρα κτισίματος για το ηρωικό σιδηρουργείο μειώθηκε για τις πρώτες 3 αναβαθμίσεις αυτού.
• Το κόστος πόρων για το ηρωικό σιδηρουργείο έχει μειωθεί.

 

Πρωτη παραγραφος σωστη,απο την δευτερη λειπει το επισης "για τις πρωτες 3 αναβαθμισεις αυτου"

Δεν θα τα βαλω με τους συντονιστες-μεταφραστες,μπορει να φταιει και η διατυπωση απο τα κεντρικα αλλα σιγουρα περιμενω επισημη απαντηση για τους βοηθους,αν δεν ειναι καποιο bug-κολημα θα το λαβω ως απατη προς ολους μας


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

My name is Bond...James Bond


#3 Lara Croft

Lara Croft

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSomewhere over the rainbow
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:Lara Croft
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 09:46:31

Τα τρια νεα πετ που υποσχονται 16-17-18% ειναι μονο στα χαρτια; γιατι εγω βλεπω 15% για ολα στις βασικες.Οι μειωσης στο σιδηρουργειο ισχυουν μονο για οσους το βαλουν μετα την αναβαθμιση; για αυτους που ηδη το εχουν δεν ισχυουν; ή μονο σε εμενα συμβαινουν αυτα...

Λιγη σοβαροτητα παιδια αν νομιζετε οτι εχουμε ντονατς για πεταμα,οκ...ριχνω πασα σε ολους 

Καλημέρα,τα 3 νέα πετ τα κερδίζεις σαν ανταμοιβή,όταν ολοκληρώσεις τις δύσκολες ειδικές αποστολές..μπορείς να τα βρεις στα κατορθώματά σου.

Δεν χρειάζεται να είμαστε τόσο καχύποπτοι με τους μοντ ή την εταιρεία κ να μιλάμε για απάτες  :)


Επεξεργάστηκε από Lara Croft, 10 Φεβρουάριος 2022 - 09:53:13.


#4 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 10:29:55

Καλημέρα,τα 3 νέα πετ τα κερδίζεις σαν ανταμοιβή,όταν ολοκληρώσεις τις δύσκολες ειδικές αποστολές..μπορείς να τα βρεις στα κατορθώματά σου.

Δεν χρειάζεται να είμαστε τόσο καχύποπτοι με τους μοντ ή την εταιρεία κ να μιλάμε για απάτες  :)

Σιγουρα δεν καταλαβες σε τι αναφερομαι,λεω οτι επειδη εχω ηδη 30αρισει τον βοηθο Τζιμ που υποσχεται αυξηση των βασικων δεξιοτητων κατα 18% δεν ειδα καμια αυξηση απο υπαρχων βοηθο που δινει 15% που σημαινει οτι θα ειχα μια αυξηση 3% περισσοτερο.Δεν υπαρχει καμια τετοια αυξηση.Ελπιζω να εγινα κατανοητος.


My name is Bond...James Bond


#5 Lara Croft

Lara Croft

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSomewhere over the rainbow
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:Lara Croft
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 10:50:07

Σιγουρα δεν καταλαβες σε τι αναφερομαι,λεω οτι επειδη εχω ηδη 30αρισει τον βοηθο Τζιμ που υποσχεται αυξηση των βασικων δεξιοτητων κατα 18% δεν ειδα καμια αυξηση απο υπαρχων βοηθο που δινει 15% που σημαινει οτι θα ειχα μια αυξηση 3% περισσοτερο.Δεν υπαρχει καμια τετοια αυξηση.Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Ναι,συγνώμη,άλλο κατάλαβα εγώ..Δεν ξέρω,δεν έχω μεγαλώσει κανέναν απο αυτούς τους βοηθούς για να σου πω..


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

#6 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 11:25:02

εγω ανεβασα μονο το 17%τον βοηθω και πηρα περιπου +4k . στα 840+λεβελ και με βασικες 30, 35, 40,50 περιπου

 

δεν ξερω ο φιλος πιο πανω πως εχει της βασικες αλλα και το18% δεν πιστευω να δινει μεγαλητερες αυξησεις

 

για καποια συμαντικη αυξηση κανα 20% αν εβγαζαν πετ .

 

 

Σιγουρα δεν καταλαβες σε τι αναφερομαι,λεω οτι επειδη εχω ηδη 30αρισει τον βοηθο Τζιμ που υποσχεται αυξηση των βασικων δεξιοτητων κατα 18% δεν ειδα καμια αυξηση απο υπαρχων βοηθο που δινει 15% που σημαινει οτι θα ειχα μια αυξηση 3% περισσοτερο.Δεν υπαρχει καμια τετοια αυξηση.Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

δες αν εχεις διαφορε στολες και μπορει να χανεις απο εκει ..αλλα και εγω πυ εκανα το 17% πειρα ψιχουλα ... οπως εγραψα πιο κατω


  • Αυτό αρέσει σε Aggelos77 και Lara Croft

peignoir déboutonné


#7 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 12:28:40

εγω ανεβασα μονο το 17%τον βοηθω και πηρα περιπου +4k . στα 840+λεβελ και με βασικες 30, 35, 40,50 περιπου

 

δεν ξερω ο φιλος πιο πανω πως εχει της βασικες αλλα και το18% δεν πιστευω να δινει μεγαλητερες αυξησεις 

 

για καποια συμαντικη αυξηση κανα 20% αν εβγαζαν πετ . 

φιλε μου ειναι πολυ απλο να δεις αν πηρες αυτα που πρεπει,840 λεβελ φανταζομαι θα ειχες πριν καποιο απο τα πετ που ανεβαζαν τα σκιλλς σου κατα 15%,αν εκανες συγκριση με το πετ που σου εδινε το 15% και βλεπεις οτι ανεβηκες κατα +4Κ οπως γραφει πραγματι σου εδωσε το +2% που πρεπει και κατι δεν παει καλα με τον δικο μου ηρωα.Θα σε παρακαλουσα να μου δωσεις μια απαντηση για την συγκριση που σου εγραψα πιο πανω.


My name is Bond...James Bond


#8 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 15:02:49   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Τελικα ανακαλυψα οτι για να βρεις την διαφορα χρειαζετε να παρεις κομπουτερακι να προσθεσεις τα κανονικα σου σκιλλς απο το νεο βοηθο και να αφαιρεσεις το αποτελεσμα που θα βρεις κανοντας την ιδια διαδικασια με τον "παλιο" σου βοηθο.Εγω εχοντας πιο πρακτικο (ή πιο τεμπελικο αν θελετε) μαθηματικο μυαλο προσπαθουσα να βρω την διαφορα συγκρινοντας παλιο πετ με νεο πραγμα που δεν ισχυει.Για να μην πολυλογω ολα καλα με τις αυξησεις των σκιλλς με τα νεα πετ και απολογουμε για την αναστατωση,το σημειωνω ως λυμενο και αντε,τραβηξτε του και ενα λουκετο  ;) 


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris, xHeroz και Lara Croft

My name is Bond...James Bond


#9 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 10 Φεβρουάριος 2022 - 17:02:12

Χαίρετε,
 
Το παρόν θέμα κλειδώνει μετά από αίτημα του αρθογράφου.
 
Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί. 
 

Πως κάνω καταγγελία;
 
Καλή σας συνέχεια!
 
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Hero Zero


  • Αυτό αρέσει σε goof123, Hurric4ne VII και Protos

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες