Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμη σχετικά με την αναβάθμιση 08-03-2022


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.204 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.609

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2022 - 07:10:15

Καλημέρα σας!

Θα θέλαμε να ακούσουμε τη γνώμη σας πάνω στη σημερινή αναβάθμιση! (angel) 

Spoiler

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, goof123, Protos και σε 2 άλλους

#2 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2022 - 08:06:37

Θα αναφερθώ σε αυτή αλλά και την προηγούμενη αναβάθμιση ..  

Για την προηγούμενη … αφού ασχοληθήκαμε λιγάκι με της ειδικές αποστολές υψηλής δυσκολίας  , ξανά γυρίσαμε στα παλιά . Δηλαδή κάθε 5 μέρες να κάνουμε ειδικές αποστολές μια και Αποστολές Υψηλής Δυσκολίας κάνουμε μια την εβδομάδα .ουσιαστικά δεν άλλαξε κάτι .. 

Έγινε τόσος ντόρος για το τίποτα . Μερικές στολές και 3 βοηθοί. Τίποτα το ιδιαίτερο που θα πρόσφερε κάτι ουσιαστικό στο παιχνίδι . 

 

Σε αυτή την αναβάθμιση τώρα … να προστεθούν αναβαθμίσεις στα δωμάτια ωραία !!! πόρους πως θα αποκτήσουμε να τα αναβαθμίσουμε που ζητάνε εκατομμύρια για μια και μόνο αναβάθμιση ; …  

 

Θα έπρεπε κατά την άποψη μου να αυξηθούν τα δωμάτια με πόρους αλλά επίσης και να αυξηθούν και οι ανταμοιβές από τα δωμάτια αυτά .. έστω ελάχιστα. 

 

Τα ουσιαστικά προβλήματα του παιχνιδιού παραμένουν ..να ζητάει ολοένα και περισσότερο χρόνο . 

 Σέρβερ έχουν κατάρρευση με 10 ενεργούς παίκτες , καινούριοι σερβερ μέσα σε 2,3 μήνες χάνουν την δυναμική τους ..και πάει λέγοντας..

Είναι άσκοπο πχ αυτές της μέρες να αυξάνετε οι ενέργεια κατά 100 . Δεν υπάρχει λόγος. Μα κανένας λόγος .  

 

Η εταιρία ακόλουθή μια τακτική κέρδους και καλά κάνει αφού αυτό είναι το ζητούμενο . Είναι ανικανότητα όμως να μην μπορείς να κάνεις νέους πελάτες αλλά και να εξακολουθείς ς να χάνεις παλιους .. 

Το επακόλουθο της είναι να ξεζουμίζουν τους Ίδη υπάρχων παίκτες με το προσθέτουν ανούσια πράγματα που θέλουν ολοένα περισσότερο χρόνο και χρήμα .  

Προσωπικά είμαι απογοητευμένος με την εξέλιξη του παιχνιδιού .  

Τη πιστεύω εγώ ότι μπορεί να γίνε ; 

  • Η ενέργεια από 300 να πάει στα 100 με μικρότερες αποστολές . Ώστε να μειωθεί ο συνολικός χρόνος  
  •  

  • Οι σεζόν να πάψουν να δίνουν ενέργεια και προπονήσεις, ας λιγοστέψουν οι ανταμοιβές ή να ανέβουν οι ανταμοιβές σε πόρους κρυψώνας και σε εξτρά εμπειρία ή να δίνει απλά ανταμοιβές δεξιοτήτων.  

Θα μπορούσα να γράψω και άλλα , αλλά είναι ήδη μεγάλο το μήνυμα αυτό .. 

 

Αν πιστεύω ότι θα αλλάξει κάτι ; πιθανώς όχι . Έχω την αίσθηση ότι είναι ήδη πολύ αργα . 

Σε πολλούς κάλους και ενεργούς παίκτες περνάει μια δεύτερη σκέψη ολοένα και περισσότερο.. Αυτή της διαγράφης….. 

  


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Sokie, mourato και σε 10 άλλους

peignoir déboutonné


#3 thanasiskwn99

thanasiskwn99

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 8 μηνύματα
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:HeroicBarbarian
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2022 - 09:25:49

Το παιχνίδι δε σε αναγκάζει να παίζεις όλη μέρα η να βάλεις λεφτά. Δική σου επιλογή είναι όπως και όλων. Ωστόσο συμφωνώ πρέπει να γίνει το παιχνίδι όσο λιγότερο κουραστικό και οσο περισσότερο διασκεδαστικό γίνεται.
  • Αυτό αρέσει σε mourato, xHeroz και skyline

#4 Παναής

Παναής

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 45 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:The Greek Shadow
Φήμη: 71

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2022 - 23:28:12


 

Αν πιστεύω ότι θα αλλάξει κάτι ; πιθανώς όχι . Έχω την αίσθηση ότι είναι ήδη πολύ αργα . 

Σε πολλούς κάλους και ενεργούς παίκτες περνάει μια δεύτερη σκέψη ολοένα και περισσότερο.. Αυτή της διαγράφης….. 

  

 

Καλησπέρα , εγώ θα κρατήσω μόνο αυτές τις τελευταίες 2 προτάσεις που έγραψε ΠΑΡΑ πολύ σωστά ο φίλος παραπάνω... είναι ήδη πολύ αργά , το παιχνίδι όσο πάει το φορτώνουν όλο και περισσότερα πράγματα και δεν σε σώζει ούτε το 50αρι ενισχυτικό ούτε τα ομαδικά. 

 

Υ.Γ.  Να λέτε πάλι καλά που δεν έβαλαν περούκες και σε αυτή την ''αναβάθμιση'' !!!

 


  • Αυτό αρέσει στον/η mourato, johngreece, Incomprehensible και σε 2 άλλους

               Κατά τον δαίμονα εαυτού





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες