Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ηρωισμός


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Protos , 07 Ιούνιος 2022 - 14:49:49

Καλησπέρα,

 

Το πρόβλημα που έχει προκύψει με τις αποστολές ηρωισμού τις τελευταίες ημέρες έχει αναφερθεί στην εταιρεία και απλώς περιμένουμε την επίλυσή του από τους τεχνικούς το συντομότερο δυνατόν.

 

Δυστυχώς δεν είναι στο χέρι ούτε της ελληνικής συντονιστικής ομάδας, ούτε της υποστήριξης η επίλυση ενός τέτοιου προβλήματος. Ο λόγος είναι πολύ απλός: δεν έχουμε τα εργαλεία. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να συλλέξουμε πληροφορίες και τυχόν λεπτομέρειες που θα βοηθήσουν και να αναφέρουμε το bug στους ανωτέρους. Εμείς είμαστε οι αγγελιαφόροι που μεταφέρουν ένα μήνυμα, μην πυροβολείτε. 

 

Λυπούμαστε για την όποια αναστάτωση έχει προκληθεί και συγγνώμη για την ταλαιπωρία. Ελπίζουμε για τη συντομότερη επίλυση κάθε προβλήματος. 

Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 MastroGiwrghs

MastroGiwrghs

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:Vikings
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:MastroGiwrghs
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2022 - 14:22:24

Καλησπέρα κάτι έχει πάθει η αποστολή Ηρωισμού στην δεύτερη ζώνη και ενώ την έχω τελειώσει μου την ξαναβγάζει στην ίδια ζώνη και αν πατήσω εκκίνηση μου λέει ότι <<δεν μπορείς να αρχίσεις ακόμα αυτό το κομμάτι της περιπέτειας ηρωισμού, διότι πρέπει πρώτα να τελειώσεις το προηγούμενο κομμάτι.

 

                      Άμα ξέρει τίποτα κανείς να βοηθήσει .



#2 Steak

Steak

    Ονειροπόλος

  • Moderators
  • 74 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Rise Of Olympus
  • Κόσμος:GR30
  • Ήρωας:Rick






Φήμη: 59

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2022 - 14:40:52

Καλησπέρα κάτι έχει πάθει η αποστολή Ηρωισμού στην δεύτερη ζώνη και ενώ την έχω τελειώσει μου την ξαναβγάζει στην ίδια ζώνη και αν πατήσω εκκίνηση μου λέει ότι <<δεν μπορείς να αρχίσεις ακόμα αυτό το κομμάτι της περιπέτειας ηρωισμού, διότι πρέπει πρώτα να τελειώσεις το προηγούμενο κομμάτι.

 

                      Άμα ξέρει τίποτα κανείς να βοηθήσει .

Καλησπέρα,

 

Θα ήταν καλό να στείλεις ενα μήνυμα στην υποστήριξη παικτών ωστέ να μπορέσουν να βοηθήσουν.


Do you, feel a chill? (smug)


Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support

giphy.gif


#3 MastroGiwrghs

MastroGiwrghs

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:Vikings
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:MastroGiwrghs
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2022 - 14:43:29

έχω στείλει ήδη



#4 Protos

Protos

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Coordinators
  • 270 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:Protos






Φήμη: 1.172

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2022 - 14:49:49   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Καλησπέρα,

 

Το πρόβλημα που έχει προκύψει με τις αποστολές ηρωισμού τις τελευταίες ημέρες έχει αναφερθεί στην εταιρεία και απλώς περιμένουμε την επίλυσή του από τους τεχνικούς το συντομότερο δυνατόν.

 

Δυστυχώς δεν είναι στο χέρι ούτε της ελληνικής συντονιστικής ομάδας, ούτε της υποστήριξης η επίλυση ενός τέτοιου προβλήματος. Ο λόγος είναι πολύ απλός: δεν έχουμε τα εργαλεία. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να συλλέξουμε πληροφορίες και τυχόν λεπτομέρειες που θα βοηθήσουν και να αναφέρουμε το bug στους ανωτέρους. Εμείς είμαστε οι αγγελιαφόροι που μεταφέρουν ένα μήνυμα, μην πυροβολείτε. 

 

Λυπούμαστε για την όποια αναστάτωση έχει προκληθεί και συγγνώμη για την ταλαιπωρία. Ελπίζουμε για τη συντομότερη επίλυση κάθε προβλήματος. 


  • Αυτό αρέσει στον/η Naty, Lukos, goof123 και σε 6 άλλους

#5 devilic

devilic

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 13 μηνύματα
  • Ομάδα:Kill Em All
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:Psychopath






Φήμη: 32

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2022 - 08:43:01

Καλησπέρα κάτι έχει πάθει η αποστολή Ηρωισμού στην δεύτερη ζώνη και ενώ την έχω τελειώσει μου την ξαναβγάζει στην ίδια ζώνη και αν πατήσω εκκίνηση μου λέει ότι <<δεν μπορείς να αρχίσεις ακόμα αυτό το κομμάτι της περιπέτειας ηρωισμού, διότι πρέπει πρώτα να τελειώσεις το προηγούμενο κομμάτι.

 

                      Άμα ξέρει τίποτα κανείς να βοηθήσει .

Έχω το ίδιο πρόβλημα στον 25 με την 3η η 4η ζώνη νομίζω, άμα βρεθεί λύση ενημερώστε με και εμένα


  • Αυτό αρέσει στον/η MastroGiwrghs




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες