Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ελλιπείς εξυπηρέτηση και μη ενεργοποίηση πακέτου


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Lefteris , 11 Ιούνιος 2022 - 13:29:39

Χθες το πρωί αγόρασα την νέα προσφορά με τα ντόνατ (10x20), τα ντόνατ δεν μπήκαν ποτέ, στην paysafe φένεται ότι έκανα την πληρωμή και ότι ήταν ολοκληρωμένη. Από χθες το πρωί προσπαθώ να βγάλω κάποια άκρη από τα ticket ( τους έχω στείλει ότι χρειάζεται) αλλά το προσωπικό της εξυπηρέτησης μου απάντησε σήμερα ότι τα ντόνατ θα μπουν από αύριο.

Σκέτη κοροϊδία λοιπόν.

Παλιά δεν ήταν έτσι, όταν συνέβαινε κάτι τέτοιο σε δυο τρεις ώρες το είχαν λύσει. 

Πιθανόν το δικό μου πακέτο θα το έδωσαν σε κάποιον φίλο τους. 

Σας ενημερώνω απλά για το πρόβλημα μου.

 

Καλησπέρα,

 

Τα πακέτα των συνδρομών, ενεργοποιούνται αυτόματα την επόμενη ημέρα στις 00:01, με την αλλαγή της ημέρας δηλαδή.

Αν υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την ενεργοποίηση της συνδρομής σας και η υποστήριξη σάς το διόρθωσε, τότε το πακέτο θα σάς ανταμείψει με τα πρώτα ντόνατ την επόμενη, δηλαδή αύριο.

 

forum-donut-offer-sub.png

 

Καλή σας συνέχεια!

Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Pagouras1966

Pagouras1966

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Κόσμος:GR26
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούνιος 2022 - 08:59:16

Χθες το πρωί αγόρασα την νέα προσφορά με τα ντόνατ (10x20), τα ντόνατ δεν μπήκαν ποτέ, στην paysafe φένεται ότι έκανα την πληρωμή και ότι ήταν ολοκληρωμένη. Από χθες το πρωί προσπαθώ να βγάλω κάποια άκρη από τα ticket ( τους έχω στείλει ότι χρειάζεται) αλλά το προσωπικό της εξυπηρέτησης μου απάντησε σήμερα ότι τα ντόνατ θα μπουν από αύριο.

Σκέτη κοροϊδία λοιπόν.

Παλιά δεν ήταν έτσι, όταν συνέβαινε κάτι τέτοιο σε δυο τρεις ώρες το είχαν λύσει. 

Πιθανόν το δικό μου πακέτο θα το έδωσαν σε κάποιον φίλο τους. 

Σας ενημερώνω απλά για το πρόβλημα μου.

 



#2 Steak

Steak

    Ονειροπόλος

  • Moderators
  • 74 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Rise Of Olympus
  • Κόσμος:GR30
  • Ήρωας:Rick






Φήμη: 59

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούνιος 2022 - 10:59:34

Χθες το πρωί αγόρασα την νέα προσφορά με τα ντόνατ (10x20), τα ντόνατ δεν μπήκαν ποτέ, στην paysafe φένεται ότι έκανα την πληρωμή και ότι ήταν ολοκληρωμένη. Από χθες το πρωί προσπαθώ να βγάλω κάποια άκρη από τα ticket ( τους έχω στείλει ότι χρειάζεται) αλλά το προσωπικό της εξυπηρέτησης μου απάντησε σήμερα ότι τα ντόνατ θα μπουν από αύριο.

Σκέτη κοροϊδία λοιπόν.

Παλιά δεν ήταν έτσι, όταν συνέβαινε κάτι τέτοιο σε δυο τρεις ώρες το είχαν λύσει. 

Πιθανόν το δικό μου πακέτο θα το έδωσαν σε κάποιον φίλο τους. 

Σας ενημερώνω απλά για το πρόβλημα μου.

Έστειλα και εγω για τον ίδιο ακριβώς λόγο και μου ειπαν οτι θα μπουν απο αυριο (αυτο έγινε χθες) Σήμερα μπήκαν κανονικά και λεει οτι απομένουν 9 ημέρες όποτε δεν πιστεύω οτι μας "φαγαν" την μία μερα.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε άλλον ένα

Do you, feel a chill? (smug)


Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support

giphy.gif


#3 Pagouras1966

Pagouras1966

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Κόσμος:GR26
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούνιος 2022 - 11:16:59

Έστειλα και εγω για τον ίδιο ακριβώς λόγο και μου ειπαν οτι θα μπουν απο αυριο (αυτο έγινε χθες) Σήμερα μπήκαν κανονικά και λεει οτι απομένουν 9 ημέρες όποτε δεν πιστεύω οτι μας "φαγαν" την μία μερα.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση-ενημέρωση



#4 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούνιος 2022 - 13:29:39   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Χθες το πρωί αγόρασα την νέα προσφορά με τα ντόνατ (10x20), τα ντόνατ δεν μπήκαν ποτέ, στην paysafe φένεται ότι έκανα την πληρωμή και ότι ήταν ολοκληρωμένη. Από χθες το πρωί προσπαθώ να βγάλω κάποια άκρη από τα ticket ( τους έχω στείλει ότι χρειάζεται) αλλά το προσωπικό της εξυπηρέτησης μου απάντησε σήμερα ότι τα ντόνατ θα μπουν από αύριο.

Σκέτη κοροϊδία λοιπόν.

Παλιά δεν ήταν έτσι, όταν συνέβαινε κάτι τέτοιο σε δυο τρεις ώρες το είχαν λύσει. 

Πιθανόν το δικό μου πακέτο θα το έδωσαν σε κάποιον φίλο τους. 

Σας ενημερώνω απλά για το πρόβλημα μου.

 

Καλησπέρα,

 

Τα πακέτα των συνδρομών, ενεργοποιούνται αυτόματα την επόμενη ημέρα στις 00:01, με την αλλαγή της ημέρας δηλαδή.

Αν υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την ενεργοποίηση της συνδρομής σας και η υποστήριξη σάς το διόρθωσε, τότε το πακέτο θα σάς ανταμείψει με τα πρώτα ντόνατ την επόμενη, δηλαδή αύριο.

 

forum-donut-offer-sub.png

 

Καλή σας συνέχεια!


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, Hurric4ne VII και σε 2 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#5 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούνιος 2022 - 20:57:55

Χθες το πρωί αγόρασα την νέα προσφορά με τα ντόνατ (10x20), τα ντόνατ δεν μπήκαν ποτέ, στην paysafe φένεται ότι έκανα την πληρωμή και ότι ήταν ολοκληρωμένη. Από χθες το πρωί προσπαθώ να βγάλω κάποια άκρη από τα ticket ( τους έχω στείλει ότι χρειάζεται) αλλά το προσωπικό της εξυπηρέτησης μου απάντησε σήμερα ότι τα ντόνατ θα μπουν από αύριο.

Σκέτη κοροϊδία λοιπόν.

Παλιά δεν ήταν έτσι, όταν συνέβαινε κάτι τέτοιο σε δυο τρεις ώρες το είχαν λύσει. 

Πιθανόν το δικό μου πακέτο θα το έδωσαν σε κάποιον φίλο τους. 

Σας ενημερώνω απλά για το πρόβλημα μου.

 

 

Βγαίνεις να κάνεις μια δημόσια καταγγελία σε ένα Forum του παιχνιδιού και

1) Δεν έχεις διαβάσει καν τι αγοράζεις.

2) Λες ότι έδωσαν το πακέτο σου σε κάποιον φίλο τους..

 

Πόσο πλάκα έχετε μερικοί και πόσο ανάγκη να έχει η υποστήριξη και η κάθε υποστήριξη τα 10 ευρώ σου; είναι οι δικές μου απορίες..


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, Hurric4ne VII και σε 2 άλλους
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#6 Pagouras1966

Pagouras1966

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Κόσμος:GR26
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούνιος 2022 - 05:41:40

Βγαίνεις να κάνεις μια δημόσια καταγγελία σε ένα Forum του παιχνιδιού και

1) Δεν έχεις διαβάσει καν τι αγοράζεις.

2) Λες ότι έδωσαν το πακέτο σου σε κάποιον φίλο τους..

 

Πόσο πλάκα έχετε μερικοί και πόσο ανάγκη να έχει η υποστήριξη και η κάθε υποστήριξη τα 10 ευρώ σου; είναι οι δικές μου απορίες..

Ωραιες απαντησεις μου δωσατε ορισμενοι, οτι δεν εχω διαβασεις τους ορους, οτι τα ντονατ πιστωνονται την αλλη μερα κλπ.

Το αγορασα την Παρασκευη το πρωι, σημερα μαλλον ειναι Κυριακη, δεν εχω λαβει κανενα πακετο.

Προκαλω οποιοδηποτε να το ελεγξει αν καποιος που μου απαντησε ειναι και διαχειρηστης.

Ποσο πλακα εχουν μερικοι που ειναι πολυ σιγουροι για ολα..... δεν τους εχει τυχει για αυτο και ειναι ευκολοι στις θεσεις τους.

Ποτε σε καποιο παιχνιδι δεν εχουν αξια τα 10 ευρω αν περνας καλα φιλε rex9. Αλλωστε δεν ειναι τα πρωτα, αξια ειναι να μην σε αδικουνε.  


  • Αυτό αρέσει στον/η Leo13346

#7 GEOTOM1

GEOTOM1

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:GEOTOM1
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούνιος 2022 - 06:08:43

Λύση ζητά ο άνθρωπος ρε μάγκες!!!
3μερες έχουν περάσει !!!
Καλά κάνει και δημοσιοποιεί το πρόβλημα του !!!
  • Αυτό αρέσει στον/η Pagouras1966

#8 Pagouras1966

Pagouras1966

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Κόσμος:GR26
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούνιος 2022 - 07:01:12

Μολις τωρα ρυθμιστηκε το προβλημα μου και μου δοθηκε το πακετο που αγορασα την Παρασκευη.

Ευχαριστω οσους ταυτιστηκαν - κατανοησαν το προβλημα μου.


  • Αυτό αρέσει στον/η Leo13346

#9 thofls

thofls

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
  • Κόσμος:GR29



Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούνιος 2022 - 08:04:40

Λύση ζητά ο άνθρωπος ρε μάγκες!!!
3μερες έχουν περάσει !!!
Καλά κάνει και δημοσιοποιεί το πρόβλημα του !!!

 

Καλημέρες!

 

Όλοι γνωρίζουμε πως τα προβλήματα λύνονται στην υποστήριξη, εδω ΔΕΝ μπορεί να γίνει απολύτως τίποτα. Το μόνο που θα λάβεις ως απάντηση, είναι να επικοινωνήσεις με το support, οπότε, τζάμπα άνοιξες συζήτηση.


Επεξεργάστηκε από thofls, 12 Ιούνιος 2022 - 08:08:50.


#10 GEOTOM1

GEOTOM1

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:GEOTOM1
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούνιος 2022 - 08:40:56

Τζάμπα ;;;
Υπάρχει καμιά μυστικότητα και δεν το έχω καταλάβει;;;
Δημοσίευση πάντα και για όλα τα θέματα που προβληματίζουν οποιονδήποτε.

#11 thofls

thofls

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
  • Κόσμος:GR29



Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούνιος 2022 - 08:48:52

Τζάμπα ;;;
Υπάρχει καμιά μυστικότητα και δεν το έχω καταλάβει;;;
Δημοσίευση πάντα και για όλα τα θέματα που προβληματίζουν οποιονδήποτε.

 

Μυστικότητα; φυσικά και όχι! αλλά η μόνη απάντηση που θα λάβεις σε τέτοια περίπτωση όπως του παιδιού, είναι να επικοινωνήσει με την υποστήριξη. Οποιοδήποτε πρόβλημα (τεχνικό) εμεις εδώ δεν είμαστε τεχνικοί για να βοηθήσουμε τον οποιονδήποτε, αυτο θέλει υποστήριξη απο ανωτέρους και έπειτα αναλαμβάνουν εκείνοι ή οι ανώτεροι απο αυτούς. Εγω το λέω απο πλευράς ότι απλά θα λαμβάνετε την γνωστή απάντηση μέχρι να καταλάβετε οτι τα προβλήματα αυτά λύνονται μόνο απο το support και όχι εδω. 


Επεξεργάστηκε από thofls, 12 Ιούνιος 2022 - 08:50:19.

  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#12 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούνιος 2022 - 08:53:55

Καλημέρα σας,
 
Υποστηρίζουμε το δικαίωμα στην ελευθερία λόγου, γιαυτό εξάλλου υπάρχει το φόρουμ και είναι καλό να μιλάμε για τα προβλήματα εντός του παιχνιδιού, εφόσον βέβαια δεν υπάρχει κακή διάθεση και ελλιπής/προσβλητική διατύπωση των λεγόμενων των παικτών. 
 
Με αυτό θα πρέπει να αναγνωρίζουμε βέβαια που "τελειώνει" το φόρουμ και που αρχίζει το support. Εξού και η διαφορετική αντιμετώπιση θεμάτων από τους συντονιστές μας για κάθε νήμα.
 
Το παρόν θέμα κλειδώνει.

Καλή σας συνέχεια!
 
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Hero Zero


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε άλλον ένα




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες