Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

22:00 ΚΑΚΟΣ SERVER DOWN !

hero zero serer

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Sidious , 27 Αύγουστος 2022 - 22:09:00

Χαίρετε,

 

Εφόσον το πρόβλημα έχει επιλυθεί, το παρόν θέμα κλειδώνει.

 

Αν πιστεύετε ότι έχετε ακόμα απορίες σχετικά με το θέμα, μπορείτε μέσω καταγγελίας να επικοινωνήσετε με τους συντονιστές ώστε το νήμα να ανοίξει και πάλι ή να δημιουργήσετε ticket στην Ομάδα Υποστήρίξης.

 

Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί.

Πως κάνω καταγγελία;

Καλή σας συνέχεια!

 

Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Βικτωρας

Βικτωρας

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:ViYo
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 19:39:37

Αποτελέσματα
Καλησπέρα σας , είμαι παίχτης απο τον 26 σήμερα στις 22:00 είχε κακό που τον είδα καθαρά σε μια μάχη μέχρι που αποφάσισε το παιχνίδι ( σερβερ ) να κολλάει και να με πετάξει σε ένα κών που έχει σημασία , βάλαμε λεφτά και εγώ και τα άτομα της ομάδας για να ρίξουμε στον κακό που στην τελική δεν τα ρίξαμε άλλα μας έφαγε κιόλας . Μας έφαγε ντοναντς ενώ ο κακός είχε πέσει πείτε μου σας παρακαλώ άντε πείτε εντάξει χάσαμε λίγα ντόνατς η κάποια άτομά που από 20 μπαταρίες δεν έχουν καθόλου , αλλά αφήστε τα αυτά γιατί να χάσουμε το κών της ομάδας για Αυτό το λόγο μήπως πρέπει σιγά σιγά να φτιάχνεται ο σερρβερ μόνο από εμένα έχει πάρει πάνω από 2κ ευρώ στον gr26 και δεν λέω για τα άλλα άτομά που έπαιζαν σας παρακαλώ ασχοληθείτε με τους σερβερς δεν είναι κάτι δύσκολο για να μπορούμε να είμαστε όλοι χαρούμενοι δεν ζητάμε περίεργα πράγματα θέλουμε να μπορούμε να παίζουμε χωρίς τέτοια θέματα.

  • Αυτό αρέσει στον/η Irina, Lagertha, fliiiip και σε άλλον ένα

#2 fliiiip

fliiiip

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:PLAY BOY
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:LeeSinLikeGripex
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 19:42:38

Ειμαι και εγω παικτης του ΓΡ26 και επαθα ακριβως το ιδιο πραγμα!


  • Αυτό αρέσει σε Irina και Βικτωρας

#3 Βικτωρας

Βικτωρας

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:ViYo
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 19:48:05

Ειμαι και εγω παικτης του ΓΡ26 και επαθα ακριβως το ιδιο πραγμα!

 και σε σενα εγινε φιλε μου λογικο σε ολους εγινε απλα καποια ατομα εκαναν πολλες επιθεσης ενω εγω και εσυ δεν καναμε ουτε τις μισες τους ηταν πολυ αδικο


  • Αυτό αρέσει σε Irina και Lagertha

#4 Irina

Irina

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • Ομάδα:NO FEAR GR16
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:ειρηνη
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 19:51:34

Ακριβώς το ίδιο και εγώ. Απαράδεκτο μετά από τόσα χρόνια που υπάρχει το παιχνίδι να δημιουργούνται ακόμα τέτοια προβλήματα.
  • Αυτό αρέσει σε Lagertha και Βικτωρας

#5 Βικτωρας

Βικτωρας

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:ViYo
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 19:59:19

Ακριβώς το ίδιο και εγώ. Απαράδεκτο μετά από τόσα χρόνια που υπάρχει το παιχνίδι να δημιουργούνται ακόμα τέτοια προβλήματα.

γεια σου ειρηνη το κακο ειναι οτι εχουμε δεωσει χρονο για τους πρηγουμενους κακους και πηγε ολο στο πουθενα


  • Αυτό αρέσει στον/η Lagertha

#6 Boleria

Boleria

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Lolerius
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 20:08:29

Συμφωνω και εγω.. Παιζω στον 26 σε καθημερινη βαση και οπως και να εχει ριχνω λεφτα.. Αυτην την εβδομαδα που εχει κον με κακους το περιμενα απο την αρχη οτι κατι θα παει στραβα και ενταξει να πεσει ο σερβερ μια φορα το καταλαβαινουμε ολοι αλλα καθε φορα που εχει μπει το συγκεκριμενο κον ο σερβερ πεφτει την ωρα του κακοποιου μερικες φορες οπως σημερα γιατι δεν μπορει να αντεξει εναν Χ αριθμο ατομων να παιζουν μαζι.. Δεν γινεται να εχουμε ριξει τοσα λεφτα - δεν εχει σημασια αν αυτα ειναι πιο πολλα η λιγοτερα απο 2 χιλιαδες- και να πεφτουν τα σερβερς. Σημερα στον κακο στις 22:00 ο σερβερ επεσε και ειμαι σιγουρος δεν θα ειναι η μοναδικη φορα μεχρι να τελειωσει αυτο το κον... Για να μην πω και για τα καθημερινα μικροκολληματα που ολοι εχουμε, σας παρακαλω πολυ αν ειναι να βαζετε τετοια ρισκα κον να ειστε σιγουροι οτι δεν θα εχουμε θεματα γτ ως καταναλωτες που ριχνουν και χρημα και ξοδευουν χρονο στο παιχνιδι σας το λιγοτερο που ζηταμε ειναι να παιζουμε ενα παιχνιδι χωρις τον φοβο οτι θα κολλησουμε η θα πεσει ο σερβερ κλπ...


Επεξεργάστηκε από Boleria, 25 Ιούλιος 2022 - 20:14:14.

  • Αυτό αρέσει σε popi και Βικτωρας

#7 Βικτωρας

Βικτωρας

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:ViYo
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 20:34:16

Συμφωνω και εγω.. Παιζω στον 26 σε καθημερινη βαση και οπως και να εχει ριχνω λεφτα.. Αυτην την εβδομαδα που εχει κον με κακους το περιμενα απο την αρχη οτι κατι θα παει στραβα και ενταξει να πεσει ο σερβερ μια φορα το καταλαβαινουμε ολοι αλλα καθε φορα που εχει μπει το συγκεκριμενο κον ο σερβερ πεφτει την ωρα του κακοποιου μερικες φορες οπως σημερα γιατι δεν μπορει να αντεξει εναν Χ αριθμο ατομων να παιζουν μαζι.. Δεν γινεται να εχουμε ριξει τοσα λεφτα - δεν εχει σημασια αν αυτα ειναι πιο πολλα η λιγοτερα απο 2 χιλιαδες- και να πεφτουν τα σερβερς. Σημερα στον κακο στις 22:00 ο σερβερ επεσε και ειμαι σιγουρος δεν θα ειναι η μοναδικη φορα μεχρι να τελειωσει αυτο το κον... Για να μην πω και για τα καθημερινα μικροκολληματα που ολοι εχουμε, σας παρακαλω πολυ αν ειναι να βαζετε τετοια ρισκα κον να ειστε σιγουροι οτι δεν θα εχουμε θεματα γτ ως καταναλωτες που ριχνουν και χρημα και ξοδευουν χρονο στο παιχνιδι σας το λιγοτερο που ζηταμε ειναι να παιζουμε ενα παιχνιδι χωρις τον φοβο οτι θα κολλησουμε η θα πεσει ο σερβερ κλπ...

Tα ειπες πολυ σωστα μπραβο φιλε 100% σε οτι ειπες 


  • Αυτό αρέσει σε popi και Lagertha

#8 popi

popi

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 148 μηνύματα
Φήμη: 38

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2022 - 21:18:09

και στον gr1 το ιδιο εγινε


  • Αυτό αρέσει στον/η Βικτωρας

#9 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2022 - 09:08:49

Καλησπέρα, 

 

Υπάρχουν και άλλοι server που έγινε αυτό; Επίσης, μιλάμε μόνο για κολλήματα; 


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και Protos

#10 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2022 - 09:54:57

Καλησπέρα, 

 

Υπάρχουν και άλλοι server που έγινε αυτό; Επίσης, μιλάμε μόνο για κολλήματα; 

Καλο θα ηταν οι mod να παιζουν το παιχνιδι αν οχι ολοι εστω οι περισσοτεροι για να εχουν μια εικονα των προβληματων.Το προβλημα κακοποιων οταν κανουν πολλοι ταυτοχρονα επιθεσεις δεν ειναι κατι νεο,συμβαινει εδω και πολυ καιρο οπως επισης και πολλα κολληματα-κυκλαρισματα αρκετων δευτερολεπτων καποιες ωρες της ημερας.Προφανος ολα αυτα προερχονται απο τις μειωμενες ταχυτητες του παιχνιδιου χωρις να ειμαι ειδικος και ειδημων σε θεματα προγραμματισμου κ.λ.π.


  • Αυτό αρέσει στον/η Βικτωρας

My name is Bond...James Bond


#11 Leo13346

Leo13346

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 90

Δημοσιεύτηκε 27 Ιούλιος 2022 - 11:39:40

Όλα τα προβλήματα ξεκινάνε γιατί βάζουν κακούς που στην καλύτερη πέφτουν στο 5λεπτο.
Χρόνια τωρα τα ιδια.Λίγη πείρα να έχει κάποιος καταλαβαίνει σε πόση ώρα θα πέσει ο κακος και αρχίζουμε όλοι να βάλαμε σαν τρελοί και να κολλάνε τα παντα και κάποιοι ούτε καν να βλέπουν κακό.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τους κάνουν πολύ μεγαλύτερους στα κον ώστε να παίξει ο καθένας ότι θελει να παίξει.
Αυτό πρώτα από όλα θα είναι καλό για την πλέι = κέρδη και για μας που παιζουμε το γκειμ

#12 Sidious

Sidious

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 20 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 97

Δημοσιεύτηκε 27 Αύγουστος 2022 - 22:09:00   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Χαίρετε,

 

Εφόσον το πρόβλημα έχει επιλυθεί, το παρόν θέμα κλειδώνει.

 

Αν πιστεύετε ότι έχετε ακόμα απορίες σχετικά με το θέμα, μπορείτε μέσω καταγγελίας να επικοινωνήσετε με τους συντονιστές ώστε το νήμα να ανοίξει και πάλι ή να δημιουργήσετε ticket στην Ομάδα Υποστήρίξης.

 

Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί.

Πως κάνω καταγγελία;

Καλή σας συνέχεια!

 


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, Hurric4ne VII και σε άλλον ένα




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες