Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ντροπη

#Moderatoros #Gr27 #Bot #Support

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 οΓκουρου

οΓκουρου

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 37 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:North



Φήμη: 97

Δημοσιεύτηκε 22 Φεβρουάριος 2023 - 14:51:30

Καλησπερα σε ολο το Forum,

 

Πρωτα απο ολα ζηταω συγγνωμη για τον τονο μου στο παρακατω κειμενο.

Νομιζω εχει φτασει πλεον το παιχνιδι σε ενα σημειο που δεν εχει προηγουμενο.

Αμυνες που τις διαγραφουν με προγραμματα...

Φορτωματα επισης με προγραμμα...

Ατομικα μποτακια σε παικτες για να παιζουν οτι δε μπορουν οι ιδιοι κλπ κλπ...

 

Ως εδω...Τι θα γινει;;

Ειμαστε πελατες και θελουμε το Fair play στο παιχνιδι.Απο τα 5 ευρω που βαζει καποιος εως τα 100 ΠΡΕΠΕΙ να εχουν ολοι ισα δικαιωματα στο παιχνιδι.Θελω να παιξω ομαδικες μαχες τιμια και καθαρα.Παιζουμε 5 μηνες σε νεο Server κρυφτο.

 

Το ξερω για μερικους απο εσας ειμαι αντιπαθητικος ή οτι αλλο επιθετο μου εχετε δωσει...δε πειραζει,πονος ειναι ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ.

 

27 κοσμους εβγαλε το παιχνιδι και σε καθε κοσμο ακουμε τα ιδια και τα ιδια...θα ερευνησουμε το προβλημα σας κλπ κλπ...

 

Βαρεθηκα.

Αυτος ημουν.

Καλη συνεχεια σε ολους εκτος των απατεωνων.

 


  • Αυτό αρέσει στον/η mourato, AlphaWarrior, tsifira10 και σε 13 άλλους

#2 Xalaros

Xalaros

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:Icarus Team
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:Erebus
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 22 Φεβρουάριος 2023 - 20:01:05

Καλησπερα σας,

Απο τι φαινεται δεν κανουν τιποτα για το συγκεγκριμενο θεμα..σημερα με τα ματια μου ειδα αμυνα να διαγραφετε μονη της ωρες πριν γινει η αμυνα κ καπακι σε δευτερολεπτα να μας ερχεται αλλη

Μπηκα σε εναν σερβερ μετα απο καιρο κ βλεπω τετοια καταντια πραγματικα ειναι απαραδεκτο ολα αυτα τουλαχιστον σε παλαιοτερο σερβερ ηταν χερατες τωρα εχει παει σε αλλο λεβελ

Θα ηθελα πραγματικα να ξερω τι σκοπος υπαρχει αλλιως αμα ειναι να ξερουμε μην ριχνουμε τσαμπα λεφτα κ προσπαθειες στο να παιξουμε ενα τετοιο παιχνιδι 

Σε ευχαριστω North που ανοιξες αυτο το θεμα!

Ελπιζω να υπαρξει μια πραγματικη λυση κ οχι τα ιδια λεγομενα με καθε φορα..

Καλη συνεχεια κ απο εμενα!


  • Αυτό αρέσει στον/η katalina, mourato, Catwomaan11 και σε 7 άλλους

#3 Lorenzomaz

Lorenzomaz

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:AceInTheRiver
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Lorenzomagas
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 22 Φεβρουάριος 2023 - 20:52:23

συμφωνω και εγω με τον north...

 


  • Αυτό αρέσει σε mourato και PanosNtr

#4 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 22 Φεβρουάριος 2023 - 23:05:31

Ενα παιχνιδι ειναι. Ο καθενας απο εσας και εμας κανουν κατι που δεν πρεπει. Τα προγραμματα ειναι μεγαλος λαθος της εταιρειας που δεν τα σταματαει ομως λογικα ειναι της ιδιας της εταιρειας και δεν το κοβει. Αποδειξεις εχουν σταλθει μονο ενας κουτος δεν το κατανοει. Δεν θελουν δεν θα το αλλαξουν το βοηθησαν κιολας οταν εκαναν τις ομαδες με οποιαδειποτε τιμη να βαρανε οποιον ναναι. Αρα αδικα το ανοιξες το θεμα δυστηχως. Συμβουλη μου παιξτε το γκειμ για το γκειμ, ολα τα αλλα που κανετε ειναι κουτα και μας κανουν ολους να ξενερωνουμε και να χανουμε την διαθεση μας για παιχνιδι. Βεβαια για αυτο το κανουν κιολας γιατι νιωθουν ικανοποιηση οταν καποιος διαγραφει ακομα και αν ειναι φιλος τους. ΕΙναι περιεργος ο κοσμος εκει εξω. Μεχρι τον gr21 το παιχνιδι ηταν απολαυση. Τωρα το εχετε κανει αγγαρεια. Απο μενα ευχομαι ενα καλο παιχνιδι σε ολους και με λιγοτερο μισος κ φθονο. 


  • Αυτό αρέσει στον/η mourato, Catwomaan11, thms12 και σε 4 άλλους

#5 hayate

hayate

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • Ομάδα:ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:kleoman1001
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 22 Φεβρουάριος 2023 - 23:22:33

Συμφωνώ με όλους σας
Απο κλεομανς
  • Αυτό αρέσει σε mourato και NiCkPaPa

#6 2pac

2pac

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Κόσμος:GR16
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2023 - 18:44:11

Καλησπέρα όσο αφορά το fair play που λέτε ,ποια είναι η γνώμη σας για αγορασμένους λογαριασμούς ;

#7 Δικαστής

Δικαστής

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • Κόσμος:GR20
Φήμη: 13

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2023 - 20:01:05

Καλησπέρα. Καταρχάς συμφωνώ σε όλα όσα γράφει ο Γκουρού. Το έχουμε πει και σε άλλα θέματα στο forum όσον αφορά τα αυτόματα προγράμματα bot που η εταιρεία όπως λέει δεν μπορεί να τα ανιχνεύσει. 

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω κάτι εναντίον των διαχειριστών, ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΡΑΒΙΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΒΑΡΚΟΥΛΕΣ ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΝ.....

Μας ενημερώνουν για νέα CON, μας λένε για νέες ΣΕΖΟΝ, για νέες ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ, για EVENT, αλλά όλα αυτά είναι ΑΧΡΗΣΤΑ, όταν θα πρέπει να ανταγωνίζεσαι προγράμματα bot.

Καθίστε και σκεφτείτε το, θα πρέπει όλοι να παίζουμε επί ίσοις όροις. Όταν δεν ισχύει αυτό όλα τα άλλα είναι ανούσια, μόνο για να κερδίζει η εταιρεία.

Τι ενδιαφέρον υπάρχει πλέον στο παιχνίδι όταν αντίπαλός σου είναι ένα πρόγραμμα bot, που βάζει άμυνες, κάνει προπονήσεις, αποστολές, con και εσύ και εγώ που δεν έχουμε bot καθόμαστε σαν τα κορόιδα μπροστά σε μία οθόνη με τις ώρες;

Όταν θα βρεθεί λύση, που δεν πρόκειται, να μας το ανακοινώσουν εδώ στο forum, για όσους από 'μας παίζουνε μέχρι τότε και δεν θα έχουν διαγράψει.


  • Αυτό αρέσει σε mourato, fere και PanosNtr

#8 REDPOWER

REDPOWER

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 56 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑΘΗΝΑ
  • Ομάδα:ΑΚΛΟΝΗΤΟΙ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:REDPOWER



Φήμη: 209

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2023 - 21:28:58

Ως γερολυκος στο παιχνιδι και γενικα περασμα ανα καιρους σε πολλους  σερβερ, παρατηρηθηκαν προβληματα και περιεργες δραστηριοτητες. Ως εκ τουτου θεωρω πως κυριοτερος στοχος της εταιρειας ειναι να κανει συγχωνευση καποοιυς σερβερ και να μειωσει το χρονο εναρξης νεων σερβερ.

Γενικα συστήνω υπομονη και γερο στομαχι, εξαλλου παιχνιδι ειναι στην τελικη.

καλη συνεχεια σε ολους 


  • Αυτό αρέσει στον/η DimitrisBarca, simos, nickpap3 και σε 3 άλλους

#9 SantaClaus.

SantaClaus.

    Παρατηρητής

  • Moderators
  • 12 μηνύματα
  • Ομάδα:War Horse
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:SantaClaus



Φήμη: 75

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2023 - 22:48:40

Θα δούμε άραγε κάποια επίσημη απάντηση της υποστήριξης δημοσίως , οέο ; 


  • Αυτό αρέσει σε οΓκουρου και PanosNtr

#10 GuarDianAnGel

GuarDianAnGel

    Παρατηρητής

  • Moderators
  • 25 μηνύματα
  • Ομάδα:War Horse
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:GuarDianAnGeL



Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2023 - 23:27:40

Καλησπέρα σε όλους σας,

 

Πράγματι και εγώ σαν παίχτης που έχω μια πιο στενή επαφή με το παιχνίδι έχω διαπιστώσει όλα αυτά τα "καινούργια" προγράμματα που αλλοιώνουν τον τρόπο παιχνιδιού και δεν διατηρούν το fair play. Φαντάζομαι πως όλοι γνωρίζουμε ότι αυτά τα προγράμματα είναι μια νέα "μόδα" του παιχνιδιού που έχουν μπει στους 2 τελευταίους σέρβερ του παιχνιδιού. Από πλευρά μας θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι εμείς στο forum δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι σε αυτό. Η υποστήριξη που είναι υπεύθυνη για όλα αυτά, έχει ενημερώσει την εταιρεία και από εκεί και πέρα... περιμένουμε. Όλα αυτά τα προγράμματα είναι ένα "παγκόσμιο" θέμα καθώς δεν υπάρχουν μόνο στους ελληνικούς σέρβερ αλλά σχεδόν σε όλους τους ξένους... Από πλευρά μου θα σας πρότεινα, μέχρι να υπάρξουν εξελίξεις, να μαζευτείτε όλοι που παίζετε στον κάθε σέρβερ και να βρείτε μια λύση σε αυτό. Γνωρίζω τις δυσκολίες όλου αυτού αλλά όλα αυτά κάνουν κακό στον σέρβερ που οι ίδιοι, που τα έχουν τα προγράμματα, βάζουν χρήματα.Στο παιχνίδι που όλοι παίζουμε είναι κρίμα να του κάνουμε κακό οι ίδιοι. 

 

Καλό βράδυ σε όλους! 


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, Liaki, thms12 και σε 7 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες