Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Gr30 Ομάδες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 TheBestOfAll

TheBestOfAll

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 467 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 424

Δημοσιεύτηκε 21 Μάρτιος 2024 - 18:25:22

Καλησπέρα λείπω πολύ καιρό από το παιχνίδι και ενδιαφέρομαι να αρχίσω ξανά στον 30. Επειδή δεν είδα νήμα όπως υπήρχε με ομάδες που σκοπεύουν να μπουν στο παιχνίδι κλπ, αν υπάρχει κάποια ομάδα που θα ξεκινήσει και θα το πάει σοβαρά και δυνατά ας μου στείλει ένα μήνυμα.


  • Αυτό αρέσει στον/η GOGTOUS21

#2 Antonis263

Antonis263

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 0 μηνύματα
  • Ομάδα:dark angels
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:ANTONAIS
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 21 Μάρτιος 2024 - 19:17:20

Και εγω το ηδιο θελω να παιξω σοβαρα στον 30 αν καποια ομαδα ψαχνη ενα δυνατο μελος να μου στειλ μνμ.



#3 MasterMerlin

MasterMerlin

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 0 μηνύματα
  • Ομάδα:.
  • Κόσμος:GR29
  • Ήρωας:Merlin
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 21 Μάρτιος 2024 - 21:58:03

Καλησπέρα λείπω πολύ καιρό από το παιχνίδι και ενδιαφέρομαι να αρχίσω ξανά στον 30. Επειδή δεν είδα νήμα όπως υπήρχε με ομάδες που σκοπεύουν να μπουν στο παιχνίδι κλπ, αν υπάρχει κάποια ομάδα που θα ξεκινήσει και θα το πάει σοβαρά και δυνατά ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Kαλησπερα, ονομαζομαι γιαννης και θελω και γω να λαβω μερος στην δημιουργια του gr30.Σκοπευω λοιπον να δημιουργησω μια ομαδα στην οποια θα βαλω καποια ντονατ και με την θεληση, την εμπειρια και την βοηθεια ολων σε ντονατ και κερματα θα την παμε απο την πρωτη μερα τοπ10.Το μονο που θελω ειναι να ειναι οι παιχτες ενεργοι και να εχουν ορεξη!



#4 LamiothsGate3

LamiothsGate3

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛΑΜΙΑ
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Lamiothsgate3
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 21 Μάρτιος 2024 - 23:26:44

Καλησπερα σας και στους δυο και σε οποιον αλλον ψαχνει μια δυνατη ομαδα. Αν ενδιαφερεστε πραγματικα για κατι καλο στείλτε μου μήνυμα στον gr23 στο όνομα Professor (17η θέση κατάταξης)  εχει εναν περιεργο τονο οποτε θα με βρειτε στην ομαδα Nightmares



#5 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 22 Μάρτιος 2024 - 07:33:40

γνωριζει κανεις πως κανω προεγγραφη;;


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#6 LamiothsGate3

LamiothsGate3

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛΑΜΙΑ
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Lamiothsgate3
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 22 Μάρτιος 2024 - 09:18:44

γνωριζει κανεις πως κανω προεγγραφη;;

Σου το ειχε βγαλει πριν λιγες ημερες με το που αλλαξε η μερα αλλιως εγω πορσωπικα φτιαχνω νεο ακκ σε αλλο σερβερ και στα 5λβλ με αφηνει να κανω προεγγραφη



#7 GOGTOUS21

GOGTOUS21

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 0 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:GOGTOUS21
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 23 Μάρτιος 2024 - 12:12:09

Καλησπέρα λείπω πολύ καιρό από το παιχνίδι και ενδιαφέρομαι να αρχίσω ξανά στον 30. Επειδή δεν είδα νήμα όπως υπήρχε με ομάδες που σκοπεύουν να μπουν στο παιχνίδι κλπ, αν υπάρχει κάποια ομάδα που θα ξεκινήσει και θα το πάει σοβαρά και δυνατά ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Καλησπέρα φίλε μου.Είδα το σχόλιο σου και μόλις ανοίξει ο σερβερ θα κάνω μια ομάδα με όνομα GOGTOUS21 λογικά.Έτσι θα λενε και τον ήρωά μου.Παίζω πάνω από 7 χρόνια και θα ξανα ξεκινήσω στον 30 πάρα πολύ σοβαρά.Θα μπούμε με κάποια άτομα και ψάχνουμε κι άλλους.Ίσως με γνωρίζεις είχα κανάλι και community του hero zero!Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου όποτε θες.Να σε καλα!



#8 GOGTOUS21

GOGTOUS21

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 0 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:GOGTOUS21
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 23 Μάρτιος 2024 - 12:21:51

Και εγω το ηδιο θελω να παιξω σοβαρα στον 30 αν καποια ομαδα ψαχνη ενα δυνατο μελος να μου στειλ μνμ.

Καλησπέρα φίλε μου.Είδα το σχόλιο σου και μόλις ανοίξει ο σερβερ θα κάνω μια ομάδα με όνομα GOGTOUS21 λογικά.Έτσι θα λενε και τον ήρωά μου.Παίζω πάνω από 7 χρόνια και θα ξανα ξεκινήσω στον 30 πάρα πολύ σοβαρά.Θα μπούμε με κάποια άτομα και ψάχνουμε κι άλλους.Ίσως με γνωρίζεις είχα κανάλι και community του hero zero!Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου όποτε θες.Να σε καλά και να χαίρεσαι το παιχνίδι!



#9 GOGTOUS21

GOGTOUS21

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 0 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:GOGTOUS21
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 23 Μάρτιος 2024 - 12:38:52

Καλησπέρα σε ολους.Οσοι θέλετε να μπείτε σε μια σοβαρή και δυνατή ομαδα στο gr30 πρέπει πιστευω να διαβάσει τα παρακάτω.Μόλις ανοίξει ο σερβερ θα κάνω μια ομάδα με όνομα GOGTOUS21 λογικά.Έτσι θα λενε και τον ήρωά μου.Παίζω περίπου 10 χρόνια  και θα ξανα ξεκινήσω στον 30 πάρα πολύ σοβαρά.Θα μπούμε με κάποια άτομα και ψάχνουμε κι άλλους.Ίσως κάποιος από εσάς να με γνωρίζει επειδή είχα κανάλι και community του hero zero!Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μου ανα πάσα ώρα και στιγμή.Να στε καλά και να χαίρεστε το παιχνίδι!

 

ΟΝΟΜΑ ΗΡΩΑ  GR30:GOGTOUS21

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ {ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ} GOGTOUS21

 

Υ.Γ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ GR30 ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟ!






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες