Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Admins in-game


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουάριος 2014 - 12:49:32

Καλό θα ήταν σε κάθε server να υπάρχουν 2-3 admins.Αυτοί,φυσικά,δεν θα έλεγχαν το πως λειτουργεί το παιχνίδι ούτε θα μπορούν να πειράζουν τον κώδικα του.Απλά,αυτοί θα έχουν μοναδικά αντικείμενα,με τον τρόπο που βρίσκουμε όλοι νέα,(κατάστημα μεταχειρισμένων) και "αναβαθμισμένους" λογαριασμούς.Θα μπορούν να ξεκινήσουν quests,όπως να βρούμε μια διαφορά στην εικόνα που έχουν οι διάφορες ζώνες(π.χ. Dirty Town Centre),και έπαθα να είναι τα μοναδικά αντικείμενα που έχουν.Έτσι,όλοι θα πάθουν "τρέλα" για να αποκτήσουν τα αντικείμενα αυτά.Επίσης,θα μπορούν να απαντούν στις ερωτήσεις των παικτών σχετικά με το παιχνίδι.Τι λέτε;Είναι μια αρχική ιδέα και μπορούν να προσθεθούν και άλλες γνώμες.



#2 paoki97

paoki97

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαγια κοιτα πανω
  • Ομάδα:Irresistibles killers
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:paoki97
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουάριος 2014 - 12:59:54

Καλό θα ήταν σε κάθε server να υπάρχουν 2-3 admins.Αυτοί,φυσικά,δεν θα έλεγχαν το πως λειτουργεί το παιχνίδι ούτε θα μπορούν να πειράζουν τον κώδικα του.Απλά,αυτοί θα έχουν μοναδικά αντικείμενα,με τον τρόπο που βρίσκουμε όλοι νέα,(κατάστημα μεταχειρισμένων) και "αναβαθμισμένους" λογαριασμούς.Θα μπορούν να ξεκινήσουν quests,όπως να βρούμε μια διαφορά στην εικόνα που έχουν οι διάφορες ζώνες(π.χ. Dirty Town Centre),και έπαθα να είναι τα μοναδικά αντικείμενα που έχουν.Έτσι,όλοι θα πάθουν "τρέλα" για να αποκτήσουν τα αντικείμενα αυτά.Επίσης,θα μπορούν να απαντούν στις ερωτήσεις των παικτών σχετικά με το παιχνίδι.Τι λέτε;Είναι μια αρχική ιδέα και μπορούν να προσθεθούν και άλλες γνώμες.

#Αν υπηρχαν οπως λες 2-3 admin θα ηταν εκτος συναγονισμου  με τις δυνατοτητες που τους δεινεις,θα ηταν αδικο για τους απλους παικτες

#Θα μπορούν να ξεκινήσουν quests.......το κανουνε ηδη οχι παικτες που παιζουνε, αλλοι απο την ομαδα του game

#θα μπορούν να απαντούν στις ερωτήσεις των παικτών σχετικά με το παιχνίδι.......εχουμε ηδη την υποστηριξη και το φορουμ


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris, Bla1r84 και apontgr

                   paoki97 και τα μυαλα...στα καγκελα!!

 

καθε ποστ/τοπικ μου, ειναι καθαρα δικια μου γνωμη και δεν οφειλει κανενας να συμφωνει, λεμε την γνωμη μας απο την οπτικη γωνια που το βλεπει ο καθενας.Τις περισσοτερες φορες εχει ενδιαφερον...


#3 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουάριος 2014 - 13:30:19

Δεν κατάλαβες,δεν θα είχαν τρομερές δεξιότητες ή κάτι τέτοιο.Θα ήταν σαν απλοί παίχτες μόνο που θα μπορούσαν να κάνουν τα παραπάνω.



#4 billthegreek2

billthegreek2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 235 μηνύματα
  • Τοποθεσίαπλανητης γη
  • Ομάδα:(looking for a team:)
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:billthegreek2
Φήμη: 139

Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουάριος 2014 - 15:00:50

Αυτοι θα εμπεναν στη λιστα καταταξης ομως.τι θα γινει δηλαδη.;αυτοι που βοηθανε τους παικτες απο την μερια της εταιριας εχουν μπει σε φορουμ και υποστηριξη .για να γινει αυτο θα πρεπει να φτιαχτουν παικτες που δεν θα ειναι σε ομαδα δεν θα μπορεις να τους επιτεθεις(η να σου επιτεθουν)και ή θα ειναι στο λεβελ ή στο επιπεδο 1 ή 400.δεν μου αρεσει πολυ
Τα ωραιοτερα πραγματα στην ζωη...δεν ειναι πραγματα,ειναι ντονατς!

#5 paoki97

paoki97

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαγια κοιτα πανω
  • Ομάδα:Irresistibles killers
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:paoki97
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουάριος 2014 - 16:59:42

Δεν κατάλαβες,δεν θα είχαν τρομερές δεξιότητες ή κάτι τέτοιο.Θα ήταν σαν απλοί παίχτες μόνο που θα μπορούσαν να κάνουν τα παραπάνω.

την αποψη μου λεω..δεν εισαι αναγκασμενος να συμφωνεις...

(το δειχνω ξεκαθαρα στο πρωτο σχολιο)


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

                   paoki97 και τα μυαλα...στα καγκελα!!

 

καθε ποστ/τοπικ μου, ειναι καθαρα δικια μου γνωμη και δεν οφειλει κανενας να συμφωνει, λεμε την γνωμη μας απο την οπτικη γωνια που το βλεπει ο καθενας.Τις περισσοτερες φορες εχει ενδιαφερον...





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες