Jump to content


Photo

Γιατι δεν εγινε η μαχη της ομαδας μου


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 tonipaokara

tonipaokara

    Μηδενικό

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
Φήμη: 0

Posted 18 February 2014 - 13:00:50

Εγω και η ομαδα μου καναμε μια μαχη 17/2/14 και ωρα 20:00 η οποια δεν εγινε ποτε.Γιατι δεν εγινε ποτε?



#2 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 815 posts
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1,525

Posted 18 February 2014 - 13:08:35

υπάρχει ένα πρόβλημα, το οποίο προσπαθούμε να αντιμετωπίσουμε. Θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την Υποστήριξη ώστε να καταγράφονται όλες οι περιπτώσεις στις οποίες παρουσιάστηκε πρόβλημα.

 

 

 

there is a problem, which we are trying to deal with. You will have to contact Support so that all cases with this problem are registered.


  • tonipaokara likes this

#3 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 posts
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3,040

Posted 18 February 2014 - 13:08:56

Γνωρίζουμε ήδη το πρόβλημα στο οποίο αναφέρεστε. Αυτή τη στιγμή εργαζόμαστε πάνω σε αυτό , ωστόσο, αυτή την στιγμή δεν είμαστε σε θέση να σας πούμε πότε θα έχει επιλυθεί. Ευχαριστούμε για την υπομονή σας.

Λυπούμαστε πραγματικά για την ταλαιπωρία και ελπίζουμε να απολαμβάνετε το παιχνίδι μας.

 

Για τέτοια θέματα επικοινωνούμε μόνο με την υποστήριξη.

 

We are aware of the problem reported. We are currently working on fixing this issue, however at this given time we are unable to provide a timeframe for it to be fixed. Thank you for bearing with us.

We are truly sorry for this inconvenience, and we hope you enjoy our game.


  • Sh3p47 and tonipaokara like this

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users