Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Βοηθός - Τι είναι καλύτερο?

βοηθος - βοηθός

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
24 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Nifhel

Nifhel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 36 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:Chaos
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:Nifhel
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:00:54

Καλημέρα παίδες. Βρίσκοντας συνεχώς καινούριους βοηθούς και συζητώντας με άλλους παίχτες μου δημιουργήθηκε η εξής απορία... Τι θα έπρεπε να κοιτάμε σε έναν βοηθό? Τα στατιστικά ή τις ιδιότητες?

Με λίγα λογια ένας βοηθός με "ανώτερες" ιδιότητες και χειρότερα χαρακτηριστικά από έναν άλλο βοηθό είναι καλύτερος ή χειρότερος? Θα προτιμούσα απαντήσεις από έμπειρους παίχτες. Ευχαριστώ :)


~~ Life is a game~~


#2 barb1e

barb1e

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • Τοποθεσίαin the Barb1e world
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:barb1e
Φήμη: 212

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:25:03

Καλημέρα παίδες. Βρίσκοντας συνεχώς καινούριους βοηθούς και συζητώντας με άλλους παίχτες μου δημιουργήθηκε η εξής απορία... Τι θα έπρεπε να κοιτάμε σε έναν βοηθό? Τα στατιστικά ή τις ιδιότητες?
Με λίγα λογια ένας βοηθός με "ανώτερες" ιδιότητες και χειρότερα χαρακτηριστικά από έναν άλλο βοηθό είναι καλύτερος ή χειρότερος? Θα προτιμούσα απαντήσεις από έμπειρους παίχτες. Ευχαριστώ :)


Αν ενας βοηθος που θελεις να παρεις ειναι λιγο πιο - πχ (-5 η -10 καπου εκει κοντα ) μετα ανεβαινοντας λβλ θα γινει + ... και εχει καλες ιδιοτητες οπως ας πουμε για εμενα ειναι τα συνεχομενα χτυπηματα και ξεγελωντας τον θανατο αξιζει ... Ειναι δικο σου θεμα το πως θελεις να παιξεις και τι βοηθαει εσενα για τον παικτη σου ... παντως συνοπτηκα το λιγο - γινεται + οποτε και αν ειναι καλυτερος σε ιδιοτητες κατα την γνωμη σου αξιζει να τον παρεις ... Ελπιζω να βοηθησα ;)
  • Αυτό αρέσει στον/η Nifhel
Αναρτημένη Εικόνα

#3 Nifhel

Nifhel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 36 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:Chaos
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:Nifhel
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:31:17

Αν ενας βοηθος που θελεις να παρεις ειναι λιγο πιο - πχ (-5 η -10 καπου εκει κοντα ) μετα ανεβαινοντας λβλ θα γινει + ... και εχει καλες ιδιοτητες οπως ας πουμε για εμενα ειναι τα συνεχομενα χτυπηματα και ξεγελωντας τον θανατο αξιζει ... Ειναι δικο σου θεμα το πως θελεις να παιξεις και τι βοηθαει εσενα για τον παικτη σου ... παντως συνοπτηκα το λιγο - γινεται + οποτε και αν ειναι καλυτερος σε ιδιοτητες κατα την γνωμη σου αξιζει να τον παρεις ... Ελπιζω να βοηθησα ;)

Συνεχη χτυπηματα- Εξυπνακιας- Διανα ... Αυτα εχει το δικο μ αυτη τη στιγμη και τα θεωρω ΠΟΛΥ καλα... Απ την αλλη δεν μου δινει καθολου αντοχη.... Κ προσφατα βρηκα ενα το οποιο εχει τα περισσοτερα στατς π εχω δει σε λεβελ 1 βοηθο..(318 συνολο και δινει και στα 4 χαρακτηριστικα).. Οι ιδιοτητες του ειναι Κεφαλια - Η δυναμη των δυο - ξεγελοντας τον θανατο.... τι θα διαλεγες στη θεση μου?


~~ Life is a game~~


#4 barb1e

barb1e

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • Τοποθεσίαin the Barb1e world
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:barb1e
Φήμη: 212

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:33:59

Εχει πολυ καλες ιδιοτητες ο βοηθος που βρηκες και αν ειναι + παρτον η κεφαλια και το ξεγελοντας ειναι πολυ καλα... και αν σε βολευουν τα σκιλσ που δινει παρτον :)
Αναρτημένη Εικόνα

#5 Nifhel

Nifhel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 36 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:Chaos
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:Nifhel
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:38:49

Εχει πολυ καλες ιδιοτητες ο βοηθος που βρηκες και αν ειναι + παρτον η κεφαλια και το ξεγελοντας ειναι πολυ καλα... και αν σε βολευουν τα σκιλσ που δινει παρτον :)

Ο βοηθος που εχω αυτη τη στιγμη ειναι 30 λεβελ ομως... αρα δεν μπορω να συγκρινω στατιστικα (εχει 378 συνολο στο λεβελ 30 παντως)... θεωρεις οτι οι ιδιοτητες του ειναι καλυτερες απο αυτου που χρησιμοποιω τωρα?(Συνεχη χτυπηματα- Εξυπνακιας- Διανα) Μου αρεσει γιατι ειναι πιο επιθετικος απ τους αλλους βοηθους


~~ Life is a game~~


#6 barb1e

barb1e

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • Τοποθεσίαin the Barb1e world
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:barb1e
Φήμη: 212

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:40:25

Ο καινουργιος ειναι - η + ? Απο τον δικο σου ? Και ποσο? Και η τιμη του πια ειναι ? Πες μ και θα σου πω
Αναρτημένη Εικόνα

#7 Nifhel

Nifhel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 36 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:Chaos
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:Nifhel
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:48:20

Ο καινουργιος ειναι - η + ? Απο τον δικο σου ? Και ποσο? Και η τιμη του πια ειναι ? Πες μ και θΤο

Τον αγορασα ηδη πριν καποιες μερες.. εκανε 70000 κερματα. Συνολικα εχει 318(level 1) αλλα δινει και στα 4 στατιστικα που ειναι σχετικα "σπανιο"... εχω και αλλους με καλυτερα στατιστικα απλα αυτος δινει και στα 4 και εχει και καλες ιδιοτητες .. Αυτος που εχω τωρα εχει 378 συνολο αλλα κατα την αποψη μου εχει πολυ καλο συνδυασμο ιδιοτητων.


~~ Life is a game~~


#8 barb1e

barb1e

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • Τοποθεσίαin the Barb1e world
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:barb1e
Φήμη: 212

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:55:46

Ωραια ειναι αναλογα το τι θελεις να σου ανεβασει στα σκιλλς αν σου αρεσουν τα σκιλλς που σου δινει και πιστευεις οτι εισαι καλυτερος βαλτον ... Αν θελεις για να τον ανεβασεις λβλ γρηγορα οταν κανεις αποστολες εχε εκεινον για να πετνει εμπειρια και οταν κανεις μαχες η βγαινεις απο το παιχνιδι βαζε τον 30αρη (ετσι κανω εγω και εχω 3 30αρηδες) και οι 2 ειναι καλοι σε ιδιοτητες . κανε αυτο που σου ειπα φταστον 30 με τον παραπανω τροπο γιατι αξιζει κατα την γνωμη μ σαν βοηθος
Αναρτημένη Εικόνα

#9 Nifhel

Nifhel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 36 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:Chaos
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:Nifhel
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:57:35

Ωραια ειναι αναλογα το τι θελεις να σου ανεβασει στα σκιλλς αν σου αρεσουν τα σκιλλς που σου δινει και πιστευεις οτι εισαι καλυτερος βαλτον ... Αν θελεις για να τον ανεβασεις λβλ γρηγορα οταν κανεις αποστολες εχε εκεινον για να πετνει εμπειρια και οταν κανεις μαχες η βγαινεις απο το παιχνιδι βαζε τον 30αρη (ετσι κανω εγω και εχω 3 30αρηδες) και οι 2 ειναι καλοι σε ιδιοτητες . κανε αυτο που σου ειπα φταστον 30 με τον παραπανω τροπο γιατι αξιζει κατα την γνωμη μ σαν βοηθος

Ναι αυτο ειχα ξεκινησει να κανω ηδη. Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια :)


~~ Life is a game~~


#10 barb1e

barb1e

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • Τοποθεσίαin the Barb1e world
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:barb1e
Φήμη: 212

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2014 - 08:58:54

Να εισαι καλα ;)
  • Αυτό αρέσει στον/η Nifhel
Αναρτημένη Εικόνα

#11 zeroman

zeroman

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 45 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Ομάδα:heroman
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ταοταη
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούνιος 2014 - 10:02:03

να κλειδοθει το θεμα



#12 Neymar27

Neymar27

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου μαγικά!
  • Ομάδα:Memories
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:TeddyS
Φήμη: 164

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούνιος 2014 - 11:01:55

να κλειδοθει το θεμα

Και άλλοι μπορεί να θέλουν να κάνουν ερωτήσεις!


  • Αυτό αρέσει στον/η crazylove

                                                           

Spoiler

 
                                       I Dont havesee-saw.gifMemories


#13 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούνιος 2014 - 16:56:12

να κλειδοθει το θεμα

Μόνο ένας συντονιστής όταν διακρίνει ακατάλληλο περιεχόμενο μπορεί να κλειδώσει ένα τόπικ ή όταν η ερώτηση του δημιουργού έχει απαντηθεί. Όσο για το κεντρικό θέμα, πιστεύω πως πρέπει να κοιτάμε και τα δύο. Ούτε ένας βοηθός με καλές ικανότητες αλλά κακές δεξιότητες είναι καλός ούτε το αντίθετο. Κατά τη γνώμη μου, πρέπει να ταιριάζει με τον τρέχον εξοπλισμό του ήρωα καθώς και να έχει χρήσιμες ικανότητες.


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

#14 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούνιος 2014 - 23:26:12

Μόνο ένας συντονιστής όταν διακρίνει ακατάλληλο περιεχόμενο μπορεί να κλειδώσει ένα τόπικ ή όταν η ερώτηση του δημιουργού έχει απαντηθεί. Όσο για το κεντρικό θέμα, πιστεύω πως πρέπει να κοιτάμε και τα δύο. Ούτε ένας βοηθός με καλές ικανότητες αλλά κακές δεξιότητες είναι καλός ούτε το αντίθετο. Κατά τη γνώμη μου, πρέπει να ταιριάζει με τον τρέχον εξοπλισμό του ήρωα καθώς και να έχει χρήσιμες ικανότητες.

κατα τη γνωμη μου, ο τρεχον εξοπλισμος πρεπει να ταιριαζει με τον βοηθο και οχι το αντιθετο...

καλο ειναι ο βοηθος σου να σου αυξανει τα χαρακτηριστικα σου, αλλα πιο σημαντικο ειναι το τι δεξιοτητες εχει, αναλογα και με τι στρατηγικη του καθενος βεβαια...

ας πουμε, αν εχει ζαρια (πρωτα εγω) ειναι αχρηστος για ομαδικες μαχες... κτλ


  • Αυτό αρέσει στον/η ηφδγ

#15 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 16 Σεπτέμβριος 2015 - 18:02:50

Αγαπητε DeathCab,
Ποτε δεν υπηρξαν και ουτε θα υπαρξουν αχρηστες ικανοτητες βοηθων.Ευχαριστω.

Παιδια ξερω οτι ακουστικα λιγο σαν μοντερειτορ αλλα δεν το εκανα επιτηδες.Το επισημανα γιατι ο καλυτερος βοηθος μου εχει αυτη την ικανοτητα η οποια με εχει σωσει.Μια φορα εμεινα με 11 ζωη επειδη χτυπησα πρωτος και νικησα.

#16 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2015 - 09:12:57

Αγαπητε DeathCab,
Ποτε δεν υπηρξαν και ουτε θα υπαρξουν αχρηστες ικανοτητες βοηθων.Ευχαριστω.

Παιδια ξερω οτι ακουστικα λιγο σαν μοντερειτορ αλλα δεν το εκανα επιτηδες.Το επισημανα γιατι ο καλυτερος βοηθος μου εχει αυτη την ικανοτητα η οποια με εχει σωσει.Μια φορα εμεινα με 11 ζωη επειδη χτυπησα πρωτος και νικησα.

Χαίρεται chrislol,

 

Στο μήνυμα μου ανέφερα ενα συγκεκριμένο παράδειγμα, ένας βοηθός με τη δεξιότητα Πρώτα Εγώ (τα γνωστά ζάρια) σε μια ομαδική μάχη είναι σαν να έχει 2 δεξιότητες αντι για 3, διότι η συγκεκριμένη δεξιότητα δεν έχει πρακτική εφαρμογή σε μια μάχη, μιας και η σειρά με την οποια γίνονται οι επιθέσεις είναι προκαθορισμένη.

 

Αντίστοιχα, η δεξιότητα Ενθαρρυμένος, δεν προσφέρει τίποτα σε μια μάχη για τουρνουά τιμής ή για το πρωτάθλημα.


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, Mastigo, DrSuperDuper και σε άλλον ένα

#17 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2015 - 11:41:36

Ο βοηθος που εχω αυτη τη στιγμη ειναι 30 λεβελ ομως... αρα δεν μπορω να συγκρινω στατιστικα (εχει 378 συνολο στο λεβελ 30 παντως)... θεωρεις οτι οι ιδιοτητες του ειναι καλυτερες απο αυτου που χρησιμοποιω τωρα?(Συνεχη χτυπηματα- Εξυπνακιας- Διανα) Μου αρεσει γιατι ειναι πιο επιθετικος απ τους αλλους βοηθους

 

Παρότι είναι περσινό το θέμα, αξίζει να πούμε ότι μπορείς να συγκρίνεις τα στατιστικά δυο βοηθών ακόμα κι όταν δεν είναι στο ίδιο level. Αν ΑΡΧ είναι το άθροισμα των αρχικών στατιστικών του βοηθού (στο level 1) και ΤΕΛ είναι το άθροισμα των τελικών στατιστικών του, ισχύει πάντα ότι: ΑΡΧ / ΤΕΛ = 0,67

 

Δηλαδή, τώρα που έχουμε 2 βοηθούς, ο ΠΑΛΙΟΣ level 30 με 378 άθροισμα και ο ΝΕΟΣ με 318 στο level 1, έχουμε:

 

                     ΑΡΧ   ΤΕΛ

            ΠΑΛΙΟΣ   253   378

            ΝΕΟΣ     318   475

 

(όπου: 253 = 378 x 0,67 και 475 = 318 / 0,67)

 

Ο νέος είναι σαφώς καλύτερος, αλλά και ο παλιός αν τον εκπαιδεύσουμε τα στατιστικά του θα ανέβουν ανάλογα με το level μας.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, yyyyy00, Psychedelic Malousis και σε 2 άλλους

#18 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2015 - 14:04:43

Μα στιγμη,προκαθορισμενο πρωτο χτυπημα σε αγωνα;!Και που ξερεις πως ο βοηθος μου εχει το ενθαρριμενος;Εγω το εχω αναφερει πριν μια βδομαδα σε ενα σχολιο σε ενα θεμα το οποιο και να το δεις θα σου παρει ωρα να το βρεις.Δε νομιζω απο τα 12000 τοσα θεματα να ειδες το
ΕΝΑ σχολιο που το εγραψα.Ξερω πως και οι μοντερειτορ εχουν λογαριασμους,αλλα εσυ λες στο gr4 gr7,οχι gr1.Τοτε πως ειναι δυνατον να ξερεις τη δευτερη δεξιοτητα μου;

Επεξεργάστηκε από chrislol, 17 Σεπτέμβριος 2015 - 14:05:42.


#19 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2015 - 16:47:01

Μα στιγμη,προκαθορισμενο πρωτο χτυπημα σε αγωνα;!Και που ξερεις πως ο βοηθος μου εχει το ενθαρριμενος;Εγω το εχω αναφερει πριν μια βδομαδα σε ενα σχολιο σε ενα θεμα το οποιο και να το δεις θα σου παρει ωρα να το βρεις.Δε νομιζω απο τα 12000 τοσα θεματα να ειδες το
ΕΝΑ σχολιο που το εγραψα.Ξερω πως και οι μοντερειτορ εχουν λογαριασμους,αλλα εσυ λες στο gr4 gr7,οχι gr1.Τοτε πως ειναι δυνατον να ξερεις τη δευτερη δεξιοτητα μου;

Δεν το ήξερε, εσύ μας το είπες. Ο DeathCab απλώς ανέφερε ένα παράδειγμα. Είναι τυχαίο που εσύ τώρα έχεις ένα βοηθό με αυτές τις δεξιότητες. Στο πρώτο του μήνυμα αναφέρθηκε σε μία δεξιότητα που είναι "άχρηστη" στις ομαδικές μάχες, πιθανώς εννοώντας την σε σύγκριση με το "Ενθαρρυμένος" που είναι η μοναδική δεξιότητα που βοηθάει εξαιρετικά στις ομαδικές μάχες.

Κάποιο μπέρδεμα πρέπει να έγινε, είναι αδύνατον ο συντονιστής να ψάξει τα πάντα για εσένα και μόνο, λες και δεν είχε τίποτα καλύτερο να κάνει.

Επεξεργάστηκε από yyyyy00, 17 Σεπτέμβριος 2015 - 16:48:12.


#20 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2015 - 17:00:32

Μα στιγμη,προκαθορισμενο πρωτο χτυπημα σε αγωνα;!Και που ξερεις πως ο βοηθος μου εχει το ενθαρριμενος;Εγω το εχω αναφερει πριν μια βδομαδα σε ενα σχολιο σε ενα θεμα το οποιο και να το δεις θα σου παρει ωρα να το βρεις.Δε νομιζω απο τα 12000 τοσα θεματα να ειδες το
ΕΝΑ σχολιο που το εγραψα.Ξερω πως και οι μοντερειτορ εχουν λογαριασμους,αλλα εσυ λες στο gr4 gr7,οχι gr1.Τοτε πως ειναι δυνατον να ξερεις τη δευτερη δεξιοτητα μου;

Χαίρεται,

 

Υπάρχουν διάφορες δεξιότητες βοηθών και κάποιες απο αυτές έχουν μερικές ιδιαιτερότητες.

Συγκεκριμένα ανέφερα το Πρώτα εγώ, το οποίο δεν έχει πρακτική εφαρμογή σε ομαδικές μάχες και το Ενθαρρυμένος που δεν έχει πρακτική εφαρμογή σε ατομικές μάχες σαν αντιστοιχο παράδειγμα. Το σχόλιο μου ήταν γενικό και δεν έχει σχέση με τις δεξιότητες του δικού σας βοηθού.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες