Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δωρεά χρημάτων


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Ψηφοφορία: Χάρισμα χρημάτων (22 μέλη έχουν ρίξει ψήφους)

Να πραγματοποιηθεί η ιδέα;

  1. Ναι θα μας βοηθήσει πολύ, (11 ψήφοι [50.00%] - Εμφάνιση)

    Ποσοστό ψήφου: 50.00%

  2. Όχι. (5 ψήφοι [22.73%] - Εμφάνιση)

    Ποσοστό ψήφου: 22.73%

  3. Να πραγματοποιηθεί με κάποιες αλλαγές. (6 ψήφοι [27.27%] - Εμφάνιση)

    Ποσοστό ψήφου: 27.27%

Ψήφισε

#1 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Νοέμβριος 2014 - 13:44:55

Καλησπέρα σε όλους, σήμερα το πρωί μου ήρθε μια φανταστική ιδέα η οποία είναι η παρακάτω:

Όπως όλοι ξέρουμε έχουμε τους φίλους μας που μας ζητάνε κύριες μπαταρίες,η ιδέα μου είναι να γινόταν να ζητάμε από τους φίλους μας να μας δίνουν ΑΝ ΘΕΛΟΥΝΕ και χρήματα για να καταλάβετε τι εννοώ θα σας δώσω ένα παράδειγμα:Το μήνυμα που θα μας έρχετε να είναι κάπως έτσι:Ο/η dina10 έχει ανάγκη από χρήματα,Θες να τον/την βοηθήσεις;Από κάτω θα μας έχει ένα πλαίσιο που θα επιλέγουμε το ποσό των χρημάτων που θέλουμε να δωσουμε στον/στην φίλο/φίλη μας,

 

 


  • Αυτό αρέσει σε Σπυρίδων και solomon fi

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#2 parkouristas8

parkouristas8

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 387 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki, Greece
  • Ομάδα:Sky is the Limit
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:parkouristas8
Φήμη: 362

Δημοσιεύτηκε 16 Νοέμβριος 2014 - 15:52:46

Δεν υπάρχει κανένα νόημα να το κάνει κανείς αυτό ένας φίλος μου να μου δώσει 10.000.000 ας πούμε θα γίνει ένα μπέρδεμα. Προσωπικά το παίρνω ως ιδέα με κάποιες αλλαγές  


  • Αυτό αρέσει στον/η XXkillerXX, dina, giorgos112 και σε άλλον ένα

Gr10 ------> Sky is the Limit

 

 

 


#3 XXkillerXX

XXkillerXX

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 41 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο σπίτι μου δίπλα απτό σπίτι του γείτονα !!
  • Ομάδα:Anonymous
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:SuperSkunk
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 16 Νοέμβριος 2014 - 17:31:10

Αυτό δεν θα ήταν και τόσο δίκαιο για όλα τα επίπεδα , για παράδειγμα αν ένα άτομο 250 επίπεδο έστελνε σε ένα άτομο που ήταν 10 επίπεδο 1.000.000 κέρματα τι θα γινόταν ; Σκέτη καταστροφή για το παιχνίδι αυτή η ιδέα , ταυτόχρονα καταστροφή της ισορροπίας του . Προτείνω να πραγματοποιηθεί η ιδέα αλλά με κάποιες αλλαγές που θα ήταν δίκαιο για όλους και δεν θα οδηγούσε στην καταστροφή του παιχνιδιού.

 

( Συγνώμη , κιόλας Ντίνα ... Η ιδέα σου μου άρεσε πολύ άλλα υπάρχουν κάποια πράγματα που δεν σκέφτηκες )


  • Αυτό αρέσει σε aris2, Psychedelic Malousis και giorgos112

#4 Σπυρίδων

Σπυρίδων

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 177 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 168

Δημοσιεύτηκε 16 Νοέμβριος 2014 - 17:46:35

Αυτό δεν θα ήταν και τόσο δίκαιο για όλα τα επίπεδα , για παράδειγμα αν ένα άτομο 250 επίπεδο έστελνε σε ένα άτομο που ήταν 10 επίπεδο 1.000.000 κέρματα τι θα γινόταν ; Σκέτη καταστροφή για το παιχνίδι αυτή η ιδέα , ταυτόχρονα καταστροφή της ισορροπίας του . Προτείνω να πραγματοποιηθεί η ιδέα αλλά με κάποιες αλλαγές που θα ήταν δίκαιο για όλους και δεν θα οδηγούσε στην καταστροφή του παιχνιδιού.

( Συγνώμη , κιόλας Ντίνα ... Η ιδέα σου μου άρεσε πολύ άλλα υπάρχουν κάποια πράγματα που δεν σκέφτηκες )

Εννοείς ότι κάποιος, 10 επίπεδο ας πούμε, θα μπορούσε να κάνει το κατόρθωμα 1.000.000 ξοδεμένων κερμάτων 100 επίπεδα νωρίτερα, με τη βοήθεια του φίλου του; Κάτι τέτοιο χαλάει το νόημα των κατορθωμάτων;

 

Δεν υπάρχει κανένα νόημα να το κάνει κανείς αυτό ένας φίλος μου να μου δώσει 10.000.000 ας πούμε θα γίνει ένα μπέρδεμα. Προσωπικά το παίρνω ως ιδέα με κάποιες αλλαγές

 

Αυτό δεν θα ήταν και τόσο δίκαιο για όλα τα επίπεδα , για παράδειγμα αν ένα άτομο 250 επίπεδο έστελνε σε ένα άτομο που ήταν 10 επίπεδο 1.000.000 κέρματα τι θα γινόταν ; Σκέτη καταστροφή για το παιχνίδι αυτή η ιδέα , ταυτόχρονα καταστροφή της ισορροπίας του . Προτείνω να πραγματοποιηθεί η ιδέα αλλά με κάποιες αλλαγές που θα ήταν δίκαιο για όλους και δεν θα οδηγούσε στην καταστροφή του παιχνιδιού.

( Συγνώμη , κιόλας Ντίνα ... Η ιδέα σου μου άρεσε πολύ άλλα υπάρχουν κάποια πράγματα που δεν σκέφτηκες )

Καλή ιδέα αλλά με κάποιες αλλαγές.

1. ( Π.χ. : Συγκεκριμένο όριο ανταλλαγής κερμάτων ανά επίπεδο παραλήπτη, 10 επίπεδο: 20.000, 100 επίπεδο: 130.000, 200 επίπεδο: 300.000. )

2. ( Π.χ. : Να στέλνει μήνυμα αυτός όπου χρειάζεται κέρματα σε κάποιον συγκεκριμένο. μετά ο άλλος αν θέλει το αποδέχεται ή άμα δε θέλει το απορρίπτει. Εάν αυτός όπου χρειάζεται coins συνεχίζει τα αιτήματα, θα πηγαίνει στην λίστα αγνόησης με εντολή του χρήστη. Αν το αποδεχτεί, στέλνει το επιτρεπόμενο ποσό, όπως είδατε και παραπάνω. Το Hero Zero στέλνει μήνυμα στον έναν για επιτυχή αποστολή κερμάτων και στον άλλον για επιτυχή παραλαβή κερμάτων, δείχνοντας και στους δύο το ποσό. )

3. ΚΑΤΙ ΒΑΣΙΚΟ: Να υπάρχει λίστα στο εικονίδιο του μηνύματος ( όπως και για τις μπαταρίες ), με αιτήματα για κέρματα.


  • Αυτό αρέσει στον/η shadowprincess




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες