Jump to content


Photo

Σημαίες χωρών


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 parinho7

parinho7

    Ονειροπόλος

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • Ομάδα:Los Magos
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Superduperman7
Φήμη: 135

Posted 02 December 2014 - 23:14:48

Υπήρχαν παλιότερα μπέρτες με σημαίες χωρών. Θέλω να ρωτήσω αν καταργήθηκε το αντικείμενο? Έχω πολύ καιρό να βρω και θέλω μια σημαία της Βραζιλίας!!! Επίσης δεν μπορώ να ράψω το αντικείμενο παρόλο που παλιότερα το είχα στο inventory μου, μπορεί να γίνει κάτι σχετικά με αυτό?



#2 giorgos112

giorgos112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 305 posts
  • ΤοποθεσίαΑιγαλεω
  • Ομάδα:The black monster
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:George1999
Φήμη: 305

Posted 03 December 2014 - 07:27:27

οι σημαιες αυτες ηταν για το παγκοσμιο κυπελλο μονο


Αν θέλεις να κάνεις κάτι, θα βρεις έναν τρόπο. Αν δεν θέλεις, θα βρεις μια δικαιολογία.


#3 billthegreek2

billthegreek2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts
  • Τοποθεσίαπλανητης γη
  • Ομάδα:(looking for a team:)
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:billthegreek2
Φήμη: 139

Posted 03 December 2014 - 16:20:49

δεν εννοει αυτες τις σημαιες...υπηρχαν(ισως και να υπαρχουν)σημαιες που τις φοραγες σαν μπερτα(τουρκια,αμερικη,βραζιλια)


Τα ωραιοτερα πραγματα στην ζωη...δεν ειναι πραγματα,ειναι ντονατς!

#4 Σπυρίδων

Σπυρίδων

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 177 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 168

Posted 03 December 2014 - 19:14:18

Θα σου δείξω τι πήρα σήμερα από την 5η ειδική αποστολή parinho7 και να μου πεις αν λες τέτοια σημαία χώρας ή από το FIFA World Cup Brazil.



#5 parinho7

parinho7

    Ονειροπόλος

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • Ομάδα:Los Magos
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Superduperman7
Φήμη: 135

Posted 09 December 2014 - 23:18:27

Θα σου δείξω τι πήρα σήμερα από την 5η ειδική αποστολή parinho7 και να μου πεις αν λες τέτοια σημαία χώρας ή από το FIFA World Cup Brazil.

 

Εννοώ τη σημαία χώρας, όχι αυτές του παγκοσμίου κυπέλου. Ναι σαν αυτή στη φωτογραφία που είναι μπέρτα όχι αυτή που μπαίνει στην υποδοχή "εξάρτημα"



#6 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 299 posts
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1,068

Posted 10 December 2014 - 07:03:31

Οι σημαίες που χρησιμοποιούνται ως μπέρτες και όχι του παγκοσμίου κυπέλλου υπάρχουν κανονικά στο κατάστημα μεταχειρισμένων  :) 


  • Sh3p47 and Σπυρίδων like this
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users