Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Σημασία Εργασίας


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 16 Δεκέμβριος 2014 - 10:52:59

Όπως συνηθίζω να λέω στους παίκτες μου, η εργασία είναι ένας εύκολος τρόπος να βγάζουμε μερικά χρήματα τις ώρες που δεν είμαστε ενεργοί στο παιχνίδι (και οχι μονο)...

Βέβαια παρατηρώ συχνά οτι δεν είναι πολλοι αυτοι που βάζουν Εργασία και απ οτι φαινεται κατι τετοιο πιστευει και η Εταιρια αν κρίνω απο την προσθηκη που έκανε σε αυτη την αναβαθμιση

 

• Όταν ένας παίχτης θέλει να αποσυνδεθεί, τώρα θα εμφανίζεται μια προειδοποίηση αν ο ήρωας δεν εκτελεί κάποια εργασία.

 

Γενικά πιστευω οτι υπαρχουν καποιες παρανοησεις σχετικα με την λειτουργία της εργασίας.

Παλιότερα είχα συναντήσει παικτη ο οποιος δεν ηξερε οτι μπορει να βάλει εργασια για παραπάνω απο μία ώρα.

Επισης καποιος αλλος, οταν τον ρωτησα γιατι δεν βαζει ποτε εργασία, μου απαντησε οτι "δεν προλαβαίνει" !!!!! Στην αρχη επαθα ενα σοκ, καθως δεν μπορουσα να καταλαβω τι εννοει, αλλα μετα υπεθεσα οτι μαλλον νομιζε οτι οταν βαζεις εργασια πρεπει να περιμενεις στον υπολογιστη μεχρι να τελειωσει ή κατι τέτοιο...

 

Οπως και να εχει, η εργασια ειναι σημαντικη, και δεν υπαρχει νοημα στο να την αποφευγουμε...

 

Εχεις τελειωσει ενεργειες και προπονησεις και δεν εχεις τι να κανεις;;; Βαλε μια εργασία βρε αδερφέ...

Εστω ανα μια ωρα, κανεις μια ειδικη αποστολη και μολις χασεις ξαναβάζεις...

 

Και η πιο χαρακτηριστικη περιπτωση, τελειωνεις και πας για υπνο.. Γιατι να μην βάλεις εργασία μεχρι την επομενη μέρα; Αν οχι μεχρι το πρωι, μεχρι το μεσημερι που θα σχολασεις απο το σχολειο.. και οταν μπεις θα βρεις 60.000-100.000 νομισματα ζεστα ζεστα να σε περιμενουν....


  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, philip21, yyyyy00 και σε 8 άλλους

#2 ηφδγ

ηφδγ

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 114 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαEvery time I close my eyes.............It's like a dark paradise
  • Ομάδα:Louin
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:johnakoC
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 16 Δεκέμβριος 2014 - 11:17:50

Πρέπει να σου πω ένα μεγάλο ΜΠΡΆΒΟ που μας είπες όλα αυτά  για πολλούς λογούς....

ένας από αυτούς είναι ότι  όλα αυτά που έγραψες μπορούσες να τα έχεις κρατήσει για τον εαυτό σου και τα πιο μικρά επίπεδα στο hz που δεν είναι πολύ έμπυρα να μην τα ξέραν καν.... 

Επίσης έδειξες ότι ενδιαφέρεσαι για τον συμπαίχτη σου σου και θες να τον βοηθάς....   

 

Νομίζω θα πρεπε να υπάρχουν και άλλα παρόμοια topic ώστε να αρχίσουν να καταλαβαίνουν το παιχνίδι τα μικρά level 

και να ανεβαίνουν με πιο πολύ ευκολία....


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathCab, yyyyy00, atre151 και σε άλλον ένα

Every time I close my eyes.............It's like a dark paradise 

 
 
-Τι έκανες μωρηηηη, έσπασες τη γλάστρα??
-Αγάπη μου δεν είναι αυτό που καπνίζεις!

#3 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 22 Ιανουάριος 2015 - 13:38:52

επανέρχομαι λοιπον, 1 μήνα και κάτι μετά το αρχικό ποστ....

ενας παιχτης μολις μου ειπε αφου τον ρώτησα γιατι δεν βαζει ενισχυτικό εργασίας 

"δεν βάζω γιατι δεν προλαβαίνω σχεδόν ποτέ, κανω όμως 4x ενέργεια..."

 

παρακαλώ κάποιος που σκεφτεται αναλογα, να μου εξηγήσει τι μπορει να εννοεί ο ποιητής οταν λέει οτι δεν προλαβαινει να βαζει εργασια!






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες