Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εντυπωσιακές Ιστορίες από τις Περιπέτειές σας στο Hero Zero


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 03 Οκτώβριος 2015 - 10:04:48

Το ποστ λεει για αληθινες ιστοριες...

#22 kourampies

kourampies

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 34 μηνύματα
  • Ομάδα:Χαβαλένθια
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:Tragi
Φήμη: 102

Δημοσιεύτηκε 03 Οκτώβριος 2015 - 10:45:44

αληθινή είναι η ιστορία μου, την ζω κάθε ημέρα! :D


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, DrSuperDuper, hero333 και σε άλλον ένα

Απεταξάμην το κρέας και τα μελομακάρονα!!!


#23 windowsdestroyer1

windowsdestroyer1

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 449 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHerozeroland
  • Ομάδα:Είμαστε cool τύποι
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:windowsdestroyer1
Φήμη: 696

Δημοσιεύτηκε 12 Οκτώβριος 2015 - 18:59:20

Ήταν η πρώτη μου μέρα στο παιχνίδι,όταν κάποιοι συμμαθητές μου έφτιαξαν τον παίκτη μου στο παιχνίδι.Μου πήρε όμως κάποιες μέρες να αρχίσω να μπαίνω καθημερινά.Έτσι αργότερα άρχισα να καλυτερεύει ο παίκτης μου και σιγά-σιγά να πορώνομαι.Έτσι έγινα πολύ καλός,και δεν άλλαζα με τίποτα ομάδα.Έχω πολλές ιστορίες να μοιραστώ μαζί σας,αλλά θα μου πάρει πολύ καιρό.


Το πιο όμορφο πράγμα της ζωής: Hero Zero :P


#24 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 12 Οκτώβριος 2015 - 19:22:11

                    <<Η πρώτη μου ομάδα>>

 

 Ήταν οι αρχές του gr4, καθώς είχα φτιάξει τον πανέμορφο (grin) ήρωά μου.

Κοιτούσα, και κοιτούσα με λεπτομέρεια για να δω τη στο καλό συμβαίνει σε τούτο το παιχνίδι! (think) , καθώς μου ήρθε ένα μήνυμα , που φυσικά και ήταν πρόσκληση ομάδος. Τι να πατήσω, τι να πατήσω, αναρρωτιόμουν.. :| , και ύστερα βρήκα το κατάλληλο κουμπί :P , ''προσχώρηση''.

 Μπήκα λοιπόν, στην ομάδα, και βλέπω 7 μελη (μαζί με εμένα), να μουρμουρίζουν και να φωνάζουν ''ααααααααααααααααααα, ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ), εε και τότε είπα ''σε ζούγκλα βρίσκομαι'';

 Κοιτούσα και ξανά κοιτούσα, ούτε ένα ''καλωσόρισες'', με αγάπησαν πολύ αυτοί οι άνθρωποι :P .. αλλά σε μια στιγμή επικρατούσε ''άκρα του τάφου σιωπή''. Και τότε εγώ ο καημένος πρόλαβα και είπα ένα σιγανό ''καλησπέρα'' (wave)  . Ούτε λάλαγαν ούτε γκάριζαν. :|

 Στη συνέχεια, βγήκα για λίγο από το παιχνίδι για να φάω το φαγάκι μου :P. Ξανά μπαίνω, και τι βλέπω ..''χωρίς ομάδα'', πάω στα μηνύματα και λέει ''διώχθηκες'', κάπως έτσι. Εεε και τότε είπα, τι έκανα κι εγώ ο καημένος, με το καλησπέρα και με έβαλαν στην μπούκα... : .

 Εεε, και τότε είπα, ''υπάρχουν μεγάλα ζωντόβολα σε αυτό το παιχνίδι'' :sleep:.

 

Καλή συνέχεια ! :)


  • Αυτό αρέσει στον/η aasaww

#25 giorgos112

giorgos112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 305 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑιγαλεω
  • Ομάδα:The black monster
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:George1999
Φήμη: 305

Δημοσιεύτηκε 12 Οκτώβριος 2015 - 19:33:52

Συνεβη πριν λιγες μερες.

 

Ειμαι γενικα ενας εμπειρος παικτης και δεν μου εχει συμβη κατι.Εχω δεχτει χιλιαδες μηνυματα με χακ τους ειχα αναφερει και τελος.Ομως μια μερα οταν εκανα επιθεσεις 3 φορες σε ενα ατομο και τον νικαγα μου εστειλε μηνυμα και με ρωτησε.Υπαρχουν χακ;εγω δεν απαντησα ομως επειδη σιγουρα προσπαθουσε να με πιασει κοροϊδο ομως εγω δεν απαντησα.Πατησα αγνοηση και εχω το κεφαλι μου ησυχο.


Αν θέλεις να κάνεις κάτι, θα βρεις έναν τρόπο. Αν δεν θέλεις, θα βρεις μια δικαιολογία.


#26 PIZZAS

PIZZAS

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 303 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:spesialistes
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:PIZZAS123
Φήμη: 137

Δημοσιεύτηκε 13 Οκτώβριος 2015 - 18:49:28

'' Massive Attack ''

 

Η ομάδα η οποία είχε καταφέρει να μπει στο top10 στον συγκεκριμένο κόσμο που παίζω (GR2) 

Με κάλεσε ένας '' φίλος '' μου που είχα γνωρίσει από το παιχνίδι

Με έκανε αμέσως Σύμβουλο και '' Υπαρχηγό ''

Όλη την ώρα , για ό,τι συνέβαινε κατηγορούσε εμένα ...

Είχα κουραστεί !

Πέρα από το ότι η ομάδα δεν του άνηκε καν ! (την είχε πάρει χάρις την εξέγερση κάποιων άλλων συμπαικτών του)

 

Και να τι έγινε μία μέρα του Αυγούστου που μας πέρασε ...

Ο Αρχηγός μοίραζε δήθεν '' αξιώματα '' , αβέρτα ...

Φυσικά υπήρξε μια ανισορροπία στην ομάδα μας ...

Αυτά και με 'κείνα , επειδή άρεσαν στα υπόλοιπα μέλη της ομάδας οι '' λόγοι '' μου ... (με αγαπούσαν πολύ σαν άνθρωπο) ... επιθυμούσαν να γίνω ένα με τον αρχηγό !

 

Μόλις το 'μαθε ο αρχηγός ... κλοτσίδι ... με πέταξε έξω ... 

Από εκείνη την μέρα έφυγαν αρκετά μέλη ... από την ομάδα και με ακολούθησαν , η αλήθεια είναι ...

Ο αρχηγός ΔΙΕΓΡΑΨΕ την ομάδα , που όπως είπα παραπάνω , δεν του άνηκε ... και έφυγε αραχτός ...


Επεξεργάστηκε από PIZZAS, 13 Οκτώβριος 2015 - 18:50:32.

  • Αυτό αρέσει στον/η yyyyy00, dina, hero333 και σε άλλον ένα

GR2: PIZZAS123

 

GR22: Hyperhero


#27 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 17 Οκτώβριος 2015 - 11:50:43

Καλησπερα,
Θα ηθελα να συνεχισω την ιστορια του παικτη μου απο εκει που την αφησα την αλλη φορα.
Αφου λοιπον εφυγα απο την αλλη ομαδα,βρηκα μια αλλη της οποις το ονομα δεν θα αναφερω.Μεγαλη ομαδα,εκατο θεση,και εγω ενας 30λεβος οποτε μου ηταν σωστο κελεπουρι.Μετα απο λιγες μερες ενας συμπαικτης μου με διωχνει απο την ομαδα χωρις λογο στα ξαφνικα.Με ξαναβαζουν και με ξαναδιωχνει.Στελνω λοιπον μυνημα στον φιλο μου μεσω παιχνιδιου που με ξαναβαζε(το μπες βγες εγινε τουλαχιστον εφτα φορες)πως τον ευχαριστω που με εβαζε αλλα δεν θα μπορουσα να επιστρεψω αν δεν σταματουσε ο αλλος να με διωχνει.Δεκα λεπτα μετα μου λενε ελα και μπαινω και τον ειχαν διωξει.Δυστηχως ο αρχηγος εφυγε και αφησε σε ενα γνωστο του την ομαδα που εδιωξε το φιλο μου που ανεφερα πιο πανω και αλλλους και απο τοτε εχουμε χασει επαφη με τον ανθρωπο γιατι εξαιτιας του αλλου παρατησε το παιχνιδι και χαντακωθηκε ο παικτης και μετα η ομαδα.Η ομαδα μας αφου εφυγα και εγω λιγες μερες μετα ειχε χαθει...Απο την θεση 110 και κατι σημερα βρισκεται στη θεση 540 και κατω.

Η ιστορια συνεχιζεται...




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες