Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επιλογές αντιπάλων στο πρωτάθλημα


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Spiro1 , 01 Μάιος 2015 - 09:45:28

Χαίρετε,

Η επιλογή των αντιπάλων στις μάχες πρωταθλήματος υπολογίζεται από την κατηγορία στην οποία βρίσκεστε, καθώς επίσης και από των αριθμών τροπαίων/βαθμών πρωταθλήματος που έχετε στην κατοχή σας. Πηγαινε στο πληρες μηνυμα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 chi

chi

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 20 μηνύματα
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 01 Μάιος 2015 - 09:29:58

Εδώ και κανα δυο εβδομάδες έχω παρατηρήσει ότι η τριάδα παικτών που μου εμφανίζεται στο πρωτάθλημα έχει υπερβολικά διαφορετικά στατιστικά/επίπεδο από τον παίκτη μου. Γενικά είναι 300 - 1000 πόντους πιο πάνω από μένα. Καμιά φορά εμφανίζονται παίκτες που είναι τουλάχιστον 300 πόντους πιο κάτω από μένα, αλλά σπάνια. Πάντως ΠΟΤΕ δεν εμφανίζεται κανείς που να είναι σχετικά κοντά στα στατιστικά μου.  Οπότε ή χάνω τραγικά ή κερδίζω πολύ εύκολα. No fun.

 

Υποθέτω η επιλογή  είναι τυχαία, αλλά δε θα είχε περισσότερο νόημα να υπάρχει ελαφρώς μεγαλύτερη πιθανότητα να σου τύχει κάποιος σχετικά πιο κοντά σε εσένα για να έχει κι ενδιαφέρον η μάχη?


  • Αυτό αρέσει σε aris2 και Psychedelic Malousis

#2 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 01 Μάιος 2015 - 09:45:28   ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Χαίρετε,

Η επιλογή των αντιπάλων στις μάχες πρωταθλήματος υπολογίζεται από την κατηγορία στην οποία βρίσκεστε, καθώς επίσης και από των αριθμών τροπαίων/βαθμών πρωταθλήματος που έχετε στην κατοχή σας.

#3 chi

chi

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 20 μηνύματα
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 01 Μάιος 2015 - 09:52:55

οκ, ευχαριστώ. Άρα μάλλον έτυχε κι ανέβηκα σε υψηλή κατηγορία για τα δεδομένα μου. Με τις ήττες που τρώω τώρα, θα διορθωθεί το πρόβλημα σύντομα :)


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες